Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

проїхав на авто по Балканам...

проїхав на авто по Балканам...

Кінець вересня - середина жовтня...

Берегове-Угорщина-Хорватія (Загреб, Цавтат)-Чорногорія (Свєті-Стефан)-
Албанія (Саранда)-Греція (Лєфкас, Ітака, Кефалонія, Лєфкас)-Болгарія-Румунія-Чернівці...

Дитяче крісло ніхто не питав.
   
Re: проїхав на авто по Балканам...

 (tu)

А по зустрічній не пробував?

P.S. Сподіваюсь, пасок теж не пристібував?
   
Re: проїхав на авто по Балканам...

Якщо зменшується смертність на 70 проц-то вже хай.Здоровя дитини цінніше грошей.Я принципово всюди пристібуюсь,хоч усі в Україні сміються-не хочу бути асоціальним прихильники певної політсили чмом,хочу поступати правильно
   
Re: проїхав на авто по Балканам...

-не хочу бути асоціальним прихильники певної політсили чмом,хочу поступати правильно

 (tu) (без сарказму)

 :friends:

   
Re: проїхав на авто по Балканам...

Якщо зменшується смертність на 70 проц-то вже хай.Здоровя дитини цінніше грошей.Я принципово всюди пристібуюсь,хоч усі в Україні сміються-не хочу бути асоціальним прихильники певної політсили чмом,хочу поступати правильно

Всюди пристібуюсь, Дружина та діти також.

Дочка 1,4м норм на задньому сидінні з паском. Все підігнано. Правила написані по дебільному. Але будуть виловлювати і розводити на штрафи.

Багато подорожую Україною. Завжди підбираю тих хто «Голосує» на дорозі у військовій формі та матерів з діточками. Грошей, звісно, не беру - то принципово. Віднині як побачу маму з дитинкою зимою десь край села - підбирати не буду, нехай замерзнуть нахій?!
   
Re: проїхав на авто по Балканам...

Всюди пристібуюсь, Дружина та діти також.

Дочка 1,4м норм на задньому сидінні з паском. Все підігнано. Правила написані по дебільному. Але будуть виловлювати і розводити на штрафи.

Багато подорожую Україною. Завжди підбираю тих хто «Голосує» на дорозі у військовій формі та матерів з діточками. Грошей, звісно, не беру - то принципово. Віднині як побачу маму з дитинкою зимою десь край села - підбирати не буду, нехай замерзнуть нахій?!
Дитина 1,4 місяці чи 1,4 метри? Якщо метри то дитяче крісло їй на задньому седінні і не потрібно.
   
Re: проїхав на авто по Балканам...

Тема про Балкани чи про автокрісла?

Катався там цілий вересень по маршруту Будапешт-Белград-Скоп‘є-Салоніки-Олімп-Афіни-Корінф-Патри-Лефкада-Ітака-Кефалонія-Парга-Метеори-Сітонія-Афон-Софія-Бухарест і додому.

Дві сім’ї, два авто, шість дітей від 3 до 13, 5 автокрісел, все як годиться.
Діти їздять в автокріслах від народження і ніякий закон нам для цього не був потрібен.
   
Re: проїхав на авто по Балканам...

Для тупих українців —є така наука статистика.. за 150 років існування автомобіля, і 300 мільйонів автомобілів в США(наприклад) - вона доводить, що коли пристібуєшся, то зменшується смертність і травматичність при аваріях... але папуаси думають, що вони розумніші статистики...
   
Re: проїхав на авто по Балканам...

Діти їздять в автокріслах від народження і ніякий закон нам для цього не був потрібен.

 (tu)
   
Re: проїхав на авто по Балканам...

Для тупих українців —є така наука статистика.. за 150 років існування автомобіля, і 300 мільйонів автомобілів в США(наприклад) - вона доводить, що коли пристібуєшся, то зменшується смертність і травматичність при аваріях... але папуаси думають, що вони розумніші статистики...

Що тобі відомо про чудотворну силу іконки з Миколаєм-Чудотворцем, Захисником Подорожуючих, яку встановлюють біля щитка? В момент лобового зіткнення іконка плаче, і Бог, умилостивившись, бере подорожнього прямо до себе, минаючи допит Святим Петром!

Останнє редагування: 31 жовтня 2019 07:45:07 від GizmoGremlin
   
Re: проїхав на авто по Балканам...

Цікаво, автор з зе чи порохоботів?
   
Re: проїхав на авто по Балканам...

Всюди пристібуюсь, Дружина та діти також.

Дочка 1,4м норм на задньому сидінні з паском. Все підігнано. Правила написані по дебільному. Але будуть виловлювати і розводити на штрафи.

Багато подорожую Україною. Завжди підбираю тих хто «Голосує» на дорозі у військовій формі та матерів з діточками. Грошей, звісно, не беру - то принципово. Віднині як побачу маму з дитинкою зимою десь край села - підбирати не буду, нехай замерзнуть нахій?!

можна дитину покласти на підлогу або у baggage compartment на верху автомобіля чи сзаду авто.
це сміхуйочки, але я також не за гроші брав в попутному напрямку людей.
а тепер подумаю, треба мені цей гемор чи ні?
автокрісло для своєї дитини, поки була потреба, купляв не тому що є закон, а тому що цього потребує елементарна безпека.
протягом часу була потреба в трьох типах крісел.
   
Re: проїхав на авто по Балканам...

Тема про Балкани чи про автокрісла?

Катався там цілий вересень по маршруту Будапешт-Белград-Скоп‘є-Салоніки-Олімп-Афіни-Корінф-Патри-Лефкада-Ітака-Кефалонія-Парга-Метеори-Сітонія-Афон-Софія-Бухарест і додому.

Дві сім’ї, два авто, шість дітей від 3 до 13, 5 автокрісел, все як годиться.
Діти їздять в автокріслах від народження і ніякий закон нам для цього не був потрібен.
Шановний pent@gon, ви колись обіцяли розповісти про греків, здається у гілочці білого хорвата про Брелу.  Цікаво буде послухати і побачити. Може і автор поділиться фотами? Якщо можна.
   
Re: проїхав на авто по Балканам...

Десь в Украіні в бібліотеці мав книгу про автомілебудування ссср трохи сторінок з буржуйських реалій
Не пригадаю автора але тираж там чималий.
На останніх сторінках автор з пролєтарським пафосом пише про паски безпеки.
Ріже правду матку про загиваючий капіталізм що привязує водія як раба до авто.
Називає це вивертом капіталізьма і знущанням над людиною.
Книга кінця 60х
Звідти козаченькам би цитат понабирати...
))
Може хтось читав і пригадає як та книха зоветься
Сам би перечитав для ностальджі а-ля єремія кларсон  і поржати.
Не вдалося віднайти в нетрях нету а мала лінується бібліотеку переривати.
Хелп!!
   
Re: проїхав на авто по Балканам...

Дитяче крісло ніхто не питав.
Якщо спитають, то мало не буде здаватися.
   
Re: проїхав на авто по Балканам...

Шановний pent@gon, ви колись обіцяли розповісти про греків, здається у гілочці білого хорвата про Брелу.  Цікаво буде послухати і побачити. Може і автор поділиться фотами? Якщо можна.

Так, звичайно. Розгрібаю фотки, готую тему, ось-ось. Розгрібати є що, як-не-як 7500 км накатав...
А крім мене ще як мінімум семеро фупівців (з тих що знаю) теж нещодавно відвідували ті благословенні краї, сподіваюсь вони теж підключаться.
   
Re: проїхав на авто по Балканам...

   
Re: проїхав на авто по Балканам...

Так, звичайно. Розгрібаю фотки, готую тему, ось-ось. Розгрібати є що, як-не-як 7500 км накатав...
А крім мене ще як мінімум семеро фупівців (з тих що знаю) теж нещодавно відвідували ті благословенні краї, сподіваюсь вони теж підключаться.
Дякую, чекаю з нетерпінням!
   
Re: проїхав на авто по Балканам...

Якщо зменшується смертність на 70 проц-то вже хай.Здоровя дитини цінніше грошей.Я принципово всюди пристібуюсь,хоч усі в Україні сміються-не хочу бути асоціальним прихильники певної політсили чмом,хочу поступати правильно
я голосував за Зе, але завжди пристібаюсь, з 1995 року.
   
Re: проїхав на авто по Балканам...

   
Re: проїхав на авто по Балканам...

я голосував за Зе, але завжди пристібаюсь, з 1995 року.
Тим хто голосував за зeбіла, можна непристібатись.
   
Re: проїхав на авто по Балканам...

Кінець вересня - середина жовтня...

Берегове-Угорщина-Хорватія (Загреб, Цавтат)-Чорногорія (Свєті-Стефан)-
Албанія (Саранда)-Греція (Лєфкас, Ітака, Кефалонія, Лєфкас)-Болгарія-Румунія-Чернівці...

Дитяче крісло ніхто не питав.
Тут по іншому працює. Якщо щось трапиться з дітьми по твоїй вині, наприклад не було крісла. То сядеш ти і надовго.
   
Re: проїхав на авто по Балканам...

Побольше фоток и технической инфы - были ли где-то проблемы и из-за чего ( страховки, ночлег и тд)
   
Re: проїхав на авто по Балканам... Нове

Тема про Балкани чи про автокрісла?

Катався там цілий вересень по маршруту Будапешт-Белград-Скоп‘є-Салоніки-Олімп-Афіни-Корінф-Патри-Лефкада-Ітака-Кефалонія-Парга-Метеори-Сітонія-Афон-Софія-Бухарест і додому.

Дві сім’ї, два авто, шість дітей від 3 до 13, 5 автокрісел, все як годиться.
Діти їздять в автокріслах від народження і ніякий закон нам для цього не був потрібен.
Гілка з фотками буде?
П.с. відповідь бачила. Чекаю на фото )

Останнє редагування: 31 жовтня 2019 13:08:59 від дмхз
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія