Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вже майже місяць як в Україні "пропала" гуманітарка. Чому так відбулося ?

В чомусь це логічно

Уряд мав на себе взяти такі питання

Амінь.
   
:D  :laugh:  :lol:  :weep:

вживаний одяг памперси прокладки і консерви ? та ідуть. ідуть і далі трохи.

Я немного накатил...  Но..  Тебе не пора менять ник на "Кацап"?
   
В чомусь це логічно

Уряд мав на себе взяти такі питання
Уряд дав бабло і трохи житло. Але гуманітарка, що була - це одяг, іграшки, трохи гігієна. Одяг і іграшки є завжди і були завжди. Їх відправляли в умовну Ахрику.

От зараз одягу нема, а сезон новий іде, було б непогано біженцям щось підкинути.
   
В чомусь це логічно

Уряд мав на себе взяти такі питання

И взял...  Дето с апреля...  Последние добровольцы у нас закрылись в июне...  Все пошло по официальным каналам.
   
От зараз одягу нема, а сезон новий іде, було б непогано біженцям щось підкинути.

Им башляют и кучу всего оплачивают через ООН и официальные структуры. По крайней мере у нас.
   
Ну всі оті причини, що в опитуванні, разом і подіяли.

І краще вже не буде.
   
от власне про це і мова.

Друзі з-за кордону менше присилають ?
   
Я немного накатил...  Но..  Тебе не пора менять ник на "Кацап"?

мій нік не змінить ситуації.
ніяким чином.
   
Друзі з-за кордону менше присилають ?

ти про що ? чи тебе заігнорити ? бо пишеш лайно якесь.
   
Им башляют и кучу всего оплачивают через ООН и официальные структуры. По крайней мере у нас.
У нас 300 фунтів на місяць. Все. Не дуже багато бабла.
   
мій нік не змінить ситуації.
ніяким чином.

Я просто наблюдаю за твоими наездами...  Беженцы наши..  Власть наша..  Шо трапылось?
   
Ну всі оті причини, що в опитуванні, разом і подіяли.

І краще вже не буде.

на жаль. ти правий .
   
У нас 300 фунтів на місяць. Все. Не дуже багато бабла.

У нас намного больше...  Но то такэ...
   
Я просто наблюдаю

ти не наблюдай а внімай.
я рідко пишу але кажу те що є насправді.
усі решту - сцять бану  :D
   
турнікети і решту такту забираєм тупо "зі стапелей", тобто берем у виробника під нуль. Ясно, що в гуманітарку воно вже не попаде
   
 Не знаю, як в інших містах, а у Запоріжжі минулого тижня по під'їздах централізовано по списках гуманітарка йшла. А раніше розподілялася по підприємствах, які вимушено простоювали. Не дуже багато, звісно, але що є... Ну й центри допомоги працюють, в наше село щотижня між біженцями розподіляють продуктові набори. Власне, є й скорочені варіанти допомоги для всіх бажаючих поза списком, але цим не зловживають.
   
Своя відповідь.

За пів року війни доперло до більшості, що допомагати треба ЗСУ, а не матраци чи харчі слати. Україна сама їжею може пів-світу завалити.

Я особисто все що можу шлю на ЗСУ.
   
Саме сьогодні помагав розгружати,  чуваки з Франції привезли
   
Вуйки на львівському фронті нєгодуют  :lol:
   
Раніше гуманітарку(всю-харчі,медикаменти,броніки,одіж) пересилали безкоштовно. Люди збирали тоннами і відсилали. Потім  почалися обмеження - приймаємо тільки медикаменти,спальники,ковдри,все інше- відправляємо за гроші.
Люди потихеньку стали зменшувати посилки,ну і отак потроху-помалу і зменшився потік. До того ж ціни на все полізли стрімко догори,а зарплатня нафіга не підвищилася.Тому ситуація- треба слати гроші своїм рідним,,що потерпають в Україні,або закордоном і ще давати гроші на армію,а на гуманітарку просто не вистачає. Це моя думка,нікому не навязую.
   
У нас намного больше...  Но то такэ...
У нас це де?
   
С Минобороны связываться не пробовал?  Это их работа.
я понимаю - вы далеки от украинских реалий

гуманитарку активно продают на высшем уровне, иначе куда она девается? Я сейчас не о крупах и не о постном масле
   
Вуйки на львівському фронті нєгодуют  :lol:
понимаете в чем дело - воины должны за свою зп покупать для себя снарягу, без которой к примеру вести наблюдения за врагом просто невозможно

как думаете - это нормально?

зы - снаряга эта стоит дорого, ну вдруг вы не в курсе
   
У нас це де?

Ирландия
   
понимаете в чем дело - воины должны за свою зп покупать для себя снарягу, без которой к примеру вести наблюдения за врагом просто невозможно

Шта?

А хаймарсы тоже за свои?
   
я понимаю - вы далеки от украинских реалий

гуманитарку активно продают на высшем уровне, иначе куда она девается? Я сейчас не о крупах и не о постном масле

Про що саме мова ?

Якесь обладнання типу тепловізорів продають військові волонтерами?

Не зустрічав такого

Все везуть з-за кордону напряму ( турнікети бандажі тепловізори) або виробляють тут і по невисоких цінах продають ( фактично за собівартість )
Наприклад чральніуи по 400 грн , ноші по 250 , бандажі по 300 ( нормальні перевірені) , форма 1500 , і т.д.

   
Турникеты на амазоне рекламируют как получили хорошие отзывы от украинской армии. Значит можно брать.
   
понимаете в чем дело - воины должны за свою зп покупать для себя снарягу, без которой к примеру вести наблюдения за врагом просто невозможно

как думаете - это нормально?

зы - снаряга эта стоит дорого, ну вдруг вы не в курсе

Військові купують собі кращий екіп, не тому що держава погана, не забезпечує і т.п., а тому що в багатьох з них є можливість це зробити, є бажання і мотивація краще воювати і перемогти. За два тижні спілкування з військовими на донеччинні в зоні бойових дій очі трохи відкрилися. Все не так погано, як пишуть на фупі. Так, деякі бригади комплектуються гірше. Але ніхто не жалівся, що не вистачає їжі, аптечок, одягу, вогнепальної зброї, навпаки, нам, бідним журналістам, дарували аптечки, турнікети, сухпаї.  8-:  А от чого дійсно не вистачає, це важкого озброєння та підтримки авіації.
   
Шта?

А хаймарсы тоже за свои?
Фуяйрмарси, пан Данко. Тепляк / дрон / рації коштують дофіга.

Військові купують собі кращий екіп, не тому що держава погана, не забезпечує і т.п., а тому що в багатьох з них є можливість це зробити, є бажання і мотивація краще воювати і перемогти.
І не вмерти теж ж бажання.
   
Щодо гуманітарки для цивільних, я їздив з чоловіком котрий працює за контрактом на ООН. Він розвозив кожен день їжу в Сіверськ, Соледар і навколишні села. Місцеві звикають її отримувати, їх все влаштовує, поки возять вони не думають виїзджати. Кацапи бьют по гуманітарних центрах в тому числі, так знищили школу в Авдіївці, повну гуманітарки, в якій за день до цього ми записували місцевого волонтера. Якщо щось зникає у Львівській області, то в першу чергу це питання до місцевих.
   
гуманитарку активно продают на высшем уровне, иначе куда она девается?
Цю куєту постійно розкручував Шарій та інші кацапські пропагандони.
   
в Донецьк відправити.

Той, хто зібрав у польщі гуманітарку для донбасу від донорів, завантажив фуру і одразу на донбас іі і відправив.

Нвіщо йому слати фуру на львів і вивантажувати під палацом потоцьких? Щоб ти там іі нашарик підібрав та відправив на добас від свого імені?

Як вам з натіві потрібна гуманітарка, то зберіть іі від донорів, а не просто отримайте без проблем під палацом потоцьких.

На рахунок львова: у березні у львові були сотні тисяч біженців, які потребували допомоги. Тому у львові видавали гуманітарку. Зараз у львові залишились переважно ті тпо, які не потребують гуманітарки. Харківські ойтішнєгі мають непогану зарплату, щоб ім шарові йогурти та памперси видавати. Тому у львові зараз гуманітарка абсолютно об‘єктивно непотрібна.
   
понимаете в чем дело - воины должны за свою зп покупать для себя снарягу, без которой к примеру вести наблюдения за врагом просто невозможно

как думаете - это нормально?

зы - снаряга эта стоит дорого, ну вдруг вы не в курсе

Буває й таке, що ця самокуплена «снаряга» не захищає, а навпаки - викликає вогонь ворожоі арти.

Реб кацапів засікає дуже добре ту незахищену китайську «снарягу» та видає іі координати своій арті.
   
наші волонтери кажуть, що потік донатів суттєво скоротився і всередині країни,
багато хто наслухався переможних спічів від влади, що от-от поженемо русню взад, та збавив оберти,
в багато кого грошей стало обмаль, бо треба за кордон дітям відправляти,
багато хто втомився,
різні причини
   
наші волонтери кажуть, що потік донатів суттєво скоротився і всередині країни,
багато хто наслухався переможних спічів від влади, що от-от поженемо русню взад, та збавив оберти,
в багато кого грошей стало обмаль, бо треба за кордон дітям відправляти,
багато хто втомився,
різні причини

Перша причина - про владу - фігня

Друга причина ,- основна

Все здорожчало
Роботи в багатьох немає
Мільйонам людей треба допомога

   
Про що саме мова ?

Якесь обладнання типу тепловізорів продають військові волонтерами?

Не зустрічав такого

Все везуть з-за кордону напряму ( турнікети бандажі тепловізори) або виробляють тут і по невисоких цінах продають ( фактично за собівартість )
Наприклад чральніуи по 400 грн , ноші по 250 , бандажі по 300 ( нормальні перевірені) , форма 1500 , і т.д.

бачиш. ти ціни знаєш. але так не має бути . чи це нормально ?
   
турнікети і решту такту забираєм тупо "зі стапелей", тобто берем у виробника під нуль. Ясно, що в гуманітарку воно вже не попаде

тре аптечки і турнікети. виділите ? є лист від частини якшо шо.
   
Той, хто зібрав у польщі гуманітарку для донбасу від донорів, завантажив фуру і одразу на донбас іі і відправив.

Нвіщо йому слати фуру на львів і вивантажувати під палацом потоцьких? Щоб ти там іі нашарик підібрав та відправив на добас від свого імені?

Як вам з натіві потрібна гуманітарка, то зберіть іі від донорів, а не просто отримайте без проблем під палацом потоцьких.

На рахунок львова: у березні у львові були сотні тисяч біженців, які потребували допомоги. Тому у львові видавали гуманітарку. Зараз у львові залишились переважно ті тпо, які не потребують гуманітарки. Харківські ойтішнєгі мають непогану зарплату, щоб ім шарові йогурти та памперси видавати. Тому у львові зараз гуманітарка абсолютно об‘єктивно непотрібна.

ігнор. ідеш за русскім карабльом.
   
я понимаю - вы далеки от украинских реалий

гуманитарку активно продают на высшем уровне, иначе куда она девается? Я сейчас не о крупах и не о постном масле
Не бачу такого. Більш актуальні проблеми з логістикою.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія