Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ Відмова у візі у Канаду [ua]

Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Яка різниця, хто? посольство представляє країну і за роботу посольства відповідає консул, а не український персонал. До речі, хіба там не зловили за хабарі? нібито було щось таке, але вже давненько. Я сподіваюсь, з того часу ставлення до людей, які не за милостинею прийшли, а оплатили великі для України гроші за послугу розглянути їх заяви, покращилося.

хехе
консул єтнічний українець
Роман Ващук
))))
поки його не було то відмов було менше
от я і дивуюсь


   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

хехе
консул єтнічний українець
Роман Ващук
))))
поки його не було то відмов було менше
от я і дивуюсь

Не можу порівняти, бо останній раз я була там в 2000-му році. З мене вистачило :(.

Але згодна з сантиментами, що зараз фактично зафлудили фейкові "біженці" зі Штатів (а точніше, із всяких гондурасів та ямайок), буквально прориваючи кордон, і відкрито брешуть, що вони ЛГБТ, коли в них купа при цьому дітей, а нормальних українців, які просто хочуть приїхати цивілізовано, як туристи, завертають як якийсь третій сорт :( це вже просто дискримінація якась за національною ознакою :(.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Не можу порівняти, бо останній раз я була там в 2000-му році. З мене вистачило :(.

Але згодна з сантиментами, що зараз фактично зафлудили фейкові "біженці" зі Штатів (а точніше, із всяких гондурасів та ямайок), буквально прориваючи кордон, і відкрито брешуть, що вони ЛГБТ, коли в них купа при цьому дітей, а нормальних українців, які просто хочуть приїхати цивілізовано, як туристи, завертають як якийсь третій сорт :( це вже просто дискримінація якась за національною ознакою :(.

ну не нам вирішувати кого пускати
якщо ваш уряд фейковых педерастов
більш любить ніж нормальних людей то питання до виборців))
і все ж таки ака предвзятість багатьох (не всіх) єтничних українців в Канаді до тих хто живе в Україні мяко кажучи дивує ))


Останнє редагування: 19 травня 2018 09:35:48 від Изя Шниперсон
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

А це що:

http://www.vfsglobal.ca/canada/ukraine/

Ласкаво просимо на сайт Візового Центру (ВЦ ) Канади в Україні. Компанія VFS Global надає ексклюзивні послуги для Уряду Канади та вповноважена надавати адміністративну підтримку та послуги заявникам в Україні.

Це і є агенція, про яку я веду мову. Вони і приймали документи.

vfsglobal - це що, канадське консульство?

 Компанія VFS Global надає ексклюзивні послуги для Уряду Канади - а GizmoGremlin надає ексклюзивні послуги для Королеви Бритів.

Останнє редагування: 19 травня 2018 10:09:13 від GizmoGremlin
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]
akv

Співбесіди ніякої не було, агенка сказала, що вона подала і їй вже за пару годин вернули, таке враження що ті документи навіть не читали.

   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Співбесіди ніякої не було, агенка сказала, що вона подала і їй вже за пару годин вернули, таке враження що ті документи навіть не читали.

Показати зображення...

У Вас  прізвище українське?  Хоча не думаю, що вони на це орієнтуються....   можливо родичі, які вас запросили, не мають сталого місця роботи, тощо?

Останнє редагування: 19 травня 2018 11:01:02 від Росинка
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]
krd

там выше чел уже писал, надо подавать  CAIPS.  загугли. не дороо и быстро. там подробно будет расписана причина отказа.
но, имхо, основная ошибка - это приглашение. на этом все и горят. у эмиграционного офицера канадского совсем по другому голова работает
и для него, наличие родственников, это как раз и есть повод, что бы остаться в канаде.
ничего страшного, подаваться можно сколько угодно раз. ни на что это не влияет.
удачи!
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

vfsglobal - це що, канадське консульство?

 Компанія VFS Global надає ексклюзивні послуги для Уряду Канади

То сам ТС навіть на інтерв'ю не був запрошений? ;o

(по ситуації з Британією)
це є єдиний канал подачі документів.
в подавача нема можливості пройти співбесіду з візовим офісером і відповісти на якісь питання (при потребі)
док-ти в Києві в офіційній конторці, сканують і відсилають у Варшаву.
потім прих.відповідь.

в київській конторці виглядає все доволі тупорило, з того що мені розказували,
якоїсь перевірки на достовірність док-тів нема, тупо все сканують (а на біса тоді? якщо багато доків і так були в циф. формі. можна просто дати їм лінк на GDrive чи dropbox та й усе :) )

Останнє редагування: 19 травня 2018 11:47:56 від T.Blair.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Співбесіди ніякої не було, агенка сказала, що вона подала і їй вже за пару годин вернули, таке враження що ті документи навіть не читали.

Показати зображення...
Найлегші пункти для виправлення. Одні вихідні летите візаіром в Дортмунд. Наступні в Мілан чи Венецію. Треті інтерсіті до Перемишля. Потім в документах поденно розписуєте що будете робити в Канаді і все, віза у вас.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Родичі можуть бути мінусом, якщо вони самі початково в Канаду нелегально попали. Наприклад поїхала дівчина по туристичній на 2 тижні. Знайла хлопця за півроку перебування і виходить заміж, то до неї нікого не пустять, як і до тих хто її початково кликав.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Вопріс до ТС (важливо): на якій мові проводилось інтерв'ю? І хто був ініціатором спілкування саме на тій мові? :) 

Якою мовою...
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

та в Німеччині  і нема посольства Канади

А в Берлине что?
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Це все організовує місцевий (київський) персонал, їм і дякуйте.

Ага, ВЫЕЗДНУЮ ВИЗУ. :)
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Ага, ВЫЕЗДНУЮ ВИЗУ. :)

Не пройшло і двох днів, як цей банний листок знову прилип :(. А так себе гарненько поводив останні дні, не ув"язувався у скандальні розборки - я вже подумала, може є надія на перевиховання  :D .

Віза одна і та сама - temporary. Але з нею люди виїздять з різною метою - хто туристом, хто на роботу, хто вчитися і т.п.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

vfsglobal - це що, канадське консульство?

 Компанія VFS Global надає ексклюзивні послуги для Уряду Канади - а GizmoGremlin надає ексклюзивні послуги для Королеви Бритів.

На той момент (декілька років назад) на сайті консульства у Львові була інформація подаватися на те, що було потрібно мамі, саме через цю агенцію. І у мене є всі імейли саме від них.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Співбесіди ніякої не було, агенка сказала, що вона подала і їй вже за пару годин вернули, таке враження що ті документи навіть не читали.

Показати зображення...

А що за travel history така? десь колись залишились довше, ніж потрібно?

Друга причина відмови стандартна і вони ліплять її "кому ні попадя", як отим багатим бізнесменам. Довести, що це не так, неможливо, бо нема можливості апелювати відмову.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Не пройшло і двох днів, як цей банний листок знову прилип :(. А так себе гарненько поводив останні дні, не ув"язувався у скандальні розборки - я вже подумала, може є надія на перевиховання  :D .

Віза одна і та сама - temporary. Але з нею люди виїздять з різною метою - хто туристом, хто на роботу, хто вчитися і т.п.

Я с тобой, ебнутая, вообще не разговаривал.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Я с тобой, ебнутая, вообще не разговаривал.

Некрасиво так матюкатися. Було використано цитату з мого поста. Це, напевно, називається "нє разгаварівать".
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Некрасиво так матюкатися. Було використано цитату з мого поста. Це, напевно, називається "нє разгаварівать".

Это чисто с тебя поглумицца. :)
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Это чисто с тебя поглумицца. :)

Мат, тим більше немотивований, більше говорить про того, хто його продукує, ніж про того, на кого він направлений. Так що глумишся ти сам з себе  :(.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Мат, тим більше немотивований, більше говорить про того, хто його продукує, ніж про того, на кого він направлений. Так що глумишся ти сам з себе  :(.

Бла-бла-бла...:)
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]
akv

А що за travel history така? десь колись залишились довше, ніж потрібно?

Друга причина відмови стандартна і вони ліплять її "кому ні попадя", як отим багатим бізнесменам. Довести, що це не так, неможливо, бо нема можливості апелювати відмову.

Та ні, просто не часто їжджу. Минулого року був у Чорногорії, перед тим у Ізраїлі в 11 році. А вони мабуть вважають, що щоб потрапити у Канаду треба подивитися все навколо.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Та ні, просто не часто їжджу. Минулого року був у Чорногорії, перед тим у Ізраїлі в 11 році. А вони мабуть вважають, що щоб потрапити у Канаду треба подивитися все навколо.

Так це навпаки позитивний фактор, що Ви були в інших країнах, і що не прострочили термін свого перебування там. Незрозуміло, чому таке написали.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]
Tom

Не ходіть в ті дурні агентства. Подавайтеся самі і віза буде.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]
akv

А хто-небудь у Львові на Джерельній подавав? Чи треба у інше місце йти? Які враження від тої контори?
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

В виписці було вказано що приховав відмови в США
а коли ця відмова була, скільки років тому? це важливо для мене, дайте відповідь, будь ласка.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Подавав з дружиною через агентство, родичі звідти вислали запрошення, квитки туди і назад вже куплені. От шо тепер робити? Подавати знову чи не смикатись, здати квитки і поїхати у Польщу?

Діаспорити тут заявляють, що Ви підло брешете.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Не ходіть в ті дурні агентства. Подавайтеся самі і віза буде.

Буде та сама відмова, але хоч гроші зекономите.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія