Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Прочитайте уважно,до чому все зводиться.В сухому залишку - вартість грошей. То зрозумійте просту річ.Банківська мафія монополізувала право прибутку від будь якої діяльності в Україні. Знищила будь які можливості заробітку,крім спекулятивної. То наслідком є неможливість обробляти землю теж. Робить висновки. І в цієї ситуації хтось проштовхує думку про продаж земель. Це сама ця мафія і є. Мародери дочекаються,що їм народ України  оголосить атентат. До пекла вже близько.. :-G
   
Ну ось, тобі головне продати пай, а там хоч потоп.
Економічна ефективність та капіталізм. Колись ми  займалися агротематикою, використовуючи з усього  великого села аж 20 людей - бо це вигідно.
Куди подінеться решта - ніякому фермеру не цікаво. Тому виживуть ті села, які мають якийсь зв'язок з містами.
А решті потрібно кудись діватися,  та й  свої непотрібні паї кудись дівати, але ж не дають.

Банківська мафія монополізувала право прибутку від будь якої діяльності в Україні.
Не тільки банківська мафія, ще є кляті масони - їм також атентат не забудьте оголосити!

Останнє редагування: 16 травня 2016 17:59:11 від птах Сорока
   
Економічна ефективність та капіталізм. Колись ми  займалися агротематикою, використовуючи з усього  великого села аж 20 людей - бо це вигідно.
Куди подінеться решта - ніякому фермеру не цікаво. Тому виживуть ті села, які мають якийсь зв'язок з містами.
А решті потрібно кудись діватися,  та й  свої непотрібні паї кудись дівати, але ж не дають.

Не тільки банківська мафія, ще є кляті масони - їм також атентат не забудьте оголосити!

Я згоден, якщо брати ефективність для великой агрофірми, то достатньо 2-5 відсотків тих людей, що живуть в селі. А ось, що з іншими робити? Куди їх діти? Довести до злиднів і хай їдуть мити туалети в Європу. Можливо краще хай буде з десяток дрібних фермерів замість одного холдінгу, вони дадуть в пятеро більше рообчих місць, їх гроші будуть далі крутитися в селі. Чомусь не дуже люблять монополії в містах, а в село будь-ласка.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Я згоден, якщо брати ефективність для великой агрофірми, то достатньо 2-5 відсотків тих людей, що живуть в селі. А ось, що з іншими робити? Куди їх діти? Довести до злиднів і хай їдуть мити туалети в Європу. Можливо краще хай буде з десяток дрібних фермерів замість одного холдінгу, вони дадуть в пятеро більше рообчих місць, їх гроші будуть далі крутитися в селі. Чомусь не дуже люблять монополії в містах, а в село будь-ласка.

Мораторій навпаки стимулює великі холдинги.
   
Я згоден, якщо брати ефективність для великой агрофірми, то достатньо 2-5 відсотків тих людей, що живуть в селі. А ось, що з іншими робити? Куди їх діти? Довести до злиднів і хай їдуть мити туалети в Європу. Можливо краще хай буде з десяток дрібних фермерів замість одного холдінгу, вони дадуть в пятеро більше рообчих місць, їх гроші будуть далі крутитися в селі. Чомусь не дуже люблять монополії в містах, а в село будь-ласка.

З якого фуя дрібні фермери дадуть більше робочих місць?   Те що є п'ять фермерів, там де б  упорався один середній, ще не  означає те що їм потрібно 5 тракторів та комбайнів.  Просто один й той самий трактор буде обслуговувати на аутсорсі п'ять фермерів замість одного. Ну і збільшиться  кількість працівників на кількість родичів тих фермерів, це напевно  кардинально врятує село...)))

Якби було так файно, то дрібні фермери б за 25 років розплодилися в умовах мораторію  так що ого-го. А де вони?  - в сраці або в віртуальному світі.
І звідки ще появиться купа дрібних фермерів, якщо  мораторій буде діяти ще 10 років?
А люди вже з малоперспективних сіл повтікали  і втікають далі, незважаючи на офуєнний мораторій який подовжується начебто  "заради їхнього ж блага".
Саме життя  за 25 років довело повну недолугість ваших тез.

Мораторій навпаки стимулює великі холдинги.
Правильно, орендували в кріпаків тисячі гектар  "на 50 років" і шурують...
   
З якого фуя дрібні фермери дадуть більше робочих місць?   Те що є п'ять фермерів, там де б  упорався один середній, ще не  означає те що їм потрібно 5 тракторів та комбайнів.  Просто один й той самий трактор буде обслуговувати на аутсорсі п'ять фермерів замість одного. Ну і збільшиться  кількість працівників на кількість родичів тих фермерів, це напевно  кардинально врятує село...)))

Якби було так файно, то дрібні фермери б за 25 років розплодилися в умовах мораторію  так що ого-го. А де вони?  - в сраці або в віртуальному світі.
І звідки ще появиться купа дрібних фермерів, якщо  мораторій буде діяти ще 10 років?
А люди вже з малоперспективних сіл повтікали  і втікають далі, незважаючи на офуєнний мораторій який подовжується начебто  "заради їхнього ж блага".
Саме життя  за 25 років довело повну недолугість ваших тез.

Правильно, орендували в кріпаків тисячі гектар  "на 50 років" і шурують...

Тому, що агрофірма купе один великий трактор Джон Дір, посаде свого тракториста, який обробе за день тисяцу гектар. Так само комбайн, який коштує 400 000 доларів.  А дрібний фермер не взмозі купити таку техніку і йому не потрібно, а візьме меньшу техніку для своїх гектарів і кожному буде потрібен окремий тракторист і комбайнер зі свого села. Можливо мараторій дасть їм шанс далі розвиватися. Я просто бачу, що ще років 8-10 вони виживали, а зараз значно кращі справи, будують плани по іншим напрямкам в селі, хочуть теплиці робити, а там теж людей потрібно наймати. Також вони виділяють гроші на соціальний розвиток села. Просто якщо буде ще їм шанс років 5-10 так само розвиватися, то мені здається, що село буде краще жити. В мене приклад декількох сіл, не знаю як справи у інших і чому не краще. Читав про досвід інших країн, не знайшов там панацеї від занепаду села.
   
Тому, що агрофірма купе один великий трактор Джон Дір, посаде свого тракториста, який обробе за день тисяцу гектар. Так само комбайн, який коштує 400 000 доларів.  А дрібний фермер не в змозі купити таку техніку і йому не потрібно, а візьме меньшу техніку для своїх гектарів і кожному буде потрібен окремий тракторист і комбайнер зі свого села.
Зрозуміло, що  сільськім господарством ви не займалися, інакше б таку дитячу байку не розказували - питань  більше нема.
Навіть агрохолдинги зараз намагаються не купувати техніку.

Можливо мараторій дасть їм шанс далі розвиватися. Я просто бачу, що ще років 8-10 вони виживали, а зараз значно кращі справи, будують плани по іншим напрямкам в селі, хочуть теплиці робити, а там теж людей потрібно наймати. Також вони виділяють гроші на соціальний розвиток села. Просто якщо буде ще їм шанс років 5-10 так само розвиватися, то мені здається, що село буде краще жити.

Почекаємо ще 10 років на мораторії, поки усі з сіл повтікають остаточно, тоді ваші дрібні фермери зможуть орендувати за безцінь ще більше землі (tu)
Ми ж розумні, не те що "дурні"  поляки, молдовани, грузини та прибалти. :D

Хоча стоп, які ще фермери нафуй,  при мораторії вони зможуть орендувати лише те, до чого нема зацікавленості у великих агрохолдингів.
   
Зрозуміло, що  сільськім господарством ви не займалися, інакше б таку дитячу байку не розказували - питань  більше нема.

Так я не займаюся, працюю в місті. Є деякі знайомі і родичі, які займаються фермерством, вони проти зняття мораторія, приводять переконливі аргументи, хочу почути іншу думку.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Так я не займаюся, працюю в місті. Є деякі знайомі і родичі, які займаються фермерством, вони проти зняття мораторія, приводять переконливі аргументи, хочу почути іншу думку.

Які саме?
   
Є деякі знайомі і родичі, які займаються фермерством, вони проти зняття мораторія, приводять переконливі аргументи, хочу почути іншу думку.

Посилання на аналітику, щодо досвіду інших країн я навів. Мої аргументи не суперечать цим даним, а їх доповнюють.

Аргументи за мораторій приводять  переважно не ті, хто  саме володіє паями, а ті хто їх орендує за безцінь, а також популісти -  "борці за народне щастя".
Тому їх аргументи - як мінімум упереджені, як максимум - шкідливі.

Я  ще ніколи не чув аргументів від селян на кшталт: "Я маю два  колгоспні паї  - не дозволяйте мені їх продати й надалі, бо я збіднію!" :gigi:

Які саме?
Він вже казав на кшталт того що: "Земля подорожчає, її скуплять великі фірми, а  малий фермер здохне. А малий фермер - це рятівник села!"
   
Землю скупят олигархи хуйло, через Новинского, Григоришина, Шоколадного Медведчука
причем там и садить ничего не будут, кроме травы, для галочки
искусственно будут влиять на демографическую ситуацию в стране,
выбор будет небольшой, либо эмигрировать, либо меньше плодиться
сколько уже осталось  42 млн, а будет 30, потом 20, а было 52
   
Землю скупят олигархи хуйло, через Новинского, Григоришина, Шоколадного Медведчука

Я тебе  розчарую. Вони вже взяли її "в оренду на 50 років".
Наприклад, є такий олігарх Порошенко, не чув?

   
Зрозуміло, що  сільськім господарством ви не займалися, інакше б таку дитячу байку не розказували - питань  більше нема.
Навіть агрохолдинги зараз намагаються не купувати техніку.

Почекаємо ще 10 років на мораторії, поки усі з сіл повтікають остаточно, тоді ваші дрібні фермери зможуть орендувати за безцінь ще більше землі (tu)
Ми ж розумні, не те що "дурні"  поляки, молдовани, грузини та прибалти. :D

Хоча стоп, які ще фермери нафуй,  при мораторії вони зможуть орендувати лише те, до чого нема зацікавленості у великих агрохолдингів.
почекаємо, ось коли я скуплю землю, зроблю фермерам такі тарифи що вони всруться
   
Я за продаж. Обома руками "за"
   
почекаємо, ось коли я скуплю землю, зроблю фермерам такі тарифи що вони всруться

Ну, купляй.
Будеш або сам вирощувати  щось на ній, або будеш робити ринкову ціну, інакше фуй хто буде в тебе її орендувати.

А так щоб купити та  просто закинути: 1) таких дурних нема тупо закопувати гроші в землю та 2) повинна існувати державна агенція, як в Польщі, яка слідкує за використанням землі з правом її примусового викупу назад в таких дурних, та 3) податок на землю не дозволить просто закинути і нічого на ній не робити.
   
До речі, у нас такі малі зарплати і масштаб цін через невключення вартості землі у вартість людського капіталу
   
Дайте мені право купити землю. Чому мене його позбавили?
   
Я за продаж. Обома руками "за"
накше фуй хто буде в тебе її орендувати.
так яж телепням і хочу пояснити, що буду траву "для галочки" вирощувати,
звісно,  якщо мене Путлер профінансує  і поставить таку задачу
вже багато кто забув як скуповували прибуткові сахарні заводи та різали на металобрухт
   
Не знаю, але ідея цікава.
Звісно що гроші мають сплачуватися нелегально, як в совдепії робили при "обміні" квартири.
Колись пораджуся з юристом, бо поки що не актуально.

це один із багатьох цілком законних способів продажу землі, чорний ринок землі він такий вигадливий
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
fam

Дайте мені право купити землю. Чому мене його позбавили?

позаботьтесь сперва о построении правового государства...
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

хватіт умнічять ...продано уже всё ... нівєрітє ...спрасітє макаку і їё соратничьків ,або в кадастр загляньтє ...державна земля лише під кладбіщямі
   
Дайте мені право купити землю. Чому мене його позбавили?
це все чого тебе позбавили?
   
:facepalm1:

Хто ці всі "знавці" ситуації на селі?

Чому у цій країні любий телепень, у якого в голові народжується якась маячня, не намагається співвіднести цю маячню з реальністю?

Друже, великі агрохолдинги вже давно прийшли. Проблема нашого сг якраз у тому й полягає, що є або великі холдинги, або сімейні мікроферми і практично нічого посередині. Це знає будь-яка людина, яка хоч якось доторкалася до нашого села і сг. І я не розумію, нахуя тут постійно пишуть якусь маячню люди, які взагалі не мають жодної уяви, чим живе наше село і наше с.г.

отією серединкою могли б стати с/г кооперативи. зібралось там 10-20 власників паїв, об"єднались і утворили кооператив, почали обробляти землю самі, згодом і іншим би почали роботу надавати, так от проблема, де взяти техніку, насіння, добрива. звичайно можна було б закласти землю в банк і отримати кредит, купити те все і господарювати, так бачти ж - нізя, мараторія заважає землю в заставу віддавати. можна звичайно взяти під заставу врожаю, так в банках теж не дурні ж сидять, їм тоді з тим вржаєм потрібно щось робити, та й збитків він не покриє, бо першочерговий кредит на ту ж техніку буде значно більший ніж вартість врожаю першого року
   
По Польщі

18.02.2012 14:04
Від часу вступу Польщі до ЄС, ціна землі систематично зростає і надалі зростатиме
Аж на 12 відсотків, у порівнянні з 2010 роком, зросла ціна землі минулого 2011 року. Про це засвідчують дані Агентства сільськогосподарськ ої нерухомості та Головного статистичного управління.
Середня ціна одного гектара складає понад 17 тисяч злотих ( понад 4 тисячі доларів). Як наголошує Томаш Цьодик з Агентства сільськогосподарськ ої нерухомості, від часу вступу Польщі до ЄС, ціна землі систематично зростає. На цей факт впливають, зокрема, корисні ціни продажу сільськогосподарськ их продуктів, а також система безпосередніх доплат та інших форм підтримки рільництва.
http://www.polradio.pl/5/131/Artykul/90644

У другому кварталі 2015 року середня вартість землі сільськогосподарськ ого призначення в Польщі перевищувала 8 тис. доларів США за гектар, наводить дані Агентство з реструктуризації і модернізації сільського господарства Польщі.
http://тсн/groshi/golova-derzhgeokadastru-rozpoviv-skilki-koshtuvatime-zemlya-pislya-znyattya-moratoriyu-580298.html

за чотири роки вартість землі в Польщі зросла вдвічі

ну й в цілому по вартості землі в Польщі:



   
отією серединкою могли б стати с/г кооперативи. зібралось там 10-20 власників паїв, об"єднались і утворили кооператив, почали обробляти землю самі, згодом і іншим би почали роботу надавати, так от проблема, де взяти техніку, насіння, добрива. звичайно можна було б закласти землю в банк і отримати кредит, купити те все і господарювати, так бачти ж - нізя, мараторія заважає землю в заставу віддавати. можна звичайно взяти під заставу врожаю, так в банках теж не дурні ж сидять, їм тоді з тим вржаєм потрібно щось робити, та й збитків він не покриє, бо першочерговий кредит на ту ж техніку буде значно більший ніж вартість врожаю першого року

Ну то багато колишніх колгоспів діють саме  як  сільськогосподарськ і кооперативи. Але в моєму селі вже той кооператив гавкнув.
   
Ну то багато колишніх колгоспів діють саме  як  сільськогосподарськ і кооперативи. Але в моєму селі вже той кооператив гавкнув.

ну там лише назва кооперативу, видавали ж ще й майнові паї, ото постягували старі ланці та й обробляють може щось нове кплять. а от створити зараз - практично не можливо
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

так яж телепням і хочу пояснити, що буду траву "для галочки" вирощувати,
звісно,  якщо мене Путлер профінансує  і поставить таку задачу
вже багато кто забув як скуповували прибуткові сахарні заводи та різали на металобрухт

салупу конскую, а не траву крот подземный. Ты незнаешь, что-такое растить трав.у
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

так яж телепням і хочу пояснити, що буду траву "для галочки" вирощувати,
звісно,  якщо мене Путлер профінансує  і поставить таку задачу
вже багато кто забув як скуповували прибуткові сахарні заводи та різали на металобрухт

Шо ти мелеш?
Нахуя Україні було потрібно 180 заводів???
   
До речі, у нас такі малі зарплати і масштаб цін через невключення вартості землі у вартість людського капіталу

Єдине та остаточне ,через що в нас маленькі зарплати та відсутність економіки - захмарні податки та захмарні кредитні ставки.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
RSP

Шо ти мелеш?
Нахуя Україні було потрібно 180 заводів???

Може тому що тоді цукровий буряк сіяли а не рапс.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Читав про досвід інших країн, не знайшов там панацеї від занепаду села.
Саме так: село має зникнути раз і назавжди. І краще зробити це зараз ніж люди вкладуть час, сили, гроші і через 10 років воно все-одно збанкрутує.

Прогрес не спинити: колись люди жили в печерах і ьарчувались із полювання. Певен - краси, поезії й романтики в такому житті було набагато більше, ніж у селі. Але хто тепер погодиться жити печерним життям.

"Краще жахливий кінець ніж нескінченний жах." (с)
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

До речі, у нас такі малі зарплати і масштаб цін через невключення вартості землі у вартість людського капіталу

а можна десь прочитати про формування вартості людського капіталу за рахунок вартості землі?
ну посилання на вумну книжку, я мав на увазі 
   
Ти знаєш, як не дивно це чути, але цим мараторієм держава зробила селянам добру послугу. Хай мене вибачають вони, але багато там живуть без вміння планування життя. Вони як побачуть перспективу великих грошей, то зразу захочуть їх мати, обвалять ринок, продадуть за безцінь свої паї. Потім деякі з них проп'ють, багатьох облапошать, втянувши їх в сумнівні справи, багото накупують дешевих машин, техніки, а потім через рік, коли гроші закінчуться зрозуміють, що вони залишилися з нечім. Роботи не буде, так як замість фермерів, які давали роботу багатьом в селі прийдуть великі агрохолдинги зі своєю технікою і зі своїми людьми, кормить домашніх тварин не буде чим, так як ніхто їм не буде давати зерно за пай. І що їм потім залишиться робити?
Це реальна перспектива.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Це реальна перспектива.

трымають йулькы свий нарот за недоразвитых
впрочем так воно напевно и є  :weep:
   
так яж телепням і хочу пояснити, що буду траву "для галочки" вирощувати,
звісно,  якщо мене Путлер профінансує  і поставить таку задачу
вже багато кто забув як скуповували прибуткові сахарні заводи та різали на металобрухт
Та заводи хоч відновити можна, а землю - ніколи. Земля годувальниця. І продавати її в корупційному середовищі, яким просякнута держава - це знищення держави, шляхом геноциду і перетворення в рабів.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

трымають йулькы свий нарот за недоразвитых
впрочем так воно напевно и є  :weep:

То они по себя, так о всех судят.
   
То они по себя, так о всех судят.
Утебе сильні аргументи, як і в будь-якого ригопедрота.
   
Земля годувальниця. І продавати її в корупційному середовищі, яким просякнута держава - це знищення держави, шляхом геноциду і перетворення в рабів.

Але  мої родичі в селі хочуть продати свій пай, та "стати рабами". Нам до сраки той шматок "землі-годувальниці".  Якого буя корупційна держава не дає мені це зробити?
Але Порошенко може собі "орендувати на 50 років" найкращі землі у області і ні гу-гу, і ніхто йому не заважає дурити лохів, бо у лохів нема вибору.

Останнє редагування: 16 травня 2016 22:26:40 від птах Сорока
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Але  мої родичі в селі хочуть продати свій пай, та "стати рабами". Нам до сраки той шматок "землі-годувальниці".  Якого буя корупційна держава не дає мені це зробити?
Але Порошенко може собі "орендувати на 50 років" найкращі землі у області і ні гу-гу і ніхто йому не заважає дурити лохів, бо у лохів нема вибору.

Вони не патриоты, Рыговские боты и ваще их завезли в телятнику из Твери.
 А также они тайно посецяют любовницу смотрят ОРТ:D
   
Вони не патриоты, Рыговские боты и ваще их завезли в телятнику из Твери.

Для патріотів є мораторій.  Патріоти мають право лише віддати в оренду  агрофірмі або самим їшачити на тих клаптях, або нехай там дика трава росте. :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія