Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чота утро сегодня невеселое...

Re: Чота утро сегодня невеселое...

Така мисля-що каци переводять свою економіку на воєнний лад.штампують ті ракети-по 100 шт.в день...в нас навпаки.виступ артистів по тв.і фейсбукам.розказуют ь про перемоги. а нарід в підвалах щось починає підозрювати..щось не так..
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Які штани у 2019?

Маньяк не нападал, извините...
Значит не привлекало...

Друсня нападает только тогда, когда уверена, что не получит пи.ды в ответ...  Это во всем, в реальной жизни, начиная даже от любого единичного "тагила"....
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Кацап активизировался и хуйло что-то задумало еще более мерзкое. Обстрелы идут, помощь (Бубочка сказал-не я) явно недостаточна и идет медленно.Сами тоже не фига не производим из оружия, а могли бы. Вообщем как-то невесело.

   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

ну да могло. Могло быть пво вместо километров асфальта, могли быть свои ракеты на 300-500км. Но история не знает сослагательного наклонения.
Бюджет российской армии почти в 2 раза больше бюджета Украины
хоть строй ракеты, хоть клади асфальт - без Запада войну не вытянуть
так что лучше асфальт
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Медведчук би підійшов за всіма параметрами, так і скажи.

Не маніпулюйте. Я не казав, що названі мною критерії є достатніми. В мене є родичі, що кричали: він навчиться! Так, вчиться. Але це навчання дуже дорого обходиться.
Я не заперечую, що бубочка прогресує в кращий бік. Але б краще на потренувався "на кошках" пере цим.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

замість боротьби з агентами Хуйла - боротьбу з патріотами з минулої влади, замість професіоналів - зрадників які самі завели орків в Херсон

Це ви про Медведчука чи херсонського Сальдо, з якими багато років  жмурукався та пиляв бюджет Порошенко, уточніть, про кого саме?
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

де тут про хуйла?

Сами тоже не фига не производим из оружия, а могли бы

А що не так написав? Бубочка лише частина проблеми. Те, що маоємо - наслідки системного руйнування обороноздантності. От Німеччина могла собі дозволити забити хєр на оборону. А ми, з такими сусідами, ні.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Звичайно ви не можете знати. Бо ви імбецили. А ми можемо. Бо 5 років до того бачили де був Порошенко.
Я допускаю, що Пороошенко міг би не втекти. А ти імбецил забув, як ви прогнозували втечу Зеленського в Хайфу. Так шо прикрий своє вонюче їбало.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

патроний завод, де б***ь? Ракетчікі
Що, хочеш застрелитись а патронів не вистачає? Давай адресу, вишлю.
Але більш цікавим питанням буде де ОТРК Грім, якого в кінці 2018 було уже 2 дослідні зразки, а після 2019 все припинилось? Де Сапсан? Де Кільчень? Де Нептун, який на початку 2019 прийнятий на озброєння, і в кінці року уже мали бути 2 повних дивізіони - 72 ракети, але якось так вийшло що на момент вторгнення не було жодної 100% готової. Де Стугна яка з 2019 виготовлялась тільки на експорт?
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Подоляківськіх зачепило слово бубочка. А що тут нового? Доречі як раз він сказав що допомоги замало-це факт. Але це не носити футболки де він зображен як шварцнегер. Тре ще кланятися? Я як раз політсрачу не хочу-це точно не на часі, але всі вже бачать і інше-не тягне він, це як мінімум.

 Не хочу писати усім зрозумілі речі-всі й так розуміють. паскудство сітуації в тому, що тре робити терминові зміни в економіці в віробництві озброєнь, але ніхто там не чує, як не чули до 24/02  І нічого не можна зробити в такі часи-лише Залужний заслуговує на довіру та ЗСУ з ТО
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Не маніпулюйте. Я не казав, що названі мною критерії є достатніми. В мене є родичі, що кричали: він навчиться! Так, вчиться. Але це навчання дуже дорого обходиться.
Я не заперечую, що бубочка прогресує в кращий бік. Але б краще на потренувався "на кошках" пере цим.
майстер клас був Від Петра,  я так розумію ? Дві поразки вилились у декілька Мінськів. Звісно ще не зрозуміло, що запропонують тепер підписати, але з алгоритму дій Петра здається мені, що десь на початку берещня він б уже пілписував нові побєдоносні модальності від хуйла з новим гуляйткром мідвідчууом десь на югавастокє ?
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Я не казав, що названі мною критерії є достатніми.

А вибір українського народу у 2019  був від зворотнього, вже сто разів про це писали. Було дастатньо "критеріїв", які помножили на "0" Порошенка.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Звичайно ви не можете знати. Бо ви імбецили. А ми можемо. Бо 5 років до того бачили де був Порошенко. І з якої дупи він витяг країну. В яку вона тепер повернулась. І як розвивалась армія і ВПК. Але хтось вирішив що "хужє не будєт". І замість розвитку армії і ВПК вибрав крадівництво, замість боротьби з агентами Хуйла - боротьбу з патріотами з минулої влади, замість професіоналів - зрадників які самі завели орків в Херсон, а замість підготовки до вторгнення - шашлики.

https://youtube.com/watch?v=r3kntO23a8U

https://m.youtube.com/watch?v=r3kntO23a8U&feature=youtu.be

Вважаю це науковим поясненням депресії алкофілософа, а не спробою політсрачу  :lol:
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

майстер клас був Від Петра,  я так розумію ? Дві поразки вилились у декілька Мінськів. Звісно ще не зрозуміло, що запропонують тепер підписати, але з аогоритму дій Петра здається мені, що десь на аочатку берещня він б уже пілписував нові побєдоносні модальності від хуйла?
=======================
 І  хто тут срач розбурхує?  Ти!  Минські пригадав- ща тобі можна такого напригадувати про всі ваши "шашлики" з оманськіх баранів, але я не буду
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Подоляківськіх зачепило слово бубочка. А що тут нового? Доречі як раз він сказав що допомоги замало-це факт. Але це не носити футболки де він зображен як шварцнегер. Тре ще кланятися? Я як раз політсрачу не хочу-це точно не на часі, але всі вже бачать і інше-не тягне він, це як мінімум.

 Не хочу писати усім зрозумілі речі-всі й так розуміють. паскудство сітуації в тому, що тре робити терминові зміни в економіці в віробництві озброєнь, але ніхто там не чує, як не чули до 24/02  І нічого не можна зробити в такі часи-лише Залужний заслуговує на довіру та ЗСУ з ТО
:lol: ти для початку приїдь сюди і роби термінові кв метри для тих хто може зимою по школам жити
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

наші розказували.що калібри коштують 5 млн.дол. їх виробництво складне -каци можуть їх випускати 300 шт.в рік. йде витрачання з стратегічних запасів...
десь три тижні назад.на одному форумі лапті хвалилися що в них виробництво запустили на повну-штампують їх десятками в день.собівартість десь в районі 300 тис.дол за одиницю.
я їм не повірив. але крамольна мисля закралася.
тепер йдуть масові по 40 прильотів.кловун пропав.клічко  -не переживайте.
замість 200 млрд.грн закатаних в асфальт-може потрібно було зробити 20 тис. крилатих ракет?
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

а щось крім ракет і танків виробояли?праску там чи телевізор?

отож.
того вантажника запитати у 1992-му: тобі танками чи гранатами зарплатню видавати, чи балістичними ракетами?
Коли ні телека, не праску, ни меблів - нічого не купити було.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Улюблена тема ФУПу - лайнометання...
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Йопані хворі покидьки, де в цій темі було щось про пррошенка? :facepalm1:
Що б ви робили, аби його не існувало, кончені..
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

=======================
 І  хто тут срач розбурхує?  Ти!  Минські пригадав- ща тобі можна такого напригадувати про всі ваши "шашлики" з оманськіх баранів, але я не буду
ну я ше можу кучму згадати який ракети на газ поміняв, але ти ж не кучму гетьманом бачиш? Тож пишу про Петра, який би приструнив хуйла в ніч з 23 на 24 одним дзвінком. Нетошо бубачька від якого тіліфон не брали. Ти це хотів сказати?
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Я допускаю, що Пороошенко міг би не втекти. А ти імбецил забув, як ви прогнозували втечу Зеленського в Хайфу. Так шо прикрий своє вонюче їбало.
Та я зрозумів уже, що ви їпанати не порозумнішали і не порозумнішаєте. Данінг з Крюгером не дозволять. Шкода що лайно розгрібати за вами знову нам, порохоботам. Бо щось з записів в прикріпленій гілочці ви не сильно якось виконали заклик Резнікова "Усі, хто готовий і вміє тримати зброю, може просто зараз стати до лав Сил територіальної оборони Збройних Сил України". Розумом вас Бог обділив, зате хітрожопості виділив як на п'ятьох.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Вважаю це науковим поясненням депресії алкофілософа, а не спробою політсрачу  :lol:
--------------------------------
Депресію у мене викликають такі собі тукоподібні. Ось дивишся на такого-навіть патріот, але хвеноменальний дурень та ідеаліст на рівні ідеотизму. не бачив таких? Вони в найвелічнішого вірять! То й в дзеркало глянь  B-)
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Бюджет российской армии почти в 2 раза больше бюджета Украины
хоть строй ракеты, хоть клади асфальт - без Запада войну не вытянуть
так что лучше асфальт
при чём тут бюджет. Нет лучшего ПРО чем возможный симметричный ответ. Как по вашему, сколько бы ракет прилетело в Одессу или Харьков если бы после первых в Свиностополь и Белгород прилетело столько же?
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Всё таки накопилась самая разнообразная усталость от уже трехмесячной войны и понимания, что война будет длиться ещё долго...
Но будет праздник на нашей улице, будет и веселое утро, и все другие за ним!
Не опустим руки, а их поднимем со сжатыми кулаками в сторону врага, внешнего и внутреннего!
Мы не сдадимся!
 ( Явно патетично и пафосно , но от души и сердца! Как ободрение на "невеселое утро.)
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Военный бюджет Украины
2015 50 млрд
2016. 100
2017. 130
2018.  160
2019. 190
2020. 245
2021. 267
2022. 320
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

майстер клас був Від Петра,  я так розумію ? Дві поразки вилились у декілька Мінськів. Звісно ще не зрозуміло, що запропонують тепер підписати, але з алгоритму дій Петра здається мені, що десь на початку берещня він б уже пілписував нові побєдоносні модальності від хуйла з новим гуляйткром мідвідчууом десь на югавастокє ?

Знову маніпуляція. Не можна порівнювати 2015 рік і 2022. Бо можу задати питання від зворотнього: якби в 2014 році обрали б бубочку Президентом, то Україна, взагалі б існувала? Тільки дайте собі чесну відповідь, які були б наслідки правліняя бубочки в умовах 2014 року.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

при чём тут бюджет. Нет лучшего ПРО чем возможный симметричный ответ. Как по вашему, сколько бы ракет прилетело в Одессу или Харьков если бы после первых в Свиностополь и Белгород прилетело столько же?
ану розкажи мені просімєтрічний отвєт на ядрьону ракету
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Военный бюджет Украины
2015 50 млрд
2016. 100
2017. 130
2018.  160
2019. 190
2020. 245
2021. 267
2022. 320
Ти цю х.й.ю можеш засунути собі звідки виколупав. Три останні роки видаткова частина по оборонним програмам не виконувалась навіть на 50%. Всі гроші перерозподілялись відомо куди. Вся ракетна програма була згорнута. З усіх підприємств ВПК хоч якось вижив лише Луч бо працював на експорт.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

а щось крім ракет і танків виробояли?праску там чи телевізор?

Васильків офігенні праски виробляв,ну а хто не знає Електрон.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Знову маніпуляція. Не можна порівнювати 2015 рік і 2022. Бо можу задати питання від зворотнього: якби в 2014 році обрали б бубочку Президентом, то Україна, взагалі б існувала? Тільки дайте собі чесну відповідь, які були б наслідки правліняя бубочки в умовах 2014 року.
ти можеш собі гадати що завгодно

Єсліби да каби.

Маєм факти, що буде далі покажуть інші події
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Военный бюджет Украины
2015 50 млрд
2016. 100
2017. 130
2018.  160
2019. 190
2020. 245
2021. 267
2022. 320
--------------------------------
 Тебе пояснить про внутрибюджетные трансферы? Куда в конце концов шли деньги на оборону в 2021-м? Туда же, куда шли с медицинского ковидного бюджета... все в том направлении.Зато как сейчас удобно мотнуться с Мелитополя в Мариуполь....пля!
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Шкода що лайно розгрібати за вами знову нам, порохоботам.

Головною невдачею президенства Ющенка стало те, що він любого друзя Порошенка не запраторив у тюрягу ще в 2005 році. Ось лайно і пішло буйним цвітом по країні.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

ти можеш собі гадати що завгодно

Єсліби да каби.

Маєм факти, що буде далі покажуть інші події

Ну виж собі дозволяєете "гадати". Подвійні стандарти.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Васильків офігенні праски виробляв,ну а хто не знає Електрон.

угу, а як же ж- 6 каналів і без ДУ.
Потім вся країна вставляла декодер ПАЛ-СЕКАМ..
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

ану розкажи мені просімєтрічний отвєт на ядрьону ракету
якби переобрали Порошенка, у нас би теж були ядрьоні ракєти.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

А вибір українського народу у 2019  був від зворотнього, вже сто разів про це писали. Було дастатньо "критеріїв", які помножили на "0" Порошенка.

До чого тут Порошенко? Ну і як, вдало помножили?
Сподіваюсь, що на наступних виборах пригадаєте бубочці розмінований Чонгар та ін. художества його "слуг".
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

ану розкажи мені просімєтрічний отвєт на ядрьону ракету
так сдавайся, там же ядрьона ракета. Только вот ядрён батон имеет определенные условия применения и определенный уровень ответственности после. Да и вообще это просто способ решить вопрос одним боеприпасом вместо тридцати-сорока, если о тактическом говорить.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

якби переобрали Порошенка, у нас би теж були ядрьоні ракєти.

вже як три місяці був би мінськ№3
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

Головною проблемою президенства Ющенка стало те, що він любого друзя Порошенка не запраторив у тюрягу ще в 2005 році. Ось лайно і пішло буйним цвітом по країні.
Головна ваша проблема - відсутність у вас мізків. Дуже шкода, але в демократичному суспільстві відсутність у вас мізків стало і моєю проблемою також.
   
Re: Чота утро сегодня невеселое...

каци підгонять бульбенфюреру пару тис.ракет.буде кожен день кнопочку натискати-40 ракет насипати.маніяк якийсь.може вони кайф отримують? Без нього не засипають?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія