Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Водители в Киеве отупели

Re: Водители в Киеве отупели

Донек/Донбасс уже давно здесь. Из всех регионов в Киев едут


Так кто наиболее тупой?

Кста,до Войны,минимум в центре Донецка благодарили аварийкой ( ты должен быть в курсе,за что благодарят) раза в 2-3 чаще чем в Киеве

Это я те без 3,14ды говорю


 B-)
   
Re: Водители в Киеве отупели

Сьогодні десь о 17.00 прямо посеред дороги відчув що по переферії зору якісь хвилі пішли. Наче розмиті кола... пару хвилин так їхав, зупинився. Вийшов, погуляв хвилин 15, все пройшло.
Що то було???
   
Re: Водители в Киеве отупели

повально....

Или это только у меня такое ощущение? Этопистец.....

Есть предположение, что много тупняка с регионов здесь осело.
Водій це конюх який пересів з живого коня на металевого.
   
Re: Водители в Киеве отупели

Киев и тормознуто , смешно !!! После Харькова , передвигатся по Киеву на машине вообще невозможно !!! Вечный ремонт и вечные пробки !!! И милиард машин вокруг !!!
   
Re: Водители в Киеве отупели

Так кто наиболее тупой?

Кста,до Войны,минимум в центре Донецка благодарили аварийкой ( ты должен быть в курсе,за что благодарят) раза в 2-3 чаще чем в Киеве

Это я те без 3,14ды говорю


 B-)

Нихуясе Донч! Благодарили аварийкой? Да ты шо?
   
Re: Водители в Киеве отупели

Киев и тормознуто , смешно !!! После Харькова , передвигатся по Киеву на машине вообще невозможно !!! Вечный ремонт и вечные пробки !!! И милиард машин вокруг !!!

очень тормознуто. Водители реально долго соображают
   
Re: Водители в Киеве отупели

Все набагато веселіше. Те шо відбувається в країні   не може не відбиватися на психиці людей. Не може людина знаходитися в стані
постійного стресу та депресії , ось цей стресі і  виливається в агресію. І не тільки на дорогах.  Всплески немотивованої агресії всюди.
На шляхах, вулицях, в транспорті, в магазинах. Всюди де люди контактують один з одними. Хвора країна - хворі люди.
Тому і контакти нездорові. Але я це б назвав поки що атомарною , розсіяною по країні агресію. Але рано чи пізно ці сплески
стаеуть концентрованими. Ще ніхто не наібав гегелівський закон діалектики про перехід кількісних змін у якісні.
А поки що рекомендую фупчегам не виходити на конфлікти. Оминати їх. Навіть дрібні. Вони зараз можуть закінчитись дуже недрібно.
Людина в стані стресу здатна на дикі вчинки, які в нормальному стані ніколи б не здійснила.
   
Re: Водители в Киеве отупели

И милиард машин вокруг !

та гораздо меньше  :laugh: то у тебя наверное двоится  :)
   
Re: Водители в Киеве отупели

Кста,до Войны,минимум в центре Донецка благодарили аварийкой ( ты должен быть в курсе,за что благодарят) раза в 2-3 чаще чем в Киеве

сначала подрежет, а потом "спасибо"   :D
   
Re: Водители в Киеве отупели

Будь-яка агресія на шляхах лікується жорсткою поркою бидла.
Ви думаєте в Європі немає шумахерів?
А нічого терпляче їдуть стільки, скільки написано на знаку.
Бо знають, що не будеш виконувати ПДР - не будеш їздити взагалі.
   
Re: Водители в Киеве отупели

Все набагато веселіше. Те шо відбувається в країні   не може не відбиватися на психиці людей. Не може людина знаходитися в стані
постійного стресу та депресії , ось цей стресі і  виливається в агресію. І не тільки на дорогах.  Всплески немотивованої агресії всюди.
На шляхах, вулицях, в транспорті, в магазинах. Всюди де люди контактують один з одними. Хвора країна - хворі люди.
Тому і контакти нездорові. Але я це б назвав поки що атомарною , розсіяною по країні агресію. Але рано чи пізно ці сплески
стаеуть концентрованими. Ще ніхто не наібав гегелівський закон діалектики про перехід кількісних змін у якісні.
А поки що рекомендую фупчегам не виходити на конфлікти. Оминати їх. Навіть дрібні. Вони зараз можуть закінчитись дуже недрібно.
Людина в стані стресу здатна на дикі вчинки, які в нормальному стані ніколи б не здійснила.

как раз не агрессия, а тормознутость. Как тут верно отметили - отсуствие пространственной ориентации
   
Re: Водители в Киеве отупели

Так кто наиболее тупой?

Кста,до Войны,минимум в центре Донецка благодарили аварийкой ( ты должен быть в курсе,за что благодарят) раза в 2-3 чаще чем в Киеве

Это я те без 3,14ды говорю


 B-)

Тут ты, зёма, слегка подзагнул гиперболизировал... :)
   
Re: Водители в Киеве отупели

Нихуясе Донч! Благодарили аварийкой? Да ты шо?

Я знаю о чём я говорю..Но говорю тока за центр города
   
Re: Водители в Киеве отупели

сначала подрежет, а потом "спасибо"   :D

Никто никого особо не резал

Хотя..быки есть везде
   
Re: Водители в Киеве отупели

Я знаю о чём я говорю..Но говорю тока за центр города

а на окраинах ?
   
Re: Водители в Киеве отупели

как раз не агрессия, а тормознутость. Как тут верно отметили - отсуствие пространственной ориентации

Це не тормознутость. Це елементи маніакально-депресивного стану.  Людина заціклюється не на дорозі, а на своєму психологічному стані ось і гальмує
до пори до часу. Поки не в*єбеться в когось або щось з усієї дурі на шаленій швидкості та ще й на встрєчкє.

Яка тормознутость ? У нас аварій як у Європі разом узятій.

Останнє редагування: 5 вересня 2018 22:54:21 від Людас
   
Re: Водители в Киеве отупели

а на окраинах ?



Трафик меньше + я там ездил реже..поэтому достамэнно сказать не могу

Зы: ты бы знал,какие ща рыдваны на улицы повылазили

Какая там нах аварийка
   
Re: Водители в Киеве отупели

Трафик меньше + я там ездил реже..поэтому достамэнно сказать не могу

Зы: ты бы знал,какие ща рыдваны на улицы повылазили

Какая там нах аварийка


и кого благодарить? если одна машина в центре  :)
   
Re: Водители в Киеве отупели

и кого благодарить? если одна машина в центре  :)

Походу, и ща центр относительно загруженный ( хотя и меньше в разы,чем раньше) "Коренные дончане отут,довоенную вежливость/правила поведения) в основном сохранили

Блядство и сумятицу вносит приезжая  [KA] ня
   
Re: Водители в Киеве отупели

Оо, у мене сьогодні було нове одкровення на рахунок моєї нової піліції
Карочє, пробка від дорогожичів в бік моста, каторий устал. Ну як пробка - тягнучка
Ясєн хєр що бляхарі з донєцкими вперемішку з карєнними ломляться масово на полосу для траліків.
Я вже задовбався підраховувати скільки десятків тисяч штрафів проїхало повз мене справа за 3 хвилини, а тут бачу в дзеркало - по тій полосі їде піліціонер. Їде 5 км/год, за ним гуськом порушники, яких не пускають в середній ряд.
Думаю - ну ща почнуть рубати направо і наліво.
І шо? Хуя.
Піліція починає кричати в матюгальник шоб всі розступилися, а автомобілі терміново повинні залишити полосу для громадського транспорту.
Бля! Та ставай на тротуар і починай оформляти в 4 руки, покличте на допомогу безліч бобиків та бронетранспортер!
Нє, бля - розступіться, пустіть порушників.
Не можна мститися нікому, повинні ми любити всіх підарасів злодіїв та вбивць.. (с)
   
Re: Водители в Киеве отупели

повально....

Или это только у меня такое ощущение? Этопистец.....

Есть предположение, что много тупняка с регионов здесь осело.

по сравнению с румынскими - наши водители ангелы
   
Re: Водители в Киеве отупели

по сравнению с румынскими - наши водители ангелы

я тут одного велоблогера смотрю. Так плять дороги в Румынии - нам срать пердеть. И разметка, и разъезды, и крманы. Не знаю как поведение водителей, но "на глаз" инфраструктура там лучше
   
Re: Водители в Киеве отупели

Мої знайомі з Києва кажуть, що у нас, в порівнянні зі столицею - чи не ідеальні водії)))))))
Я бьіл в отпуске во Львове. Поведение водителей и пешеходов в центральньіх райнах отбило охоту рентовать авто. Благо такси бьіли дешево. B-)
   
Re: Водители в Киеве отупели

Не, ща пока подснежники не станут, будет задница. Проверено. Надо просто в медитативное состояние уходить. Но блин - ни разметки, ни полиции, ни обещанной фотофиксации, еще и знаки часто отфонарные, и это усугубляет.
   
Re: Водители в Киеве отупели

я тут одного велоблогера смотрю. Так плять дороги в Румынии - нам срать пердеть. И разметка, и разъезды, и крманы. Не знаю как поведение водителей, но "на глаз" инфраструктура там лучше

Таки дороги у них супер, у нас так никогда не будет. Но манеры их водил то жах.
   
Re: Водители в Киеве отупели

Таки дороги у них супер, у нас так никогда не будет. Но манеры их водил то жах.

да ладно не будет, думаю когда нить да будут. Мы что тупее румын?
   
Re: Водители в Киеве отупели

Сьогодні десь о 17.00 прямо посеред дороги відчув що по переферії зору якісь хвилі пішли. Наче розмиті кола... пару хвилин так їхав, зупинився. Вийшов, погуляв хвилин 15, все пройшло.
Що то було???

та все що хоч - від банальної втоми до мікроінсульту, чи можливо Maкaчині борди посилають адептам якісь сигнали
   
Re: Водители в Киеве отупели

да ладно не будет, думаю когда нить да будут. Мы что тупее румын?

Судя по рейтингам кандидатов в президенты - то таки да, и на моного.
   
Re: Водители в Киеве отупели

Тупість ще полягає в тому, що бидло вважає себе найхитровиєбанішим та своїми діями гальмує трафік. Класика уєбанства це бачити знак, що з лівої не можна прямо, доїхати до перехрестя , впертись в повертаючих та тулитись в середній. Вся тягнучка давить по гальмах.До цих ідіотів що не доходить що смуга вільна саме тому що там знак і вісить? Хочеться бути ввічливим на дорозі, але таким хєр .
   
Re: Водители в Киеве отупели
wis

Сьогодні десь о 17.00 прямо посеред дороги відчув що по переферії зору якісь хвилі пішли. Наче розмиті кола... пару хвилин так їхав, зупинився. Вийшов, погуляв хвилин 15, все пройшло.
Що то було???
Це називається "мерцательная скотома"
   
Re: Водители в Киеве отупели

Тут який йшов, таку і знайшов.

По перше проектування доріг, це наука вкрай недосяжна для усвідомлення, розуміння та втілення в життя українськими інженерами. Це для них не по Сеньке шапка.

По друге, манюпаси-дорожні будівники вже другу сотню років намагаються зрозуміти, як можна рівно постелити асвальт і так щоб він через 3 місяці не пішов хвилями, а через пів року не зліз зовсім разом з приходом весни

По третє, в значної кількості водіїв немає досвіду, а ще гірше, розуму, щоб цей досвід набратись.

Поскільки все зводиться до нижче середнього IQ серед усіх виконавців цього смертельного балету ідіотів, i виправити IQ неможливо, то залишається тільки писати, а ще краще перекладати з англійської чи німецькоі інструкції та норми будування та вождіння. І за не слідування інструкціям хоч в одній букві, пороти батогами.

PS На захист украінців мушу сказати, що їхнє IQ не гірше середньосвітового, в тому числі амереканського, канадського чи австралійського. Бо всі дороги тут спроектовані з оглядом на самого посереднього водія, так що зробити помилку водієві практично неможливо. Всі дорожнього-інженерні споруди теж мають відповідати нормам, так що навіть самий безмозклий пооектувальщих не може щось пропустити чи зробити відверто погано. Теж саме стосується технологій будівництва.

Останнє редагування: 6 вересня 2018 02:30:51 від Dobre
   
не можна критикувати
це зрадoйoбcтвo

зробiть краще самi
   
Re: Водители в Киеве отупели

очень много тупистов. Те которые тупо не едут. Хочется надавать подсрачников

Водії, які не їдуть, не є загрозою для людей. А ті, які їдуть "на нєрвах" - заслуговують не тільки підсрачників, але й тюремного ув'язнення.
   
Re: Водители в Киеве отупели

какое разнообразие мнений на фупе :)
рядом в ветке негодуют про ограничение свобод детей носить розовые волосы и матюкать учителей, клятое наследие совка ят дисциплина, а тут требуют полицию на дороги и страшно сказать даже разметку !

а как же свобода ездить по дороге як бык посцяв ? где свобода я вас спрашиваю ?
   
Re: Водители в Киеве отупели

У меня на работе есть девушка ,которая лет 15 за рулем и у нее каждый день кто-то тупит например - еду по стоянке ашана ,а туд дебил справа вылетает и еще сигналит или поворачиваю налево едет за мной придурок прямо и не пропускает ,он что не видит поворотник. Может и ТС такой?
   
Re: Водители в Киеве отупели

Тупість ще полягає в тому, що бидло вважає себе найхитровиєбанішим та своїми діями гальмує трафік. Класика уєбанства це бачити знак, що з лівої не можна прямо, доїхати до перехрестя , впертись в повертаючих та тулитись в середній. Вся тягнучка давить по гальмах.До цих ідіотів що не доходить що смуга вільна саме тому що там знак і вісить? Хочеться бути ввічливим на дорозі, але таким хєр .
тут долбоєбізм наших розміток теж грає роль
Якщо з лівої наліво, то треба щоб полоса наліво з‘являлася за 50-100м до перехрестя, тобто спочатку трафік трохи згорнути вправо і ті, кому наліво перелаштуються в ту нову полосу, а трафік прямо без проблем поїде собі далі
В європах і багато де у Львові так
Дуже зручно
Тіпа так



Останнє редагування: 6 вересня 2018 07:18:14 від rastych
   
Re: Водители в Киеве отупели

тут долбоєбізм наших розміток теж грає роль
Якщо з лівої наліво, то треба щоб полоса наліво з‘являлася за 50-100м до перехрестя, тобто спочатку трафік трохи згорнути вправо і ті, кому наліво перелаштуються в ту нову полосу, а трафік прямо без проблем поїде собі далі
В європах і багато де у Львові так
Дуже зручно

На окружной например, в р- не Жулян, там где мост, левая полоса тупо заканчивается газоном  :weep:
   
Re: Водители в Киеве отупели

На окружной например, в р- не Жулян, там где мост, левая полоса тупо заканчивается газоном  :weep:

Прикро, бо сміємося над собою.
   
Re: Водители в Киеве отупели

тут долбоєбізм наших розміток теж грає роль
Якщо з лівої наліво, то треба щоб полоса наліво з‘являлася за 50-100м до перехрестя, тобто спочатку трафік трохи згорнути вправо і ті, кому наліво перелаштуються в ту нову полосу, а трафік прямо без проблем поїде собі далі
В європах і багато де у Львові так
Дуже зручно
Тіпа так

Показати зображення...

Да. И карманы для автобусов, что бы не тормозили правую
   
Re: Водители в Киеве отупели

Да. И карманы для автобусов, что бы не тормозили правую
  как это возможно ,если правая должна уступить маршрутке выезжающей из кармана.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія