Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Біла раса

Re: Біла раса

Шо це за поток свідомості..... Ніхуя не зрозумів.... Поясніть

Пояснюю: що тобі відомо про "опохміл зранку"?
   
Re: Біла раса

Интересный вопрос. А почему раса волков больше ни с кем не смешивается? Или раса львов. Или... да Бог некоторым помесям даже размножаться не позволяет?
   
Re: Біла раса

Расы должны смешаться для улучшения генетики.

Ну тоді, і породи собак перемішати, щоб генетика зафонтанірувала всіма фарбами веселки.

П.С. Вольтер мабуть плутає раси і підеРАСИ. :laugh:
   
Re: Біла раса

Интересный вопрос. А почему раса волков больше ни с кем не смешивается? Или раса львов. Или... да Бог некоторым помесям даже размножаться не позволяет?

Бабка_Сенека нам пропонує стати звірями та почати жити за звіриними законами
   
Re: Біла раса

Интересный вопрос. А почему раса волков больше ни с кем не смешивается?

Ти про шакалів чула? А мулів?
   
Re: Біла раса

Интересный вопрос. А почему раса волков больше ни с кем не смешивается? Или раса львов. Или... да Бог некоторым помесям даже размножаться не позволяет?

Вовки з собаками змішуються аж бігом.
   
Re: Біла раса

В принципі не проти.... Набоїв щоб підбити пару Баб Сенек у мене є.......
   
Re: Біла раса

Интересный вопрос. А почему раса волков больше ни с кем не смешивается? Или раса львов. Или... да Бог некоторым помесям даже размножаться не позволяет?
Может ты себе ликбез  по генетике проведешь, старушка?

Человечество произошло от двух десятков особей.
Мы все роственники.
   
Re: Біла раса

Розкажи тоді, як з тебе натурала робили!
=============================
Я зростав у природному середовищі,мені подобалися дівчатка,а не хлопчики і я знав,що гомосексуалізм- це збочення. Тому я вирісь натуралом,як і переважна більшість. Звісно,що діти в період статевого дозрівання, навіть з перших днів частково гендерно не диференцьовані. При певних проблемах особистості в відношенні з однолітками,та при активній пропаганді того,що збочення є варіант норми,дитина може гендерно дезорієнтуватися. А це збочення. Це не норма. Тому п...дорам до шкіл соватися не дамо!  B-)

Останнє редагування: 3 листопада 2018 10:58:12 від Wolter
   
Re: Біла раса

Бабка_Сенека нам пропонує стати звірями та почати жити за звіриними законами

В уському мірі так і є!
Тому мешканці типової дірєвні на Мухо$ранщині женються між собою хто з ким і коли попало, змішують кров, вироджуються, а горе заливають водярою, час від часу глипаючи ошклянілими очицями на екран, гримаючи кулаком по столу і волаючи: "хуйло вамффсєм пакажіт!"  [KA]

Правда, Бабко?

Останнє редагування: 3 листопада 2018 10:52:37 від GizmoGremlin
   
Re: Біла раса

=============================
Я зростав у природному середовищі,мені подобалися дівчатка,а не хлопчики

А от пройшов би повз тебе гей парад - то переагітував би на хлопчиків?
   
Re: Біла раса

=============================
Я зростав у природному середовищі,мені подобалися дівчатка,а не хлопчики і я знав,що гомосексуалізм- це збочення. Звісно,що діти в період статевого дозрівання, навіть з перших днів частково гендерно не диференцьовані. При певних проблемах особистості в відношенні з однолітками,та при активній пропаганді того,що збочення є варіант норми,дитина може гендерно дезорієнтуватися. А це збочення. Це не норма. Тому п...дорам до шкіл соватися не дамо!  B-)

Моєму синові теж подобаються дівчатка, Але він прекрасно розуміє що людям може подобатись все що завгодно. І він абсолютно Ок з цим
   
Re: Біла раса

До речі, всі оті модні мороди собак (бульдоги, добермани і прочіє) - генетичні виродки.
зате гарні. і мулати-метиси, це не помісь порідної собаки з безпорідної, а мікс брід, типу кокапу. дуже гарні, як і люди від змішення рас. навіть всередиі однієї раси і нації, чим далі одне від одного народилася пара і їх предки, тим гарніші і здоровіші діти.


   
Re: Біла раса

=============================
Я зростав у природному середовищі,мені подобалися дівчатка,а не хлопчики і я знав,що гомосексуалізм- це збочення. Тому я вирись натуралом,як і переважна більшість. Звісно,що діти в період статевого дозрівання, навіть з перших днів частково гендерно не диференцьовані. При певних проблемах особистості в відношенні з однолітками,та при активній пропаганді того,що збочення є варіант норми,дитина може гендерно дезорієнтуватися. А це збочення. Це не норма. Тому п...дорам до шкіл соватися не дамо!  B-)
Волька, а ты сам огаался, что гомосексуализм эт плохо или УК СССР тебе об этом сказал?

Ты рос в стране, где за гомосексуализм сажали в тюрьму
   
Re: Біла раса

В уському мірі так і є!
Тому мешканці типовоє дірєвні на Мухо$ранщині женються між собою хто з ким і коли попало, змішують кров, вироджуються, а горе заливають водярою, час від часу глипаючи ошклянілими очицями на екран, гримаючи кулаком по столу і волаючи: "Путім вамффсєм пакажіть!"  [KA]
Правда, Бабко?
=====================================
 Я свого часу по Росії пошастав. Так такого надивився по сібірЯм! :facepalm:  Там кровозмішування страшне.  Папа трахає дочерів, мами трахаються з синами,сини з сестрами,а коли  мамин "йопарь" трахає ще й її дочок,то це просто норма без варіантів. Мокша дика зовсім! :facepalm:
   
Re: Біла раса

За дочку не впевнений.... Поки що не проявляла ніякої цікавості до хлопців, а лише до математики
   
Re: Біла раса

За дочку не впевнений.... Поки що не проявляла ніякої цікавості до хлопців, а лише до математики

Whatever it will be - it'll be part of natural order of things.
   
Re: Біла раса

Интересный вопрос. А почему раса волков больше ни с кем не смешивается? Или раса львов. Или... да Бог некоторым помесям даже размножаться не позволяет?

вовк це не раса
це вид Canis lupus L.

в середині виду існують підвиди
Мексиканський вовк
Лабрадорський вовк
Вовк тибетський
Динкго
Пес свійський
і т.д. які чудово схрещуються


В регіонах з низькою щільністю вовка (зокрема, внаслідок його винищення) вовк нерідко формує шлюбні пари з бродячими псами (Canis familiaris). Вовко-псові гібриди формуються у більшості випадків, коли порушена просторова структура популяцій вовка і є брак шлюбних партнерів. Особливо часто гібриди виявляють на півдні ареалу вовка, зокрема й на півдні України[22].

Існує також цілий напрямок виведення вовко-псових гібридів (wolfdog) для утримання їх як службових тварин [1], зокрема загальновідомих «чехословацьких вовкопсів».

Гібридний статус припускається для кількох таксонів Canis, зокрема для «рудого вовка» (Canis rufus).
   
Re: Біла раса

Whatever it will be - it'll be part of natural order of things.

Та вона гетеро, я це знаю, просто зараз її це не цікавить..... Ми білі в цьому плані трохи гальмуємо
   
Re: Біла раса

Волька, а ты сам огаался, что гомосексуализм эт плохо или УК СССР тебе об этом сказал?

Ты рос в стране, где за гомосексуализм сажали в тюрьму
=================================
  Та фигня все это. Если и сажали, то только если гомик лез в политику. Таких процессов было мизер. Коммуняки это как раз замалчивали,ибА кАмсАмолец не может трахать кАмсАмольца! Маральный Кодекс страителя каммунизму! :D  Пропагандону вредило. А вот п...доров как раз было много. В Рашке особенно! Я скажу,что в Рашке,на самом деле,п...доров гораздо больше на 1000,чем,скажем в Нидерландах, та и вообще в Европе, вероятно больше даже,чем в Германии. Россия была одной из трёх стран в мире,которая в 18-19 веках вообще не считала гомосексуализм извращением.
   
Re: Біла раса

А от пройшов би повз тебе гей парад - то переагітував би на хлопчиків?

Кажи щось, Вольтере! Бо якщо думаєш, що переагітував би - то це було б свідченням твоєї статевої невпевненості в собі, наявності сумнівів у вірності колись зробленого вибору, і ненависті до геїв - як результат цих невпевненості і сумнівів.

Якщо ж не думаєш, що переагітував би, - то визнай, що і гей-пара не змінила б статевої орієнтації усиновленої дитини.

Останнє редагування: 3 листопада 2018 11:12:42 від GizmoGremlin
   
Re: Біла раса

Кажи щось, Вольтере! Бо якщо думаєш, що переагітував би - то це було б свідченням твоєї статевої невпевненості в собі, наявності сумнівів у вірності колись зробленого вибору, і ненависті до геїв - як результат цих невпевненості і сумнівів.
Якщо не думаєш, що переагітував би - то визнай, що і гей-пара не змінила б статевої орієнтації усиновленої дитини.

Ти прикалуєся
   
Re: Біла раса

Ти прикалуєся

Ну не я ж першим почав!
   
Re: Біла раса

Расы должны смешаться для улучшения генетики.
Поцікався що таке селекція..

Пояснюю на собаках..
Беруть виводок - з нього вибірають самку і самця з потрібним і якостями..
Спарюють ..отримують новий виводок..  Теж саме роблять з цим виводком що і з першим..
І спарюють до тих пір поки у виводку всі щеня не будуть мати потрібні якості… 

Додам що на кожний третій виводок беруть собаку з похожими якостями.. Від іншого виводка..

Згідно менделя для цього потрібно аж 7 виводків..


В історії человеків  - селекцією займаються над евреями..   
Що питаються вивести - та мабудь ще одного пророка..

Останнє редагування: 3 листопада 2018 11:04:45 від Аeternitas
   
Re: Біла раса

Кажи щось, Вольтере! Бо якщо думаєш, що переагітував би - то це було б свідченням твоєї статевої невпевненості в собі, наявності сумнівів у вірності колись зробленого вибору, і ненависті до геїв - як результат цих невпевненості і сумнівів.
Якщо не думаєш, що переагітував би - то визнай, що і гей-пара не змінила б статевої орієнтації усиновленої дитини.
----------------------------------------
Буває,що й у геїв зростає гетеросексуальний хлопчик,чи дівчинка,особливо,коли вони не сволота і виховують дитину правильно гендерно орієнтовану. Купують дитині відповідно статі -іграшки, одягають згідно статі, виховують згідно статі. Але ж таких не так і багато!
   
Re: Біла раса

----------------------------------------
Буває,що й у геїв зростає гетеросексуальний хлопчик,чи дівчинка,особливо,коли вони не сволота і виховують дитину правильно гендерно орієнтовану. Купують дитині відповідно статі -іграшки, одягають згідно статі, виховують згідно статі. Але ж таких не так і багато!

Ти робив статистичні дослідження?
   
Re: Біла раса

Anyway. Тікаю спатки. 5 (!!!) ранку.
   
Re: Біла раса

----------------------------------------
Буває,що й у геїв зростає гетеросексуальний хлопчик,чи дівчинка,особливо,коли вони не сволота і виховують дитину правильно гендерно орієнтовану. Купують дитині відповідно статі -іграшки, одягають згідно статі, виховують згідно статі. Але ж таких не так і багато!

Без п***а
   
Re: Біла раса

Интересный вопрос. А почему раса волков больше ни с кем не смешивается? Или раса львов. Или... да Бог некоторым помесям даже размножаться не позволяет?

ЗАКОН МІРОВОТВОРЕННЯ (БОЖИЙ)  не дозволяє це зробити..
   
Re: Біла раса

ЗАКОН МІРОВОТВОРЕННЯ (БОЖИЙ)  не дозволяє це зробити..

Люди, не бог, все контролюють зараз
   
Re: Біла раса

Ти робив статистичні дослідження?
-------------------------------------------
Не я робив. Їх багато робили. У одностатевих діти стають LGBTQ+ значно частіше,ніх у гетересоексуальних батьків. Данні трохи різняться,мабуть ще країни мають значення,де проводили дослідження,але тенденція така,что у п...дорів виростають частіше п...дори.
   
Re: Біла раса

-------------------------------------------
Не я робив. Їх багато робили. У одностатевих діти стають LGBTQ+ значно частіше,ніх у гетересоексуальних батьків. Данні трохи різняться,мабуть ще країни мають значення,де проводили дослідження,але тенденція така,что у п...дорів виростають частіше п...дори.
LGBTQIA+
   
Re: Біла раса

Интересный вопрос. А почему раса волков больше ни с кем не смешивается? Или раса львов. Или... да Бог некоторым помесям даже размножаться не позволяет?
------------------------------------------------
Какая,нах "раса волков"? Волки псовые.  Они с собаками скрещиваются нараз. Если не сожрут раньше. Ну,если кобель крупный,то волчицу  трахает. И если сучка определенных крупных размеров и с течкой,то волчара может вполне её поиметь. Таких примеров тысчи!
   
Re: Біла раса

Люди, не бог, все контролюють зараз

 :D

Ох як помиляєшся..

Все що в тебе робить - це Знайдена  закономірність з фундаментальних законів міротворення..

Все:  починаючи з колеса та цвяхів і закінчує атомною бімбою…
 :)

То що человечки знайшли ці закомомерності - то да в рамках закону воно  працює ..
 :)
   
Re: Біла раса

LGBTQIA+
---------------------------------
О! Бачиш,ще ви там у себе в Содомі,тю, у Каліхворнії додали "IA" - а це куди? :D
   
Re: Біла раса

------------------------------------------------
Какая,нах "раса волков"? Волки псовые.  Они с собаками скрещиваются нараз. Если не сожрут раньше. Ну,если кобель крупный,то волчицу  трахает. И если сучка определенных крупных размеров и с течкой,то волчара может вполне её поиметь. Таких примеров тысчи!

Але Волтера зараз цікавлять лише роботи
   
Re: Біла раса

Шо це за поток свідомості..... Ніхуя не зрозумів.... Поясніть
Концентрат якоїсь конспірології, кацапсько-лівацького походження. Буває.
За дочку не впевнений.... Поки що не проявляла ніякої цікавості до хлопців, а лише до математики
Оце справді страшне збочення. В підлітковому віці сам таким був, олімпіади там всілякі... навіть досі пам'ятаю число Пі до 40-го знака, але ж воно жодного разу в нагоді не стало! :laugh:

Останнє редагування: 3 листопада 2018 11:50:48 від Kurt Donnerwetter
   
Re: Біла раса
nik

вольтер чокнулся на геях...


мочи их волька!!!
   
Re: Біла раса

Концентрат якоїсь конспірології, кацапсько-лівацького походження.

Так він же тіпо капіталіст
   
Re: Біла раса

Так він же тіпо капіталіст
Енгельс теж був капіталістом.  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія