Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Залучення без визнання. Як країни світу ведуть прямі переговори з бойовиками

8-: 


о, є люди, які вперше сьогодні дізнались про існування МУ  :laugh:
   
Так хочеться зовнішню агресію перевести у формат гражданской войни, аж з трусів вискакують.



а вам хочеться таки перевести у формат агресії, щоб знову Іловайськ, Дебальцево, а за ними Маріуполь, Харків, сильно хочеться аж із трусів?

Останнє редагування: 26 березня 2020 10:49:15 від OldBoy
   
а вам хочеться таки перевести у формат агресії, щоб знову Іловайськ, Дебальцево, а за ними Маріуполь, Харків, сильно хочеться?

Так те що ти кацапа агресором не визнаєш тебе від нових Іловайська з Дебальцево ніяк не порятує.
Навіть навпаки, дасть можливість кацапу організувати тобі нові котли під Маріуполем і Харковом,
доки дурні будуть вестися на переговори з маріонетками, які нічого не вирішують.
   
о, є люди, які вперше сьогодні дізнались про існування МУ  :laugh:

Коли піде агітація від OldBoy-я "таежного саюза"?
   
Так те що ти кацапа агресором не визнаєш тебе від нових Іловайська з Дебальцево ніяк не порятує.
Навіть навпаки, дасть можливість кацапу організувати тобі нові котли під Маріуполем і Харковом,
доки дурні будуть вестися на переговори з маріонетками, які нічого не вирішують.

тобто, кацапи дозволять ЗСУ зайти в Донецьк щоб організувати нові котли?
якась дивна логіка, це мабуть претендує на розгадку підступного плану Кремля

а можна тезово його озвучити щоб ми знали: для чого влаштовувати цю тягучку з МУ щоб врешті все повернути до того, що і було в 2015 році
   
Коли піде агітація від OldBoy-я "таежного саюза"?


не коли, а якщо
якщо він буде вигідний Україні
   
тобто, кацапи дозволять ЗСУ зайти в Донецьк щоб організувати нові котли?
якась дивна логіка, це мабуть претендує на розгадку підступного плану Кремля

а можна тезово його озвучити щоб ми знали: для чого влаштовувати цю тягучку з МУ щоб врешті все повернути до того, що і було в 2015 році

кацапи не дозволять ЗСУ зайти в Донецьк,
як не дозволили молдавській армії зайти в Тирасполь чи грузинській в Цхінвалі
сам придумав і сам здивувався відсутності логіки зображуючи з себе тверезого
   
Ты пишешь бред.
Никакой российской армии в Донецке нет, всем известно, что там только народная милиция, которая никуда уходить не будет
А де" народна армія "бере боєприпаси?В шахтах?Де "народна армія"навчилася користуваптися сучасними москальськими ніштяками?Де?Де?Де?
   
кацапи не дозволять ЗСУ зайти в Донецьк,
як не дозволили молдавській армії зайти в Тирасполь чи грузинській в Цхінвалі
сам придумав і сам здивувався відсутності логіки зображуючи з себе тверезого


овва, ну-ну, більше футурології
я не хочу розчаровувати, але кацапи ніколи не підписували ніяких угод, де обіцяли би пустити молдавську армію в Тирасполь або грузинську у Цхінвалі.
це така дрібничка, яка кидає маленьку тінь на цю красиву аналогію. Але то дійсно дрібниці.

так в чому ж полягає план, 6 років вести перемовини по МУ щоб потім їх не виконати? Що від цього програє Україна, якщо дозволить довести ситуацію до демонстрації недоговородатності Росії?
   
овва, ну-ну, більше футурології
я не хочу розчаровувати, але кацапи ніколи не підписували ніяких угод, де обіцяли би пустити молдавську армію в Тирасполь або грузинську у Цхінвалі.
це така дрібничка, яка кидає маленьку тінь на цю красиву аналогію. Але то дійсно дрібниці.

так в чому ж полягає план, 6 років вести перемовини по МУ щоб потім їх не виконати? Що від цього програє Україна, якщо дозволить довести ситуацію до демонстрації недоговородатності Росії?

Про план з МУ я не в курсі, то тобі як єдиному сертифікованому футурологу ФУПу краще знати.
А про підписання угод з кацапами чи їх маріонетками то твої фантазії, мені ні в чому розчаровуватись.   
   
Коли піде агітація від OldBoy-я "таежного саюза"?
Эта поганая тварь уже давно открыто агитирует за хуйла. С тех пор как перебежал в хуйловскую команду зебанатов.
Эту суку раньше бы на ФУПе забанили  в никогда.
   
Про план з МУ я не в курсі, то тобі як єдиному сертифікованому футурологу ФУПу краще знати.
А про підписання угод з кацапами чи їх маріонетками то твої фантазії, мені ні в чому розчаровуватись. 


не в курсі, але знаю
типова історія

для чого знати і думати, коли є віра
   
не в курсі, але знаю
типова історія

для чого знати і думати, коли є віра

саме так
у мене віра, що кацапи не повертають окупованих територій ґрунтована на практиці 30 років постсовкової історії
у тебе знання, що у випадку виконання вимог кацапів записаних в МУ в Донецьк і Луганськ зайде ЗСУ, ґрунтоване на святості домовленостей з маріонетками з цих міст 
   
саме так
у мене віра, що кацапи не повертають окупованих територій ґрунтована на практиці 30 років постсовкової історії
у тебе знання, що у випадку виконання вимог кацапів записаних в МУ в Донецьк і Луганськ зайде ЗСУ, ґрунтоване на святості домовленостей з маріонетками з цих міст 


ага, просте питання:  у 2008 кацапи стояли в 30 км від Тбілісі і повернули захоплені території?
   
ага, просте питання:  у 2008 кацапи стояли в 30 км від Тбілісі і повернули захоплені території?

так, не всі, але то не суттєво
   
ага, просте питання:  у 2008 кацапи стояли в 30 км від Тбілісі і повернули захоплені території?
Частково повернули. З міста Горі війська вивели, а "сіру зону" з ПО віджали, викинувши звідти грузинське населення.
Й шороку на пару метрів пересувають кордон в бік грузинів.
   
так, не всі, але то не суттєво


отже, знання нам підказує трохи інше, що "кацапи ніколи не повертають" це побрехенька

Останнє редагування: 26 березня 2020 11:31:58 від OldBoy
   
и какая конретная цель всей это писанины , дохтур ?
и не лень же тебе такой херней заниматся
и получать в тыкву ...  :-)o
   
и какая конретная цель всей это писанины , дохтур ?
и не лень же тебе такой херней заниматся
и получать в тыкву ...  :-)o


не в коня корм, тиковка  :laugh:
   
Не пойму, в чем же компромисс со стороны кацапов?
Они с самого начала отказывались присоединять Донбасс и всегда говорили, что Донбасс - это специфическая часть Украины, которой надо дать полную автономию.
А армией называется нормальная милиция или ополчением - не суть. Нигде и никогда кацапы не обещали ликвидировать силовые органы Ордло. И не ликвидируют.
И никакие ЗСУ по единым маршем по Донецку не пройдут, как это чешет тут Олбой.
   
не в коня корм, тиковка  :laugh:

suum cuique
   
отже, знання нам підказує трохи інше, що "кацапи ніколи не повертають" це побрехенька

Це часткове виключення, яке лише підтверджує правило.
1. Переговори велись не з маріонетками з Абхазії чи Осетії
2. Відкрите воєнне вторгнення з раніше окупованої території, яка так і залишилась окупованою.
   
Не пойму, в чем же компромисс со стороны кацапов?
Они с самого начала отказывались присоединять Донбасс и всегда говорили, что Донбасс - это специфическая часть Украины, которой надо дать полную автономию.
А армией называется нормальная милиция или ополчением - не суть. Нигде и никогда кацапы не обещали ликвидировать силовые органы Ордло. И не ликвидируют.
И никакие ЗСУ по единым маршем по Донецку не пройдут, как это чешет тут Олбой.


с самого начала вони реалізовували план Новоросія
і під цей план мобілізувались місцеві. тепер вони відчувають себе зрадженими, бо ніяка автономія їм не потрібна.
теза "русскіє своїх нє бросают" под большой угрозой
Та і Донецьк із Луганськом без Харква і Одеси якось не сильно амбітно виглядає

і не треба морозитись, що немає різниці між армією і міліцією. Є різниця не тільки в мілітарному потенціалу, а і в формі фінансування та керування. Хто за міліцию платити буде, той її і танцюватиме.
   
Це часткове виключення, яке лише підтверджує правило.
1. Переговори велись не з маріонетками з Абхазії чи Осетії
2. Відкрите воєнне вторгнення з раніше окупованої території, яка так і залишилась окупованою.


1. Росія мала мандат миротворців на перебування армії в осетії, тому військовий конфлікт із самого початку трактувався як напад армії Грузії на армію Росії. Звичайно, що переговори були прямими.
2. Крим так і залишиться окупованим, як і Осетія, це усім ясно.
   
Эта поганая тварь уже давно открыто агитирует за хуйла. С тех пор как перебежал в хуйловскую команду зебанатов.
Эту суку раньше бы на ФУПе забанили  в никогда.

а зараз і за образи схоже не банять, чому є прикладом цитований допис.
І ще таке питання: що ближче до хуйла- текст його мовою, чи роздуми про МУ українською?  :S
   
с самого начала вони реалізовували план Новоросія

кто реализовывал план Новороссия?
Царев с Гиркиным? :laugh:
был план Крым - и его реализовали
а Новороссия - это уже творчество Гиркина, Малофеева и прочих упоротых
это все импровизировалось по ходу - получится - ОК, не получится - оставим занозу

Та і Донецьк із Луганськом без Харква і Одеси якось не сильно амбітно виглядає

то есть ты считаешь, что в качестве компромисса Хуйло не забирает у нас Харьков с Одессой?

і не треба морозитись, що немає різниці між армією і міліцією. Є різниця не тільки в мілітарному потенціалу, а і в формі фінансування та керування. Хто за міліцию платити буде, той її і танцюватиме.

финансироваться народная милиция на танках конечно же будет из автономного бюджета ДНРЛНР, а Украина будет финансировать погранцов в сине-желтых будочках
   
взагалі змістовність ці дискусії мають, якщо є:

1. аргументація загроз, які стоять перед Україною у випадку виконання МУ
2. чіткий план успіху України у випадку не виконання умов

запрошую дати відповідь на ці два прості пункти.

стаття у СТ просто доволі наочно показує, що страшилка про "легітимізацію маріонеток" і страшні наслідки від цього це брехня.
   
1. Росія мала мандат миротворців на перебування армії в осетії, тому військовий конфлікт із самого початку трактувався як напад армії Грузії на армію Росії. Звичайно, що переговори були прямими.
2. Крим так і залишиться окупованим, як і Осетія, це усім ясно.

До сраки як він трактувався кацапами, факт залишається фактом переговори велись безпосередньо з тими чия армія окупувала територію.
Крим не Осетія. Крим внесено в Конституцію Росії, як її територія.
Але спроба не погана, тре в МУ додати і Крим, та перемовників звідти. Кацапам сподобається.
   
Бльо.
Ну от давайте  на хвилинку уявімо, шо "представники лугандонії" дійсно є спроможними вести якісь переговори. Тим паче шо  підписи ж навіть стояли під МУ:



Ну, й де наразі той Плотніцкий та Захарченко?  - питання риторичне :gigi:

Завтра кацапи скажуть якомусь Залупченку очолити ДНРію, а через півроку й його приберуть.
То нафуя ТС пропонує  з кожним "аксесуаром" вести якийсь діалог? :-o

Останнє редагування: 26 березня 2020 11:53:18 від птах Сорока
   
Бльо.
Ну от давайте  на хвилинку уявімо, шо "представники лугандонії" дійсно є спроможними вести якісь переговори. Тим паче шо  підписи ж навіть стояли під МУ:
Показати зображення...
Ну, й де наразі той Плотніцкий та Захарченко?  - питання риторичне :gigi:

Завтра кацапи скажуть якомусь Залупченку очолити ДНРію, а через півроку й його приберуть.
То нафуя ТС пропонує  з кожним "аксесуаром" вести якийсь діалог? :-o

У нього є знання, що якийсь з них дозволить ЗСУ зайти на свою територію в обмін на автономію цієї території в Конституції України. 
   
Крим не Осетія. Крим внесено в Конституцію Росії, як її територія.
А  й до речі, Осетія та Абхазія по факту в складі Раші.
Бо там підписаніі "союзні договори" про інтеграцію - майже той самий Крим,  тількі шо не в конституцїї (поки що)

Останнє редагування: 26 березня 2020 12:04:15 від птах Сорока
   
1. аргументація загроз, які стоять перед Україною у випадку виконання МУ
2. чіткий план успіху України у випадку не виконання умов


МУ , а тем более, их выполнение - это такое аморфное нечто, абсолютно по-разному трактуемое сторонами, что вообще невозможно о них говорить, если не привести к более конкретным пунктам

ну вот обмен всех на всех - это кого всех на кого всех?
режим прекращения огня - это необходимое условие для выполнения остальных пунктов или нет?
представители ОРДЛО - это кто и как их отбирают?
   
А  й до речі, Осетія та Абхазія по факту в складі Раші.
Бо там підписаніі "союзні договори" про інтеграцію - майже той самий Крим,  тількі шо не в конституцій (поки що)

Білорусь теж союзна країна, але реальність сильно відрізняється
   
Білорусь теж союзна країна, але реальність сильно відрізняється
У Білораші нема такої інтеграції як в Абхазії та Осетії. Їхні бюджети офіційно фінансуються з Раші. Пенсія, освіта й уся  інша фуєта.
Десь до такого рівня інтеграції підповзає ПМР  - пенсійне забезпечення вже офіційно йде з Раші.

Останнє редагування: 26 березня 2020 12:09:59 від птах Сорока
   
У Білораші нема такої інтеграції як в Абхазії та Осетії. Їхні бюджети офіційно фінансуються з Раші. Пенсія, освіта й уся  інша фуєта.

Ну так жодна окупована територія не здатна існувати без фінансування з бюджету РФ.
З Лугандоном та ж ситуація.
   
Ну так жодна окупована територія не здатна існувати без фінансування з бюджету РФ.
З Лугандоном та ж ситуація.

Лугандон офіційно поки що не фінансується, все на рівні  "сірої" допомоги.
От коли  там наклепають ще  більше "громадян" з кацапським паспортом, тоді вже підпишуть "договір" з якимось черговим Залупченком про інтеграцію  й цієї території.
Інтеграція Абхазії та Осетії також відбулася не одразу, а десь через 10 років, після окупації, якщо не більше.
Я не знаю, яким треба бути довбойбом, щоб вірити в те що кацапи віддадуть Лугандон, нехай й навіть як автономію в складі України.
   
-то есть ты считаешь, что в качестве компромисса Хуйло не забирает у нас Харьков с Одессой?

Він радий забрати,але кишка тонка.
   
Кто о чем, а сантехник-гинеколог психиатр-стоматолог о своем, заказанном

+1
   
Лугандон офіційно поки що не фінансується, все на рівні  "сірої" допомоги.
От коли  там наклепають ще  більше "громадян" з кацапським паспортом, тоді вже підпишуть "договір" з якимось черговим Залупченком про інтеграцію  й цієї території.
Інтеграція Абхазії та Осетії також відбулася не одразу, а десь через 10 років, після окупації, якщо не більше.
Я не знаю, яким треба бути довбойбом, щоб вірити в те що кацапи віддадуть Лугандон нехай й навіть як автономію в складі України.

Ну так для того і переводять переговори в формат Україна-ОРДЛО
аби Лугандон повторив шлях попередніх сепаратних утворень.

А група довбойобів вона незнищенна,
тре лише додати перед твердженням фразу "якщо буде вигідно Україні" і можна навіть окупаційний уряд в Києві обґрунтувати. 
   
тре лише додати перед твердженням фразу "якщо буде вигідно Україні"

 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія