Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
18 травня 2024 10:02:05
сам ти вата рошенівська
Форумом займись, мУдератор. Для України хоч на дивані щось зроби, уйобок.
що ти наразі для України робиш? Тухес петін облизуєш?
Знаєш чим ти відрізняєшся від Geo? Крім того що усім.
Якщо колись раптом відбудеться зустріч фупівців в реалі (як бувало в минулому), то будь хто там присутній сприйме за найвищу честь потиснути Geo руку. А раптом ти ризикнеш туди припертись (насправді звісно ж ні), то найпоширінешим бажанням щодо тебе, буде просто харкнути тобі в єбало. Хоча особисто я, просто руки і ноги тобі переламаю.
3
18 травня 2024 07:04:22
Коли Петро заїбеться фінансувати свою ботоферму чи йому кінцево прижмуть хвоста форум чекають ще гірши часи ніж зараз то що тепер плакати від цього? B-)
Головне не переплутати. Люди, які на цьому форумі 20 років, які знають одне одного в реальному житті, неодноразово зустрічались в оффлайні, пройшли не один Майдан, захищали країну в АТО, ООС та під час повномасштабки - це ботоферма Петра. А безлика х_у_й_н_я, що насипалась сюди під час кацапського контролю над форумом - це шановані дописувачі.  :gigi:

ЗІ До речі дякую новому мудеру. Я давно бажав упячці наглої смерті, і нарешті з'явилась людина, яка над цим фахово працює.
4
16 травня 2024 15:21:44
:facepalm:

Міністерка економіки Юлія Свириденко скасувала наказ про бронювання працівників компаній Glovo, Visa, Favbet Tech.

    "З огляду на суспільний резонанс я скасовую наказ про бронювання й будемо розбиратися у ситуації й аналізувати рішення щодо кожної компанії окремо. Ця ситуація стала додатковим аргументом, аби пришвидшити роботу над оновленням постанови Кабміну №76, аби вона відповідала вимогам час і потребам бізнесу", – зазначила вона

У ресторані:
- Офіціанте, рахунок!
- Будь ласка!
- А це що таке?
- Де?
- Ось тут. Написано: «Фліжанка кави — 50, Вийшло - 250, разом - 300 ". Що означає «вийшло»?
- Ну… Значить, не вийшло…
6
3 травня 2024 21:28:38
І що?
Перечитайте повідомлення на яке я відповідав. Потім моє. Потім ще раз спочатку. Може тоді ваше питання відпаде саме собою.
7
3 травня 2024 21:24:43
А взагалі всерйоз обговорювати фейково-нейромережеві картинки з розважального інстаграм каналу це навіть для нинішньої пенсіонерсько-прихильники певної політсили упячки занадто.  :facepalm1:
8
3 травня 2024 21:16:06
Взяти хоча б наведену картинку Ступіна. Це ж відсилка до Мунка.
Яка дитина? )))
Це "Автопортрет із відрізаним вухом та люлькою" Вінсента Ван Гога.

9
29 квітня 2024 13:55:38
розумію гнів.
у мене теж був гнів на початку повномаштабки, коли приходиш у "білий дім" і кажеш - хочу бути корисним, до кого звертатись і що робити.
а перше що тобі кажуть - іди до такого-то на подвал (і не розуміють, як це звучить для того, хто був у 2014 році до травня у Донецьку).
і ти ідеш "на подвал", а там перше, що питають - чи є авто та своя зброя. а потім вписують на білому листочку данні і кажуть - ми вам передзвонимо.
досі чекаю дзвінка.
От читаю я і розумію, що мабуть я таки дебіл. Поїхав на Іподром, постояв день в черзі, отримав автомат і уже 2 роки вйобую. Як і ще тисячі таких же дебілів. А міг би досі дзвінка чекати.  :gigi:
Ти це я. Бажаю міцного!
Бажаю найміцнішого!
10
28 квітня 2024 23:37:31
І ніхто не написав - я сука, життя прожив, все в цьому житті побачив, хлопці мене в ЗСУ не беруть, пацанята гинуть які ще дівчину по нормальному не кохали, як б***ь наібати цю срану медицину і попасти на фронт.
 Розумію що страшно. Так хоч не пишіть((, не позортес
розумію гнів.
у мене теж був гнів на початку повномаштабки, коли приходиш у "білий дім" і кажеш - хочу бути корисним, до кого звертатись і що робити.
а перше що тобі кажуть - іди до такого-то на подвал (і не розуміють, як це звучить для того, хто був у 2014 році до травня у Донецьку).
і ти ідеш "на подвал", а там перше, що питають - чи є авто та своя зброя. а потім вписують на білому листочку данні і кажуть - ми вам передзвонимо.
досі чекаю дзвінка.
От читаю я і розумію, що мабуть я таки дебіл. Поїхав на Іподром, постояв день в черзі, отримав автомат і уже 2 роки вйобую. Як і ще тисячі таких же дебілів. А міг би досі дзвінка чекати.  :gigi:
11
28 квітня 2024 10:08:31
Бенджамін відчув, що хтось носом притулився до його плеча. Він обернувся. Це була Кловер... Не говорячи ні слова, вона потягла його до стіни, де були записані Сім Заповідей... Тепер там був один-єдиний запис: "Усі тварини рівні, але є тварини рівніші за інших".
12
24 квітня 2024 11:19:12
Що цікаво. Чувак тролить уже 5 років. По кілька десятків повідомленнь в день. Тролить настільки товсто що аж тонко. І все одно 80% упячки в кожній гілці серйозно з цим тролінгом дискутують.  :facepalm:
13
24 квітня 2024 11:14:32
Клятий Порошенко!
14
22 квітня 2024 20:10:25
Ті розборки в київських ресторанах Goodwine, Goodman   на Жилянській і тому подібних закладах- то якась вічна тема.  :-)o
Економічний фронт же ж.  :gigi:
15
22 квітня 2024 19:30:37
Як добре що ми перемогли корупцію ще в 2019.  :gigi:
16
22 квітня 2024 16:35:15
А от Myroslava не справжня патріотка. Вона втікла в Німеччину і залишила свого президента напризволяще. Добре що Мар'яна не така.  :gigi:
17
22 квітня 2024 16:22:32
Прийшов і мій час розповісти історію з життя. Не рівня «дружина на роботі чула, як одна співробідниця розповідала про знайомого її сусідки».
Десь під Різдво (нормальне, у грудні) дізналися, що кум, киянин, «потрапив до бусіка», десь за пару тижнів до цього і вже в учєбці. Кум у мене ІТ-шнік, експерт у своїй галузі, 47 років, окуляри «мінус 7». Вирішили в учєбці робити з нього діловода. Також для нього є вакансія у ІТ міноборони, та менеджер з цього напрямку у міноборони -  наш з дружиною «інтернет-знайомий». Зв’язалися, надіслали резюме кума, та описали поточну ситуацію. Менеджер показав резюме «технічному архітектору», той одразу ж виніс вердикт «треба брати». Тим часом в учєбці вирішили, шо діловодів і так трохи овердохєра, та перевели його у стрільці. Поки у ІТ міноборони приготували усі документи на переведення, та надіслали учєбку – скінчилася підготовка як стрільця, та учєбка відмовила у переведенні. Але й жодна стройова бригада не виказала бажання брати до себе «такого стрільця», стали в учєбці робити з нього сержанта. Після «школи сержантів», схоже, шо і на такого сержанта «попит такий собі». Так шо уже вийшов на службу у ІТ міноборони у «Поділ-Дорогожицькому військовому окрузі».

Так, забагато бюрократії та інертності. Так, треба бути проактивним та наполегливим, ні хто у ЗСУ не почне бігати навколо тебе одразу як ти заявиш шо ти -  «екстра-супер-мега-експерт» у чомусь. Але і зовсім не «сліпих-глухих-кривих женуть у окопи».
Дуже цікава історія, але є кілька нюансів:

1. Практично всі айтішні спеціальності в армії вимагають наявності офіцерського звання.

2. На кожну айтішну вакансію зазвичай під сотню бажаючих, особливо серед тих, хто вже мобілізований - більшість бажаючих просто ігнорується.

Тому шанси повторити цю історію - трохи більші, ніж виграти в лотерею. Якщо немає "інтернет-знайомого" в МО - практично нульові.
Та в принципі історія може бути реальною. З певними натяжками. Плюс власник диплома ВНЗ може зараз пройшовши 1-2 місячні курси отримамати первинне офіцерське звання.
Тут питання в іншому. Історія ця матиме продовження. Після аудиту Сирського зараз усі хто не брав участь у бойових діях - уйобен в бойовитен брігаден. А оскільки тут пацанчик отримав скоріше за все в учебці восовку стрільця собі в військовий, то він буде уйобен в брігаден шнелен-шнелен, одразу на нолен, навіть в обхід учебкен і полігонен. Якщо звісно не має великен волохатен лапен десь в верхах.
18
22 квітня 2024 15:34:10
Развели как котят (С)  :gigi:

До речі, а де всі свідки тези "звільнення Залужного - порох0ботське ІПСО"?  :crazy_pil:
19
22 квітня 2024 15:29:05
Down він і є даун...
Згоден. Єдина проблема що ви, імбецили, цього дауна президентом обрали.  :gigi:
20
22 квітня 2024 15:17:18
Підкажіть який сенс ризикувати життям людини що може набагато більше віддати державі через свій досвід?

https://twitter.com/view/status/1774360624048300167
Ножик Glock. 78 чи 81ший. Але як він його при такому кріпленні збирається виймати?  :gigi:
21
22 квітня 2024 14:33:52
ТТ наприклад видавали в 22 офіцерам київських батів ТрО, тому тут нічого дивного не бачу (я вже мовчу що кулемети в нас були CZ UK 59, а у сусідів - Дегтярі).
Пістолети в багатьох офіцерів на руках постійно, крім відпусток. А у деяких і у відпустках. Плюс всі хто міг поробили собі нагородну.
В СЗЧ часто стараються до останнього не подавати навіть тих хто реально уїпав в СЗЧ. Взводні, ротні, МПЗшники стараються спочатку додзвонитись, до тіла, до родичів - умовити, залякати, щоб повернувся. Бо за СЗЧ підлеглого усім командирам буде головняк і куканізація. А тут я так розумію взагалі офіцер. При тому непростий. Плюс там їх цілий сімейний підряд. Через них можливо йшла волонтерка. Домовився з командиром що їх пару днів не буде, та й поїхав.
А "СЗЧ" з'явилось уже після нічної пригоди. Взагалі думаю в штабі робота від ранку там кипіла. Принтери червоні від роботи були. Ручки шурхотіли по паперу. Журнали заповнювались. Рапорти писались.  :gigi:
22
22 квітня 2024 14:11:03
Так шо "позакривайте 3.14здаки", проффесори околоФУПівських наук.
вы когда-нибудь дезертировали из расположения военной части
с украденными гранатами и оружием?
я тоже нет
так что вы такой же фуповский прохвессор как и все
только вы шибко нервный
Я, на відміну від тебе, не дoвбoйoб, гнида ти кацапська.
Згоден, Машка, ти не довбойоб. Зараз в моді фемінітиви, тому ти довбойобша.  :gigi:
23
22 квітня 2024 11:12:37
військовослужбовці: батько та син — самовільно покинули військову частину в Одеській області
:lol:

Вони викрали табельний пістолет
:facepalm:  :weep:

Гарна спроба, панове зі штабу частини.  :gigi:
24
22 квітня 2024 09:27:45
Клістрони, сцуко... Зі штучним інтелектом...  :weep:

Будь-яка конспірологія - зло. Вона ніколи не справджується. Ніякого сенсу поліції не розкривати справжню причину по якій ці двоє вирішили напасти немає. Буквально кожного тижня Служба Божа виявляє в рядах ЗСУ перевертнів, наводчиків, шпигунів про що одразу собі у фейсбучик пише. І ніякого суспільного резонансу це не викликає. Тому якби це було так, то так би одразу і сказали. Тим більше тут у поліції була б змога пнути ВКР, що ті "мишей не ловлять". Жодне відомство ніколи таку нагоду підставити інше відомство не пропустить. Те що вони ПГМнуті РПЦ-шники, так у нас пів країни таких. І в армії не менше. Тут вистачає і алкашні, і нарків, і вати, і ігроманів, і шизів. Кожної тварі по парі. Кого ТЦКшники наловили. Зріз суспільства.

Тому все тут просто як колумбове яйце. Везли зброю, мабуть дійсно гранати. Можливо не перший раз. Нарвались на випадкових ментів. Зрозуміли що зараз їх спалять. Прийняли спонтанне рішення. Мабуть не знали, або забули про боді-камери. Можливо розраховували, що просто вирублять їх, без стрілянини і убивтсв, звалять до себе в частину, машину спалять (і одразу в тєлєгу волонтерам - машину втрачено на нулі, треба нову), самі попросяться на ротацію, від ВСП якось відкупляться, і реально все спуститься на гальмах. Але вийшло як вийшло. Щодо того що розміняли "максимум 7 років на пожиттєве". Якби їх взяли з гранатами, то їм би світила КК 262 ч.3:

Цитувати
Дії, передбачені частинами першою чи другою цієї статті, якщо вони вчинені організованою групою, розбій з метою викрадення вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або радіоактивних матеріалів, а також вимагання цих предметів, поєднане з насильством, небезпечним для життя і здоров'я, - караються позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна.

Дали б їм років 12. Що для старшого і є пожиттєвим. А так, повторюсь, якби просто вирубили і звалили, плюс не було записів з камер, то цілком могли розраховувати взагалі відпетляти.
25
21 квітня 2024 10:31:40
Як на мене, наявність зброї чи військового спорядження в машині діючих військових ніяких питань би не викликала.
Веземо з ремонту, тиру, експертизи, перезарядки акумів, відеовлення...
:facepalm:
Тут конкурс на найімбецильніший допис на упячці, чи як? Тоді це сильна заявка. Сцуко, звідки ви всі тут беретеся, рожево-поняшні дебіли. Яку б***ь зброю? З якого б***ь ремонту, тиру? У них тоді 100 документів має бути з собою. От список лише на машину:

Цитувати
дорожній лист, що має відмітку медичного працівника про проходження медичного огляду і допуску водія до рейсу;
посвідчення на право керування транспортними засобами відповідної категорії;
військовий квиток з відміткою щодо проходження стажування на відповідну марку машини;
технічний талон транспортного засобу з відміткою про проходження обов’язкового технічного контролю;
протокол перевірки технічного стану транспортного засобу;
у разі проїзду автомобіля на відстань більше 200 км – відповідна разова перепустка;
у разі керування транспортними засобами, обладнаними спеціальними звуковими та світловими сигналами – посвідчення на право керування транспортними засобами, обладнаними спеціальними звуковими та світловими сигналами;
у разі перевезення вантажів з перевищенням габаритних або вагових обмежень – дозвіл на рух автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, виданий Державною автомобільною інспекцією МВС України;
у    разі   надання   послуг   з   перевезення   пасажирів   і    небезпечних
вантажів – ліцензійну картку на автомобільний транспортний засіб;
у разі перевезення небезпечних вантажів:
документи на вантаж;
свідоцтво про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів;
ДОПНВ-свідоцтво про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі;
інструкції на випадок аварії або надзвичайних ситуацій;
узгодження маршруту дорожнього перевезення небезпечного вантажу, виданий Державною автомобільною інспекцією МВС України (за наявністю чинного договору обов’язкового страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів, а у разі перевезення небезпечних речовин або виробів – додаткового погодження (дозволу) компетентних органів;
страховий поліс (сертифікат) про укладення договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
Плюс пакет документів на сам вантаж це ще такий же список. Не кажужи вже про журнал обліку журналів обліку. Та за кілька патронів забутих в кишені, менти винесуть мозок це в найкращому випадку, якщо попадеш на нормальних. А гнидотні - загилять хабаря, або здадуть і посадять на пару років. Сцуко... Йопані упячні пенси з видуманого світу.

https://provce.ck.ua/u-cherkasakh-zasudyly-viyskovoho-feldshera-iaka-zberihala-patrony-ta-kilka-hranat/

https://www.volynnews.com/news/all/u-volynianyna-na-blokpostu-vyluchyly-kilka-desiatkiv-naboyiv/
Стільки експресії. Дописувач же написав "як на мене".
Як на мене, то вам разом з дописувачем треба на х_у_й пройти, замість дописувати. Бо ви імбецили. Але це "як на мене".
26
21 квітня 2024 10:22:49
Як на мене, наявність зброї чи військового спорядження в машині діючих військових ніяких питань би не викликала.
Веземо з ремонту, тиру, експертизи, перезарядки акумів, відеовлення...
:facepalm:
Тут конкурс на найімбецильніший допис на упячці, чи як? Тоді це сильна заявка. Сцуко, звідки ви всі тут беретеся, рожево-поняшні дебіли. Яку б***ь зброю? З якого б***ь ремонту, тиру? У них тоді 100 документів має бути з собою. От список лише на машину:

Цитувати
дорожній лист, що має відмітку медичного працівника про проходження медичного огляду і допуску водія до рейсу;
посвідчення на право керування транспортними засобами відповідної категорії;
військовий квиток з відміткою щодо проходження стажування на відповідну марку машини;
технічний талон транспортного засобу з відміткою про проходження обов’язкового технічного контролю;
протокол перевірки технічного стану транспортного засобу;
у разі проїзду автомобіля на відстань більше 200 км – відповідна разова перепустка;
у разі керування транспортними засобами, обладнаними спеціальними звуковими та світловими сигналами – посвідчення на право керування транспортними засобами, обладнаними спеціальними звуковими та світловими сигналами;
у разі перевезення вантажів з перевищенням габаритних або вагових обмежень – дозвіл на рух автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, виданий Державною автомобільною інспекцією МВС України;
у    разі   надання   послуг   з   перевезення   пасажирів   і    небезпечних
вантажів – ліцензійну картку на автомобільний транспортний засіб;
у разі перевезення небезпечних вантажів:
документи на вантаж;
свідоцтво про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів;
ДОПНВ-свідоцтво про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі;
інструкції на випадок аварії або надзвичайних ситуацій;
узгодження маршруту дорожнього перевезення небезпечного вантажу, виданий Державною автомобільною інспекцією МВС України (за наявністю чинного договору обов’язкового страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів, а у разі перевезення небезпечних речовин або виробів – додаткового погодження (дозволу) компетентних органів;
страховий поліс (сертифікат) про укладення договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Плюс пакет документів на сам вантаж це ще такий же список. Не кажужи вже про журнал обліку журналів обліку. Та за кілька патронів забутих в кишені, менти винесуть мозок це в найкращому випадку, якщо попадеш на нормальних. А гнидотні - загилять хабаря, або здадуть і посадять на пару років. Сцуко... Йопані упячні пенси з видуманого світу.

https://provce.ck.ua/u-cherkasakh-zasudyly-viyskovoho-feldshera-iaka-zberihala-patrony-ta-kilka-hranat/

https://www.volynnews.com/news/all/u-volynianyna-na-blokpostu-vyluchyly-kilka-desiatkiv-naboyiv/
27
15 квітня 2024 21:54:04
Дайте нам змогу захищати нашу Батьківщину..
Господи, гнидозуба підарасіна, як же ти заїбала своїм п'яним ниттям. Хоче захищати Батьківщину? Я тобі ще півроку тому описував як це зробити.

quote author=Outlander link=topic=1138423.msg27696841#msg27696841 date=1704652851]
Податки, діти, допомога армії - в тебе з того ніц нема і не буде)
Ну,. Персонально в мене є ціль.,
Мої дівчата в безпеці, я в окупації...
А ціль моя дуже проста..
Вижити, дочекатися моїх рідненьких морпєхів, просиця до них в обслугу... Якщо не візьмуть з собою, то а воєнкомат..
Якось такось,.
От така в мене мрія...
Сцуко, я зараз розплачусь. Ціль у нього є. Мрія.  :facepalm:

А якщо не звільнять то що? Так і сидітимеш на пляшці? Твій братело по зе_бі_ль_но_сті, МГБшнік Дончанин Хуйловчанин уже 10 років "чекає" коли звільнять. Так само розраховуєш? Пенсію свинособачу уже оформив? Вистачає?

При цьому виїхати з окупації через Крим, через Мордор, в одну з Балтійських країн (наприклад Естонію) а звідти в Україну не складно. А далі в військомат. І звільняти свою землю. Знаю не одного хто цей маршрут пройшов. Навіть тут на упячці хтось був. Але ні. Краще смоктати чеченські куї та срати на форумах. А коли звільнять - то який там військкомат - старий, хворий, гілка "Попередження від військкомату" - наше все. Мрія, сцуко... Щоб прийшли порохоботи і звільнили... Гидота, мля...
[/quote]

Але замість того щоб півроку тому послухати цю пораду і виїхати на підконтрольну, а потім піти в війскомат, ти виблядок узяв паспорт з куркою і ниєш в форматі 24/7 щоб тебе пожаліли. А скоро тебе як громадянина Російської Федерації ще й заставлять взяти до рук зброю, і йти вбивати українців. І ти підеш, аж побіжиш. Бо тупа, обісцяна, нікчемна, гнилозуба гнида.
28
15 квітня 2024 20:37:13
Сирського.
В часи АТО він вам не муляв?
Прізвище скоріш українського або польського походження.

Ну чесно, ваша братія б і Стуса обсирала, якби він отримав якусь високу посаду - бо вчився в Донецьку.

https://t.me/joker_ukr/15760https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/14/7451183/

Цитувати
Після втрати деяких позицій на напрямку Часового Яру на Донеччині, де з початку 2024-го року йдуть важкі бої, у 67-ій окремій механізованій бригаді "Добровольчий український корпус" почалися перевірки та переведення військових, які були кістяком підрозділу.

За даними УП в управлінні напрямку, на якому донедавна працювала 67-ма, військове керівництво різних рівнів цікавило, чому на напрямку Часового Яру "просідає" такий вмотивований підрозділ як ДУК.

Цитувати
Контекст: як розповів УП один з колишніх бійців ДУКу, який служив у підрозділі в часи АТО й перший рік повномасштабного вторгнення, корінь нинішньої проблеми лежить у певною мірою неможливості переформатування колишнього добровольчого підрозділу у регулярну бригаду Збройних сил.

Після переформатування ДУКу у 67-му бригаду добровольцям довелося жити "за армійськими лекалами", зокрема дослухатися до рішень новопризначеного армійського командування. Адже колишні керівники ДУКу не мали військових звань, які б дозволили зайняти їм керівні посади.

За часів колишнього головкома Валерія Залужного ДУКівському кістяку, зокрема Андрію Стемпіцькому, вдавалося зберігати певну автономію в бригаді й мати підтримку з Генштабу. 

Пряма мова колишнього бійця ДУКу: "А коли призначили Сирського, то їх (ДУКівський кістяк – УП) поставили перед фактом: ви маєте виконувати тільки ті функції, які відповідають вашому посадовому рівню. Вони це розцінили як політичне переслідування. Для ідейних бійців ДУКу це виглядає як руйнування двіжу, а по факту – це просто унормування системою своєї бойової одиниці".

Цитувати
Дослівно з бригади: "Повідомляємо, що вище командування ЗСУ розпочало процес переведення в інші військові частини всіх командирів та бійців ДУК ПС, які формували бригаду та є її бойовим кістяком. Мотиви таких дій нам не відомі. Всі спроби зупинити цей процес та вияснити причини результатів не дали.
29
15 квітня 2024 20:35:30
https://t.me/joker_ukr/15760https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/14/7451183/

Цитувати
Після втрати деяких позицій на напрямку Часового Яру на Донеччині, де з початку 2024-го року йдуть важкі бої, у 67-ій окремій механізованій бригаді "Добровольчий український корпус" почалися перевірки та переведення військових, які були кістяком підрозділу.

За даними УП в управлінні напрямку, на якому донедавна працювала 67-ма, військове керівництво різних рівнів цікавило, чому на напрямку Часового Яру "просідає" такий вмотивований підрозділ як ДУК.

Цитувати
Контекст: як розповів УП один з колишніх бійців ДУКу, який служив у підрозділі в часи АТО й перший рік повномасштабного вторгнення, корінь нинішньої проблеми лежить у певною мірою неможливості переформатування колишнього добровольчого підрозділу у регулярну бригаду Збройних сил.

Після переформатування ДУКу у 67-му бригаду добровольцям довелося жити "за армійськими лекалами", зокрема дослухатися до рішень новопризначеного армійського командування. Адже колишні керівники ДУКу не мали військових звань, які б дозволили зайняти їм керівні посади.

За часів колишнього головкома Валерія Залужного ДУКівському кістяку, зокрема Андрію Стемпіцькому, вдавалося зберігати певну автономію в бригаді й мати підтримку з Генштабу. 

Пряма мова колишнього бійця ДУКу: "А коли призначили Сирського, то їх (ДУКівський кістяк – УП) поставили перед фактом: ви маєте виконувати тільки ті функції, які відповідають вашому посадовому рівню. Вони це розцінили як політичне переслідування. Для ідейних бійців ДУКу це виглядає як руйнування двіжу, а по факту – це просто унормування системою своєї бойової одиниці".

Цитувати
Дослівно з бригади: "Повідомляємо, що вище командування ЗСУ розпочало процес переведення в інші військові частини всіх командирів та бійців ДУК ПС, які формували бригаду та є її бойовим кістяком. Мотиви таких дій нам не відомі. Всі спроби зупинити цей процес та вияснити причини результатів не дали.

Навіть упячка в ахує.  :-T
30
15 квітня 2024 19:44:55
Після того як цілком прогнозовано виявилось, що практично всі свинособачо-мовні дописувачі упячки поголовно зе_бі_ли, виблядок модератор вирішив завершити цирк з "закінченням ери" і повернутись до улюбленої справи - банити прихильників Порошенко.  :weep:
31
15 квітня 2024 13:59:36
Пам'ятаєте, наш фупчик розробляв шрифт для нових назв Київського метро?

Богдан Гдаль
6 ч.  ·

Після безсонної ночі ) Докладний репортаж я викладу згодом. Ще сплю )

https://www.facebook.com/viterzbayraku/posts/pfbid02C45DcFLLs42x8sFYshsQjxU1sosxHj4J6Akh9sHH9B1JcRh5Cx1VyVwCgygJBuF2l

Показати зображення...
Гарно. (tu)
32
14 квітня 2024 11:37:33
Більше ухилянтських тем богу ухилянтських тем!  :gigi:
33
10 квітня 2024 00:12:53
У нас був "кулак" для контрнаступу, але чотири бригади досі не мають чим воювати – Зеленський
а тому треба ще 500 тищ народу мобілізувать, щоб їм теж нічим було воювати
Я правильно логічний ланцюжок побудував?
500 тисяч це мінімум. Зараз в бригадах в окопи йдуть всі - від дроновода до кухаря. І з тилу вигрібають усіх незважаючи на спеціальність. Скоро бойові пілоти підуть в сухопутку в окопах сидіти. Але це затикання висококваліфіковани ми спецами дірок в обороні дасть нам від сили пару місяців. А далі якщо ми не відмобілізуємось, а підари проведуть таки свою мобілізацію, нам пиз_да.
34
9 квітня 2024 23:55:16
Я розумію, кацапським бригадникам прикро, що їх мочитимуть іранською зброєю. Але чому тут до них долучилися місцеві дурники?  8-)
Як би тобі їбонату пояснити... Може картинку яку намалювати, чи відосік зняти. Щоб доступно було, як для ідіота. Бо боюсь що текст до тебе імбецила не дійде. АК47 це автомат під патрон 7.62х39. Ані цей калібр, ані зброя під нього в ЗСУ практично не використовується. І не буде. Тому цей підгон, хіба зацивілити і вкхавро-дебілам продати, щоб на упячці хвалились, що у них вдома калаш є.
35
6 квітня 2024 22:27:40
До тих хто проголосував за "військових", а також тих хто відписали про те яка тема "гівно" лише одне питання.
Що саме вам заважає зараз піти і замінити тих хто уже більше 2х років в ЗСУ та Силах Оборони?
36
29 березня 2024 02:07:55
Ви всі йобнулись. Борщу вам, сцуко, не вистачає... Через рік з великою ймовірністю не буде України. З дуже великою ймовірністю. Через кілька років не буде світу взагалі. Якщо усі зараз не впряжуться по максимуму. Усі. Реально впряжуться. Всі хто може. А не тільки 10% небайдужих які вже закінчуються. Інакше п***а. Всім. прихильники певної політсили, порохоботам, юлькам, противсіхам, трампістам, байденістам. Всім. Вам, вашим батькам, дітям. Наскільки б серйозну бронь ви собі не вибили і наскільки б глибокий бункер ви собі не викопали. Де б ви не жили. В Києві, Одесі, Львові, Ужгороді, Берліні, Лондоні, Дубліні чи навіть Велінгтоні. п***а. ВАМ ВСІМ. Розумним і тупим. Хитрим і не дуже. Красивим і багатим. п***а усім. Фукуяма, сцуко, був правий. Але є нюанс. Кінець історії підкрався непомітно.
Ти звідки пишеш, воїн?)
Звідти куди ти обісцявся прийти, муділа. Щось я дивлюсь на упячці ухилянти вже взагалі берега втратили.
37
29 березня 2024 01:04:57
Ви всі йобнулись. Борщу вам, сцуко, не вистачає... Через рік з великою ймовірністю не буде України. З дуже великою ймовірністю. Через кілька років не буде світу взагалі. Якщо усі зараз не впряжуться по максимуму. Усі. Реально впряжуться. Всі хто може. А не тільки 10% небайдужих які вже закінчуються. Інакше п***а. Всім. прихильники певної політсили, порохоботам, юлькам, противсіхам, трампістам, байденістам. Всім. Вам, вашим батькам, дітям. Наскільки б серйозну бронь ви собі не вибили і наскільки б глибокий бункер ви собі не викопали. Де б ви не жили. В Києві, Одесі, Львові, Ужгороді, Берліні, Лондоні, Дубліні чи навіть Велінгтоні. п***а. ВАМ ВСІМ. Розумним і тупим. Хитрим і не дуже. Красивим і багатим. п***а усім. Фукуяма, сцуко, був правий. Але є нюанс. Кінець історії підкрався непомітно.
38
26 березня 2024 15:08:03
Надзвичайно розумна та чесна людина. Один з небагатьох в українському політикумі, який дійсно володів експертизою в практично будь-якому питанні, від науки (доктор фіз-мат наук) до військової справи (був сапером в WW2). Якби він свого часу став президентом все в Україні могло б піти інакше.
39
20 березня 2024 11:09:12
Зайомий, вже демобілізований (60+) міліцішта підполковник служив майстер сержантом...
До підполковника дослужився, та став майстер-сержантом?  ;o
Машка, ти ж афіцерша, а не знаєш що спецзвання не переносяться. :gigi:
40
19 березня 2024 15:42:09
Купуй в 308. Ствол подлінше, маоксменскій. Я приїду її заберу, нехочу 5.56.
:lol:

TC, бери зразу дві.


Повна версія