Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

The Evolution of Education

The Evolution of Education

   
Re: The Evolution of Education

так воно і є
порівнюю програму математики яку я мав в 8 класі і яку має мій малий , то вони ще до тригонометрії не дійшли
 :facepalm1:
   
Re: The Evolution of Education

найбільша проблема зараз в дітей з точними науками
тому на університетах недобори,  всі хочуть тільки пісдуна травити
напродукували різної фуєти типу менеджерів,правників,адміністраторів і та вся фуєти турлаєцця по охвісах і протирає штани за 2000 злотих
а доброго інженера нема :(
   
Re: The Evolution of Education

так воно і є
порівнюю програму математики яку я мав в 8 класі і яку має мій малий , то вони ще до тригонометрії не дійшли
 :facepalm1:

знайдеш площу з прикладу 1970 року ?  :gigi:
   
Re: The Evolution of Education

знайдеш площу з прикладу 1970 року ?  :gigi:
та без проблем
в моїй роботі без математики ані руш
   
Re: The Evolution of Education

та без проблем
в моїй роботі без математики ані руш

продемонструй  :gigi:
   
Re: The Evolution of Education

шо мене здивувавло то що в польщі в школі нема окремо геометрії і алгебри ,а є просто математика
3 години в тиждень
і 2 блєать релігії
   
Re: The Evolution of Education

шо мене здивувавло то що в польщі в школі нема окремо геометрії і алгебри ,а є просто математика
3 години в тиждень
і 2 блєать релігії

це сумно насправді ... але в тому є певний сенс
   
Re: The Evolution of Education

Шо тут, гнуться пальці що знають формулу pi*r^2? Так це греки пару тисяч років тому знали.
   
Re: The Evolution of Education

так воно і є
порівнюю програму математики яку я мав в 8 класі і яку має мій малий , то вони ще до тригонометрії не дійшли
 :facepalm1:
до речі відчув теж саме. Нібито третій класс, а скадність завдань наче з підготовчої школи
   
Re: The Evolution of Education

шо мене здивувавло то що в польщі в школі нема окремо геометрії і алгебри ,а є просто математика
3 години в тиждень
і 2 блєать релігії
То школа така, пан Гонта, бо хата в жопі. Очевидно що треба їхати у велике місто щоб був доступ до різних шкіл
   
Re: The Evolution of Education

продемонструй  :gigi:
знаходиш площу прямокутника від якої віднімаєш по черзі пір2 /4 для р10 і р5
пізніше знаходиш площу доя р4 і р6 яку знаходиш ( 6*6)- пі6квадрат і ділиш на 4 пізніше теж віднімаєш від площі 600
   
Re: The Evolution of Education

То школа така, пан Гонта, бо хата в жопі. Очевидно що треба їхати у велике місто щоб був доступ до різних шкіл
школа блєать приватна і коштує 500 долярів на місяць з англійською мовою навчання мєждупрочім
   
Re: The Evolution of Education

Мда уж... так и есть... совок ругают, а я вот до сих пор могу вывести все формулы тригонометрии просто исходя из определения синуса и косинуса как координат точки единичной окружности  :-)o
   
Re: The Evolution of Education

навчання історії то взагалі кромєшній ад
ми тут нема курсу історії стародавнього світу ,середньовіччя
все бля помішано так шо дитина не в стані зрозуміти які процеси привели до нинішнього суспільного ладу
все якимись уривками , трохи німці трохи наші а трохи корови пасуться :facepalm:
   
Re: The Evolution of Education

Рівень викладання математики у школі і якість освіти не є тотожніми. Ось за совку діти у школі інтеграли рахували, а критично мислити так і не навчилися. Як по мені, то краще хай моя дитина не знатиме що таке інтеграл (хоча це не про моїх дітей - донька вчить фізику в одному з найкращих британських університетів), але ніколи не проголосує за еквівалент Трампа або Зеленського
   
Re: The Evolution of Education

школа блєать приватна і коштує 500 долярів на місяць з англійською мовою навчання мєждупрочім
І шо з того шо приватна? Приватна школа у жопі - гарантія фейлу. Їдь у Варшаву, купуй однушку і віддавай сина в нормальну, якщо хочеш.
   
Re: The Evolution of Education

501,8252. Я посчитал это за секунды, нарисовав в cad программе прямоугольник и два круга. Затем обрезал лишнее и посмотрел на площадь образовавшейся фигуры.

если мы не ретрограды, то детей надо учить работе в кадах, в математических программах. Давайте уже идти вперед. Методы вычисления площади в современном мире сильно отличаются от 70 года.
   
Re: The Evolution of Education

Методы вычисления площади в современном мире сильно отличаются от 75 года.
Бугага. Значення синусу наближається до 10!
   
Re: The Evolution of Education

І шо з того шо приватна? Приватна школа у жопі - гарантія фейлу. Їдь у Варшаву, купуй однушку і віддавай сина в нормальну, якщо хочеш.
та нах оно мені нада ті смердючі міста :facepalm:
я звідтам не для того втік щоб зараз повертатись
і один хер що варшава шо гданьск
   
Re: The Evolution of Education

Я щас поймал себя на мысли что уже не смогу умножить или разделить в столбик
   
Re: The Evolution of Education

та нах оно мені нада ті смердючі міста :facepalm:
я звідтам не для того втік щоб зараз повертатись
і один хер що варшава шо гданьск
Ну то нема чого скаржитися, пан Гонта.
   
Re: The Evolution of Education

Бугага. Значення синусу наближається до 10!

вот придет в нашу контору чел с хорошим образованием прошлого века. Мы ему поставим задание найти площадь под асфальтирование дороги, со всеми поворотами, заездами. И будет на бумаге такой чел сутки вычислять. Да это просто безумие. Никто в современном мире так не делает. Все эти площади, моменты инерции, и даже цельные блоки расчетов берут на себя машины. Ты забиваешь в какой-нибудь scad нагрузки, тебе машина считает результат по зданию целиком. Ты составляешь электронную схему, тебе машина моделирует все переходные процессы в цепях.

Нам надо учить детей будущему, а не прошлому.
   
Re: The Evolution of Education

И будет на бумаге такой чел сутки вычислять.
Якщо людина вміє порахувати це руками, то на каді вона за пару днів буде рахувати. А от зворотнє твердження не вірне.
   
Re: The Evolution of Education

Ну то нема чого скаржитися, пан Гонта.
мене дивують ваші стереотипи що якщо живеш не в столиці чи в іншому великому місті то ти не маєш доступу до науки для дітей і тд
програма в школах однакова шо в варшаві що десь в бєщадах
але якість життя непорівняно вища і не на користь міст
сидите там бля в тісноті і смороді і називаєте то цивілізацією
   
Re: The Evolution of Education

501,8252. Я посчитал это за секунды, нарисовав в cad программе прямоугольник и два круга. Затем обрезал лишнее и посмотрел на площадь образовавшейся фигуры.

если мы не ретрограды, то детей надо учить работе в кадах, в математических программах. Давайте уже идти вперед. Методы вычисления площади в современном мире сильно отличаются от 70 года.

ось твереза думка   (tu)

а то тут зараз будуть починати гордитись, як не забули множити в стовпчик і паяти мікросхеми 
   
Re: The Evolution of Education

Не згоден. У мене 2 дітей один закінчує у цьому році. Інший у 2-му класі.
Вимоги з природничих наук і математики набагато зросли. Випускник повинен знати з математики більше, ніж я 20 років назад.
Крім того біологія хімія і фізика за 20 років дуже змінились (викладають набагато більше). Теперішній випускник, щоб вступити
мусить знати наабагато більше з природничих наук ніж мій ровесник 20 років тому.
Про молодшу школу теж нічого поганого не можу сказати. Однозначно в 7 років теперішня дитина (при нормальних батьках) буде знати
більше, ніж знав я в 7 років. Була проблема з мотивацією, але як тільки почали ставити оцінки - все стало добре.
   
Re: The Evolution of Education

вот придет в нашу контору чел с хорошим образованием прошлого века. Мы ему поставим задание найти площадь под асфальтирование дороги, со всеми поворотами, заездами. И будет на бумаге такой чел сутки вычислять. Да это просто безумие. Никто в современном мире так не делает. Все эти площади, моменты инерции, и даже цельные блоки расчетов берут на себя машины. Ты забиваешь в какой-нибудь scad нагрузки, тебе машина считает результат по зданию целиком. Ты составляешь электронную схему, тебе машина моделирует все переходные процессы в цепях.

Нам надо учить детей будущему, а не прошлому.
і виростає тупоголове покоління "кнопочників"...
   
Re: The Evolution of Education

ось твереза думка   (tu)

а то тут зараз будуть починати гордитись, як не забули множити в стовпчик і паяти мікросхеми 

Множити і ділити в стовпчик треба вміти і зараз. Так само як писати ручкою. Це базове знання. Калькулятори на уроках математики - зло.
   
Re: The Evolution of Education

і виростає тупоголове покоління "кнопочників"...
Саме так. Багато молоді зловживає автоматизацією і геть не розуміє, що там усередині.


   
Re: The Evolution of Education

О, я забыл падежи кацапской мовы! Кроме родительного никакого не момню
   
Re: The Evolution of Education

парадокс в тому, що на прикладі гонти, той хто не знає як порахувати площу з радіусами має можливість заплатити тому хто це порахує :)
   
Re: The Evolution of Education

Множити і ділити в стовпчик треба вміти і зараз. Так само як писати ручкою. Це базове знання. Калькулятори на уроках математики - зло.

та що вже там розмінюватись на дрібниці - КОМП'ЮТЕРИ - ЦЕ ЗЛО!   :facepalm:

ага, і кожен справжній водій повинен вміти розібрати і скласти назад свій автомобіль і замінити будь-який вузол
   
Re: The Evolution of Education

найбільша проблема зараз в дітей з точними науками
тому на університетах недобори,  всі хочуть тільки пісдуна травити
напродукували різної фуєти типу менеджерів,правників,адміністраторів і та вся фуєти турлаєцця по охвісах і протирає штани за 2000 злотих
а доброго інженера нема :(
а кому воно тре вчитися корячитися щоб 2500 плн отримувати
краще вже нікуя по життю не робити та отримувати 2000    :rotate:
   
Re: The Evolution of Education

501,8252. Я посчитал это за секунды, нарисовав в cad программе прямоугольник и два круга. Затем обрезал лишнее и посмотрел на площадь образовавшейся фигуры.

если мы не ретрограды, то детей надо учить работе в кадах, в математических программах. Давайте уже идти вперед. Методы вычисления площади в современном мире сильно отличаются от 70 года.
И не правильно там еще два круга.
Кстати вручную быстрее решается и точнее 20*30-PI(0.25*5^2+0.25*10^2)-2*(4^2-0.25*Pi*4^2)=501.82523-6.867259=494.957971
  А ну давай в каде задачи за 10 класс реши

 за секунды.
   
Re: The Evolution of Education

О, я забыл падежи кацапской мовы! Кроме родительного никакого не момню
Треба всьому світу вже "вінітельний" вивчати.
   
Re: The Evolution of Education

а кому воно тре вчитися корячитися щоб 2500 плн отримувати
краще вже нікуя по життю не робити та отримувати 2000    :rotate:
добрий інженер заробляє спокійно 10к
   
Re: The Evolution of Education

та що вже там розмінюватись на дрібниці - КОМП'ЮТЕРИ - ЦЕ ЗЛО!   :facepalm:

ага, і кожен справжній водій повинен вміти розібрати і скласти назад свій автомобіль і замінити будь-який вузол

Не перекручуйте. Дитину потрібно спочатку вчити рахувати і писати без комп'ютера. Якщо тупо з маленького не вчити елементарної арифметики і письма,
мізки просто атрофуються.
   
Re: The Evolution of Education

И не правильно там еще два круга.
Кстати вручную быстрее решается и точнее 20*30-PI(0.25*5^2+0.25*10^2)-2*(4^2-0.25*Pi*4^2)=501.82523-6.867259=494.957971
  А ну давай в каде задачи за 10 класс реши
Показати зображення...
за секунды.
:laugh:  (tu)
   
Re: The Evolution of Education

 Країна де намагались навчити усіх всьому - перетворилась на купу феодальних бантустанів, бо це банально ще один приклад неефективного витрачання ресурсів. Більшості людей перший приклад за життя на практиці не доведеться вирішувати ніколи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія