Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Мені like ця гілка. Купа індівідів може мазати фекаліями один одного, не засмічуючи профільні гілки! Good! ;)
Поки обмазалися гівном наші закордонні донатори)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

безумна у своєму репертуарі
вона хоч розуміє, скільки народу згодні будуть "здать паспорт"?
процедура виходу з громадянства недарма настільки муторна, що більшість людей тупо на неї забивають, отримавши інше громадянство
Не так і багато - ти перший побіжиш)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Хуйло розділило Українців на ватників і решту,  тепер слуги відрізають тих хто виїхав,  що далі ?
Далі ти будеш нити а потім здохнеш)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

"не розділяйтеся та не відрізані будете..."
Ти - єбанутий?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ось вам , хуєсоси закордонні тільки дві новини за вчора

На фронті загинула військовослужбовиця та журналістка Алла Пушкарчук

На фронті загинув головний сержант бригади "Хартія" Олександр Ющенко



Нийте і далі - паспорта вам не дали, погань
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
DBA

Ось вам , хуєсоси закордонні тільки дві новини за вчора

На фронті загинула військовослужбовиця та журналістка Алла Пушкарчук

На фронті загинув головний сержант бригади "Хартія" Олександр Ющенко



Нийте і далі - паспорта вам не дали, погань

а тебе ж похуй, що за висєр?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Є в мене немало випадків ,коли чоловік втік в Європу а дружина чи дівчина залишилась в Україні бо не хоче їхати.
Питання ,як назвати цю людину ,бо чоловіком не можу назвати.
а випадки коли батько 3 дітей на тих дітей плювати хотів, поїхав и забув? це не батько, не чоловік, наівть не людина, так, біологічна істота...... але скільки горя така істота може в армії наробити, якщо вона власних дітей кидає, хіба ж побратимів не кине?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ale, от на що твої пости розраховані, що хтось почитає пости якогось анонімуса на форумі, йому стане соромно і він все кине і поїде записуватись на фронт?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

безумна у своєму репертуарі
вона хоч розуміє, скільки народу згодні будуть "здать паспорт"?
процедура виходу з громадянства недарма настільки муторна, що більшість людей тупо на неї забивають, отримавши інше громадянство

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

а тебе ж похуй, що за висєр?
Ти ще не здох, болєзний?)
Нахуй іди сміття
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ale, от на що твої пости розраховані, що хтось почитає пости якогось анонімуса на форумі, йому стане соромно і він все кине і поїде записуватись на фронт?
Ні, не на це
На те що ваші срані проблеми з отриманням паспорта - гівна не варті і всім хто в Україні на ці проблеми насрати
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

https://t.me/kiev_novosti1/8133
Не хочуть без паспорта, манкурти йобані)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ось вам , хуєсоси закордонні тільки дві новини за вчора

На фронті загинула військовослужбовиця та журналістка Алла Пушкарчук

На фронті загинув головний сержант бригади "Хартія" Олександр Ющенко
А ти так само як всі закордонні хуєсоси досі не пішов воювати
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

А ти так само як всі закордонні хуєсоси досі не пішов воювати
Але в мене є на це шанси на відміну від закордонних хуєсосів)
І я не нию стоячи перед консульством, погрожуючи відмовитись від громадянства)
Що сказати хотів чмо? Що ти чмо ти вже казав)
Новеньке щось?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А ти так само як всі закордонні хуєсоси досі не пішов воювати

Тільки якшо його упіймать то грозить інвалідність/смерть або від 3х років турми якщо відмовиться, або якшо його впіймає хуйло то штурм Варшави. А що грозить краківському ТРО? Купівля квитка до Канади ? )))
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Тільки якшо його упіймать то грозить інвалідність/смерть або від 3х років турми якщо відмовиться, або якшо його впіймає хуйло то штурм Варшави. А що грозить краківському ТРО? Купівля квитка до Канади ? )))
Ну краківські ухилянти можуть отруїтися простроченою гуманітаркою чи журеком)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
DBA

гілка - демонстрації класової боротьби між

1) true закордонними ухилянтами (хто може воювати та поїхав після 2022)
2) true локальними ухилянтами (хто може воювати і никається й не йде в окоп)
3) ідейними ухилянтами (хто може воювати, але не ховається і не йде, маючи легальний дозвіл не воювати та не маючи сміливості) - хай воюють інші, а я колись пізніше... може десь на стадії втикання українського прапору у кремлі.
4) формальними / віртуальними ухилянтами (хто виїхав до 2022 і може фізично воювати), тобто ухилився пост-фактум, а не за наміром. При чому вони в більшості вже громадяни інших країн і не користуються послугами держави. Тому ця боротьба для них не практична, а концептуальна.

усі 1-4 - це чмошніки взагалі. 
але у (4) пом'ягшення - в них є зобов'язання перед іншими країнами (військові забов'язання, моргіджи, діти, бізнеси та інше) і вони не асоциють себе з Україною так як зі своє новою Батьківщиною
у (2) та (3) є пом'ягшення що вони працють та щось платять у бюджет... Але це було б справледливо, якщо б було достатньо військ. Зараз, коли критична нестача, вони типічні засцикі.


   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Безугла як завжди тролить. Вихід з громадянства Україні здійснюється через посольства та консульства, а там нічого не будуть робити без взяття на облік. Тобто, ковбасники зараз не можуть "здати паспорт". Уловка 22.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

гілка - демонстрації класової боротьби між

1) true закордонними ухилянтами (хто може воювати та поїхав після 2022)
2) true локальними ухилянтами (хто може воювати і никається й не йде в окоп)
3) ідейними ухилянтами (хто може воювати, але не ховається і не йде, маючи легальний дозвіл не воювати та не маючи сміливості) - хай воюють інші, а я колись пізніше... може десь на стадії втикання українського прапору у кремлі.
4) формальними / віртуальними ухилянтами (хто виїхав до 2022 і може фізично воювати), тобто ухилився пост-фактум, а не за наміром. При чому вони в більшості вже громадяни інших країн і не користуються послугами держави. Тому ця боротьба для них не практична, а концептуальна.

усі 1-4 - це чмошніки взагалі. 
але у (4) пом'ягшення - в них є зобов'язання перед іншими країнами (військові забов'язання, моргіджи, діти, бізнеси та інше) і вони не асоциють себе з Україною так як зі своє новою Батьківщиною
у (2) та (3) є пом'ягшення що вони працють та щось платять у бюджет... Але це було б справледливо, якщо б було достатньо військ. Зараз, коли критична нестача, вони типічні засцикі.

Хуєсос, не порівнюй тих хто в Україні і тих хто закордоном, мразь)
Краще лікуйся поки коні не двинув, шмат лайна)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Безугла як завжди тролить. Вихід з громадянства Україні здійснюється через посольства та консульства, а там нічого не будуть робити без взяття на облік. Тобто, ковбасники зараз не можуть "здати паспорт". Уловка 22.
Вона просто переводить на себе хейт закордонних сракомиів і нероб)
Не перший раз доречі)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
DBA

Безугла як завжди тролить. Вихід з громадянства Україні здійснюється через посольства та консульства, а там нічого не будуть робити без взяття на облік. Тобто, ковбасники зараз не можуть "здати паспорт". Уловка 22.

та там і до цього було проблем достатньо.  вихід з громадянства вже давно зробили таким складним, щоб ніхто практично не вийшов. Кріпацтво у дії.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Безугла як завжди тролить. Вихід з громадянства Україні здійснюється через посольства та консульства, а там нічого не будуть робити без взяття на облік. Тобто, ковбасники зараз не можуть "здати паспорт". Уловка 22.

Здати паспорт може хто завгодно. Ніхто про процедуру виходу мову не веде. Живи та подорожуй як хто завгодно. Ті привілеї, що надані українцям, вони не для цього сміття.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

та там і до цього було проблем достатньо.  вихід з громадянства вже давно зробили таким складним, щоб ніхто практично не вийшов. Кріпацтво у дії.

Бачив я сюжет про закордонних кріпаків - вроді ситі в них єбала)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
DBA

не порівнюй тих хто в Україні і тих хто закордоном

як би ти не пижився, як ти був засцикою так і залишешся.  не вигадуй собі виправдання. різниця між локальними та закордонними засциками насправді невелика, особливо зараз. тільки закордонні більше донатять (Deloitte)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

гілка - демонстрації класової боротьби між

1) true закордонними ухилянтами (хто може воювати та поїхав після 2022)
2) true локальними ухилянтами (хто може воювати і никається й не йде в окоп)
3) ідейними ухилянтами (хто може воювати, але не ховається і не йде, маючи легальний дозвіл не воювати та не маючи сміливості) - хай воюють інші, а я колись пізніше... може десь на стадії втикання українського прапору у кремлі.
4) формальними / віртуальними ухилянтами (хто виїхав до 2022 і може фізично воювати), тобто ухилився пост-фактум, а не за наміром. При чому вони в більшості вже громадяни інших країн і не користуються послугами держави. Тому ця боротьба для них не практична, а концептуальна.

усі 1-4 - це чмошніки взагалі. 
але у (4) пом'ягшення - в них є зобов'язання перед іншими країнами (військові забов'язання, моргіджи, діти, бізнеси та інше) і вони не асоциють себе з Україною так як зі своє новою Батьківщиною
у (2) та (3) є пом'ягшення що вони працють та щось платять у бюджет... Але це було б справледливо, якщо б було достатньо військ. Зараз, коли критична нестача, вони типічні засцикі.

Десь так є.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Здати паспорт може хто завгодно. Ніхто про процедуру виходу мову не веде. Живи та подорожуй як хто завгодно. Ті привілеї, що надані українцям, вони не для цього сміття.
А наші люди в Криму? Як вони без паспорту? Вони теж хочуть в закордонне ТРО і гуманітарку)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

як би ти не пижився, як ти був засцикою так і залишешся.  не вигадуй собі виправдання. різниця між локальними та закордонними засциками насправді невелика, особливо зараз. тільки закордонні більше донатять (Deloitte)

Пижижся тут тільки ти та тобі подібні)
А виправдовуватись перед вами гандонами ніхто не збирається)
Завивайте далі, єбонати)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

як би ти не пижився, як ти був засцикою так і залишешся.  не вигадуй собі виправдання. різниця між локальними та закордонними засциками насправді невелика, особливо зараз. тільки закордонні більше донатять (Deloitte)
якшо ті локальні не будут воювати до сраки ті мікродонати з серії не попю сьогодні каву чи не захаваю 1  шаурму в тиждень
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

тільки закордонні більше донатять (Deloitte)

Хватит киздеть и сваливать все в кучу. Ото говно, что кипишует, нихрена не донатит. Эти жалобы за тюбик зубной пасты удавятся. А те, кто таки донатит, не кипишует и страну не позорят.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

якшо ті локальні не будут воювати до сраки ті мікродонати з серії не попю сьогодні каву чи не захаваю 1  шаурму в тиждень

Допомога в рік йде 40 мільярдів
Донатів від закордонних єбаньків -100 мільйонів
Ось така арихметика
Про делойт той уібан краще мовчав би - там працівники українського офісу донатили, ну може іноземний делойт донатив кацапській армії? Тут я не знаю)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Хватит киздеть и сваливать все в кучу. Ото говно, что кипишует, нихрена не донатит. Эти жалобы за тюбик зубной пасты удавятся. А те, кто таки донатит, не кипишует и страну не позорят.

Оті шо в Варшаві возмущались - зразу видно донатери)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Здати паспорт може хто завгодно
"Здати паспорт" (кому?) це юридично нікчемна дія. Залишаєшся громадянином України з усіма обов'язками. Тобто, депортація клятими гейропейцями -> ТЦК -> штурм посадок.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Донатів від закордонних єбаньків -100 мільйонів

Эт ты зря....  Многие из них даже не украинцы и практически все отношения к выехавшим с 22го не имеют.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Безмозгла або троль або єбейше тупа :gigi:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

"Здати паспорт" (кому?) це юридично нікчемна дія. Залишаєшся громадянином України з усіма обов'язками. Тобто, депортація клятими гейропейцями -> ТЦК -> штурм посадок.

Предлагаю законодательно ввести норму упрощённого выхода из гражданства Украины. Подача письменной заявы в любом консульском учреждении и сдача паспорта прекращают в полном объеме обязанности индивида перед Украиной и Украины перед индивидом.

Восстановление гражданства для лиц вышедших из него добровольно предлагаю сделать невозможным на основе любых оснований в течении 50 лет с даты подачи заявления о выходе из гражданства.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Эт ты зря....  Многие из них даже не украинцы и практически все отношения к выехавшим с 22го не имеют.
Я з цим не сперечаюсь
Але нормальні якраз не ниють а все прекрасно розуміють
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А ти так само як всі закордонні хуєсоси досі не пішов воювати
Ти охуїв??? Бажати співвласнику уп піти на фронт??? ААААААААААААААААА!зрадаа!!!!
Може йому ще писю у шефа не смоктати, зраднику????
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

одна міла куніс яка раніше розповідала що її родина втекла від антисемітизму задонатила більше ніж всі закордонні дописувачі фупу
проте вона не шантажує українців тим що як не дасте пашпорта то я не повернуся і припиню донатити
вона й так знає що не повернеться і пашпорт їй не потрібен - але все одно донатила
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
DBA

Про делойт той уібан краще мовчав би - там працівники українського офісу донатили, ну може іноземний делойт донатив кацапській армії? Тут я не знаю)

дебіл, Делойт робив дослідження, а не за свої донати  :facepalm1:
навіть на УП є
https://www.epravda.com.ua/news/2024/03/13/711094/

1) локальні:  33% опитаних роблять це систематично
2) удвічі зросла кількість співвітчизників, які донатять регулярно, перебуваючи за кордоном - із 17% до 38%

ти хоч шось правдиве на ФУП сказав? типічний валік.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А ось до речі——"паспорт краіни Є "—— це достовірна інфа?(
Бо тут якось коз"інське гівно сходило на гівно( блін—тавтологія) що в "реєстрах" такоі інфи немає(
Хто кого в оману вводить?(

До речі Кольньскій  півень - пістапол, Турч ніколи не казав по рєєстрах твого «второго громадянства», яких не буває та бути не може в принципі. Це поперше
По друге, Торч ніколи не вірив в ту шнягу, що в тебе начебто взагалі є якись другий паспорт (Румуніі чи що там). Тому що по перше, для цього потрібні якісь знання та гроші, освіта та інше. А цього всього в тебе нема зовсім, бо ти туп як валянок, та гол як сокол.
А якщо б щось було б, то ти б засрав би вже весь форум і весь Ютюбчик своіми стрибками що в тебе щось там є якась іноземна ксіва.
По трєтьє. Враховуючи що ти міняв прізвища, явки, паролі, то це вказує що за тобою тягнеться великий шлейф якись проблем можливо і крімінальних в Украіні, і то як ти це робив, вказує на то що то був чи ні твій єдиний засіб зьебатися.
По четверте. До війни та і спочатку ти тут пістив який ти щирий украінець, і по духу, і по крові. А всі інші кацапи та інше. А як щось запахло рєєстрацією в ТЦК, зачавкяв, замяукав - та я бомж, мені Украіна не потрібна, мене вже нічого з Украіной зе звязує, не бачу сенсу взагалі щось там робити, планів іхати до Украіни зовсім не маю.

Брехливий, та сцикливий стрибунець…. «ми за Уркаіну будемо воювати».. і колінками тако, як дівчінка

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія