Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович

Re: Арестович

Если Люсьен действительно такое сказал, то респект и уважение ему за это.
За правду.
А то как то уже тошнит от сторонников офтоуринотерапии с их аргументами в стиле "если бы укрепили бы Перекоп, то кацапы кинули бы больше войск на Киев"
Він то сказав, що проїбали. Але ненав'язливо натякнув, що президент і його адміністрація абсолютно невинні. Між ними і безпосередніми виконавцями багато ланок, а там суцільні порохоботи і саботажники.
   
Re: Арестович

Если Люсьен действительно такое сказал, то респект и уважение ему за это.
За правду.
А то как то уже тошнит от сторонников офтоуринотерапии с их аргументами в стиле "если бы укрепили бы Перекоп, то кацапы кинули бы больше войск на Киев"
нет, смысл был такой -отьебитесь идиоты, пусть будет проебали
и от него действительно сразу отьебались с этим вопросом
   
Re: Арестович

нет, смысл был такой -отьебитесь идиоты, пусть будет проебали
и от него действительно сразу отьебались с этим вопросом
Тут він  різко чиркнув бритвою зратойопам по очечкам.
Без підводок і надування фраз
 
Майстерно варто визнати))
   
Re: Арестович

серед тверезомислячої інтелігенції!  :punish:
БГГГГГ. Ален Делон не пьет одеколон Интеллигенция не смотрит Пояркова.  :lol:
   
Re: Арестович

Кто не может смотреть Арестовича - мотайте дальше, не парьтесь. Он не для средних умов.  :K
   
Re: Арестович

Остання телепердача була аж занадто кончена
анекдоти про карліков і читання віршів з ігри прєстолов виглядало мудакувато
у человека высокохудожественна я натура :laugh:
но лучше б он книжки не пересказывал -
не его жанр

не о чем говорить, не пошла импровизация -
надо сокращать время эфира
чего тянуть аж 40 минут?
   
Re: Арестович

Кто не может смотреть Арестовича - мотайте дальше, не парьтесь. Он не для средних умов.
В Украине нет средних умов - все гетьманы! :king2:
   
Re: Арестович

у человека высокохудожественна я натура :laugh:
но лучше б он книжки не пересказывал -
не его жанр

не о чем говорить, не пошла импровизация -
надо сокращать время эфира
чего тянуть аж 40 минут?
Да просто сейчас "бои местного значения". У народа наблюдается информационный голод и недостаток эндорфинов, от им и подавай теперь шо поострее. Арестович уже не вставляет. Зрады мало, видосиков меньше, ситуация не меняется целыми днями. На диване будни кажутся такими серыми...
   
Re: Арестович

У народа наблюдается информационный голод и недостаток эндорфинов, от им и подавай теперь шо поострее. Арестович уже не вставляет.
на такое безрыбье на местном фронте,
надо переходить на внешний, имхо
кто там воюет на нашей стороне, кто против,
как все это происходит
народ специально делами заграничными не шибко интересуется
а так бы с удовольствием послушал

У любой власти коммуцирование с народом - проблемное место
И если для авторитариев  режим тишины -  это нормально
Типа сиди тихо, народ, не отсвечивай
много будешь знать - до пенсии не доживешь

То в Украине говорить с людЯми надо постояно
иначе быстро зраду сообразят :)
Арестович - хороший коммутатор
но есть куда расти, само собой
   
Re: Арестович

по вечірнім стрімам.
я вірю, арестович може краще.
хз що то за формат
але фейгін муму водить, не задає гострих питань. а арестович особливо не готується - так пробіг по новинам, або ні.
тому і гімноконтент.

   
Re: Арестович

БГГГГГ. Ален Делон не пьет одеколон Интеллигенция не смотрит Пояркова.  :lol:
ао ммм
   
Re: Арестович

:laugh:

Не смішно. Я як і всі жажду цікавого діалогу та позитиву.. Але арестович несе якийсь брєд. я його слухати не можу.


Мій "арєстович" це Роман Цимбалюк. От його можна слухати часами. Цимбалюк просто красава.
   
Re: Арестович

Не смішно. Я як і всі жажду цікавого діалогу та позитиву.. Але арестович несе якийсь брєд. я його слухати не можу.


Мій "арєстович" це Роман Цимбалюк. От його можна слухати часами. Цимбалюк просто красава.
Це як порівнювати коника, який плуг тягне, з арабським скакуном
Невже не очевидно, що вони для різних функцій призначені
Кому арестович огидний -навіщо себе мучаєте?  Мазохісти, чишо :D
В житті повинен бути вибір, кого слухати, поважати, любити, обирати.
Набрид арестович -завжди можна березовця чи тарасика чорновола послухати, ото вже зразки непродажності і стійкої політичної орієнтації  :weep:
   
Re: Арестович

Не смішно. Я як і всі жажду цікавого діалогу та позитиву.. Але арестович несе якийсь брєд. я його слухати не можу.
 


Мій "арєстович" це Роман Цимбалюк. От його можна слухати часами. Цимбалюк просто красава.


У Цимбалюка є один невеликий недолік, він все ще ментально живе у Москві і всі його новини про неї
   
Re: Арестович

Кому арестович огидний
Мікрофон огидний
Фейгін мав би купити
На моій системі 5.1 як починає Альоша мурчати в перехолі з норм тембру на бурмотіння з придиханням чую дивні звуки.
То трохи огидно.
Йорк нервує
Але певно то мікрофон

А по змісту норм.
Крім явного підмахування кацапам в нарцистичних хмарах можна слухати

А от березовіця і черновола слухайте самі
   
Re: Арестович

У Цимбалюка є один невеликий недолік, він все ще ментально живе у Москві і всі його новини про неї
Антикацапізм з елементами кацапопупізму
Є така форма залежності

5йГетьман повторив геть від мск але то складно направду(
Тим паче жінка кацапка

Крім того якщо і каже паляниця гарною мовою то  відразу знов на огидне моцковське акання. ХЗ для чого педалювання мск вимови. Винайняв би тренера з укракценту для кацапськоі.
Погекав пошокав
Але схоже що гордиться що переміг акцент масквічь йопт

По темноті тільки на мск вимові Рома міг би піймати в табло.

Останнє редагування: 16 травня 2022 20:31:55 від Lemberg.AT
   
Re: Арестович

Мікрофон огидний
Фейгін мав би купити
На моій системі 5.1 як починає Альоша мурчати в перехолі з норм тембру на бурмотіння з придиханням чую дивні звуки.
То трохи огидно.
Йорк нервує
Але певно то мікрофон

А по змісту норм.
Крім явного підмахування кацапам в нарцистичних хмарах можна слухати

А от березовіця і черновола слухайте самі
А ты не на системе слухай. Я тоже слушал на акустике, но потом перешел на наушники - и все отлично.
   
Re: Арестович

А ты не на системе слухай. Я тоже слушал на акустике, но потом перешел на наушники - и все отлично.
Влом перемикати
Фільми на ДК з 5.1 налаштовано ну і іх стріми теж так доводиться)
   
Re: Арестович

Мій "арєстович" це Роман Цимбалюк. От його можна слухати часами. Цимбалюк просто красава.
Даже и не знаю, кто из них нарциссичнее! :D
   
Re: Арестович

б***ь, нахуй взагалі їх слухати? Зведення ГенШтабу і твітерянські списки ліквідованої кацапотехніки - достатньо.
   
Re: Арестович

   
Re: Арестович

какой затейник

   
Re: Арестович

Даже и не знаю, кто из них нарциссичнее! :D
   
Re: Арестович
nik

арестович таки прав в своих предсказаниях - пропагандисты кацапов начинют делать брызги

шахназаров у соловьева впал в истерику  :laugh: "нам всем п***а, с нами воюет нато"
   
Re: Арестович
nik

ниче так арестович приложился по Порошенко... державна зрада  ;o 
   
Re: Арестович

Люсьєн - аццкій троль

   
Re: Арестович
nik

 :laugh:  :facepalm:
   
Re: Арестович

:laugh:  :facepalm:

Один Арестович доведе до сказу не менше 25% двадцятип'ятивідсоткових :laugh:
   
Re: Арестович

Один Арестович доведе до сказу не менше 25% двадцятип'ятивідсоткових :laugh:
«Взятие Северодонецка – это будет второй крупный успех российских войск после Мариуполя, который конечно же скажется на подъеме их морали. Очень поможет российскому руководству во внутреннепророссийс кой риторике, а для нас немного просядет моральная составляющая войск и населения» — Арестович
   
Re: Арестович

«Взятие Северодонецка – это будет второй крупный успех российских войск после Мариуполя, который конечно же скажется на подъеме их морали. Очень поможет российскому руководству во внутреннепророссийс кой риторике, а для нас немного просядет моральная составляющая войск и населения» — Арестович

Сєвєродонецьк кацапи вже взяли?
   
Re: Арестович

Та пам’ятаю цього клоуна перед війною: та хай кацапи заходять , ми їх одною лівою положим,  :facepalm: та в нас 60 дивізіонів ППО  :facepalm: я піду зразу воювати у війська :facepalm:
   
Re: Арестович

Арестович після війни 100% скаже: та я вам брехав весь час, дебіли, бо ж так треба було.
   
Re: Арестович

Арестович після війни 100% скаже: та я вам брехав весь час, дебіли, бо ж так треба було.
Так уже такое говорил, после 14 года.
   
Re: Арестович

Арестович після війни 100% скаже: та я вам брехав весь час, дебіли, бо ж так треба було.

А коли краще: після війни, чи зараз?
   
Re: Арестович

 :weep:

   
Re: Арестович

Так уже такое говорил, после 14 года.
Кому не подобається, як бреше Арестович, завжди може ввімкнути його аналоги з того боку Конашенкова, зливного бачка та памьота і насолоджуватися.
   
Re: Арестович

Арестович після війни 100% скаже: та я вам брехав весь час, дебіли, бо ж так треба було.

Дебіли які реально його дивляться і кажуть що він молодець. ..не розуміють що вони мало чим відрізняються від дебілів які слухають кацопропагандонів
Тільки різниця у тому що кацапам промивають мізки щоб вони змирилися з втратами великими для виправлання анексіїї....а цей деморалізує усіх тих хто рано чи пізно зрозуміє що Люся просто їм брехав
   
Re: Арестович

Дебіли які реально його дивляться і кажуть що він молодець. ..не розуміють що вони мало чим відрізняються від дебілів які слухають кацопропагандонів
Тільки різниця у тому що кацапам промивають мізки щоб вони змирилися з втратами великими для виправлання анексіїї....а цей деморалізує усіх тих хто рано чи пізно зрозуміє що Люся просто їм брехав
Насправді більшість громадян ніяким чином не можуть вплинути на перебіг війни, тому їм потрібне звичайне заспокійливе, шоб вранці піти на роботу, заробити грошенят, виробити потрібну продукцію, сплатити податки і таким чином допомогати державі боротися з агресором, а не лежати в жахливих роздумах до ранку, розхитуючи собі нервову систему, шоб вранці веселою гурьбою піти до психіатрів, терапевтів і карділогів, тим самим завдати шкоди собі, економіці і обрушити медичну систему. Тому нехай Арестович виконує свої функції, ніякої шкоди від нього не має, до того ж він нічого фантастичного не розповідає.
   
Re: Арестович
AI

мало чим відрізняються від дебілів які слухають кацопропагандонів

Багато хто дивиться як заспокійливе, хоч і розуміють маніпулятивність. Після того, як обчитаються закордонної аналітики(кацапської або західної, кому що до вподоби). Такий собі безкоштовний сеанс у психотерапевта.

Насправді сеанси арестоскабеєвичів не безкоштовні, бо можна підсісти на їх звабливі ідеї і з завершенням війни забити на джерела, які не висять на першій сторінці ютуба. Он ціла Московія на таке підсіла. У разі успіху у війні - ми наступні під загрозою.
   
Re: Арестович
nik

арестович сегодня: " я никого никогда успокаивать не обещал"



 :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія