Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка

тобто - взяти найдешевшу електропіч, і не паритися?
Взяти Бошовську електропічь, і не паритись... Мікроволновку окремо брати.
   
Светлана, может стоит концепцию поменять при такой крохотной кухоньке ....взять б.у плиту электро или газовую с духовкой  и домазать простенькой СВЧ при необходимости. У меня валяется электро 4 комфорки с духовкой забирайте ради бога за спасибо, думаю на олх можно всякие варианты подобрать.
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка
Svitlana Bykova

Взяти Бошовську електропічь, і не паритись... Мікроволновку окремо брати.
15-20 тис.грн і вище. Дякую, за ці гроші вже є 2в1 і 3в1 досить притомної якості і набору функцій
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка
Svitlana Bykova

Светлана, может стоит концепцию поменять при такой крохотной кухоньке ....взять б.у плиту электро или газовую с духовкой  и домазать простенькой СВЧ при необходимости. У меня валяется электро 4 комфорки с духовкой забирайте ради бога за спасибо, думаю на олх можно всякие варианты подобрать.
дякую! але ні - я одну таку вже викинула на дачу до свекрухи)
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка
Svitlana Bykova

Ще раз усім величезна подяка за поради і обговорення. Ви вправили мені трохи мозок)
   
15-20 тис.грн і вище. Дякую, за ці гроші вже є 2в1 і 3в1 досить притомної якості і набору функцій
Все рівно тобі вирішувати, 3 в одному якщо дешевше за за БОШ електропічь сумніваюсь у довговічності...
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка

Взяти Бошовську електропічь, і не паритись... Мікроволновку окремо брати.

Бош такой фигней не заморачивается.
   
Прочитайте в Гугле про катастрофические последствия  применения микроволновки выбросьте её и не  применяйте больше никогда! И знакомым сообщите!
   
Прочитайте в Гугле про катастрофические последствия  применения микроволновки выбросьте её и не  применяйте больше никогда! И знакомым сообщите!
:facepalm1:
   
Прочитайте в Гугле про катастрофические последствия  применения микроволновки выбросьте её и не  применяйте больше никогда! И знакомым сообщите!
Шо, ізомери завертаються в інший бік?  :laugh:
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка

мікрохвильовка добра тим що прогріває продукт по всему об'єму, теоретично, тому що коли я підігріваю стакан молока то наверху молоко вже тепле, а внизу ще холодне
завдяки прогріву по всему об'єму вона зручна для розморожування і швидкого розігріву продуктів- тарілки супу, чи плову
але найраще робити в ній бутерброд- хліб, ковбаса і сир, сир плавиться і отримуємо швидкий делікатес
але готувати щось в ній- варити картоплю чи суп чи кашу то маразм, набагато ефективніше варити на газу
так само як запікати набагато краще в електричній духовці- можна отримати рум'яну суху шкірку
щодо шкідливості мхв то ці плітки розносять тітки які тримають годинами біля голови мобільні телефони що працюють приблизно в тому самому діапазоні 1-1.5 ггц, старий телефон на дистанції поганого прийому може видати в голову до ватта потужності
 а самому продукту , тій самій воді, по барабансу як вона отримає тепло і закипить- це буде відкритий вогонь, інфрачервоне випромінювання чи мікрохвилі радіодіапазону
імхо мхв- це не необхідність а тільки зручність, витребенька, думаю розігріти або розморозити може хороша електродуховка з функціями розігріву і розморозки
   
хотя бы инструкцию почитайте! Подумайте за счет ЧЕГО происходит нагрев и ЧТО при этом происходит с молекулами пищи. Когда ещё в своей истории человеческий организм поглощал подобное кладбище молекул...
   
хотя бы инструкцию почитайте! Подумайте за счет ЧЕГО происходит нагрев и ЧТО при этом происходит с молекулами пищи. Когда ещё в своей истории человеческий организм поглощал подобное кладбище молекул...
Гарна спроба, але анрогриль ти тут не продасиш.  :lol: КЛАДБІШЧЄ МАЛЄКУЛ!!!1!
   
По моему Света зря отбивается, при союзе была печка электрическая на 2 комфорки + духовой шкаф ....модель не помню Мечта-2 или что-то похожее...сам лет 10 прожил в похожей крохотной кухоньке...глубина печки по моему 45 на 60 и десь на метр с чем то высоты....отработал а на все сто....включая уток в пиве и петухов просто так
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка

По моему Света зря отбивается, при союзе была печка электрическая на 2 комфорки + духовой шкаф ....модель не помню Мечта-2 или что-то похожее...сам лет 10 прожил в похожей крохотной кухоньке...глубина печки по моему 45 на 60 и десь на метр с чем то высоты....отработал а на все сто....включая уток в пиве и петухов просто так
так точно, була така. працювала номально, але ніжки були традиційно рахітні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія