Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Шуша, ну нарешті мені твою фотку скинули, все не міг зрозуміти як еталонні порохоботки виглядають.
Показати зображення...

Мічіган, ти краще пошукай фото Арестовича.

Він рік тому Пороха вилизував саме так, як дівчина на твоєму фото, потім переключився на Зеленського, і почав так же старанно вилизувати його, а тепер, бач, звільнився від кловуна.

До речі, Амід, то вже бан чи ще ні? Ну, щоб не жмакати доповідь даремно?
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

на каждом канале есть свои особенности. Полагаю истерика на прямом обусловлена сложившимися обстоятельствами. Почему-то в свое время телемарафоны на 5-м приуроченные к определенным событиям встречали понимание и у йульков и у свободовцев, и т.д., а сейчас их видите ли тошнит. Но, то такое, все до поры. На данном этапе важно сохранить свободу слова.

Модет, на пятом что-то изменилось, но там такой откровенной гебельсовщины с утра до вечера никогда не было, а в последние годы они практически исключительно перешли на рекламу телемагазинов и матрасов Бродского.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

а навіщо прихильники певної політсили дивляться "прямий"?

   
В неї там якась проблема з Сватами )) може то щось глибоко сімейне  :laugh:

Ні, це не у мене сімейне, то у Зеленського бізнес в Росії квітне та процвітає. Його можна поздоровити.

Нє, ну чесно: Зеленський - гарний продюсер, блискучий характерний актор, хороший керівник для 95 Кварталу, народ його обожнював, і він дійсно палав своєю справою, і йому те подобалося, він був точно на своєму місці, нащо він поперся у президенти карму собі портити?
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

До речі, Амід, то вже бан чи ще ні? Ну, щоб не жмакати доповідь даремно?

Не знаю, чесно.  :(
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Мічіган, ти краще пошукай фото Арестовича.

Він рік тому Пороха вилизував саме так, як дівчина на твоєму фото, потім переключився на Зеленського, і почав так же старанно вилизувати його, а тепер, бач, звільнився від кловуна.

До речі, Амід, то вже бан чи ще ні? Ну, щоб не жмакати доповідь даремно?
Навіщо мені той продажний флюгер Арестович здався?
Я його обкладав куями ще тоді коли ваша свиноферма тут влаштовувала на нього "дроч" кожного дня як на Порднікова та Дояркова зараз. Можете пошукати гілки від 2018 року про "свіжий Арєстовіч".
   
Не знаю, чесно.  :(

Ладно, тоді хай живе. :rotate:
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

а навіщо прихильники певної політсили дивляться "прямий"?

Хочуть влитися до ваших лав.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

От в мене сьогодні фоном тарабанить Рада, брифінг тої АнниЛєни, брифінг конгресменів США
Шукаю новини на УП, ЛБ,  глухо , скрізь кнурогєйт
Главком німкеню ось тільки викинув
Ж - журналістика  :facepalm1:
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Модет, на пятом что-то изменилось, но там такой откровенной гебельсовщины с утра до вечера никогда не было, а в последние годы они практически исключительно перешли на рекламу телемагазинов и матрасов Бродского.

не знаю, не смотрю тиви. Вы не ответили сериал "слуга народа", 95-й, это политика, или развлекуха?
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Нє, ну чесно: Зеленський - гарний продюсер, блискучий характерний актор, хороший керівник для 95 Кварталу, народ його обожнював, і він дійсно палав своєю справою, і йому те подобалося, він був точно на своєму місці, нащо він поперся у президенти карму собі портити?
Я теж не розумію, але наразі зрозуміло що випробування владою він не проходить. Але поки що жоден з політиків не пройшов гідно цей шлях.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Ні, це не у мене сімейне, то у Зеленського бізнес в Росії квітне та процвітає. Його можна поздоровити.

Нє, ну чесно: Зеленський - гарний продюсер, блискучий характерний актор, хороший керівник для 95 Кварталу, народ його обожнював, і він дійсно палав своєю справою, і йому те подобалося, він був точно на своєму місці, нащо він поперся у президенти карму собі портити?

Шуша, ти упоролась )) бізнес там в Марини з кнурьом )
   
Шуша, ти упоролась )) бізнес там в Марини з кнурьом )

Зрозуміло, у бубочки ті Свати  - просто развлєкуха.
   
Я теж не розумію, але наразі зрозуміло що випробування владою він не проходить. Але поки що жоден з політиків не пройшов гідно цей шлях.

Там їм всім щось пороблено становиться, як тільки вони на Банкову в'їжджають.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

не знаю, не смотрю тиви. Вы не ответили сериал "слуга народа", 95-й, это политика, или развлекуха?
Там есть сатира, значит присутствует и политика.
   
От в мене сьогодні фоном тарабанить Рада, брифінг тої АнниЛєни, брифінг конгресменів США
Шукаю новини на УП, ЛБ,  глухо , скрізь кнурогєйт
Главком німкеню ось тільки викинув
Ж - журналістика  :facepalm1:

Не кокетуй, ось УП. Яких новин тобі ще не вистачає?


Федерація хокею України відсторонила учасників та організаторів "Суперліги" Колесникова
21:46
ОНОВЛЕНО ВІД 19:15За вечір "мінують" третю станцію київського метро
21:35
Британія надасть Україні протитанкові засоби
СПЕЦПРОЄКТЗа рік переношу приблизно 5 тонн "заліза". Життя hardware-інженера
21:06
Новини 17 січня: повернення Порошенка, заява Лукашенка про Україну
20:55
ЄС дозволив ввезення продукції птахівництва з України
20:49
ВІДЕОРодина заступника Баканова володіє нерухомістю та автівками на 1 млн доларів – ЗМІ
20:19
Продаж електронних полісів автоцивілки призупинено через кібератаку
20:12
Прокуратура ініціювала розслідування - чому патрульні відпустили водія, який жорстоко побив киянина
20:01
Іспанія першою в ЄС обмежить рекламу криптовалют блогерами у соцмережах
19:53
Офіційний курс: гривня перетнула позначку у 28 за долар і 32 за євро
19:47
Деякі державні сайти досі не відновили роботу після масштабної кібератаки
19:33
Дорогі запозичення: українські євробонди продовжують стрімко падати
19:31
ФОТО, ВІДЕОПоліція затримала кримінального авторитета: вимагав у підприємця рекетом 250 тис. доларів
19:20
Київ розпочав передарбітражні консультації з ЄС через порушення Польщею Угоди про асоціацію
19:07
НБУ оскаржить скасування судом рішення про ліквідацію "Місто Банку"
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

на каждом канале есть свои особенности. Полагаю истерика на прямом обусловлена сложившимися обстоятельствами. Почему-то в свое время телемарафоны на 5-м приуроченные к определенным событиям встречали понимание и у йульков и у свободовцев, и т.д., а сейчас их видите ли тошнит. Но, то такое, все до поры. На данном этапе важно сохранить свободу слова.
+
   
Об этом в соседней ветке, сам себе злобный буратино, если повторит пусть Яныка, будет забавно.

запомни эти слова. когда кацапы будут лупить РСЗО по Киеву..
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Не кокетуй, ось УП. Яких новин тобі ще не вистачає?


Федерація хокею України відсторонила учасників та організаторів "Суперліги" Колесникова
21:46
ОНОВЛЕНО ВІД 19:15За вечір "мінують" третю станцію київського метро
21:35
Британія надасть Україні протитанкові засоби
СПЕЦПРОЄКТЗа рік переношу приблизно 5 тонн "заліза". Життя hardware-інженера
21:06
Новини 17 січня: повернення Порошенка, заява Лукашенка про Україну
20:55
ЄС дозволив ввезення продукції птахівництва з України
20:49
ВІДЕОРодина заступника Баканова володіє нерухомістю та автівками на 1 млн доларів – ЗМІ
20:19
Продаж електронних полісів автоцивілки призупинено через кібератаку
20:12
Прокуратура ініціювала розслідування - чому патрульні відпустили водія, який жорстоко побив киянина
20:01
Іспанія першою в ЄС обмежить рекламу криптовалют блогерами у соцмережах
19:53
Офіційний курс: гривня перетнула позначку у 28 за долар і 32 за євро
19:47
Деякі державні сайти досі не відновили роботу після масштабної кібератаки
19:33
Дорогі запозичення: українські євробонди продовжують стрімко падати
19:31
ФОТО, ВІДЕОПоліція затримала кримінального авторитета: вимагав у підприємця рекетом 250 тис. доларів
19:20
Київ розпочав передарбітражні консультації з ЄС через порушення Польщею Угоди про асоціацію
19:07
НБУ оскаржить скасування судом рішення про ліквідацію "Місто Банку"

Ну от і знайди мені тут про Аньку і делегацію з омєріги , нахіба мені ваш хокей з кнурьом ?
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Зрозуміло, у бубочки ті Свати  - просто развлєкуха.

Ліпецька  B-)
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Там есть сатира, значит присутствует и политика.

сатира??? Как по мне более правильным определением будет зомбирование широких масс. Скажите, кто знал раньше политика Владимира Зеленского, прежде чем его избрали президентом Украины? Чем именно он так облагодетельствовал украинский народ, какими конкретными действиями на международном уровне он прославил Украину, что ему оказали такую честь?     Может я чего-то не понимаю, что не разглядел своевременно этой величины, - в таком случае просветите за прошедшие почти три года его президентства он оправдал доверие,                   или народу на голубом глазу банально насрали в голову?
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Ну от як тільки поридав "крокодилом" в ефірі за загиблими на Майдані, то зрозумів що треба "до переможців" зразу перебігати, бо є шанс як Чечетов "вистрибнути з вікна".
Нагадаю, це радник президента януковоча в Раді. Й зараз порошки його на "прямому" за рідного тримають, власне як й кацапського покидька Гончаренка.
Щось забагато "синього ригожопого гівна" в рядах "Єбанутих Сектантів", й порошки на цю тему взагалі води в рота набрали.
:facepalm:
Це не той Мірошниченко
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

сатира??? Как по мне более правильным определением будет зомбирование широких масс. Скажите, кто знал раньше политика Владимира Зеленского, прежде чем его избрали президентом Украины? Чем именно он так облагодетельствовал украинский народ, какими конкретными действиями на международном уровне он прославил Украину, что ему оказали такую честь?     Может я чего-то не понимаю, что не разглядел своевременно этой величины, - в таком случае просветите за прошедшие почти три года его президентства он оправдал доверие,                   или народу на голубом глазу банально насрали в голову?
Зомбирование - это когда на одном канале со времен его основания истерически нахваливают владельца 24 часа в сутки и 7 дней в неделю. Что касается Пороха, то его выбрали исклчительно в результаье удачно сложившихся для него обстоятельств и хорошо продуманной рекламной компании, а не потому что он кого-то облагодетельствовал . Впрочем, как это произошло и с Зеленским.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

:facepalm:
Це не той Мірошниченко

Юра Мірошниченко не один раз в експертах на прямому. Саме риг...
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

:facepalm:
Це не той Мірошниченко
Тот там тоже подвизается.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Ого Юра на прямому був
20 Грудня
24 Грудня
30 Грудня
5 Січня
13 Січня

Иксрерд...



   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Зомбирование - это когда на одном канале со времен его основания истерически нахваливают владельца 24 часа в сутки и 7 дней в неделю. Что касается Пороха, то его выбрали исклчительно в результаье удачно сложившихся для него обстоятельств и хорошо продуманной рекламной компании, а не потому что он кого-то облагодетельствовал . Впрочем, как это произошло и с Зеленским.

Порошенко в политике с 90-х годов, он принимал активное участие в обоих Майданах 2004, 2014годов. Занимал высокие должности в различных правительствах. Т.е., темной лошадкой его не назовешь, он последовательно двигался к поставленной цели. Можете ли вы сказать тоже самое про Зеленского? В случае с Порошенко, как я писал выше не нравится вам канидатура, не соответствует вашим представлениям предлгаемая точка зрения, вы просто переключили канал и ищете то что радует ваш слух. В случае с голобородько зомбирование происходило на подсознательном уровне. Кто мог предположить что его таким образом агитируют? Вот это га-га, ги-ги, они на этом треше дуранули народ.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

портити
псувати
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Юра Мірошниченко не один раз в експертах на прямому. Саме риг...
так говорили про свободівця
А він ось цей

Мірошниченко Ігор Михайлович
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Порошенко в политике с 90-х годов, он принимал активное участие в обоих Майданах 2004, 2014годов. Занимал высокие должности в различных правительствах. Т.е., темной лошадкой его не назовешь, он последовательно двигался к поставленной цели. Можете ли вы сказать тоже самое про Зеленского? В случае с Порошенко, как я писал выше не нравится вам канидатура, не соответствует вашим представлениям предлгаемая точка зрения, вы просто переключили канал и ищете то что радует ваш слух. В случае с голобородько зомбирование происходило на подсознательном уровне. Кто мог предположить что его таким образом агитируют? Вот это га-га, ги-ги, они на этом треше дуранули народ.
Порошенко - бизнесмен, который удивительным образом еще и постоянно был при власти, причем при любой. Это законно? А "Слуга народа" - сериал, герой которого не имеет никакого отношения к актеру. "А "Прямой" канал имеет прямое отношение к Порошенко.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Порошенко - бизнесмен, который удивительным образом еще и постоянно был при власти, причем при любой. Это законно? А "Слуга народа" - сериал, герой которого не имеет никакого отношения к актеру. "А "Прямой" канал имеет прямое отношение к Порошенко.

герой сериала "Слуга народа" это Коломойский, он же владелец канала плюсов, и не только, и по совместительству является менеджером президента Украины. Это так чтобы вы не заблуждались.
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Та шо сьогодні таке?

Зелені то про ланцюжки непокояться, то Пороха з сердечками  зустрічають, то Прямий уважно дивляться.

Страшне.

Дарма ти Шуша Аміда обзивала зеленим )
Він навіть Майдан за кнуря вчора вангував, а ти ...
От так і розженете всіх своїх потенційних союзників  :weep:

   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Матвєюшка їбанувся остаточно. Таке відверте пропагандонство. Порохоботики, ви дійсно жерете це лайно смакуючи? Наче на рашаТБ сходив, на Скабєєву.
--------------------------------------------
Я чув ти принамні один з модерів? Тому ВАЗДЕЖУСЬ....але думки мої ти відчуваєш.... який жах. :facepalm:
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Дарма ти Шуша Аміда обзивала зеленим )
Він навіть Майдан за кнуря вчора вангував, а ти ...
От так і розженете всіх своїх потенційних союзників  :weep:


ти вирішила проілюструвати когнітивний диссонанс? :lol:
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

ти вирішила проілюструвати когнітивний диссонанс? :lol:

В чому дисонанс?  Порошенко зараз менше лайно, і я за його не вилизую, як деякі на фупі, сподіваюсь у першому турі знайдуться більш достойні кандидатури, накшталт Ківи, Усіка, Комаровського чи Гордона.  :D
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

В чому дисонанс?  Порошенко зараз менше лайно, і я за його не вилизую, як деякі на фупі, сподіваюсь у першому турі знайдуться більш достойні кандидатури, накшталт Ківи, Усіка, Комаровського чи Гордона.  :D

То якраз для Шуши дисонанс )))) тому що назвати тебе зеленим то треба мати неабияку бурхливу уяву  :laugh:
   
То якраз для Шуши дисонанс )))) тому що назвати тебе зеленим то треба мати неабияку бурхливу уяву  :laugh:

Свєта, вишукуй  та викусюй бліх в себе, добре?

Амід - дорослий хлопчик, так і я - доросла дівчинка і не треба мені тлумачити мої чи Аміда слова по твоєму. Без тебе, Свєта, якось обійдемося.

Йди краще й далі про ланцюг колотись, апай частіше, а то, я дивлюсь, ніхто вже майже й не ведеться на твої дурні гілки.
   
В чому дисонанс?  Порошенко зараз менше лайно, і я за його не вилизую, як деякі на фупі, сподіваюсь у першому турі знайдуться більш достойні кандидатури, накшталт Ківи, Усіка, Комаровського чи Гордона.  :D

Та нащо комусь пояснювати очевидні речі?

Це розуміють всі, окрім упоротих на кшалт Свєти.
   
Я теж не розумію, але наразі зрозуміло що випробування владою він не проходить. Але поки що жоден з політиків не пройшов гідно цей шлях.
Він і не міг його пройти - у нього діаметрально інші схильності, як згадаю Зе що зігнувся навпіл від сміху з якогось примітивно-тупого жарту на сцені у цій їхній лізі сміху, то стає прозоро очевидним - йому нецікава вся ця політика поза сценою кварталу, ймовірно його вже нудить насамперед через свою відірваність від улюбленої справи.
Але так само незрозуміло, навіщо і Петро теж так несамовито ліз-дерся у те крісло, коли усвідомлював, що має залежність від Хуйла і точно не працюватиме у тому напрямкові, якого потребує Україна. Адже хай там що, але це його батьківщина, за її рахунок він фантастично збагатився...Нащо це все було? Декілька зайвих мільярдів додати до тих, що вже наскирдував?
   
Re: Дивлюся Прямий канал, сумні враження :facepalm1:

Я теж не розумію, але наразі зрозуміло що випробування владою він не проходить. Але поки що жоден з політиків не пройшов гідно цей шлях.
Це Ви про кого кажете ?

Про Зеленського? :lol:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія