Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якби не Канада, Україна б....

Re: Якби не Канада, Україна б....

ви вже якось розберіцця: як вибирать Пецью - дик ви маєте право і галасувати за нього, і взагалі ви громодяни України, тобто, фактично це ВИ своїм сраним закордонним галасуванням нав*язали нам його на шию. А коли роздивилися яке Ге ви вибрали, дик починаєте верещати, що ви не повинні його контролювати, бо ваша країна - це вже канадійщина, гамерщина. Так, а нахера ж ви нам його вадінтур вибирали?  ;o

До чого тут Петя взагалі? ти, особисто ти, почала закривати мені рота, бо я проживаю не в Україні, а в Канаді.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Ти тупа, чи тільки прикидаєшся? На ДД у ніка турчинофф ВЖЕ був суфікс -офф - от саме цей суфікс -офф мені і сподобався. А твоя забаганка (до речі, дебільна, шо піздєц, ні від кого я більше такого не чула на свою адресу), мені до дупи, бо вона ніяк не корелюється із МОЇМИ уподобаннями, бо коріоффка ну, ніяк не звучить. Краще такий ідіотизм нехай існує лише у твоєму запаленому мозку - я тобі це дозволяю.  :kez_04:

Ну звичайно, коріффка не звучить так гарно, як кароффка. Генетичний кацапізм на підсвідомому рівні  :facepalm1:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Блин, ну вот откуда у тебя, корова, такие сведения? Ну вот откуда? Ну вот с чего ты это взяла? Выдумала сама и потом на это сама из штанов выпрыгиваешь. И при этом эмиги виноваты.
Я тебе скажу как они сидят ровно. Они канадцы по большей части в полном ступоре от того, что в Украине происходит и не могут понять что происходит вообще из новостей. Потому как в нормальной голове это не укладывается, способны вы это понять? Искренние вопросы по сути можно перевести примерно как «вони там що, з глузду з‘іхали?» и читая ваши завывания тут очень хочется ответить, что так.
Прекращайте истерики по поводу эмигов, займитесь делом а не болтовней. Начните с петиции про отказ от западной помощи, мвф, снятии санкций с раши. Хватит слов, давайте ща дело. Как все это Зе примет и воплотит, поползете к раше, но никто вам помощью доставлять неудобства не будет.

Золоті слова. Молодець, Герман. Кожне слово - у точку.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

ЗЕЛЯ ще ніхуя ніде не взяв, якщо ти довбограєм називаєш саме його.

Усі долги, що наразі має Україна - понаробляв Кнуряка, так що ТОЙ довбограй - таки довбограй - доведено ситуативною кімнатою.

Ця вся перерахована тобою срань господня - це все претензії до Кнуряки, і тут вибір 73% ні до чого.

Дибільне, я не один раз тут наводила табличку, скільки Канада дала бабла в різних формах Україні З МОМЕНТУ НЕЗАЛЕЖНОСТІ.

Видно, серйозну загрозу несе вам пе, якщо ви його закликаєте у кожному пості.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....


Дядя Ваня, знову проблеми ? Тебе жінки не кохають в Канаді ? Ти чого тут дрочиш сидиш вдень і вночі ?

Кста, а чого він замовк? Спить?


Я ж кажу, прихильники певної політсили не тільки моральні, а і інтелектуальні деграданти  :weep:  :lol:  :laugh:  :gigi:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

...чесно кажучи ті гроші, які ПОЗИЧИЛИ Україні ідуть на погашеня тих грошей, які раніше давали Україні і які будуть віддавати онуки простих українців, які в очі не бачили тих грошей...тож для панів і панянок із США і Канади...чи бачили ваші очі, кому ви давали ті гроші... :tongue: )))

Ну це вже інше питання. Після оранжевої революції і особливо після другого Майдану гріх було не дати. Бо було враження, що народ вже  не зможе бути, як раніше.

Але, виявляється, ще як може!
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Навіщо серйозно обговорювати висери ольгінського бото-провокатора?
Коли я її питаю як вона потрапила до Канади?
Чи вона не mail order bride - у відповідь якесь незрозуміле "мичаніє".

Я вже сто раз відповідала на це питання, лох!
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

давайте будемо відвертими...

канада допомагає україні, бо, перш за все, виступає проти росії. потім дового-довго нікого немає, а потім іде українська діаспора. декому образливо, і довго пояснювати, але це так. отже вплив українців (фуіпвських ковбасників) на рішення влади в канаді мінімальний. канада давала і дає, не залежно від того, що деякі тут хочуть. чи не хочуть.

але вплив українських фупівців на рішення влади в україні ще менший. україна брала і бере бо 1) - бідні, 2) чго не взяти, коли дають? так що "вас ніхто не просив" теж не проходить - одні просять (влада), інші дають (теж влада), але до чого тут фуп?

геополітика...

Ні, Канада допомагає Україні, тому що вона друг України і допомагала НАВІТЬ ДО ВІЙНИ З РОСІЄЮ. Мільярди доларів дала ОДНА МАЛЕНЬКА ЗА НАСЕЛЕННЯМ Канада з МОМЕНТУ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. Тобто майже на протязі 30 років.

Так що аргумент, що це типу на війну з хуйло, засунтьте собі в одне місце. Тим більше огидно слухати такий аргумент від кароффки, яка топталася на ще не остиглому трупі героїні, яка загинула на цій війні, барса, який не хоче воювати і чекає приєднання до Расєюшки і вашого недопрезидента, який закликає штики в землю і рєфєрєндум.

І звідки ти знаєш, які фупівські ковбасники і що роблять? і звідки ти знаєш, хто ще читає цей форум і спостерігає за соціальними трендами та думками в Україні? дуже багато фахівців і не тільки спостерігають, аналізують і будуть робити висновки.



Останнє редагування: 2 червня 2019 03:00:46 від Inanna
   
Re: Якби не Канада, Україна б....
nik

Ні, Канада допомагає Україні, тому що вона друг України і допомагала НАВІТЬ ДО ВІЙНИ З РОСІЄЮ. Мільярди доларів дала ОДНА МАЛЕНЬКА ЗА НАСЕЛЕННЯМ Канада з МОМЕНТУ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. Тобто майже на протязі 30 років.

Так що аргумент, що це типу на війну з хуйло, засунтьте собі в одне місце. Тим більше огидно слухати такий аргумент від кароффки, яка топталася на ще не остиглому трупі героїні, яка загинула на цій війні, барса, який не хоче воювати і чекає приєднання до Расєюшки і вашого недопрезидента, який закликає штики в землю і рєфєрєндум.

І звідки ти знаєш, які фупівські ковбасники і що роблять? і звідки ти знаєш, хто ще читає цей форум і спостерігає за соціальними трендами та думками в Україні? дуже багато фахівців і не тільки спостерігають, аналізують і будуть робити висновки.


хамить не надо. я прожил в канаде больше вашего и давно высрал то, чего вы еще не сьели  :laugh:

вашу личную роль в отношениях канады и украины вы явно преувеличиваете - лично на вас насрать и украине и канаде. так что можете продолжать "читаты и спостеригаты".  :laugh:

ну i робiть висновки...

ughhh







 
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

хамить не надо. я прожил в канаде больше вашего и давно высрал то, чего вы еще не сьели  :laugh:

вашу личную роль в отношениях канады и украины вы явно преувеличиваете - лично на вас насрать и украине и канаде. так что можете продолжать "читаты и спостеригаты".  :laugh:

ну i робiть висновки...

ughhh

А це було і не до до тебе. По-друге, я ніколи не заявляла про свою особисту роль, крім сплати податків. Але поки на Україну йде хоч мільйонна частина моїх грошей, я маю право і буду писати на цьому форумі і як мінімум цікавитися всім, що має відношення до України.

Виділене демонструє зебізм головного мозку, як і у прикладах, наведених вище  :lol:

   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Золоті слова. Молодець, Герман. Кожне слово - у точку.

Золоті слова. Займіться нарешті, втікачі, разом з германом і всіма іншими, своєй новой Батьківщиной і не пхайте свого носа в кожну дірку.
Особливо коли вас не просять. І поміч свою срану припиніть, бо віддавати вам її свинарчуки не будуть.
І народ України за них чи за когось іншого теж.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Золоті слова. Займіться нарешті, втікачі, разом з германом і всіма іншими, своєй новой Батьківщиной і не пхайте свого носа в кожну дірку.
Особливо коли вас не просять. І поміч свою срану припиніть, бо віддавати вам її свинарчуки не будуть.
І народ України за них чи за когось іншого теж.

Накалякав Барс в 3:38 ранку по українському часу  ;o що ж вам так не спиться в неділю вранці? так хочеться заскочити на форум і наваляти опонентам?

Хворі якісь  :facepalm1:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....
nik

А це було і не до до тебе. По-друге, я ніколи не заявляла про свою особисту роль, крім сплати податків. Але поки на Україну йде хоч мільйонна частина моїх грошей, я маю право і буду писати на цьому форумі і як мінімум цікавитися всім, що має відношення до України.

Виділене демонструє зебізм головного мозку, як і у прикладах, наведених вище  :lol:


хамить не надо. не хотите помогать украине - не помогайте. только не делайте из этого скандал. без вас обойдутся.


 
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Накалякав Барс в 3:38 ранку по українському часу  ;o що ж вам так не спиться в неділю вранці? так хочеться заскочити на форум і наваляти опонентам?

Хворі якісь  :facepalm1:

Звідки тобі знати де я з ким я и чим я зараз займаюсь.
Процес іде, я слідкую, чому б не наваляти імпортним нахабам,
що ставлять з себе богообраних.
Це побічний від мого основного заняття процес.
Думай за себе, чому ти і в робочі і в вихідні сидиш на форумі
країни, в якій не живеш. Це насправді до вас питання, що ви там
за таємні агенти впливу. Я на американських і канадських форумах
не сиджу в режимі 24/7/365.
Так що панночка, до вас питань знааачно быльше чим до мене.
Тим більше коли пішли закидони ніби то українці до тебе в кишеню
залізли.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Дивіться, ватні тварюки, і заздріть:

Отак виглядає справжній лідер. На світлині прем"єр Альберти Джейсон Кенні. Можливо, прем"єр-міністр Канади у майбутньому. Вишиванку купив на підтримку поранених українських військових - ветеранів війни на Донбасі .





Не те що ваше зелене чмо  :facepalm1:

ПС. Якби Джейсон писав тут, ви б йому теж рота затикали, огидні кацапські гниди  :X

Останнє редагування: 2 червня 2019 04:52:39 від Inanna
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Звідки тобі знати де я з ким я и чим я зараз займаюсь.
Процес іде, я слідкую, чому б не наваляти імпортним нахабам,
що ставлять з себе богообраних.
Це побічний від мого основного заняття процес.
Думай за себе, чому ти і в робочі і в вихідні сидиш на форумі
країни, в якій не живеш. Це насправді до вас питання, що ви там
за таємні агенти впливу. Я на американських і канадських форумах
не сиджу в режимі 24/7/365.
Так що панночка, до вас питань знааачно быльше чим до мене.
Тим більше коли пішли закидони ніби то українці до тебе в кишеню
залізли.

Яка панночка? я ж мужик без особистого життя.

Ви уже б апрєдєлілісь, что лі (С).
   
Re: Якби не Канада, Україна б....
nik

Дивіться, ватні тварюки, і заздріть:

Отак виглядає справжній лідер. На світлині прем"єр Альберти Джейсон Кенні. Можливо, прем"єр-міністр Канади у майбутньому. Вишиванку купив на підтримку поранених українських військових - ветеранів війни на Донбасі .

Показати зображення...
Не те що ваше зелене чмо  :facepalm1:

ПС. Якби Джейсон писав тут, ви б йому теж рота затикали, огидні кацапські гниди  :X

голосуйте за кеннi  :D

давайте трюдо в вишиванцi  :laugh:

   
Re: Якби не Канада, Україна б....

хамить не надо. не хотите помогать украине - не помогайте. только не делайте из этого скандал. без вас обойдутся.

А кто помогал? Эта прошмондовка хоть один какс перечислила на помощь Украине?
Или может бурли с гизмами в истерике бьющиеся пожертвовали десятку баксов?

   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Яка панночка? я ж мужик без особистого життя.

Ви уже б апрєдєлілісь, что лі (С).

Мені байдуже. Я буду тебе називати ВОНО (с)
   
Re: Якби не Канада, Україна б....
nik

А кто помогал? Эта прошмондовка хоть один какс перечислила на помощь Украине?
Или может бурли с гизмами в истерике бьющиеся пожертвовали десятку баксов?
хрен там  :laugh:
а вони  :facepalm1:
им все должны  :laugh:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

А кто помогал? Эта прошмондовка хоть один какс перечислила на помощь Украине?
Или может бурли с гизмами в истерике бьющиеся пожертвовали десятку баксов?


Я уже не раз писала, що перечисляла власні гроші на кровоспинні засоби через американських волонтерів. Хоча це дуже скромний внесок у порівнянні із титанічною працею інших "ковбасників".

А що ти перечислив, кацап?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Мені байдуже. Я буду тебе називати ВОНО (с)

Та хоч марсіанським ІТ можеш називати. По-перше, це не змінює суті моїх дописів. А по-друге, думка упоротого кацапа мене не цікавить  :)
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

До речі, зверніть увагу, яке пиво тримає Джейсон в руках ... а ще гванділи, що тут чогось немає :)

   
Re: Якби не Канада, Україна б....


ну раз українцi такi самостiйнi, то якого фуя Зеля їде до Трампа ?
на пiанiно пограти ? чи за допомогою ?
якщо ви такi фiнансово незалежнi, то сплатiть борги МВФ (якi, до речi, складаються з податкiв громадян захiдних країн, в тому числi i моїх)
i тодi будете мати моральне право посилати емiгiв нх

   
Re: Якби не Канада, Україна б....


ну раз українцi такi самостiйнi, то якого фуя Зеля їде до Трампа ?
на пiанiно пограти ? чи за допомогою ?
якщо ви такi фiнансово незалежнi, то сплатiть борги МВФ (якi, до речi, складаються з податкiв громадян захiдних країн, в тому числi i моїх)
i тодi будете мати моральне право посилати емiгiв нх

Я тебе так пошлю, разом з тим ВОНО і всіма іншими, хто буде патякати, що я йому винен.
Кому давали, в тих йдіть і питайте повернення.
Я з дезертирами не розмовляю. Втікли - живіть своїм новим життям. Мені від вас всіх
нічого не потрібно. Та й не має у вас нічого. Прилізла якась прошмандовка і підняла
хвилю, буцім-то роздягли їх, платників податків, українці. Просто пішли вон з цією своєю
мантрою. Чи об*явите війну Україні, якщо вам борги не повернуть?
От ваша бескорисна вовча морда і намалювалась :-G
Xyйло вам віддасть межконтинентальними ракетами, якщо будете сильно наполягати :=V

Останнє редагування: 2 червня 2019 07:22:27 від б_а_р_с
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Та хоч марсіанським ІТ можеш називати. По-перше, це не змінює суті моїх дописів. А по-друге, думка упоротого кацапа мене не цікавить  :)

А мене як цікавить думка навіженої емігрантки, що аж їсти не можу. :facepalm1:
От же ж дурепа прости Господи.
Звідки ви всі на український форум лізете із своїм баченням
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Я тебе так пошлю, разом з тим ВОНО і всіма іншими, хто буде патякати, що я йому винен.
Кому давали, в тих йдіть і питайте повернення.
Я з дезертирами не розмовляю. Втікли - живіть своїм новим життям. Мені від вас всіх
нічого не потрібно. Та й не має у вас нічого. Прилізла якась прошмандовка і підняла
хвилю, буцім-то роздягли їх, платників податків, українці. Просто пішли вон з цією своєю
мантрою. Чи об*явите війну Україні, якщо вам борги не повернуть?
От ваша бескорисна вовча морда і намалювалась :-G
Xyйло вам віддасть межконтинентальними ракетами, якщо будете сильно наполягати :=V

Тварюко, ти свою матір, яка тебе малого годувала, доглядала, віддавала тобі останнє, ти теж хвойдою назвеш і плюнеш їй в обличчя, коли вона тобі нагадає безсонні ночі та самопожертву? як твій недопрезидентик хвойдою Україну назвав?

Замість того, щоб впасти перед нею на коліна та попрохати пробачення, ти їй ножа в спину встромиш?

Ось так зараз поводиш себе ти і всякі огидні кароффки, відповідаючи чорноротим хамством на добро та щедрість громадян Канади, США та інших країн світу  :X
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Я тебе так пошлю, разом з тим ВОНО і всіма іншими, хто буде патякати, що я йому винен.
Кому давали, в тих йдіть і питайте повернення.
Я з дезертирами не розмовляю. Втікли - живіть своїм новим життям. Мені від вас всіх
нічого не потрібно. Та й не має у вас нічого. Прилізла якась прошмандовка і підняла
хвилю, буцім-то роздягли їх, платників податків, українці. Просто пішли вон з цією своєю
мантрою. Чи об*явите війну Україні, якщо вам борги не повернуть?
От ваша бескорисна вовча морда і намалювалась :-G
Xyйло вам віддасть межконтинентальними ракетами, якщо будете сильно наполягати :=V

Так ви ж зібралися з хуйло дружити, референдуми проводити, закопувати штики в землю.

Непослідовний який!
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

А мене як цікавить думка навіженої емігрантки, що аж їсти не можу. :facepalm1:
От же ж дурепа прости Господи.
Звідки ви всі на український форум лізете із своїм баченням

Дебільний кацапе, у якому пункті правил цього форуму написано, що тут не можна писати емігрантам?

   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Тварюко, ти свою матір, яка тебе малого годувала, доглядала, віддавала тобі останнє, ти теж хв** назвеш і плюнеш їй в обличчя, коли вона тобі нагадає безсонні ночі та самопожертву? як твій недопрезидентик хв** Україну назвав?

Замість того, щоб впасти перед нею на коліна та попрохати пробачення, ти їй ножа в спину встромиш?

Ось так зараз поводиш себе ти і всякі огидні кароффки, відповідаючи чорноротим хамством на добро та щедрість громадян Канади, США та інших країн світу  :X

За згадування матері  :dopovid:
Держава Україна часу керування Петра точно була xвoйдoю.
А далі побачимо.
Пcиxyй далі, дезертирко. :-)o
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Дебільний кацапе, у якому пункті правил цього форуму написано, що тут не можна писати емігрантам?

Нажаль поки ні в якому. Але ж я не про правила. Я питання поставив з якої психлікарні ви лізете
увімкнувши режим Бога :X Доречі те що я кацап ти ще спробуй довести. Я як раз українець, а от хто
ти невідомо. Навіть якої статі, тому ВОНО.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Якби Джейсон писав тут, ви б йому теж рота затикали, огидні кацапські гниди  :X
Вони ще й не те б писали.
Ви намагаєтесь достукатись до кацапів. Облиште. Це форум не український.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Так ви ж зібралися з хуйло дружити, референдуми проводити, закопувати штики в землю.

Непослідовний який!

Я розумію що тебе психи трясуть, але є редагування повідомлень.
Не треба мені на одне й те саме відповідати двічі.
Не твоя собача справа хто з ким буде дружити.
З москвою перш за все бажає дружити ваш Трамп.
Тому про дружбу ти якось мимо каси.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Вони ще й не те б писали.
Ви намагаєтесь достукатись до кацапів. Облиште. Це форум не український.

О, накінець дійшло. То швидко залишили неукраїнський форум і пішли на український цуг
або ще куди подалі. Нема вам чого робити на неукраїнському форумі. Сподіваюсь
адміністрація оцінить згодом ваше ставлення що до українськості цього ресурсу. [A]
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Щось ваша адміністрація мишей не ловить.
Бухає, мабуть, по старій кацапській традиції.  :D
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

За згадування матері  :dopovid:
Держава Україна часу керування Петра точно була xвoйдoю.
А далі побачимо.
Пcиxyй далі, дезертирко. :-)o

Всі бачили? от такі вони, любителі зеленого і хейтери матері-України, якою б неідеальною вона не була. Навіть я, "ковбасниця", ніколи б не змогла назвати свою батьківщину, країну, де я народилася, хвойдою.

Мій приклад прекрасно проілюстрував суть цієї 5-ї колони, яка працює на розвал країни  :X

На тебе теж доповідь за постійну систематичну антиукраїнську пропаганду. Закликаю решту теж підтримати і натиснути доповідь  :X
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Я розумію що тебе психи трясуть, але є редагування повідомлень.
Не треба мені на одне й те саме відповідати двічі.
Не твоя собача справа хто з ким буде дружити.
З москвою перш за все бажає дружити ваш Трамп.
Тому про дружбу ти якось мимо каси.

То чого тоді ви стрибаєте, щоб зе до нього їхав? нехай зе пошле Трампа на ... і Канаду ... і весь світ, крім Расеюшки.

Тоді це буде чітко і ясно. А то ми вам повинні давати бабло та ресурси, а ви вже встали перед путькою на коліна і відкрили рот.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Какие чудовища здесь собрались !  ;o
Действительно Канада и весь цивилизованный мир дает кредит под очень маленький процент. Это практически даром.
Но неблагодарные дикари не ценят щедрости.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Вони ще й не те б писали.
Ви намагаєтесь достукатись до кацапів. Облиште. Це форум не український.

Тут є нормальні люди і патріоти. Правда, купка козлів більш продуктивна і галаслива і тому здається враження, що притомних тут мало.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Какие чудовища здесь собрались !  ;o
Действительно Канада и весь цивилизованный мир дает кредит под очень маленький процент. Это практически даром.
Но неблагодарные дикари не ценят щедрости.

Скажи. Спочатку дикарів заставили злити ядерне озброєння за папірчик, потім тим папірчиком підтерлися разом з кацапами. А дикарі не цінять...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія