Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський: "Росія може окупувати Харків." ;o

От же ж тупорыло-истеричная свынота. :facepalm: То сидят тут, бздят в диваны шо аж клопы в обморок падают, готовятся к оккупации Киева, делятся рецептами ядов, которыми собрались кацапов бздынькувато травить, то подняли вой, когда Зельц сказал очевидное - шо кацапы в случае полномасштабной войны могут пойти на оккупацию Харькова и других городов. Как буд-то это все никогда не обсуждалось. Дебилы недолугие, блд. 8-:
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

Так когда неправильно было сказано - позавчера или сегодня?

Дивно чути від вас таке запитання.

Це ви, як виборець цього непорозуміння, повинні пояснити, коли він сказав правильно, коли неправильно і яка має бути реакція від народу на дві заяви, діаметрально протилежні за змістом.
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

Ипанлуся твой папа когда вовремя не вынул, а тут приходит какое чмо с французским айпи кацапское гавно тулит.

Так что варежку закрой пока не помогли.

Пивас ты опять топором махать собрался?
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

Харків може бути окупований тільки при одній умові: коли тисячі 5-ї колони вийдуть зустрічати бурятські танки з квітами.
З поверненням, Бартко! Дуже радий знову бачити! :-B
   
Кончені
І "найвеличніший лідер" і його адепти
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

   
А Харьков при чому? Чому сразу Харків?
За то, что мы куйлу погоняло навесили
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

Так когда неправильно было сказано - позавчера или сегодня? Тогда истерика, сейчас истерика. Уже видно, что истерика будет вообще в любом случае, что бы З. ни сказал

Зеля такой думает, как вы заиппали... и решил вообще помолчать недельку-другую после нового года... Думаете, заткнулись? Не! Фальшивые зрады лились привычным потоком.  С истериками и заламыванием рук.... Правда, Зелю, на всякий случай, на Сейшелы "отправили", но то таке... :)
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

Да, истерили "почему он молчит, а вместо него высказывается министр иностранных дел"  :lol:
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

в мене все за цим питанням. дебіли що президент, що секретар, що весь ОП
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

https://twitter.com/view/status/1484466250097082368
конче-заспі і козину готуватися

по них іде голодна російська солдатня

і ніхто не заперечуватиме.
   
От же ж тупорыло-истеричная свынота. :facepalm: То сидят тут, бздят в диваны шо аж клопы в обморок падают, готовятся к оккупации Киева, делятся рецептами ядов, которыми собрались кацапов бздынькувато травить, то подняли вой, когда Зельц сказал очевидное - шо кацапы в случае полномасштабной войны могут пойти на оккупацию Харькова и других городов. Как буд-то это все никогда не обсуждалось. Дебилы недолугие, блд. 8-:

На шашлычок едешь, сфинктер ?  ;)
   
одеса межує з Придністров'ям і Крим поряд
ні не ..поряд..  , це Херсон, Скадовськ, Гєнічеськ поряд, а в Одесу якщо десантні кораблі ЧФ заявляться, то...  отримають.  На цьому тижні проведені навчання  ЗСУ по протидії можливим мор десантам, з Черноморки до Коблєво.   ПМР майже тихо сиділо навіть у 2014, хіба алкашню на Кулікове поле підзаробити звозили, а війська рф  звідти не сунули.  Той кордон досить добре охороняється, по Євростандартам  :-).  Гібридну поганку можуть зробити, з водою чи електрткою
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

в мене все за цим питанням. дебіли що президент, що секретар, що весь ОП
трохи вони перевтомилися від незвичної для чутливих організмів мислітєльної активності, пояснює ж прес-спєц   ...я думаю, Прєзідєнт размишлял..  .  Насправді, Зе мав відповідати хоч вночі, хоч на лижах в Бивовєлі, хоч в брєду горячєчном  чьотко, кратко, впевнено,  і щоб перекладалося на Інгліш без юзання  Паст пьорфект контінюус і особливо Страдатєльного залоґа  чи Умовних третього порядку.
   
   
   
Віталій Портніков: Коли я говорю, що нашою країною з 2019 року управляє генератор випадкових чисел, багато хто вважає, що я перебільшую. Але проблема в тому, що це не просто генератор випадкових чисел, це ще й генератор випадкових чисел радянського виробництва. Головний мотив дій глави держави – безвідповідальність, нерозуміння наслідків своїх дій та слів та демонстративна зневага до людей.

У світі Зеленського все, втім, цілком логічно. Українців він заспокоює як маленьких дітей, які просто не здатні зрозуміти проблем дорослих. Чого ти переймаєшся? Буде весна, літо, осінь, шашлики, свято – чого ще тобі треба, дитинко? А "західників" він лякає, щоби вони не вагалися у своїй підтримці України. Адже якщо Росія спробує окупувати Харків, це гори трупів, сотні тисяч біженців, гуманітарна катастрофа. Тож давайте, впрягайтесь.

Про те, що всі ми живемо у скляному будинку і що мешканець Харкова – нерідко така сама радянська людина, як і сам Зеленський – буде звично довіряти не зверненням свого президента, а тому, що він говорить західним журналістам, влада забуває. Тому що ми звикли до того, що правду влада зазвичай каже лише іноземцям, а від нас її приховує. Приховує, бо вважає нас за ідіотів. І це теж правда: сама влада за себе ніколи не проголосувала б.

Зеленський – я в цьому не сумніваюся – нічого не знає про справжні плани хуйло. Як і ніхто інший. Як і сам хуйло не знає, бо ще не ухвалив рішення про те, як діяти – інакше не проводив би нескінченних переговорів із американцями. Але своєю безглуздою балаканиною Зеленський може зруйнувати країну ще до російського нападу. Жодний хуйло буде не потрібен, Зеленський все зробить сам.

Я не хочу заспокоювати харків'ян. Я не маю на це мандата, нехай це роблять ті, кому жителі цього прекрасного українського міста довірили своє майбутнє. Але я просто хочу пояснити жителям Харкова, що Зеленський мислить у категоріях минулої війни, коли Кремль виступав під гаслом "захисту російськомовного населення". А зараз цілі змінилися. Наразі головна проблема Москви – безпека, співпраця України з НАТО та США. І окупацією Харкова цю проблему, звісно ж, не вирішити. Тому значно реалістичнішим є державний секретар США Ентоні Блінкен, який чітко сказав під час свого вчорашнього виступу в Берлін-Брандебурзькій академії наук, що ставка у цьому конфлікті – саме існування України.

А зовсім не Харків.
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

А зараз цілі змінилися. Наразі головна проблема Москви – безпека, співпраця України з НАТО та США.
Портніков все ще москалів не розкусив. Дивно. Навіть мені зрозуміло, що там є казки, які озвучують голови, що говорять, а є реалістичні плани, що не завжди збігаються з риторикою. Так, стратегічна ставка в цьому конфлікті саме існування України, але тактика відрізання шматків під гаслами "захисту своїх" для досягнення такої мети цілком реальна. Власне, в цьому контексті, заява президента Зеленського в США це така собі гра на випередження як, власне й заява Байдена. Можна сперечатися щодо, місцями, коштрубатих формулювань, але чи не вперше Москва отримала конкретну відповідь - "захист російскомовних немовлят" не пройде як технологія.
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

Віталій Портніков: Коли я говорю, що нашою країною з 2019 року управляє генератор випадкових чисел, багато хто вважає, що я перебільшую. Але проблема в тому, що це не просто генератор випадкових чисел, це ще й генератор випадкових чисел радянського виробництва. Головний мотив дій глави держави – безвідповідальність, нерозуміння наслідків своїх дій та слів та демонстративна зневага до людей.

У світі Зеленського все, втім, цілком логічно. Українців він заспокоює як маленьких дітей, які просто не здатні зрозуміти проблем дорослих. Чого ти переймаєшся? Буде весна, літо, осінь, шашлики, свято – чого ще тобі треба, дитинко? А "західників" він лякає, щоби вони не вагалися у своїй підтримці України. Адже якщо Росія спробує окупувати Харків, це гори трупів, сотні тисяч біженців, гуманітарна катастрофа. Тож давайте, впрягайтесь.

Про те, що всі ми живемо у скляному будинку і що мешканець Харкова – нерідко така сама радянська людина, як і сам Зеленський – буде звично довіряти не зверненням свого президента, а тому, що він говорить західним журналістам, влада забуває. Тому що ми звикли до того, що правду влада зазвичай каже лише іноземцям, а від нас її приховує. Приховує, бо вважає нас за ідіотів. І це теж правда: сама влада за себе ніколи не проголосувала б.

Зеленський – я в цьому не сумніваюся – нічого не знає про справжні плани хуйло. Як і ніхто інший. Як і сам хуйло не знає, бо ще не ухвалив рішення про те, як діяти – інакше не проводив би нескінченних переговорів із американцями. Але своєю безглуздою балаканиною Зеленський може зруйнувати країну ще до російського нападу. Жодний хуйло буде не потрібен, Зеленський все зробить сам.

Я не хочу заспокоювати харків'ян. Я не маю на це мандата, нехай це роблять ті, кому жителі цього прекрасного українського міста довірили своє майбутнє. Але я просто хочу пояснити жителям Харкова, що Зеленський мислить у категоріях минулої війни, коли Кремль виступав під гаслом "захисту російськомовного населення". А зараз цілі змінилися. Наразі головна проблема Москви – безпека, співпраця України з НАТО та США. І окупацією Харкова цю проблему, звісно ж, не вирішити. Тому значно реалістичнішим є державний секретар США Ентоні Блінкен, який чітко сказав під час свого вчорашнього виступу в Берлін-Брандебурзькій академії наук, що ставка у цьому конфлікті – саме існування України.

А зовсім не Харків.

так може чи не може окупувати ?  :weep:
   
Зе! зливає Харків росії :(

«Реально скажу, що якщо Росія вирішить посилити ескалацію, то, звісно, вони зроблять це на тих територіях, де історично є люди, які раніше мали родинні зв’язки з Росією. Харків, який перебуває під контролем уряду України, може бути окупований. Росії потрібен привід: скажуть, що захищають російськомовне населення. Після окупації й анексії Криму ми розуміємо, що це можливо і може статися. Але я не знаю, що вони збираються робити, тому що це великі міста. Харків має понад 1 мільйон громадян. Це не буде просто окупація; це стане початком великомасштабної війни», – сказав Зеленський.
   
Re: Зе! зливає Харків росії :(

Как я понимаю,это приглашение к оккупации.Подсказка с чего нужно Хуйлу начать в первую очередь из-за предполагаемой легкости захвата.
   
Re: Зе! зливає Харків росії :(

И где тут " сливает"...?
   
Re: Зе! зливає Харків росії :(

И где тут " сливает"...?

розкажи нам як він відповзає  :lol:
   
Re: Зе! зливає Харків росії :(

Хорош уже боянить.
   
Re: Зе! зливає Харків росії :(

Хорош уже боянить.
Та задрачивають свідомо, а не баянять.
   
Re: Зе! зливає Харків росії :(

Та задрачивають свідомо, а не баянять.
На то мы и свидомые в отличие от вас -утырков без флага и родины.
   
Re: Зе! зливає Харків росії :(

Та задрачивають свідомо, а не баянять.

+
   
Re: Зе! зливає Харків росії :(

На то мы и свидомые в отличие от вас -утырков без флага и родины.
базар фільтруй, неутирок.
   
Re: Зе! зливає Харків росії :(

И где тут " сливает"...?

Ключові слова:

Харків має родинні зв'язки з Росією.
Росія може забрати, якщо захоче.
   
Re: Зе! зливає Харків росії :(

Зе думає, якщо віддасть Харків, то хуйло далі не піде.
   
Re: Зе! зливає Харків росії :(

Как я понимаю,это приглашение к оккупации.Подсказка с чего нужно Хуйлу начать в первую очередь из-за предполагаемой легкости захвата.
Ага! Это просто позор для Зеленского- 6 ложечек украл!
 Не украл, ложечки на месте. а только хотел украсть, вот зрадник!
Теперь это всем известно, что Зеленский- зрадник! Зрадник,зрадник, ложечки хотел украсть!!!! Зрадник,зрадник,хотел ложечку украсть и хуйло отдать!
 Зачем хуйло ложечки???
А причём здесь ложечки.когда всем известно что Зеленский зрадник и теперь замыслил зрадузрадную- отдать хуйло Харьков!
 Вот же зрадник!!!
   
Re: Зе! зливає Харків росії :(

Росія може забрати, якщо захоче.

Де таке сказано?
   
Re: Зе! зливає Харків росії :(

sergyj
таких упоротих корисних ідіотів банити треба...  :facepalm1:
   
Re: Зе! зливає Харків росії :(

Ага! Это просто позор для Зеленского- 6 ложечек украл!
 Не украл, ложечки на месте. а только хотел украсть, вот зрадник!
Теперь это всем известно, что Зеленский- зрадник! Зрадник,зрадник, ложечки хотел украсть!!!! Зрадник,зрадник,хотел ложечку украсть и хуйло отдать!
 Зачем хуйло ложечки???
А причём здесь ложечки.когда всем известно что Зеленский зрадник и теперь замыслил зрадузрадную- отдать хуйло Харьков!
 Вот же зрадник!!!
У тебя ,случайно,второй ник не Сметана?
   
Re: Зе! зливає Харків росії :(

Росія може забрати, якщо захоче.

Де таке сказано? Ау
   
Re: Зе! зливає Харків росії :(

Ага! Это просто позор для Зеленского- 6 ложечек украл!
 Не украл, ложечки на месте. а только хотел украсть, вот зрадник!
Теперь это всем известно, что Зеленский- зрадник! Зрадник,зрадник, ложечки хотел украсть!!!! Зрадник,зрадник,хотел ложечку украсть и хуйло отдать!
 Зачем хуйло ложечки???
А причём здесь ложечки.когда всем известно что Зеленский зрадник и теперь замыслил зрадузрадную- отдать хуйло Харьков!
 Вот же зрадник!!!
Ну и к чему это словоблудие? :acute:
   
Re: Зе! зливає Харків росії :(

заманює  B-)
   
Re: Зе! зливає Харків росії :(

Ага! Это просто позор для Зеленского- 6 ложечек украл!
 Не украл, ложечки на месте. а только хотел украсть, вот зрадник!
Теперь это всем известно, что Зеленский- зрадник! Зрадник,зрадник, ложечки хотел украсть!!!! Зрадник,зрадник,хотел ложечку украсть и хуйло отдать!
 Зачем хуйло ложечки???
А причём здесь ложечки.когда всем известно что Зеленский зрадник и теперь замыслил зрадузрадную- отдать хуйло Харьков!
 Вот же зрадник!!!

 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія