Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що є перемога Олександра Усика [ua]

Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

я тоже плачу подадки и тоже живу тут..и требую,что бы это ватное падло НЕ ВЫСТУПАЛО под украинским флагом.


Требуй, имеешь полное право, в отличие от сдриснуших колбасников-морализаторов.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Требуй, имеешь полное право, в отличие от сдриснуших колбасников-морализаторов.
Чувак, я за минулий рік на армію дав більше кілобакса.  Скільки ти там військового збору сплатив?
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Наробив менше шкоди - точно.

:facepalm: трясця спланчун ти наш податків


Ну ти взагалі ні копійки не платиш. Шкоди ти дійсно не зробив, як і користі. Тобто НУЛЬ)).Так чого ти вирішив, що можеш засуджувати Усіка?
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

пи до расы против Усика, их в Украине много, особенно с другого конца страны
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Ну ти взагалі ні копійки не платиш.
Я не плачу податки, але адресно допомагаю і при цьому не гну пальці.  Йди у сраку, ватан.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

поки ватусік варнякає у звичному дусі, будь-яка його перемога є лише шкодою для України, бо цільова аудиторія його висерів розширюється
іноземці будуть асоціювати позицію ватусіка із позицією всіх українців - це колосальна шкода іміджу України і подарунок для хуйлопропаганди
заперечувати це чи закривати на це очі можуть тільки такі самі ватусікі
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Я не плачу податки, але адресно допомагаю і при цьому не гну пальці.  Йди у сраку, ватан.


Оо, я таке вже чув від Інанни, теж полум'яна патріотка, яка палко любить Батьківщину на відстані)). Теж допомагає армії на стопіццот тисяч.Ти завис мабуть в 2010-му, тисяча у.о. навіть для України не докуйя)). Здриснув з України, набрався паспортів-яка тобі справа до внутрішніх розборок в Україні?

Останнє редагування: 26 вересня 2021 21:45:50 від Fisher
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

поки ватусік варнякає у звичному дусі, будь-яка його перемога є лише шкодою для України, бо цільова аудиторія його висерів розширюється
іноземці будуть асоціювати позицію ватусіка із позицією всіх українців - це колосальна шкода іміджу України і подарунок для хуйлопропаганди
заперечувати це чи закривати на це очі можуть тільки такі самі ватусікі

О, і в цій гілці такий скрін згодиться  :D
Тут навіть перекладу не треба, інфа сприймається візуально
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

О, і в цій гілці такий скрін згодиться  :D
Тут навіть перекладу не треба, інфа сприймається візуально


 [ua]
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Труси зачотні. Сімферополь і украінський прапор.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Ти завис мабуть в 2010-му, тисяча у.о. навіть для України не докуйя)).
Ти сплатив більше ніж кілобакс військовий збір? Якщо так, то красава  (tu) Якщо ні, то не гни пальці.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Ти сплатив більше ніж кілобакс військовий збір? Якщо так, то красава  (tu) Якщо ні, то не гни пальці.

 Я сплатив податків загалом в рази більше. Україна-не лише армія. Скільки допоміг армії за 7 років-принципово не рахую. А пару тисяч гривень твоїх в місяць-це податок у нас майже з мінімалки.) Так що я на твоєму місці не дуже б пишався тим кілобаксом за рік)).
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Я сплатив податків загалом в рази більше.
Ти і отримав за свої податки  :facepalm: Ти шо зовсім тупе? Військового збору скільки заплатив?
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Ти і отримав за свої податки  :facepalm: Ти шо зовсім тупе? Військового збору скільки заплатив?


Послухай, НУЛЬ)). У нас ФОПи не платять окремо військовий збір)). Усік поруч з таким дятлом як ти-нобелевський лауреат :weep:

Останнє редагування: 26 вересня 2021 22:20:11 від Fisher
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Послухай, НУЛЬ)). У нас ФОПи не платять окремо військовий збір)). Усік поруч з таким дятлом як ти-нобелевський лауреат
О, так ти фоп 5%  :weep: Платник податків  :laugh:

Я з тебе регочу, чмо тупе  :gigi: Платить він податки на армію, військовий збір  :facepalm:
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

О, так ти фоп 5%  :weep: Платник податків  :laugh:

Я з тебе регочу, чмо тупе  :gigi: Платить він податки на армію, військовий збір  :facepalm:

  Ага, порегочи, НУЛЬ). Здриснувший сцикун  :laugh:
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

  Ага, порегочи, НУЛЬ). Здриснувший сцикун  :laugh:
А ти в якому добробаті служив, не сцикун? Батальйон Варшава?  :weep: 5%  :facepalm:
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Усік - молодець! Справжній Герой Ураїни!

Ось саме тому ми сьогодні бачемо і чуємо полихання украінофобських пердаків.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

А ти в якому добробаті служив, не сцикун? Батальйон Варшава?  :weep: 5%  :facepalm:


 Ну, живучи майже на лінії фронту, можна бути корисним для армії не тільки в добробаті. Так що, сцикуне, і тут ти в прольоті))

 
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Ну, живучи майже на лінії фронту, можна бути корисним для армії не тільки в добробаті
Все ясно з тобою  :laugh:
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Все ясно з тобою  :laugh:

Ну ясно якраз з тобою, сцикуне, який здриснув за тисячі км. А в мене все добре, повістки, збори тероборони, все як у людей-українців, звичайно, а не сцикунів з трьома паспортами))
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Ну ясно якраз з тобою, сцикуне, який здриснув за тисячі км. А в мене все добре, повістки, збори тероборони, все як у людей.
Та все ясно. На фронті не був, податки не платиш, з'їздив на збори  :facepalm: Можна йти у депутати.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Та все ясно. На фронті не був, податки не платиш, з'їздив на збори  :facepalm: Можна йти у депутати.

Я бачу, з виїздом з України дегенеративність не виїхала з тебе)). На фронті був багато разів в 2014-2015 роках майже скрізь, дурбелику))
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

На фронті був багато разів в 2014-2015 роках майже скрізь, дурбелику))
Де служив?
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Оо, я таке вже чув від Інанни, теж полум'яна патріотка, яка палко любить Батьківщину на відстані)). Теж допомагає армії на стопіццот тисяч.Ти завис мабуть в 2010-му, тисяча у.о. навіть для України не докуйя)). Здриснув з України, набрався паспортів-яка тобі справа до внутрішніх розборок в Україні?

с каких это пор штука баксов уже не деньги в Украине?
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

с каких это пор штука баксов уже не деньги в Украине?
Він теоретик фоп 5%  :weep: про що мова.
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Він теоретик фоп 5%  :weep: про що мова.
балашов из 5.10 :S
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

с каких это пор штука баксов уже не деньги в Украине?

В год? :weep:

   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Де служив?

Волонтерська діяльність
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

балашов из 5.10 :S


Хуяшов. По факту я заплатил налогов в разы больше, чем наш британський нулевый алегарх отслюнявил на нашу армию, борясь с когнитивным диссонансом в тысячах км от Родины))
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

поки ватусік варнякає у звичному дусі, будь-яка його перемога є лише шкодою для України, бо цільова аудиторія його висерів розширюється
іноземці будуть асоціювати позицію ватусіка із позицією всіх українців - це колосальна шкода іміджу України і подарунок для хуйлопропаганди
заперечувати це чи закривати на це очі можуть тільки такі самі ватусікі
(tu)
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Волонтерська діяльність

 :facepalm1:
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

:facepalm1:

 а що, це щось аморальне?
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

c
Та все ясно. На фронті не був, податки не платиш, з'їздив на збори  :facepalm: Можна йти у депутати.

тут таких докуя і більше "служивших" -Людина, Топа, деякі мєнти внутрєнніх "войск"
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

а що, це щось аморальне?

це не служба, гандоне
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

це не служба, гандоне


Ой, тільки побачив, така ж колбасна куйня. Просто йди накуй, нікчема
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Усік-ватусік, в рот йому фуюсік )))
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

cтут таких докуя і більше "служивших" -Людина, Топа, деякі мєнти внутрєнніх "войск"


А ти де відслужив, пєдєрасте?
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Ой, тільки побачив, така ж колбасна куйня. Просто йди накуй, нікчема
паноптикум колбасный
щас научат тебя родину любить :laugh:
   
Re: Що є перемога Олександра Усика [ua]

Усік-ватусік, в рот йому фуюсік )))

Тю, а Шева й Віталік Усика поздоровили  8-:
Чи їм теж в рот фуюсік?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія