Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

П’яний президент України Петро Порошенко заявив, що планує знову балотуватися в президенти.

:facepalm1:

Зважаючи на все, хвороба сильно запущена.  :(  При цьому щосили намагаєтеся не показувати виду... Ви правда ніколи не бачили цієї ікони і не знаєте її походження?  :S  Чи не хотіли знати? Що стосується посилання, то набираєте в гуглi "iкона порошенка" або щось у цьому роді і насолоджуйтесь... Я не досліджував на який саме сайт Google посилається, тому що в даному випадку це зовсім не важливо.  ;)  Це лайно красується як на українських, так і кацапських сайтах. Чи, може, ви знову хотіли сказати, що це кацапський фотошоп?  :gigi:
Вчіться читати не тільки себе. Для Вас виділив болдом.
   
Вчіться читати не тільки себе. Для Вас виділив болдом.

моя твоя не розуме. "переглянув, це дно" - це ікону чи кацапський сайт? Якщо ікону тo, що її переглядати? Якщо сайт – то нах?

P.S. Раніше я багато вам запитань ставив, але не побачив жодної відповіді. Хоч одну свою відповідь покажете?
   
 Порох в рази краще та в рази більш розумний за ЗЕ. У   З.Е.бобіків нема нічого на Пороха. Якісь картинци, яким вже по 100 років. Я б про ЗЕ. накидав стільки "картинок", але їх і так усі знають.
   
Порох в рази краще та в рази більш розумний за ЗЕ.
Ну, комусь і Мудачук кращий. А вже що розумніший за Зе - то взагалі поза сумнівами. До речі, і Юрій Бойко теж розумніший.
   
Порох в рази краще та в рази більш розумний за ЗЕ. У   З.Е.бобіків нема нічого на Пороха. Якісь картинци, яким вже по 100 років. Я б про ЗЕ. накидав стільки "картинок", але їх і так усі знають.

Петро  (tu)
   
Порох в рази краще та в рази більш розумний за ЗЕ. У   З.Е.бобіків нема нічого на Пороха. Якісь картинци, яким вже по 100 років. Я б про ЗЕ. накидав стільки "картинок", але їх і так усі знають.

Одна только проблема:

1. Патологически 3,14здлив

2, Патологически жаден

3. Полное говно,как личность


 :laugh:
   
Одна только проблема:
1. Патологически 3,14здлив
2, Патологически жаден
3. Полное говно,как личность
 :laugh:

Назвіть хоч одного політика, який не підходить під ці критерії.
   
Назвіть хоч одного політика, який не підходить під ці критерії.

Называю: Джон Маккейн
   
Тягнибок. А хто скаже криве слово - просто йдіть нахер
   
Тягнибок. А хто скаже криве слово - просто йдіть нахер

тягнибок брав гроші в фсб-яника
   
тягнибок брав гроші в фсб-яника
брешеш, тому нахер
   
брешеш, тому нахер

документи знайшов внайом-лєщенко в межигірї і публікував
   
Назвіть хоч одного політика, який не підходить під ці критерії.
не змогла згадати жодного (звісно, різні хуйли-лукашенки до уваги не беруться), крім Петро, хто відповідав би всім трьом критеріям одночасно
   
не змогла згадати жодного (звісно, різні хуйли-лукашенки до уваги не беруться), крім Петро, хто відповідав би всім трьом критеріям одночасно

 :laugh:

Кста,картофельный лось вроде как особым хапугой не выглядит
   
документи знайшов внайом-лєщенко в межигірї і публікував
я знаю про цей фейк
   
я знаю про цей фейк


ага .. фейк ))

а те що свобода в повному складі відпрацьовувала на донбасі російські грощші по недопущенняю компаній США на видобуток там газа - то теж фейк?

а якьи там були ті кампанії то ц війни б могло не бути
   
Присутність сотень інших американських компаній не завадило кацапському вторгненню.  Без дозволу Свободи влада протягувала тисячі антидержавних і антинародних рішень, а тут раптом без Свободи не змогли сланець видобувати - на яких дегенератів розрахована ця хуцпа?
   
документи знайшов внайом-лєщенко в межигірї і публікував

"ШиркаГейт". Як Тимошенко і Янукович збиралися правити разом до 2029 року


https://www.pravda.com.ua/articles/2014/04/24/7023382/
   
Забанили свинного ботяру,наконец то
   
Забанили свинного ботяру,наконец то
==========================
Коли вже тебе-сепара,забанять?
   
==========================
Коли вже тебе-сепара,забанять?

Ну, на відміну від тебе, кацапського  :-)o , він не гaдить Україні.  ;) До речі, ти сьогодні вже притягyвaв порцію лайна від своїх хуйлопропагандонів, як це робив раніше чи ще не вечір?  :shuffle:
   
==========================
Коли вже тебе-сепара,забанять?
Може покажеш коли він пропагував сєпарство?
   
Одна только проблема:

1. Патологически 3,14здлив

2, Патологически жаден

3. Полное говно,как личность


 :laugh:
=============================
Хуйло-твій ідеал,сепарюго донецьке. Не вішай тут нам локшину.
   
Може покажеш коли він пропагував сєпарство?
=================================
Живе у Донецьку-пише що хоче, його особистість відома ФСБ, бо він був ще при юльках і не маскувався. Але на підвал не тягнуть. Тільки срач провокує.  РАССТРЕЛЯТЬ! (tu)
   
=================================
Живе у Донецьку-пише що хоче, його особистість відома ФСБ, бо він був ще при юльках і не маскувався. Але на підвал не тягнуть. Тільки срач провокує.  РАССТРЕЛЯТЬ! (tu)
ну ти прямо як вірний солдат революції,  ВЧК і  Залізного Фелікса
   
=================================
Живе у Донецьку-пише що хоче, його особистість відома ФСБ, бо він був ще при юльках і не маскувався. Але на підвал не тягнуть. Тільки срач провокує.  РАССТРЕЛЯТЬ! (tu)
Ну, це ж неправда, Вольтере, і ти сам чудово це розумієш. Срач він провокує аж ніяк не більше за тебе, а те що живе в Донецьку, то уяви не кожен зможе взяти і поїхати.
У мене родичка в Токмаку, цілком проукраїнська, але їхати не хоче, бо нікуди, ніде не чекають, а там батьківська квартира.
Розумію, що 95 зі 100 проукраїнських громадян на ТОТ можливо подалися би світ за очі , але 5 на жаль стиснули би зуби і залишилися.
Жодного поста від Дончанина який можна було б трактувати як антиукраїнський, я не бачила. А ти?
   
=================================
Живе у Донецьку-пише що хоче, його особистість відома ФСБ, бо він був ще при юльках і не маскувався. Але на підвал не тягнуть. Тільки срач провокує.  РАССТРЕЛЯТЬ! (tu)

 :facepalm1:

Дивись, тут https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;sa=topics;u=2074 як мінімум кожна третя тема – типове кацапське ІПСО. :X Чим відрізняється твоя риторика від Скабеєвої з Соловйовим я хз. Може хочеш, щоб я тебе макнути твоєю безтижою мордою у фейки хуйлопропагандонів, які ти сюди притягував?

За дончанiном я нічого подібного і близько не помічав. Більше того, якщо його повідомлення засмучують пiдхуяльника, "значіт харошіє сапагі"  (tu)

П.С. А звідки ти знаєш, що відомо ФСБ? :shuffle: У тебе вус відклеївся  ;)
   
:facepalm1:

Дивись, тут https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;sa=topics;u=2074 як мінімум кожна третя тема – типове кацапське ІПСО. :X Чим відрізняється твоя риторика від Скабеєвої з Соловйовим я хз. Може хочеш, щоб я тебе макнути твоєю безтижою мордою у фейки хуйлопропагандонів, які ти сюди притягував?

За дончанiном я нічого подібного і близько не помічав. Більше того, якщо його повідомлення засмучують пiдхуяльника, "значіт харошіє сапагі"  (tu)

П.С. А звідки ти знаєш, що відомо ФСБ? :shuffle: У тебе вус відклеївся  ;)
=========================
 У нас довгі руки! :fuck:
   
У нас довгі руки!
Це добре. Але й справді, Вольтере, звідки у тебе відомості що й про кого відомо ФСБ?
   
З ним то якраз все зрозуміло - ділок без жодних норм честі та моралі, за зайву копійку із задоволенням піде на угоду з дияволом. Досить згадати, як він заради своєї секундної вигоди влаштовував шоу біля труни свого батька.
Дивує інше - армія його сектантів, які переважно вважають себе високоосвіченими і патріотично налаштованими.  :facepalm1: Як вони можуть поклонятися цій нікчемності?  :S

Не судіть всіх по собі, шановний _Semen,
серед нормальних людей віддавати належну повагу
за такі реальні СПРАВИ для України,
як наприклад за децентралізацію,
за оздоровлення банківської сфери,
за створення армії,
за безвіз,
за світову підтримку України,
за томос,
за НАТО в конституції
- а особливо за узаконення вітання "Слава Україні!",
це нормально.

Це у вас, в московських холуїв,
замість людської поваги, яку своїми ділами заслужив політик,
прийнято "поклонятися" саме якраз тій "нікчемності",
якій приказали всім холуям "поклонятися"
ваші московські хазяї.
   
Засмерділо чимось... ще один упоротий підсвинок відкрив пащю

Щира правда,
Будь-які слова, які досить точно  відображають дійсність,
нестерпно смердять мешканцям московської інфоканалізації.



   
Мудачук змотався туди-сюди, інструкції, звіти про виконану роботу

Якщо Мудачук, це медведчук, то перше,
що згадується щодо його "змотався туди-сюди",
це як він своїм літаком привіз Патрушева з москви в Оман,
а тоді декого тим самим літаком в Київ з Оману.

   
про невідвортність і надзвичайну корисність Харківських угод, якими фактично було віддано Крим
Петро спаравді унікальний політик. Напевно інших таких у нас немає і не було. Чітко тримає носа по вітру - де, що треба, те й співає. Причому часто сьогодні співає кардинально протилежне тому що співав вчора.

Є простий критерій для самостійного визначення,
Ви дурень (дура) чи ні.

Якщо політик для Вас, це не те, що він робить,
а особливо що він ВЖЕ ЗРОБИВ, а щось інше,
наприклад його вміння говорити те, що Ви хочете почути,
то Ви - дурень (дура).

І коли Ви дурень (дура), то хай Вас втішить той факт,
що дурість - дорогоцінна річ.
І тому за неї доведеться платити,
коли не життям, своїм чи близьких,
то просто дуже дорого.
   
ЗСУ, безвіз, Томос... - все це Україна отримала не завдяки, а всупереч московському поцу та твоєму "досвідченому юристу"

Ви забули до ЗСУ, безвізу, Томосу, додати
децентралізацію, оздоровлення банківської сфери,
світову підтримку України, НАТО в конституції,
- а особливо ненависне для московських холопів
узаконення вітання "Слава Україні!"

І хто ж це всепереч Порошенку зумів провернути ці всі діла?

   
гнидо, давай ролік що тепер про Зеленського в РФ кажуть.
Вам треба, шановний Вело, Ви і шукайте,
мабуть не вмієте? але нема на жаль часу
намагатись показувати тупим йолопам, як щось шукати.
   
Цілий день, ніч і весь ранок підхуйлятник-мудачуківець готував промову для ФУПа, а вийшла знову якась постна х-ня  :weep:
Франчук, маю таке простеньке питання. До речі, дотичне до томоса, бо стосується церкви.
Загальновідомо, що у 2009 році Петро подався у якісь чи то дяки, чи то мальчікібіляамвону в Іонінському монастирі МАСКОВСЬКОГО ПАРХАТУ. У 2009 році!!! І був - це теж не приховується - протягом років найщедрішим спонсором того монастиря МПЪ.
Скажіть, будь ласка - адже дуже просте і зрозуміле питання! - що змусило такого всього армовірного Петро отиратися у МАСКОВСЬКОМУ ПАРХАТІ, спонсорувати його - у 2009 році!!! - коли на той момент в Україні вже відкрито діяли дві чисто українські, незалежні від ФСБ, православні церкви - УП КП і УАПЦ?
Ви так уважно і детально вивчили
що таке робив Порошенко в 2009,
але тільки для того,
щоб виконувати московську команду:
"Кто угодно, только нє Порошенко",

а сама в той же час щоразу обсираєтесь,
я вже збився з ліку, скільки разів,
коли бачите елементарне питання до Вас:
є в томосі кремлівський інтерес, чи нема?
на яке є всього два варіанти відповіді:
"Є" або "НЕМА"
   
Останній абзац томосу звучить так:
Таким чином, таке вирішене та розсуджене і в радості сповіщене вам від шанованого Центру Православ’я було соборно затверджено, для постійного збереження видається цей Патріарший і Синодальний Томос, написаний і підписаний в Кодексі нашої Великої Христової Константинопольсько ї Церкви, вручений в точнiй і ідентичнiй копії Блаженнішому Предстоятелю Святішої Церкви України, митрополиту Епіфанію та Його високоповажності Президенту України пану Петру Порошенку, для вічного доказу та постійного представлення.
   
У підсвинків не вистачає мізків усвідомити, що вклав автор у чотири прості рядки віршику. Вони продовжують вперто і публічно жувати кактус... :weep:

Есть люди — их ужасно много,
Чьи жизни отданы тому,
Чтоб обосрать идею Бога
Своим служением ему.
(с)

   
Одна только проблема:

1. Патологически 3,14здлив

2, Патологически жаден

3. Полное говно,как личность


 :laugh:
І як завжди без доказів
   
У підсвинків не вистачає мізків усвідомити, що вклав автор у чотири прості рядки віршику. Вони продовжують вперто і публічно жувати кактус... :weep:

Есть люди — их ужасно много,
Чьи жизни отданы тому,
Чтоб обосрать идею Бога
Своим служением ему.
(с)
Кацапської не розумію.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія