Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кароффка спрашуває..

Re: Кароффка спрашуває..

Знову те саме

Якби тобі пояснити , бо ти ж тупуватий  , щоб ти зрозумів , ти коли в кіно йдеш то теж вважаєш що тебе кинули  н?
=====================

А кіно хоч яке було в тебе,комедія,чи трагедія? :-)o
   
Re: Кароффка спрашуває..

=====================

А кіно хоч яке було в тебе,комедія,чи трагедія? :-)o

Фарс-триллер «Без лохА и жизнь плохА!» :)
   
Re: Кароффка спрашуває..

бінго. давай заліковку. 5.
я трохе підштукатурила, щоб штукатурка підсихала, бо на саму цеглу гідроізоляційний шар немає як ліпити - дуже заглибилися шви і цегла повикригувалася. То штукатурка підсихатиме до завтра, а я буду потихеньку далі рити землю і штукатурити глибше:



Оце під оцей верхній ряд цегли я і буду фартушок ліпити - якраз до нього, а потім приштукатурю фартушок ще одним шаром штукатурки
   
Re: Кароффка спрашуває..

Бля как в таком говне жить можно
   
Re: Кароффка спрашуває..

я буду жити з каровою 8-)
   
Re: Кароффка спрашуває..

Бля как в таком говне жить можно
а это только у ника хабаровска пани в селе живет во дворце. Самой тянуть господарство сложно, а работники хотят груби гроши. Я вот косить уже сама научилась, собираюсь теперь на бензине косарку осваивать
   
Re: Кароффка спрашуває..

я буду жити з каровою 8-)
через ТЦК
   
Re: Кароффка спрашуває..

ось
https://epicentrk.ua/ua/shop/gidroizolyatsionnaya-smes-ceresit-cr-65-25-kg.html

мажеш усю підземну і півметра наземної.

як застигне підземну частину на піну обмуровуєш отаким

https://epicentrk.ua/ua/shop/ekstruzionnyy-penopolistirol-ecoboard-1200x550x50mm.html

засипаєш піском та добре ущільнюєш.

це такий колхоз стайл але буде робить
   
Re: Кароффка спрашуває..

Бля как в таком говне жить можно
ги.. дурневі половину роботи не показують. Я тіке перед цим все нетримке каменщицьким молотком пооббивала. Трохи вже понаштукатурювала подекуди з іншого боку - нехай сохне до понеділка, потім продовжу. Дуже товсто подекуди повисипалося за 45 років.

І да, 321, я в погребі не живу - там робити євроремонт не обовязково.
   
Re: Кароффка спрашуває..

і це все я?

і це після операції на хребту? ;o
   
Re: Кароффка спрашуває..

ось
https://epicentrk.ua/ua/shop/gidroizolyatsionnaya-smes-ceresit-cr-65-25-kg.html

мажеш усю підземну і півметра наземної.

як застигне підземну частину на піну обмуровуєш отаким

https://epicentrk.ua/ua/shop/ekstruzionnyy-penopolistirol-ecoboard-1200x550x50mm.html

засипаєш піском та добре ущільнюєш.

це такий колхоз стайл але буде робить
я штукатурю клеєм для газобетону. Фірми артеко.

От тіке ще не навчилася ювелірно виводити зовнішні кути без рамки і сітки. Мабуть буду їх виводити в два етапи, бо їх треба нарощувати по новій.
   
Re: Кароффка спрашуває..

і це після операції на хребту? ;o
ага))
   
Re: Кароффка спрашуває..

ги.. дурневі половину роботи не показують. Я тіке перед цим все нетримке каменщицьким молотком пооббивала. Трохи вже понаштукатурювала подекуди з іншого боку - нехай сохне до понеділка, потім продовжу. Дуже товсто подекуди повисипалося за 45 років.

І да, 321, я в погребі не живу - там робити євроремонт не обовязково.
Там делать что либо уже бессмысленно
   
Re: Кароффка спрашуває..

Там делать что либо уже бессмысленно
попизди...попизди...
Тібья, свінья, нікто нє спрашіваєт (с).
   
Re: Кароффка спрашуває..

такая хазяйствєнна жінка нужна крокодилу 8-)
   
Re: Кароффка спрашуває..

дякую, але це все піде в землю. А до пінополістиролу ще треба спочатку цегляну кладку майже ідеально вирівняти штукатуркою або хоч якось вирівняти. Тут проблема з підщемелоям - чи варто заморачуватися над відновленням гідроізоляційного шару? Воно простояло вже 45 років. Мого віку ще максимум 15 років +/-. А може і того менше. Чи достатньо для такого проміжку часу тупо за штукатурити, штукатурку зверху мастікою заізолювати і закидати земелькою?
Речі треба називати своїми словами.Підземна частина будівлі називається фундаментом.Це основа будинку.Фундамент монтується в котловані(траншеї).Фундамент інколи обробляють гідроізозяцією,а частіше не обробляють.Між фундаментом і стіною обовязково кладуть гідроізоляцію,обовязково.Якщо не положити гідроізоляцію(між фундаментом і стіною),то мокрітимуть стіни.
   
Re: Кароффка спрашуває..
HSM

попизди...попизди...
Тібья, свінья, нікто нє спрашіваєт (с).
Но но
Він собакєн
І ви не папєрєджалі що
Півас в ігнорє
   
Re: Кароффка спрашуває..

я штукатурю клеєм для газобетону. Фірми артеко.

От тіке ще не навчилася ювелірно виводити зовнішні кути без рамки і сітки. Мабуть буду їх виводити в два етапи, бо їх треба нарощувати по новій.
Зовнішні кути штукатури роблять так.У них є рівна рейка.Рейку кріплять(штукатури кажуть приморожувати)до стінки яка під 90градусів до стінки яку треба рівняти.Коли стягуєте розчин то  полутер повинен йти краєчком по рейці.Коли розчин затвердів рейку знімають і терочкой поправляють.Пишіть в лічку,я поясню,щоб не робити зайвої роботи.
   
Re: Кароффка спрашуває..

я штукатурю клеєм для газобетону. Фірми артеко.

От тіке ще не навчилася ювелірно виводити зовнішні кути без рамки і сітки. Мабуть буду їх виводити в два етапи, бо їх треба нарощувати по новій.
у багатих свої забаганки.
основний шар я б робив звичайною цпш з додатком пластифікатору.

а от гідроізоляційний отой херньой що вище давав посилання.

бо клєй для газобетону не є гідроізоляцією.
   
Re: Кароффка спрашуває..

=====================

А кіно хоч яке було в тебе,комедія,чи трагедія? :-)o


Спробую пояснити ще раз
Для жадібних і розумово відсталих бульки, блоха, коровки

Якщо б я хотів купити фуп , я б його купив .і це було просто .
Тоді б я не піднімав ніякого хайпу , скандалів і т д це було дуже тихо .

І було два варіанти  . Думаю це можна зробити і зараз .

Наступне гроші на фуп я витратив в 2014 тому що тоді вважав що це добре для України і для її суспільства ,
Ну і плюс бонусом для мене йшло срачі  розмови , швидкий агрегатор новин .


Звичайно я усвідомлюю що вам неможливо зрозуміти як можна витратиии такі гроші на користь суспільства і розваги , хобі.
Але в мене є такий ресурс,
І мені його не шкода .
Та й не дорого це зовсім
Майже 4 роки я був тут як ви кажете з кнопкою .
1200 днів 10 доларів в день , дрібниці )))))))
Ну але скільком людям це принесло добра і задоволення .
Навіть ви зараз тут можете виспатись завдяки мені  :lol:
Так що кажіть дякую )))


П.с.
Певно скопіюю цей пост в окрему тему профільну
   
Re: Кароффка спрашуває..

Речі треба називати своїми словами.Підземна частина будівлі називається фундаментом.Це основа будинку.Фундамент монтується в котловані(траншеї).Фундамент інколи обробляють гідроізозяцією,а частіше не обробляють.Між фундаментом і стіною обовязково кладуть гідроізоляцію,обовязково.Якщо не положити гідроізоляцію(між фундаментом і стіною),то мокрітимуть стіни.

Про ленту плиту сваи роствер мы б***ь не слышали. :D
   
Re: Кароффка спрашуває..

Re: Кароффка спрашуває..

а это только у ника хабаровска пани в селе живет во дворце. Самой тянуть господарство сложно, а работники хотят груби гроши. Я вот косить уже сама научилась, собираюсь теперь на бензине косарку осваивать

Електрична - казка.
   
Re: Кароффка спрашуває..

наша пісня гарна, нова, починай її спочатку!  X(
кароффка, салют!
   
Re: Кароффка спрашуває..

https://www.stroimdom.com.ua/
дякую. Пробіглася одним оком.. Систематизація ьагатопланова, своє ще не знайшла..

Зате фасад входу трохе поштукатурила. Розкопки залишила на завтрішній ранок.
   
Re: Кароффка спрашуває..

наша пісня гарна, нова, починай її спочатку!  X(
кароффка, салют!
от тебе то тільки тут і не вистачало.

Відгадай загадку:

Кароффкє как-то бог послал кусочєк...

Як його скласти в баночку? Охолодженим з холодильника, чи треба прогріти до кімнатної температури?
   
Re: Кароффка спрашуває..

Електрична - казка.
я б не сказала...  :umnik2: пропускна спроможність дуже низька. Важке і не зручне, бо все навантаження іде на руки, навіть переважно на одну, а в бензиновій - на плечі через ремінь, це якщо ми говоримо не про возика. І саме головне - постійно сіпаєся щоб не перерізати провід та шоб током не йобнуло.
Я бензинову як ухвачу, то літаю з нею, поки не закінчиться бензин, або поки вона не перегріється та у сраку не припече.
   
Re: Кароффка спрашуває..

Спробую пояснити ще раз
Для жадібних і розумово відсталих бульки, блоха, коровки

Якщо б я хотів купити фуп , я б його купив .і це було просто .
Тоді б я не піднімав ніякого хайпу , скандалів і т д це було дуже тихо .

І було два варіанти  . Думаю це можна зробити і зараз .

Наступне гроші на фуп я витратив в 2014 тому що тоді вважав що це добре для України і для її суспільства ,
Ну і плюс бонусом для мене йшло срачі  розмови , швидкий агрегатор новин .


Звичайно я усвідомлюю що вам неможливо зрозуміти як можна витратиии такі гроші на користь суспільства і розваги , хобі.
Але в мене є такий ресурс,
І мені його не шкода .
Та й не дорого це зовсім
Майже 4 роки я був тут як ви кажете з кнопкою .
1200 днів 10 доларів в день , дрібниці )))))))
Ну але скільком людям це принесло добра і задоволення .
Навіть ви зараз тут можете виспатись завдяки мені  :lol:
Так що кажіть дякую )))


П.с.
Певно скопіюю цей пост в окрему тему профільну
бляддь, нахуя ці твої соплі у цій гілці? Я тебе сюди звала із твоїми сраними виправданнями? Ти навіть не уявляєш собі, наскільки похуй мені твоє існування. Якби ти сюди не припиздував, то я б і не згадала, шо таке мєлкотравчяте бидло тут ще ошиваєцця.
   
 Re: Кароффка спрашуває..

Привіт, Кароффка! :)
   
Re: Кароффка спрашуває..

 тупа курка того ти через пост мені пишеш ))))
   
Re:  Re: Кароффка спрашуває..

Привіт, Кароффка! :)
привіт  X(
   
Re: Кароффка спрашуває..

дякую, але це все піде в землю. А до пінополістиролу ще треба спочатку цегляну кладку майже ідеально вирівняти штукатуркою або хоч якось вирівняти. Тут проблема з підщемелоям - чи варто заморачуватися над відновленням гідроізоляційного шару? Воно простояло вже 45 років. Мого віку ще максимум 15 років +/-. А може і того менше. Чи достатньо для такого проміжку часу тупо за штукатурити, штукатурку зверху мастікою заізолювати і закидати земелькою?

1. Грунтують
2. Висушують паяльною лампою.
3. Нагривають поверхню паяльною лампою
4. Мажуть горячою смолою.
5. Накліють гідроізоліційний рубіроїд.. Прогривають стену з смолою і рубіроїд з боку до якого ліпять до фундаменту паяльною лампою.
6. Висота рубіройда повина бути на 20- 40 си. вище поверхні грунту з урахуванням опалубки навколо дома.
7. Незабуть обробити шви - є діілька варіантів.

   
Re: Кароффка спрашуває..

от тебе то тільки тут і не вистачало.

Відгадай загадку:

Кароффкє как-то бог послал кусочєк...

Як його скласти в баночку? Охолодженим з холодильника, чи треба прогріти до кімнатної температури?
залишити, як є..
   
Re: Кароффка спрашуває..

Славуня, ти настільки уйобищне созданіє, що мені навіть ліньки це вдовбувати в твою пусту макітру.

Тобі реально болить кароффка, шо ти насилу дочекався її виходу, засрав своїми дешевими понтами її єдину гілочку, в якій вона збиралася поселитися, щоб уйобків типу тебе не чути і не бачити, але ти навіть і на це не погодився. Тобі дуже муляє влада над нею - ти дуже хочеш контролювати всі її дії. Та хуй тобі на рило, убоге.

Останнє редагування: 17 серпня 2023 20:45:35 від Karoffka
   
Re: Кароффка спрашуває..

залишити, як є..
у мисці? Воно не компактне.
   
Re: Кароффка спрашуває..

1. Грунтують
2. Висушують паяльною лампою.
3. Нагривають поверхню паяльною лампою
4. Мажуть горячою смолою.
5. Накліють гідроізоліційний рубіроїд.. Прогривають стену з смолою і рубіроїд з боку до якого ліпять до фундаменту паяльною лампою.
6. Висота рубіройда повина бути на 20- 40 си. вище поверхні грунту з урахуванням опалубки навколо дома.
7. Незабуть обробити шви - є діілька варіантів.
тпррру...

Це всього лише підвал окремо стоячий. Завтра буду обкопувати вкругову і штукатурити по бистрячку, бо там через тиждень вродь піде дощик, а у мене ще Спас не відгуляний, неділя не робоча і один черкаський день випадає повністю.
   
Re: Кароффка спрашуває..

Ахаха

Я 10 км бігла щоб сказатищл ти мені не цікавий
   
Re: Кароффка спрашуває..

Ти їбанулося, гівнороте, це не я у твоїй гілці, а ти постійно лізеш у мою гілку. Так що, це ще спірне питання, хто за ким гнався.

От же ж їбанько тщєСлавне.
   
Re: Кароффка спрашуває..

Якого хуя ти ваащє до мене полізло і в цю гілку зокрема?

Реально скучило за мною?

Дик, поцілюй мене в сраку, якщо я тобі цього ше не казала.
   
Re: Кароффка спрашуває..

Я прийшлов поглумитись однієї тп)))

Приємно ж підтвердити свою правоту.

Яке ж ти примітивне
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія