Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Всі рішення влади останнього часу направлені на збільшення податкового навантаження на манюпаса. Гроші дуже треба.
Не думаю що кабмін і провладні депутати думають про супермаркети (хоча можливо присутнє лоббістське замовлення). Основна мета - збрити з манюпаса де можна і наскільки можна. Перенесено на літо, бо зараз піде хвиля обурення.
Антинародна норма. Забирають у людей можливість дешево купити собі і дітям більш-менш потужного смартфона.
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

ніякоі користі в безмитному ввозі товарів немає.


Є сенс для розвитку комплектуючих власних галузей.
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Є сенс для розвитку комплектуючих власних галузей.

Комплектуючі не є товарами народного споживання і їх посилками не отримуюють. Це зовсім інша категорія.
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Всі рішення влади останнього часу направлені на збільшення податкового навантаження на манюпаса. Гроші дуже треба.
Не думаю що кабмін і провладні депутати думають про супермаркети (хоча можливо присутнє лоббістське замовлення). Основна мета - збрити з манюпаса де можна і наскільки можна. Перенесено на літо, бо зараз піде хвиля обурення.
Антинародна норма. Забирають у людей можливість дешево купити собі і дітям більш-менш потужного смартфона.

Якщо ви не будете платити податки, то не піднімати рівень медецини, освіти, не покращити екологію, не побудує безпечні дороги. Тому то що ви не заплатили грошами, ви заплатите передчасною смертью. В цьому світі нічого не береться ні звідки, і за все потрібно платити. Ви тільки вибираєте як розрахуватись.
   
боротьба з спекулянтами (tu)

типа цытруса?
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Я би заборонив взагалі цю контрабанду. Бо ніякоі користі в безмитному ввозі товарів немає. Покупець трохи заощаджує, але ці заощадження миттєво з’їдаються тим, що економіка недоотримує від легального оберту товарів ні її тереторіі, що б’є покупця кувалдою по голові так, що таких заощаджень не хочеться. У виграші тільки китайські товариші.

А я бы развивал экономику, что бы Украина экспортировала в розницу товаров и услуг в разы больше, нежели покупала беспошлинно товаров по почте.

А то получится, что затраты на учет и администрирование налога превысит поступления от этого налога.
   
Якщо ви не будете платити податки, то не піднімати рівень медецини, освіти, не покращити екологію, не побудує безпечні дороги. Тому то що ви не заплатили грошами, ви заплатите передчасною смертью. В цьому світі нічого не береться ні звідки, і за все потрібно платити. Ви тільки вибираєте як розрахуватись.

людей можна зрозуміти
роками нічого не сплачували, а тепер платити?
це сприймається, як намагання залізти до кишені
а ще  непохитна впевненість, що ті гроші все одно злочинна влада розкраде
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

дивно, я на алі за десять років бачив один-єдиний раз деліверінг з України. На інших магазинах та площадках взагалі жодного разу.
Зате бачу навалом з рашки, з Німеччини, ще деяких країн ЄС, рідше - зі Штатів
Сравнил рос. рынок и наш
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Якщо ви не будете платити податки, то не піднімати рівень медецини, освіти, не покращити екологію, не побудує безпечні дороги. Тому то що ви не заплатили грошами, ви заплатите передчасною смертью. В цьому світі нічого не береться ні звідки, і за все потрібно платити. Ви тільки вибираєте як розрахуватись.
Тобто, існуючі податки, які всі платять, це не забезпечують, а як почнуть з посилок брати, то відразу все з'явиться?
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Тобто, існуючі податки, які всі платять, це не забезпечують, а як почнуть з посилок брати, то відразу все з'явиться?

Можна не брати грошами, а тільки роками життя, як ви розраховуєтесь зараз. По тривалісті та якості життя, ти можеш зрозуміти, чи поточні збори податків це забезпечують, чи ні.
   
Тобто, існуючі податки, які всі платять, це не забезпечують, а як почнуть з посилок брати, то відразу все з'явиться?

 мова йде про ті митні збори котрі зараз не платять,

  з суми 1.5 млрд дол. імпорту за минулий рік,

  за цей рік ще більше...
   
Якщо ви не будете платити податки, то не піднімати рівень медецини, освіти, не покращити екологію, не побудує безпечні дороги. Тому то що ви не заплатили грошами, ви заплатите передчасною смертью. В цьому світі нічого не береться ні звідки, і за все потрібно платити. Ви тільки вибираєте як розрахуватись.
Це Ви мені чи нашому президенту і прем'єру розказуєте щас?
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Це Ви мені чи нашому президенту і прем'єру розказуєте щас?

Ти космонавт що куди не подивіться, тільки одні зірки та далекі галактики бачить? Почни з себе.
   
Ти космонавт що куди не подивіться, тільки одні зірки та далекі галактики бачить? Почни з себе.
Я вже трохи застарий для таких християнських проповідей.
Хай президент і прем'єр приклад покажуть. За офшори і за машини ввезені хай податки сплатять наші, українські.
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Якщо ви не будете платити податки, то не піднімати рівень медецини, освіти, не покращити екологію, не побудує безпечні дороги. Тому то що ви не заплатили грошами, ви заплатите передчасною смертью. В цьому світі нічого не береться ні звідки, і за все потрібно платити. Ви тільки вибираєте як розрахуватись.

Пля, я цю "мантру" від вашої ферми чую тут вже 5 рік.
Вже давно по факту все платне - й медицина й освіта, навіть у дитячому садку зараз так гребуть "на різні івенти", що тільки встигай гроші заробляти.
Про що розмова, якщо держава максимально зкинула з себе всі соціальні зобов'язання але все намагається наростити каток збору податків?
Збирати податки щоби що? Продовжувати лити воду у "диряве відро"?

Останнє редагування: 8 листопада 2018 22:12:21 від Michigan
   
Ти переплатиш роками життя та передчасною смертю своєю та навколишніх. Бо будеш завжди жити в злиденній краіні, серед злиднів, без освіти, медецини, екологііі, доріг. І в гроб тобі покладуть те гімно, яке ти вигідно купив у Китаї.

т.е. покупать в сферическом Эпицентре/Комфи с 200% наценкой - это духовноскрепно, а в Китае с минимальной наценкой - нет? правильно?  B-)
   
нормальні телефони дешевше 100Є коштувати не можуть - це сміття
Вони дешевше 200$ коштувати не можуть, бо здешевлення обов'язково б'є по якості

о, пальцы веером пошли..
т.е. китайфон за 30 баксов фигня? ну так заплати мне за него 300 при его реальной цене 30.
и все будут довольны.
ты раскинешь пальцы веером, я заработаю сверхприбыль  B-)
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

т.е. покупать в сферическом Эпицентре/Комфи с 200% наценкой - это духовноскрепно, а в Китае с минимальной наценкой - нет? правильно?  B-)

Купуючи в українському магазині, крім податків, ти також забезпечуєш роботою своїх співітчизників, які в свою чергу куплять щось к інших давши їм шанс заробити гроші, інші в інших, і так далі.
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Можна не брати грошами, а тільки роками життя, як ви розраховуєтесь зараз. По тривалісті та якості життя, ти можеш зрозуміти, чи поточні збори податків це забезпечують, чи ні.
Ще раз. Якщо я куплю на iherb щось для суглобів чи очей, бо там дешевше, чи не куплю тут те саме за втричі більшу ціну - в якому разі якість мого життя буде краща? А мито не буде з чого знімати :D

Чому Ви не підтримали мою пропозицію про обкладання податками тих, хто грабує вітчизняну туристичну галузь?
Ну, і в-десяте пропоную "податок на борщ" для тих падлюк, які його готують самі вдома, тим самим грабуючи ресторанну галузь.
Треба також не забути тих, хто самі собі светрики в'яжуть і грабують легку промисловість... І те де, і те пе...

Останнє редагування: 8 листопада 2018 22:33:43 від Nova
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Купуючи в українському магазині, крім податків, ти також забезпечуєш роботою своїх співітчизників, які в свою чергу куплять щось к інших давши їм шанс заробити гроші, інші в інших, і так далі.
О! то про борщ і светрики я маю рацію :D
   
Купуючи в українському магазині, крім податків, ти також забезпечуєш роботою своїх співітчизників, які в свою чергу куплять щось к інших давши їм шанс заробити гроші, інші в інших, і так далі.
Купуючи в українському магазині станом на 2018 рік, я сплачую несправедливі податки (наприклад ПДВ), які я вже сплатив раніше з цих грошей, і в неслабому розмірі, і позбавляю свою родину додаткових благ. Плачу і державі, і власникам супермаркета не на фольксваген а на бентлі. Я наприклад не розумію чому поляк офіційно у своєму польському магазині купує якесь сяомі на третину - половину дешевше ніж я, і дає шанс і собі, і іншим заробити гроші, і так далі.
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

чи не куплю тут те саме за втричі більшу ціну - в якому разі якість мого життя буде краща?

Можливо, за ті гроші що залишились в економиці краіни, тобі побудують дорогу з відбійником між смугами, і ти прожевеш на 25 років довше, бо тобі не в’їде в лоб КамАЗ зі щебенем, або ти не під хватиш туберкульоз на роботі чи якийсь гепатит, бо в держави будуть гроші виявляти та лікувати переносників, і ти прожевеш на 12 років довше. Згодний на такий обмін?
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Можливо, за ті гроші що залишились в економиці краіни, тобі побудують дорогу з відбійником між смугами, і ти прожевеш на 25 років довше, бо тобі не в’їде в лоб КамАЗ зі щебенем, або ти не під хватиш туберкульоз на роботі чи якийсь гепатит, бо в держави будуть гроші виявляти та лікувати переносників, і ти прожевеш на 12 років довше. Згодний на такий обмін?
Це такий тролінг?
Заберіть у мене можливість купити ліки, щоб я довше прожила?

Так а светрик я можу зв'язати, чи тільки якщо відмовлюсь довше жити? :D

Останнє редагування: 8 листопада 2018 22:51:31 від Nova
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Це такий тролінг?
Заберіть у мене можливість купити ліки, щоб я довше прожила?

Так а светрик я можу зв'язати, чи тільки якщо відмовлюсь довше жити? :D

Це діалектика життя, а не тролінг. За все в житті потрібно платити, і заплатити грошми, не самий поганий варіант, якщо не найкращий.
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Це діалектика життя, а не тролінг. За все в житті потрібно платити, і заплатити грошми, не самий поганий варіант, якщо не найкращий.
Ясно. Пан не тактик, а стратег (с)
   
Державі потрібні гроші. Розумію. На вибори, і вобше. Так обріжте в першу чергу фінансування преза, кабміну, депутатів. На велосипеди хай переходять. Так ні, відміняють доплати новонародженим, податки на посилки підвищують. А на додачу ще казки релігійного спрямування розказують - хто, як не ти, дороги і лікарні в Україні побудує.
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Державі потрібні гроші. Розумію. На вибори, і вобше. Так обріжте в першу чергу фінансування преза, кабміну, депутатів. На велосипеди хай переходять. Так ні, відміняють доплати новонародженим, податки на посилки підвищують. А на додачу ще казки релігійного спрямування розказують - хто, як не ти, дороги і лікарні в Україні побудує.

Космонавт детектед. «Нехай вони, там серед срібного проміння зірок..., а я що, то що я, билинка у просторі та часі, креветка в океані, хробачок маленький. З мене нічого вимагати нельзя! Та з дотації мене знімати ніяк нельзя. Бо як я харчуватись буду»

Останнє редагування: 8 листопада 2018 23:55:30 від Dobre
   
Вопщем пєтя і вся його шобла йобла кончені мудаки.
Нехай за них хтось інший голосує, навіть не уявляю хто це буде.
Бо ці йопані козли вже дістали всіх, не допоможе їм навіть лякання хуйлом.
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

О,згадала :D 
Це ж саме Ви, пане Dobre, допомогли Алежці обікрасти нашу туристичну галузь? А тепер ці потенційні податки не підуть на покращення нашого життя вже сьогодні (с)
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Вопщем пєтя і вся його шобла йобла кончені мудаки.
Нехай за них хтось інший голосує, навіть не уявляю хто це буде.
Бо ці йопані козли вже дістали всіх, не допоможе їм навіть лякання хуйлом.

Який жи ти аналітик, якщо не бачиш причино-наслідкових зв`язків, та не можеш провести аналіз, як система оподаткування працює в кращих краінах? Емоційний ти як 17 річна гімназистка, а не аналітик
   
Відредагуйте бо щас так не модно писати.
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Якщо ви не будете платити податки, то не піднімати рівень медецини, освіти, не покращити екологію, не побудує безпечні дороги. Тому то що ви не заплатили грошами, ви заплатите передчасною смертью. В цьому світі нічого не береться ні звідки, і за все потрібно платити. Ви тільки вибираєте як розрахуватись.

Я плачу дуже багато податків. Плачу акцизи на бензин, але чомусь далі їжджу по розбитих дорогах, плачу високі ціни за комуналку, але ті гроші роздають у вигляді субсидій різним алкоголікам,
плачу податок на прибуток і ЄСВ, але чомусь мій син змушений ходити в приватний садок, бо в державних нема належного рівня. І лікуватись ми змушені в приватних клініках.
Держава не дає мені нічого, тільки бере податки, мита, акцизи. Навіть не здатна проконтролювати якість продуктів, які продають в магазинах: половина молочки - фальсифікат.
Так що іди ти в сраку зі своїми порадами і зі своїм Розянблядським шефом!
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Вопщем пєтя і вся його шобла йобла кончені мудаки.
Нехай за них хтось інший голосує, навіть не уявляю хто це буде.
Бо ці йопані козли вже дістали всіх, не допоможе їм навіть лякання хуйлом.

Для мене це теж стало останньою краплею, не віддам голос цим гнидам.
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Яка тобі різниця, хто скільки недоплатив? Починай з себе та не намагайся бути більш хитрожопим ніж інші. Бо в результаті живете в циганському таборі біженців від розуму, де кожен краде к іншого.

Різниця в тому, що замість тисячі людей, які могли купити трохи дешевше якийсь товар за кордоном, і на 20-30$ поліпшити економічний стан сім'ї, тепер Розенблат завезе ще плюс одну контрабасну партію електроныки і на виручені гроші поїсть в ресторані ікри з шампанським  за 5000$(теж контрабасним)
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють
G0r

Раньше мог на 300 евро заказать из магазина в ЕС, а теперь на 100. Акуеть евроинтеграция, ассоциация и свободная торговля, б*ть.)) Гондурас. При этом вся Украина завалена контрабасом по самое не хочу, который гонится легко и непринужденно через таможни.
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Чому ви постійно - а вони, а вони, а вони? Чому ви рівняєтесь та підлаштовуєтесь під гірше? Коли хтось краде, вбиває, ґвалтує чужу жінку, ви теж це робите, бо вони це роблять? Як в державі можна налагодити контроль за грошми та за владою, якщо всі крадуть? Що очікувати у владі від вчорашнього злодія навіть якщо ви змінити цю владу? Бо ви створили суспільство де не злодіїв немає, та шалено таке суспільство захищаєте.
   
 :weep:  :weep:  :weep:

традиційненько - "хай за все платять алєгархи зі своїх офшорів, а мене за шо?"

падєрасі довбані, ви хоч розумієте, що ви з вашим менталітетом якби опинилися на місці ахметових, коломойських та пінчуків, то ви б nиздили ще більше, чим вони?

 :laugh:
   
У США в 2016 році збільшили суму митного ліміту з 200 дол до 600 дол.

https://www.epravda.com.ua/publications/2018/11/8/642429/

А лошарам зменшують, бугога!
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють
G0r

:weep:  :weep:  :weep:

традиційненько - "хай за все платять алєгархи зі своїх офшорів, а мене за шо?"

падєрасі довбані, ви хоч розумієте, що ви з вашим менталітетом якби опинилися на місці ахметових, коломойських та пінчуків, то ви б nиздили ще більше, чим вони?

 :laugh:
Шо, уже и те, кто делает покупки онлайн пару раза в год в магазинах ЕС и США, тоже воры и разваливают страну? Полку пенсов и просто много жрущих прибыло. Запишите и меня во враги народа.))
А теперь ситуация с другой стороны. Западные магазины спасают, когда нужен какой-то неходовой и нестандартный товар/размер. Как только нужно что-то нестандартное и чтобы это было по виду и качеству нормальным, выбор падает катастрофически даже в Киеве. Я уже не говорю про то, что когда ты покупаешь какую-то вещь более-менее известного бренда в крупной сети на Западе. Ну, практически наверняка, ты покупаешь оригинал (не 100% гаранития, но близко). Когда ты покупаешь в Украине... ну, понятно...  Те сраные 50 евро никак на экономику не повлияют, но вот кому-то из крупных продаванов в Украине действительно очень хочется, чтобы народ больше покупал китайского ширпотреба  у них.
   
Який жи ти аналітик, якщо не бачиш причино-наслідкових зв`язків, та не можеш провести аналіз, як система оподаткування працює в кращих краінах? Емоційний ти як 17 річна гімназистка, а не аналітик
Я все бачу, не треба нам нахлобучувати і займатися профанацією.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія