Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко обізва Вакрачука гнідою та падлою...

Стидно не знати https://uk.wikipedia.org/wiki/Тунель_кохання

З єбенями з'ясували, але ж нафіга ці награні дитячо-закохані фото, та яким вони боком до передвиборчої компанії  :weep:
Типа вже сказати нема чого, залишилось тільки Марину за ручку тримати та фоткатися ?

   
Парубій - могильщик проектів екс-президентів.
Поховав юща... тепер закопує пєтю...
Недавно мене один тіп на умняку переконував шо "друг Вовк" до нині є глибоко законспірованим аґєнтом соцнаців... :shuffle:
   
А все потому что Вакар взял и прогнорил его и его "ПЕС"

https://www.pravda.com.ua/articles/2019/07/17/7221202/


Вакарчук заявив, що за 25 років своєї "самовідданої праці на благо України" теж заробив право називати себе патріотом. 
"І не треба нам розказувати, хто краще захистить від хуйло реваншу!" – прокричав лідер "Голосу". 
Далі він порівняв свої заслуги перед Україною і Порошенка, виступ якого мав починатися вже за півгодини на сцені "мовної" акції. 
"Коли я на початку 2000-х років прославляв по світу українську мову, ми єдині, хто в Росії співали українською. В той самий час ті, хто називає себе великими патріотами і європейцями, створювали Партію регіонів разом з Азаровим. Якщо ви не пам'ятаєте, то очільник "ЄС" був серед цих творців. Або був в одній партії з кумом хуйло – Медведчуком, проти якого сьогодні закликають боротися під їхнім знаменем!" – не зупинявся Вакарчук. 
Далі він згадав Помаранчеву революцію, де був разом з Порошенком, але "залишився вірний цінностям Майдану", коли нинішній лідер "ЄС" пішов працювати в уряд Януковича-Азарова. 
Побратими Вакарчука по списку, за його словами, пішли воювати за Донецький аеропорт чи збирали допомогу на армію, в той час як "деякі соратники тих, які називають себе патріотами, сиділи в кабінетах і крали оборонний бюджет".
"То хто кращий патріот?! Скажіть мені! Хто має право сьогодні говорити про захист від хуйло реваншу?! Треба ще розібратися, хто повернув в Україну Медведчука! Хто дозволив купити канали?! Дозволяв йому диктувати всі свої бажання про телемости?! Хто дозволяє йому напряму літати на Москву?!" – голосно резюмував Вакарчук. 





Fantamaz попереджав
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія