Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Азовские косы. Часть 4. Финал (видео):

Журналісти й журналістки приходять у монтажку й разом із режмонтами роблять кінцевий варіант сюжету. Це якщо не термінове відео на новини, яке роблять швиденько і без участі журналістів. Режмонт не знає, що від нього хочуть саме зараз, але вміє робити монтаж. Тому разом сідають режмонт/ка, журналіст/ка або редактор/ка, дуже рідко — оператор/ка. Ріжуть, клеять, накладають звук, дивляться. Якось так.

Ну, ОК, хоча я так й не зрозумів, ти:
Цитувати
режмонт/ка, журналіст/ка або редактор/ка
:gigi:
   
Re: Азовские косы. Часть 4. Финал (видео):

А Турч все делает сам, без монтажера, оператора, редактора и т.д.
та да. Шустер на его фоне салага нецелованная :D

В общем, красавчик!  (tu)
ну не сказала бы  :nea:  все-таки Серега луччий!  :good:
   
Re: Азовские косы. Часть 4. Финал (видео):

Що сподобалось — момент з 22:56 до 22:57. Спокійне море, горизонт, ранок... І раптом завантажена маршрутка, купа людей і гід з мікрофоном. Родзинка відео. Круто. Кіношний контраст.

До речі, пані Зірка правильно підмітила. Всі репортажі саме на контрасті і монтуються. Три хвилини - десять контрастів!

Колись давно, на початку своїх домашніх відео, я теж так думав: - Треба контрасти, швидко зміни, і щоб на 5 хвилин...

Нє фіга! Як робив хвилин на 20-30, так і роблю. Це ж не репортажі на Прямий, а для себе і для тих хто присутній на відео. В даному випадку - для самого Турчиноффа. Через рік-два він всі записи згубить, зостанеться тільки це... на 20 хвилин.


   
Re: Азовские косы. Часть 4. Финал (видео):

Ну, ОК, хоча я так й не зрозумів, ти:
:gigi:

У нас буквально на всіх посадах працюють як дівчата, так і хлопці. Окрім звукорежисерів — там виключно хлопці різного віку.
Дівчата-оператори, дівчата-режмонти, дівчата-редактори і навпаки ;)
   
Re: Азовские косы. Часть 4. Финал (видео):

Журналісти й журналістки приходять у монтажку й разом із режмонтами роблять кінцевий варіант сюжету. Це якщо не термінове відео на новини, яке роблять швиденько і без участі журналістів. Режмонт не знає, що від нього хочуть саме зараз, але вміє робити монтаж. Тому разом сідають режмонт/ка, журналіст/ка або редактор/ка, дуже рідко — оператор/ка. Ріжуть, клеять, накладають звук, дивляться. Якось так.

Охо-хо  :laugh:

Не треба дивитися такі відео з професійної точки зору "режмонт/ка, журналіст/ка або редактор/ка, дуже рідко — оператор/ка"
Єсть анігдот на цю тему. Про станки на пляжі. Не чули?  :laugh:
   
У нас буквально на всіх посадах працюють як дівчата, так і хлопці. Окрім звукорежисерів — там виключно хлопці різного віку.
Дівчата-оператори, дівчата-режмонти, дівчата-редактори і навпаки

А, тобто ти на всі руки майстер(иня)? - Поважаю за універсалізмЬ (tu)
   
Re: Азовские косы. Часть 4. Финал (видео):

У нас буквально на всіх посадах працюють як дівчата, так і хлопці. Окрім звукорежисерів — там виключно хлопці різного віку.
Дівчата-оператори, дівчата-режмонти, дівчата-редактори і навпаки ;)
;o то це якась стажерська дитячо-юнацька студія?
чи у вас працюють і дорослі чоловіки та жінки?
   
Re: Азовские косы. Часть 4. Финал (видео):

До речі, пані Зірка правильно підмітила. Всі репортажі саме на контрасті і монтуються. Три хвилини - десять контрастів!

Колись давно, на початку своїх домашніх відео, я теж так думав: - Треба контрасти, швидко зміни, і щоб на 5 хвилин...

Нє фіга! Як робив хвилин на 20-30, так і роблю. Це ж не репортажі на Прямий, а для себе і для тих хто присутній на відео. В даному випадку - для самого Турчиноффа. Через рік-два він всі записи згубить, зостанеться тільки це... на 20 хвилин.

Не погоджусь: Турчинофф викладає свої відео на загал. Це не домашні відео, які передивлятимуться найближчі родичі раз у десять років і нахвалюватимуть. І це добре, це для своїх. 

Турчинофф правильно робить, що показує свою роботу всім. Наразі матеріал недосконалий й не зовсім відповідає сучасним трендам, але важливо, що він це показує. Якщо не демонструвати загалу свою роботу — не буде прогресу.

Більше того, найгірші відео автора й критика — це важливіше за все. Як каже один менеджер однієї дуже успішної компанії — найбільше ми вчимося в дні поразок. У дні перемог ми нічому не вчимося.

Вам бажаю гарних відео зі спогадами. Це теж норм і це має бути. Здається, ви користуєтеся Ae — крута прога, але з суттєвими недоліками, які пов'язані виключно з політикою Adobe. 

Щодо жарту “Про станки на пляжі” — у нас дійсно на буд-яких посадах працюють дівчата й хлопці. Немає жодної преференції за гендером або кольором шкіри. Чи ви щось інше мали на увазі?
   
Re: Азовские косы. Часть 4. Финал (видео):

;o то це якась стажерська дитячо-юнацька студія?
чи у вас працюють і дорослі чоловіки та жінки?

 :facepalm:
   
Re: Азовские косы. Часть 4. Финал (видео):

До речі, пані Зірка правильно підмітила. Всі репортажі саме на контрасті і монтуються. Три хвилини - десять контрастів!

Колись давно, на початку своїх домашніх відео, я теж так думав: - Треба контрасти, швидко зміни, і щоб на 5 хвилин...

Нє фіга! Як робив хвилин на 20-30, так і роблю. Це ж не репортажі на Прямий, а для себе і для тих хто присутній на відео. В даному випадку - для самого Турчиноффа. Через рік-два він всі записи згубить, зостанеться тільки це... на 20 хвилин.

Я после того как заканчиваю фильм (все серии)  и заливаю его на Ютюб, сразу уничтожаю все исходники и сам фильм с диска.
Для меня Ютюб не только канал, но и мой видеоархив
   
Re: Азовские косы. Часть 4. Финал (видео):

Не погоджусь: Турчинофф викладає свої відео на загал. Це не домашні відео, які передивлятимуться найближчі родичі раз у десять років і нахвалюватимуть. І це добре, це для своїх. 

Турчинофф правильно робить, що показує свою роботу всім. Наразі матеріал недосконалий й не зовсім відповідає сучасним трендам, але важливо, що він це показує. Якщо не демонструвати загалу свою роботу — не буде прогресу.

Більше того, найгірші відео автора й критика — це важливіше за все. Як каже один менеджер однієї дуже успішної компанії — найбільше ми вчимося в дні поразок. У дні перемог ми нічому не вчимося.

Вам бажаю гарних відео зі спогадами. Це теж норм і це має бути. Здається, ви користуєтеся Ae — крута прога, але з суттєвими недоліками, які пов'язані виключно з політикою Adobe. 

Щодо жарту “Про станки на пляжі” — у нас дійсно на буд-яких посадах працюють дівчата й хлопці. Немає жодної преференції за гендером або кольором шкіри. Чи ви щось інше мали на увазі?

Я знаю и вижу конечно недосканалость видео… на монтаж одной серии у меня уходит 2-3 дня. Иногда и неделю. Более того, сам отснятый материал надо сначала отсмотреть, закрыть комп и недели две продумать. Музыку подобрать, моменты. И только потом садиться за монтаж.
Я все делаю один, как заметила ДМХЗ. Конечно можно поработать над переходами и эффектами … но тогда серия будет делаться пару недель.
Лень… надхнення пропадет, не люблю рутинную и муторную работу. А монтаж именно такая работа и есть.
Так же и со сьемкой - можно камеру более крутую купить, штатив, выставить свет, купить аудиорекордер за 1000 долл.
Только тогда подготовка к съемке будет занимать по пол часа .., а в походах это просто нереально
   
Re: Азовские косы. Часть 4. Финал (видео):

Недосконалість то такий момент, цілком прийнятний для ютуб контенту.
Головне, що я бачу - ідея. Автор чітко розуміє що саме хоче нам донести, нарізка та монтаж продумані. Вже є свій почерк, тобто очікування глядача виправдовуються більш ніж.
   
Re: Азовские косы. Часть 4. Финал (видео):

Щодо жарту “Про станки на пляжі” — у нас дійсно на буд-яких посадах працюють дівчата й хлопці. Немає жодної преференції за гендером або кольором шкіри. Чи ви щось інше мали на увазі?

Це просто жарт. Не напружуйтесь.

Користуюсь і Прем'єром, і Еффектом, і всім іншим. Щодо політики ‐  то пусте ... аби працювало на компі :)

   
Re: Азовские косы. Часть 4. Финал (видео):

Я знаю и вижу конечно недосканалость видео… на монтаж одной серии у меня уходит 2-3 дня. Иногда и неделю. Более того, сам отснятый материал надо сначала отсмотреть, закрыть комп и недели две продумать. Музыку подобрать, моменты. И только потом садиться за монтаж.
Я все делаю один

Всьо чудово.

Тут главное - не пропустиь момент, когда тебе хочется сделать видео :) реально много времени занимает. Прогавил натхнення - и капец ... :(  можно сливать в унитаз всё что задумал и наснимал ...

Но ты даже через полгода умудряешься видео сбацать. У меня через месяц-полтора уже тухнет надхнення  :laugh:
   
Re: Азовские косы. Часть 4. Финал (видео):

Це просто жарт. Не напружуйтесь.

Користуюсь і Прем'єром, і Еффектом, і всім іншим. Щодо політики ‐  то пусте ... аби працювало на компі :)

На ТБ часто працюють з Avid — спецклавіатура, пульт, кілька моніторів. Зручно для оперативного відеомонтажу. Але й використовують Premiere Pro.
   
Re: Азовские косы. Часть 4. Финал (видео):

А, тобто ти на всі руки майстер(иня)? - Поважаю за універсалізмЬ (tu)
погодь уважать... треба ж пересвідчитись чи там не тільки на словах Лєв Толстой
   
Re: Азовские косы. Часть 4. Финал (видео):

Всьо чудово.

Тут главное - не пропустиь момент, когда тебе хочется сделать видео :) реально много времени занимает. Прогавил натхнення - и капец ... :(  можно сливать в унитаз всё что задумал и наснимал ...

Но ты даже через полгода умудряешься видео сбацать. У меня через месяц-полтора уже тухнет надхнення  :laugh:

Ага… попробуй не сделай! Подписота знаешь как давит?
Есть такие что залипают на канал и за неделю все пересматривают, каждое видео откаментят. Я после ковидла выпал надолго, так находили меня через соцсети спрашивали где новые видосы, некоторые даже требуют!  :laugh:
   
Re: Азовские косы. Часть 4. Финал (видео):

Дякую) а де вірші? Такій гарний слог!!!
Виправляюсь  :-B

Фінал кіна увесь був на контрастах
То славний у Кириловкууу релакс
То у Григорійвці, на 30 кілометрів
Води робився, про всяк випадок, запас

То ода твердій, як асфальт грунтовці
То на багно, що розтеклось, матюк
І довелось із ровером на спині
Робити по траві "маленький" крюк

То кришталева глибина лиману
На дамбі, що іде на Атманай
То мутна жижа із джерел гарячих
Де з тіл людських заварюється "чай"

Контрасти в цінах на життя в готелях
Контраст у зміні ракурсів і сцен
Коли герой із номера готелю
Телепортується  в маршрутку до джерел

Кіно було цікавим і повчальним
Тепер підписникам залишилось одно
На "Тур-де-грунт" чекати на каналі
Як автором обіцяно було ...  :scenic:
   
Re: Азовские косы. Часть 4. Финал (видео):

Файно! Актуалізувались спогади з дитинства: дороги, піонертабір, море, поїзд…
   
Re: Азовские косы. Часть 4. Финал (видео):

Переглянула повністю. Як завжди, відчула певну приємну дружню атмосферу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія