Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цены на газ в Европе превысили $650

Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Ну например тёплым детским  пластилином. Для проветривания оставляют одно окно. Или не герметизируют часть этого окна.
 Будет немного сифонить и поставлять воздух. У меня для проветривания достаточно  немного открытой форточки на кухне.
Так в євровікнах квартирки практично ніхто не робить. А за дитячий пластилін - дяк. спробую. Його потім віддирати від дерева не прийдеться?
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Так в євровікнах квартирки практично ніхто не робить. А за дитячий пластилін - дяк. спробую. Його потім віддирати від дерева не прийдеться?
  Купіть скульптурний, бо з дитячим буде веселка. B-)
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Так в євровікнах квартирки практично ніхто не робить. А за дитячий пластилін - дяк. спробую. Його потім віддирати від дерева не прийдеться?
Или сам легко отлепится,или неного погреть феном. И снять резиновым шпателем. Остатки тёплого стереть тряпкой..Если проявить немного фанатизма,то тряпкой в тёплой воде и  типа  ферри,смыть вообще остатки плёнки пластилина. Хотя это излишне при закрытых окнах.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

У меня знакомый установил деревянные на стеклопакетах, типа экологически чистые. через два года заменил на пластик.. От солнца повело. перестали плотно закрываться.. А у меня был случай лет пять назад приехал с работы. В двери сломался замок (собачка, или как её завут).. от ручки что захлопуется дверь. Дверь пипец, даже если сдуть навесы, всё равно не откроешь. Хотел стекло выбивать, первый этаж. Но увидел в гаражах приятеля, взяли монтировку, посмотрели видео у него дома, и элементарно вскрыли окно.. было помято, но летом нагрелось и сейчас даже не видно. А раньше удивлялся, как их можно открыть.....
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

У меня знакомый установил деревянные на стеклопакетах, типа экологически чистые. через два года заменил на пластик.. От солнца повело. перестали плотно закрываться.. А у меня был случай лет пять назад приехал с работы. В двери сломался замок (собачка, или как её завут).. от ручки что захлопуется дверь. Дверь пипец, даже если сдуть навесы, всё равно не откроешь. Хотел стекло выбивать, первый этаж. Но увидел в гаражах приятеля, взяли монтировку, посмотрели видео у него дома, и элементарно вскрыли окно.. было помято, но летом нагрелось и сейчас даже не видно. А раньше удивлялся, как их можно открыть.....

Ну, в мене все таки думаю столярі схалтурили. Кухонне і у вітальні - ще більш-меньш...
Пошукаю скульптурний. Але думаю то дорого вийде...
В мене обидві половинки вікна відкриваються.  :facepalm:
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

видео на ютюбе.. как открыть окно с наружи. было несколько вариантов, мой оказался самый геморовый. ну а дома болгаркой спилил язычок.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Ну она права, действительно надо прямо щас отказываться от нефти, газа, бензина и жить на зеленых технологиях. Да, кто-то вымрет, будут какие-то колапсы экономические, но планета будет жива и самое главное кацапы!!! будут в жопе!!

Есть шанс что вы и ваша семья вымрут, вас это устраивает. Так тогда отказывайтесь от всего что производиться с нефтепродуктов , сделайте нам такое одолжение. Начните первый
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

WINTER IS COMING
Вчора ф’ючерси вугілля у Роттердамі стрибнули на 17%: тепер енергетичне вугілля там торгується за більш як 200 USD/т. Для порівняння: рік тому ціна була близько 40 USD/т.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650
den

WINTER IS COMING
Вчора ф’ючерси вугілля у Роттердамі стрибнули на 17%: тепер енергетичне вугілля там торгується за більш як 200 USD/т. Для порівняння: рік тому ціна була близько 40 USD/т.

В принципі я сьодні подумав що після виходу системи з балансу може ) х великою вірогідністю ) бути період коливань з сильними відхиленнями

Типу після мінусових цін на нафту - і відповідно вугілля і газ- стрибки вгору

Потім назад

От залізна руда теж показова - період довгий стабільних ( хоч в невисоких цін 50-60+-)
Потім супер стрибок до 200+
Потім відкат за місяць до 100-
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Через 48 часов труба будет остановлена. Газпром законтрактовал только 4% от мощности трубы на октябрь.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Через 48 часов труба будет остановлена. Газпром законтрактовал только 4% от мощности трубы на октябрь.

Не будет
Сша и ес этого не допустят.
А так же не допустят  крутихины, славы рабиновичи ,  илларионовы пионковские, бородавки портниковы пента хуента фисенки!
   
Через 48 часов труба будет остановлена. Газпром законтрактовал только 4% от мощности трубы на октябрь.

Да ладно... 40 млр. куб. на 21-ый год - по умолчанию, т.е., примерно три с лихвой куба ежемесячно, плюс/минус.  А 40 млр. - это никак не 4 проца, а, наверное, около двадцати.
Может быть, речь идёт про дополнительные мощности?
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

нам треба модернізувати трубу на реверс. Терміново.

Нормальна країна це зробила би швидко. Єх. Це не про нас.
   
нам треба модернізувати трубу на реверс. Терміново.

Нормальна країна це зробила би швидко. Єх. Це не про нас.

Зачем так самоуничижаться - "нормальна країна це не про нас"? Когда надо было, то укргазовики быстренько сделали физический реверс. Так шо, уверен, всё готово к любым вариантам.

Останнє редагування: 29 вересня 2021 11:47:25 від Донбасянин в экзиле
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

нам треба модернізувати трубу на реверс.
НЯЗ, ГТС - це не 1 труба. там йде кілька паралельних гілок, як мінімум 2. так що одну можна на реверс запустити. АЛЕ! цей газ треба фізично купити в словаків. і витрачати свій валсний газ/елекритку для прокачки.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

НЯЗ, ГТС - це не 1 труба. там йде кілька паралельних гілок, як мінімум 2. так що одну можна на реверс запустити. АЛЕ! цей газ треба фізично купити в словаків. і витрачати свій валсний газ/елекритку для прокачки.
тому наявність рос. газу в трубі (який йде зі сходу на захід) для віртуального реверсу - це значно спрощує і здешевлює газопостачання для України.

що буде після 2024р. мені навіть складно сказти.
якщо газпром реально, собі в збиток з принципу, відмовиться від транзиту через Україну.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

укр. ГТС має смисл лише в привязці до Росії. тобто якщо РФ (тобто хуйло, тобто ГАзпром) буде мати бажання/можливість цю трубу наповнювати газом.

Отже, при всіх неприязні до РФ, як мінімум, зайвого пи3діти не варто,
типу кричалок "хуйло - хуйло" на репетиції параду.
якщо і війсьових рішень немає, і газ-нафту вс одно купувати і качати мус,
то нафуя ці всі люті кричалки???

ми-то знаємо що хуйло хуйло, але хуйло може образитися, і відовідно наслдіки.
між державами, все одно має вестися дипломатично діалог "дорогой В.В." а то завтра до цього В.В. (тобто Газпрому) все одно по газу-нафті довдеться йти, можливо

Останнє редагування: 29 вересня 2021 11:51:18 від T.Blair.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Да ладно... 40 млр. куб. на 21-ый год - по умолчанию, т.е., примерно три с лихвой куба ежемесячно, плюс/минус.  А 40 млр. - это никак не 4 проца, а, наверное, около двадцати.
Может быть, речь идёт про дополнительные мощности?

Это сказали вчера на нтв, похоже они  готовят срыв отопительного сезона в Украине
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

укр. ГТС має смисл лише в привязці до Росії. тобто якщо РФ (тобто хуйло, тобто ГАзпром) буде мати бажання/можливість цю трубу наповнювати газом.

Отже, при всіх неприязні до РФ, як мінімум, зайвого пи3діти не варто,
типу кричалок "хуйло - хуйло" на репетиції параду.
ми-то знаємо що хуйло хуйло, але хуйло може образитися, і відовідно наслдіки.
між державами, все одно має вестися дипломатично діалог "дорогой В.В." а то завтра до цього В.В. (тобто Газпрому) все одно по газу-нафті довдеться йти, можливо

якщо і війсьових рішень немає, і газ-нафту вс одно купувати і качати мус,
то нафуя ці всі люті кричалки???
Хочешь унижаться ради этих 2 ярдов в год за транзит? Еще и перед убийцами, оккупантами и подонками? Не будет ни свободы, ни хлеба в итоге в итоге как в 33-м году. Так что в добрый путь, но без нас.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Кацапы могут вообще ничего не качать
По условиям контракта заплатят за транзит
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Хочешь унижаться ради этих 2 ярдов в год за транзит?
уніжаццо не треба,
але якось відокремлювати питання суто економічні від політичних. наскільки можливо.
і без дурних кричалок на держ.рівні "хуйло хуйло", чи про "вонючий рос. газ від агресора" - які ніякої практ. цінності не мають. Лише на шкоду.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Кацапы могут вообще ничего не качать
По условиям контракта заплатят за транзит
за транзит то вони заплатять.
але звідки україна візьме газ, якщо його НЕ буде фізично в трубі.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

але якось відокремлювати питання суто економічні від політичних

Не вийде відокремити. Політика - похідна від економіки. Війна - похідна від політики.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

за транзит то вони заплатять.
але звідки україна візьме газ, якщо його НЕ буде фізично в трубі.

О том и речь
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

укр. ГТС має смисл лише в привязці до Росії. тобто якщо РФ (тобто хуйло, тобто ГАзпром) буде мати бажання/можливість цю трубу наповнювати газом.

Отже, при всіх неприязні до РФ, як мінімум, зайвого пи3діти не варто,

типу кричалок "хуйло - хуйло" на репетиції параду.
якщо і війсьових рішень немає, і газ-нафту вс одно купувати і качати мус,
то нафуя ці всі люті кричалки???

ми-то знаємо що хуйло хуйло, але хуйло може образитися, і відовідно наслдіки.
між державами, все одно має вестися дипломатично діалог "дорогой В.В." а то завтра до цього В.В. (тобто Газпрому) все одно по газу-нафті довдеться йти, можливо

 :fan_1:

но я думаю тут уже есть еще и память про ребят которые высказывались так. Теперь они должны публично будут извиниться
Хотя я думаю ограничится тем что попросят Медвечука выпустить и сделают его посредником при подписании контракта на газ , типа гарантии

   
Кстати, про цены... Сосрання прайс "потрогал"  число 85 евров за МВт*ч... Это примерно 1040 долларей за тыс.куб.м.

   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

а чому така висока ціна якшо газу є достатньо шо у газпрому шо у туркменів чи норвегів ?
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

укр. ГТС має смисл лише в привязці до Росії. тобто якщо РФ (тобто хуйло, тобто ГАзпром) буде мати бажання/можливість цю трубу наповнювати газом.
раз кацапські підри не хотять качати свій газ через нашу ГТС, нехай пустять до труби туркмен, ми будемо качати туркменський газ.
шо? так отож. пєдріли вони і є пєдріли, ніяким бізнесом тут і не пахло.
   
нехай пустять до труби туркмен, ми будемо качати туркменський газ.

И шо, у Украйны есть законтрактованные объемы туркменского (или любого другого) газ, а их не пускают в трубу? Да ладно...
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

а чому така висока ціна якшо газу є достатньо шо у газпрому шо у туркменів чи норвегів ?
Его недостаточно. Туркмены продают в Китай. У норвегов уже мало, в США промышленность требует ограничить его экспорт. Потребности в газе сильно возросли из-за зеленых и из-за шизы с выбросами. Даже угля уже мало, 200 баксов тонна. Добычу-то сворачивали, за пять минут не нарастишь.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

раз кацапські підри не хотять качати свій газ через нашу ГТС, нехай пустять до труби туркмен, ми будемо качати туркменський газ.
Не знаю причин, але тема про туркменський газ
вже дууже давно не виникала.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

а чому така висока ціна якшо газу є достатньо шо у газпрому шо у туркменів чи норвегів ?
а може, таки і немає?

ти думаєш,чого москлі в Арктику лізуть, застовблюють тертиорію.
і загалом всі арктичні держави гризуться за спобсі проведення кордонів.
бо там коли розтане лід, будуть енергоресурси.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

И шо, у Украйны есть законтрактованные объемы туркменского (или любого другого) газ, а их не пускают в трубу? Да ладно...
А ти шо думаєш їх пускають, парашка за півціни викуповує весь туркменський газ і продає як свій.
А куди тим туркменам діваться, якщо їх до труби ніхто не пускає, це їм не якийсь сраний євросоюз, тут не забалуєш.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

уніжаццо не треба,
але якось відокремлювати питання суто економічні від політичних. наскільки можливо.
і без дурних кричалок на держ.рівні "хуйло хуйло", чи про "вонючий рос. газ від агресора" - які ніякої практ. цінності не мають. Лише на шкоду.
Так не бывает. У немцев в 41-м бы чего-нибудь попросили?
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Не знаю причин, але тема про туркменський газ
вже дууже давно не виникала.
патамушта кацапи викуповують весь туркменський газ і перепродують.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

А ти шо думаєш їх пускають, парашка за півціни викуповує весь туркменський газ і продає як свій.
А куди тим туркменам діваться, якщо їх до труби ніхто не пускає, це їм не якийсь сраний євросоюз, тут не забалуєш.
ну, значить, так воно є.
росія тут є монополістом і в стані викрутити руки туркменам.

я не в курсі цифр,
але ще 2 питання
- скільки реально газу продає Туркменистан
- і чи продає Туркменистан газ в Азію в обхід росії?

Останнє редагування: 29 вересня 2021 12:26:38 від T.Blair.
   
Так не бывает. У немцев в 41-м бы чего-нибудь попросили?

До-до-до... От нравится мне аргумент, ага
А немцам бы газ транспортировали? И, шо характерно, отчаянно при этом сражаясь за сохранение транзита, чтобы, не дай Бог, те немцы не прекратили качать отой "вонючий коррупционный газ".
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Так не бывает. У немцев в 41-м бы чего-нибудь попросили?
зараз не 41й
так що порівнння не в тему.

41й це велика глобальна війн.
яка зачіпала кожного у воюючих країнах, як на фронті та кі в тилу.
такої війни сучасна Україна просто би не поятгнула.
її могли вести і (потенційно) виграти лише великі ресурсні крахни (типу Німеччина+окупована європа, США, Брит.Імперія, СРСР), і то спірне питання чи без допомоги союзникіів би СРСР справився.

Останнє редагування: 29 вересня 2021 12:25:42 від T.Blair.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

то еще впереди.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Но я думаю, когда немцы напали на Польшу, полякам бы тоже не пришло в голову что-то у них просить.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія