Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Юкі, яка у вас середня денна температура влітку? Humidex є?
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Ти можеш висловити свою думку в Голосувалці)))
пс. І ти не подумай—— це не до тебе закидон—— щось мені не сподобалось—— чи то ракурси , чи то якість фоток.

Я там вище писав шо у мене телефон накрився.... Поки що зі старючим ходжу, ним і фоткав.
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Юкі, яка у вас середня денна температура влітку? Humidex є?

В різних районах по різному. Відмінність може бути до 20 градусів. В Долині досить спекотно. Під час теплових хвиль може до 100 і більше градусів доходити. Біля берега легше трохи.
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Я там вище писав шо у мене телефон накрився.... Поки що зі старючим ходжу, ним і фоткав.

Вибачай, але й ракурси туди—сюди((
пс. Можливо я схиляюся до думки Турчинофа що там у вас нецікаво((
ппс. Коротше кажучи——після переглядання твоіх фоток не захотілося мені туди поіхати.( як комусь може і не захотілося в Болгарію після моіх фоток))
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Вибачай, але й ракурси туди—сюди((
пс. Можливо я схиляюся до думки Турчинофа що там у вас нецікаво((
ппс. Коротше кажучи——після переглядання твоіх фоток не захотілося мені туди поіхати.( як комусь може і не захотілося в Болгарію після моіх фоток))

Я не шукав ракурсів. Тупо їхав, гуляв та фотав все підряд. Я лише радий що ці фотки позбавили народ від зайвих ілюзій.
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

На мою особисту думку про каліфорнію судити по фотках не можна..... Треба побути тут, та відчути її..... Але знову ж таки - це моє особисте....
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Гы... нынешние конторки в СД - на 10-15 чел... когда умер совок, умерла аэрокосмическая промышленность... Конвэйр накрылся писей... и далее везде...

Но были и в СД кучерявые районы, Мишн, Бэнкерс Хилл, Бальбоа Парк, Маунт Соледад. В даунтауне появился дистрикт газовых ламп.

И (x) было по Лома-портал лазить, куда после 6 мес плавания морячки набегали за дешевыми блядями и мордобоем...

СанФран был ничего тогда, ничего и сейчас. А ЛА всегда был отстоем...:)

В тебе застарілі уявлення. Зараз в біотек зайнято в Сан Дієго близько 50 тисяч, з середньою зарплатнею майже в 140 тисяч на рік.

Аероспейс - це ViaSat, General Atomic, Northrop Grumman, General Dynamics.

В hi-tech один Qualcomm це 12 тисяч працівників.

Не той тепер Сан Дієго що був 20 років тому - тихе, курортне містечко біля океану. Потрібно  обмежуватись в зрості. Тепер я розумію неофіційне гасло в Колорадо «вакансій немає»

Останнє редагування: 12 вересня 2018 00:33:32 від Dobre
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

В тебе застарілі уявлення. Зараз в біотек зайнято в Сан Дієго близько 50 тисяч, з середньою зарплатнею майже в 140 тисяч на рік.

Аероспейс - це ViaSat, General Atomic, Northrop Grumman, General Dynamics.

В hi-tech один Qualcomm це 12 тисяч працівників.

Не той тепер Сан Дієго що був 20 років тому - тихе, курортне містечко біля океану. Потрібно  обмежуватись в зрості. Тепер я розумію неофіційне гасло в Колорадо «вакансій немає»

Гы... а только в одном Конвейре работало 50 тыс... и город был гораздо меньше.... а ещё был рыболовецкий флот...

да и 140К в год по калифорнийским масштабам - так, для поддержки штанов...:)
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

В тебе застарілі уявлення. Зараз в біотек зайнято в Сан Дієго близько 50 тисяч, з середньою зарплатнею майже в 140 тисяч на рік.

Аероспейс - це ViaSat, General Atomic, Northrop Grumman, General Dynamics.

В hi-tech один Qualcomm це 12 тисяч працівників.

Не той тепер Сан Дієго що був 20 років тому - тихе, курортне містечко біля океану. Потрібно  обмежуватись в зрості. Тепер я розумію неофіційне гасло в Колорадо «вакансій немає»

 :facepalm: биотек 140? а наш биотек жалуется что  у них в два и более раза меньше чем у кодеров и 100 это потолок. а в гугле народ стартует со 140. аргументируют тем что в биотеке перенаселение и старт упал на дно до авиационных инженеров. куда мир катится  :-o
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Пока не попал в Palo Alto и Los Gatos мечтал жить в Сан Диего
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Біотек консолідувався в трьох регіонах - Бостон, Сан Дієго та Бей Ерія (Сан Франціско). В інших регіонах це більш нішева індустрія.
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Пока не попал в Palo Alto и Los Gatos мечтал жить в Сан Диего

Я жив та працював в 5 милях від Palo Alto доки не отримав job offer з Сан Дієго. Ні разу не жалкую зо переїхав. Взагалі, порівнювати Бей Арія з Південою Каліфорнією неможливо. Це як дві різні краіни з значно іншою ментальністью.
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Біотек консолідувався в трьох регіонах - Бостон, Сан Дієго та Бей Ерія (Сан Франціско). В інших регіонах це більш нішева індустрія.

а пруфом каким нибудь побалуйте  :-o
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

а пруфом каким нибудь побалуйте  :-o

Та будь ласка: https://www.genengnews.com/the-lists/top-10-us-biopharma-clusters/77900917

New York/New Jersey можна відразу відкинути, бо це здебільшого Big Pharma, а не біотех.
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Гарний звіт. Їхала по трасі де написано назва: Чула Віста. Були на пляжі Ля Гоя. Мені і онукам сподобалось. Сонце палюче. Вода чиста.
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Гарний звіт. Їхала по трасі де написано назва: Чула Віста. Були на пляжі Ля Гоя. Мені і онукам сподобалось. Сонце палюче. Вода чиста.

Ну так це той пляж. Ла Хойя шоорз називається
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Дороги чудові і авто мають лише два ведучих, немаю потреби гребтись по снігу.
Одна жіночка сказала, що в тих місцях лише дві пори року, коричнева і зелена. :)
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Дороги чудові і авто мають лише два ведучих, немаю потреби гребтись по снігу.
Одна жіночка сказала, що в тих місцях лише дві пори року, коричнева і зелена. :)

Зеленої вже практично нема.... :(
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Uki, дякую за світлини. Було досить цікаво.
І підтримую дописувачів, у яких після споглядання фото не виникає бажання туди поїхати.
Буде у вас менше народу, більше кисню)  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія