Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мрія ФУПа здійснилася :)

Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Наш співробітник (61 рік) хотів записатись в ТРО, його погнали - йди звідси, діду, ми тільки молодих берем. Якийсь з районів Києва, березень.

24 лютого. Житомир. центр комплектації (військомат). десь біля 15-00. місць у ТРО - немає!  :K
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Півроку для такої напруги це вже багато.
А ще далі?  ;o
Виходить не планують активних бойових дій довго?
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

это наш выбор 2019 года образца
Будь ласка, розкажіть як було би за іншого вибору. Але врахуйте, що в українців не коротка пам"ять.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

ТРО записувались щоб нікуди нейти, принаймні у нас так. Тому і погнали. В нас і зараз так залишилось.

Є ТРО, а є ДФТГ, от останні переважно по місцю, але вони тренуються і там по бажанню з них набирають у ЗСУ чи в Нацгвардію.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Будь ласка, розкажіть як було би за іншого вибору. Але врахуйте, що в українців не коротка пам"ять.
:facepalm1: Хтось про память каже... :facepalm:
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

та ну
київська тро , різні підрозділи , в різних місцях :
на ротації були
одні просто відводяться на декілька км
інші навітьна базу вертаються ..
ну а потім знов .. 

Під Бахмутом дуже багато київських трошників ми зустрічали.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Є ТРО, а є ДФТГ, от останні переважно по місцю, але вони тренуються і там по бажанню з них набирають у ЗСУ чи в Нацгвардію.

У нас інша ситуація. Добре що десь так, як ти кажеш.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

З ротаціями дивна історія

Вони або рідко і короткі ( типу пару днів по факту без дороги)
Або їх нема ( назвати приклад livandovy4 ротацією точно не можна )

П.с. це з слів  тих кого знаю і яким підрозділам іде допомога

Наша "ротаці" - це прикол... В наш "тил" прилітає з такою ж регулярністю як і на 0...
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Наша "ротаці" - це прикол... В наш "тил" прилітає з такою ж регулярністю як і на 0...

Мені цікаво які причини, мабуть щось фізично обумовлено і ресурсами.

ФУП краще незнати причини чого так.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Під Бахмутом дуже багато київських трошників ми зустрічали.
Добре що Україна різна і має багато ГЕРОЇВ.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Пряма мова: "Завдання стосовно мобілізації визначаються Генеральним штабом. Вони оцінюють ківлькість сил та засобів, які їм потрібні на той чи інший момент ведення бойових дій, оцінюють втрати… Саме Генштаб чітко знає, на якому напрямку, в якому виді сил чи військ потрібне заміщення, або відвести бригаду на відновлення боєздатності й замість неї ввести резерв…

Але наскільки я знаю, сьогодні мобілізаційні потреби задовільняються через пошук конкретних фахівців.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Будь ласка, розкажіть як було би за іншого вибору. Але врахуйте, що в українців не коротка пам"ять.

як било би мы уже никогда не узнаем, а як э бачимо, это *а тут меня могут забанить  :pleasantr:
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
HSM

HSM, cьогодні в 11:13
Розгорнути попередні цитати...
та ну
київська тро , різні підрозділи , в різних місцях :
на ротації були
одні просто відводяться на декілька км
інші навітьна базу вертаються ..
ну а потім знов .. 

Під Бахмутом дуже багато київських трошників ми зустрічали.

 :)
там мій добрий знайомий зараз , вони Бучу  , Ірпінь пройшли
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Джерело: міністр оборони Олексій Резніков в інтерв’ю "Голосу Америки"

Пряма мова: "Завдання стосовно мобілізації визначаються Генеральним штабом. Вони оцінюють ківлькість сил та засобів, які їм потрібні на той чи інший момент ведення бойових дій, оцінюють втрати… Саме Генштаб чітко знає, на якому напрямку, в якому виді сил чи військ потрібне заміщення, або відвести бригаду на відновлення боєздатності й замість неї ввести резерв…

Але наскільки я знаю, сьогодні мобілізаційні потреби задовільняються через пошук конкретних фахівців.

Деталі: За словами Резнікова, до лав української армії мобілізовано вже досить багато людей, наразі потрібні насамперед певні спеціалісти: оператори БПЛА, айтівці, зв’язківці, артилеристи та ін.

Зокрема потрібні фахівці, які зможуть швидко опанувати складніші системи озброєння натовського стандарту, які зараз отримують Сили оборони.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)



Але наскільки я знаю, сьогодні мобілізаційні потреби задовільняються через пошук конкретних фахівців.
Если ты придёшь в военкомат, и визуально ты здоров, ну голова на месте и остальное. И скажешь шо готов служить, то через пару дней ты будешь в учебке.
Все остальное от лукавого и прикрытие собственной трусости или нежелание служить (бывает и такое).
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

  можна взнати, чому (і в чому проявляється) це  Мрія ФУПу?
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

56, спочатку ТРО, з 24.02. Зараз ЗСУ. Бойового досвіду не мав. Щоб попасти в ЗСУ, правда, побув сзч)). Дезертир на фронт ))).
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Трохи такої собі чи то зради, чи інформації до роздуму. Серед київських знайомих нема жодного, кого б мобілізували на загальних підставах через київські ж воєнкомати.
Добровольців - є, і немало.
На периферії ж, навпаки, просто мобілізованих у віці десь 30-50 овер-дохера, добровольці були на початку війни, нових не знаю нікого. ДФТГ периферійне теж час від часу мобілізуються частково в ЗСУ, на їх місця набирають нових.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

На тих, що вже воюють, усю війну не витягнути. Дочекаються певного затишшя на фронтах, потім почнуться активніші ротації (які і так відбуваються, але не скрізь і не завжди, як Генштаб вирішує).
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

З ротаціями дивна історія

Вони або рідко і короткі ( типу пару днів по факту без дороги)
Або їх нема ( назвати приклад livandovy4 ротацією точно не можна )

П.с. це з слів  тих кого знаю і яким підрозділам іде допомога

на місяць їдуть на ротацію
бачив чимало підрозділів з якими працював
у всіх однаково
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Geo

  можна взнати, чому (і в чому проявляється) це  Мрія ФУПу?

Моя відповідь заращ буде к Вашіц відповіді на запитання:

А вам зручно виділяти частину тексту на смартіоні і робити його "італік"-ом?
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

я вообще не знаю методы призыва
толпы молодых здоровых пацанов в фитнесклуьах и ресторанах

причем реальнл атлетического сложения

Пане полковнику, може давайте краще ми з Вами підемо воювати, а молодь нехай живе ?
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Ale

Трохи такої собі чи то зради, чи інформації до роздуму. Серед київських знайомих нема жодного, кого б мобілізували на загальних підставах через київські ж воєнкомати.
Добровольців - є, і немало.
На периферії ж, навпаки, просто мобілізованих у віці десь 30-50 овер-дохера, добровольці були на початку війни, нових не знаю нікого. ДФТГ периферійне теж час від часу мобілізуються частково в ЗСУ, на їх місця набирають нових.
Таке є було і буде, під час призову до війни з 4 мільйонного Києва призивали 200 чоловік, а з якогось районного центру 20 - совкова система нажаль
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

я вообще не знаю методы призыва
толпы молодых здоровых пацанов в фитнесклуьах и ресторанах

причем реальнл атлетического сложения
це студенти та аспіранти )
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Моя відповідь заращ буде к Вашіц відповіді на запитання:

А вам зручно виділяти частину тексту на смартіоні і робити його "італік"-ом?

не дуже зручно
яке це має відношення до питання?
що за Мрія ФУПу?
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Geo

не дуже зручно
яке це має відношення до питання?
що за Мрія ФУПу?

Пряме. Ви зараз з компа пишете?
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Я ж кажу шо с початку брали усіх охочих, зараз ні. Сину і Вам уважуха! [ua]

Перші 2 тижні  вигрібали всіх кого змогли, навить без медогляду, не те що медкомісії
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Пряме. Ви зараз з компа пишете?

ні,

то що там з мрією?
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

  можна взнати, чому (і в чому проявляється) це  Мрія ФУПу?

це коли старі баняки мріють відправити всю молодь на війну, бо банякам повітряні тривоги набридли
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Geo

ні,

то що там з мрією?

Добре...тоді зайдіть в додаток youtube...і в пошуку наберіть: "стахановское движение". Там буде ролік "Городок" з Олєйніковим і Стояновим. Знаєте, така була передача? Так ось герой Олєйнікова - це ФУП і
 його мрія.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Добре...тоді зайдіть в додаток youtube...і в пошуку наберіть: "стахановское движение". Там буде ролік "Городок" з Олєйніковим і Стояновим. Знаєте, така була передача? Так ось герой Олєйнікова - це ФУП і
 його мрія.
Вас зараз не зрозуміють про стаханівський рух, тай тоді той гумор був не зрозумілий не всім.  :peremoga:
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Таке є було і буде, під час призову до війни з 4 мільйонного Києва призивали 200 чоловік, а з якогось районного центру 20 - совкова система нажаль
От таке враження й складається, на жаль.
Сенсу я не розумію. Ми ж не кацапи, котрі бояться залучити Москву до спєцопєрацеі.
Середньостатистични й мешканець столиці, нмд, має краще здоров'я і рівень інтелектуального розвитку, ніж пересічний житель селища на пару тисяч людей.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Пане полковнику, може давайте краще ми з Вами підемо воювати, а молодь нехай живе ?

армия строится по другим принципам
солдат должен быть физически подго овленым
за болячки я вообще молчу, немощные это обуза

это два
а во первых это священный долг пацанов батькивщину щащишать  сегодня они в фитнесклубах, а в 50 тупо сдадут  страну за пенсию

а в третьих нагрузка по службе не долна быть как у Гео, который служит в своей жизни насколько знаю 3 раз

не стыдно на горбах дедов в фитнесцентры ездить?


   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

и еще
без службы гадо запретить балотироваться в депутаты и президенты
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

армия строится по другим принципам
солдат должен быть физически подго овленым
за болячки я вообще молчу, немощные это обуза

это два
а во первых это священный долг пацанов батькивщину щащишать  сегодня они в фитнесклубах, а в 50 тупо сдадут  страну за пенсию

а в третьих нагрузка по службе не долна быть как у Гео, который служит в своей жизни насколько знаю 3 раз

не стыдно на горбах дедов в фитнесцентры ездить?

Пане полковнику, ви - семіт ?

Я Вам питання поставив, а Ви мені зустрічне задаєте. Так не годиться.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Пане полковнику, ви - семіт ?

Я Вам питання поставив, а Ви мені зустрічне задаєте. Так не годиться.

ага я в 18 должен был за себя отца послать?

тогда я точно семит
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Geo

Вас зараз не зрозуміють про стаханівський рух, тай тоді той гумор був не зрозумілий не всім.  :peremoga:

та все там зрозуміло навіть ідіоту і бригадному партійному боту. :)
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

и еще
без службы гадо запретить балотироваться в депутаты и президенты
С этим точно проблем не будет  :D . Знаю людей которые дальше Краматорска не ездили (до 24.02) но документы были у них хоть сразу представление к герою )))
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

та все там зрозуміло навіть ідіоту і бригадному партійному боту. :)
Думаєш він партійний це городо?

Скоріше схожий на просто неадекватний.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

С этим точно проблем не будет  :D . Знаю людей которые дальше Краматорска не ездили (до 24.02) но документы были у них хоть сразу представление к герою )))

да хоть даже в тылу
но пусть послужат год
а бомбы  и до кропивницкого долетают

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія