Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я извиняюсь перед шароватно-вышиватными типа дИмократами..,но...

..при тотолитарно-авторитарной ПР при высшей власти ( с 2010-по конец 2013) ПМ с трибуны ВР ПОД ЯЙЦА всё таки не выносили

Ещё раз извините,если кого обидел
а там всё стабильно было, как на цвинтарі, бетон. здесь же демократия, за соответствующее вознаграждени и не такие кренделя можна вытворить, собрать подписи неполучилось пошёл вариант №2.
   
Шо очевидное? В Швеции премьер пошел купить хлеба и его пристрелили.

Вообще-то он не за хлебом ходил.
   
Шляхетності не вистачає.
Я мог бы дать Писяю консультацию,как не допустить/избавицца от такого захвата,но речь в ветке не об этом
   
..при тотолитарно-авторитарной ПР при высшей власти ( с 2010-по конец 2013) ПМ с трибуны ВР ПОД ЯЙЦА всё таки не выносили

Ещё раз извините,если кого обидел
То що,куля стала не в лоб а під яйця? :D
   
..при тотолитарно-авторитарной ПР при высшей власти ( с 2010-по конец 2013) ПМ с трибуны ВР ПОД ЯЙЦА всё таки не выносили

Ещё раз извините,если кого обидел

яйца  не  трогали,  это  да...  но  стульями по голове  звездячили...  ;)
   
Taras Berezovets
Стежити · 8 год ·
 

Я стоя аплодирую Верховной Раде и лично депутату Олегу Барне (БПП) за правильное создание имиджа Украины в мире. Сегодня это фото и видео из зала уже демонстрируют мировые телеканалы. Можно сколько угодно тратить усилий на пиар страны, снимать замечательные ролики, но когда член коалиции совершает такие поступки, уже больше ничего делать не нужно. Всё уже сделано! А если серьезно, мне понравилось, что Яценюк повёл себя по-мужски. Если БПП не выгонит Барну взашей, все последствия этого поступка ложатся на репутацию фракции и лично Юрій Луценко. Какой контраст с недавним выступлением с этой же трибуны Джо Байдена! Дебилы, бля (с)
   
це краще, НІЖ ТАМ, ДЕ ПАРЛАМЕНТ -НЕ МІСЦЕ ДЛЯ ДИСКУССІЙ )))
А взагалі -я тільки радію -в "совкову тюрму" ні за які ковріжки не хочу.
па-адумаєш, ПМ за яйця потаскали в Раді...кхе... :lol:
хай радіють, що ще на стовпа не повісили.))
   
Taras Berezovets
Стежити · 8 год ·
 

Я стоя аплодирую Верховной Раде и лично депутату Олегу Барне (БПП) за правильное создание имиджа Украины в мире. Сегодня это фото и видео из зала уже демонстрируют мировые телеканалы. Можно сколько угодно тратить усилий на пиар страны, снимать замечательные ролики, но когда член коалиции совершает такие поступки, уже больше ничего делать не нужно. Всё уже сделано! А если серьезно, мне понравилось, что Яценюк повёл себя по-мужски. Если БПП не выгонит Барну взашей, все последствия этого поступка ложатся на репутацию фракции и лично Юрій Луценко. Какой контраст с недавним выступлением с этой же трибуны Джо Байдена! Дебилы, бля (с)


Не один я так думаю  B-)
   
Вообще-то он не за хлебом ходил.

Я имел в виду что при тоталитаризме то, что произошло в Украине и в Швеции невозможно.
   
По-моему, Дончанин хотел интеллигентно намекнуть, что уровень клоунады слегка зашкаливает.
І що? Які українці - така й демократія. А графйов із себе нехай російські блазні корчать.* А в нас люди прості.

*Не хочу ображати гордість носіїв найвищої в світі культури нагадуванням про те, як Жирик думських жінок за волоси тягає. На Сході, мабуть, так прийнято (сам Жирик, принаймні, так каже).

   
Мужика мужик за яйца, да еще на телекамеру. Кошмар.
   
Не один я так думаю  B-)
Вы думаете не так, поставив в пример Партию регионов
   
Мужика мужик за яйца, да еще на телекамеру. Кошмар.
Скажи клас? І по-європейські, і яйця в наших мужиків, як з'ясувалося, о-го-го!
   
Я мог бы дать Писяю консультацию,как не допустить/избавицца от такого захвата,но речь в ветке не об этом

Что там консультировать ? Локтем в хлебальник - и полный досвидос
   
Taras Berezovets
Стежити · 8 год ·
 

Я стоя аплодирую Верховной Раде и лично депутату Олегу Барне (БПП) за правильное создание имиджа Украины в мире. Сегодня это фото и видео из зала уже демонстрируют мировые телеканалы. Можно сколько угодно тратить усилий на пиар страны, снимать замечательные ролики, но когда член коалиции совершает такие поступки, уже больше ничего делать не нужно. Всё уже сделано! А если серьезно, мне понравилось, что Яценюк повёл себя по-мужски. Если БПП не выгонит Барну взашей, все последствия этого поступка ложатся на репутацию фракции и лично Юрій Луценко. Какой контраст с недавним выступлением с этой же трибуны Джо Байдена! Дебилы, бля (с)

ой-ой-ой...
от не потрібно куєту молоти.
имідж-хуїмідж
НАШ ІМІДЖ жодна срака не змінить.
бо Майдан, який вистояв український народ не під силу НІКОМУ!!!
нікто не став би, як наші душі, витягувати з під куль і самим там полягати, по-сути чужих для себе людей, а загалом самих рідних і близьких.
Такий РІВЕНЬ в такі моменти, бля, жодна нація не показувала в сучасному світі.

....
яйця, та це така дрібниця, що не варта взагалі ніяких коментарів -РОБОЧИЙ ПРОЦЕСС!
накуа той Березовець повітря струшує? тьфу.

   
вот ипонцы - дзюдоисты
0Vo5m9-t3eg
Ой красиво упор засадил,а потом еще на переднюю подножку классно зашел--техника достаточно высокого уровня :super:   Барна,не докрутил на боковой переворот Яценюка.
   
Що може бути більш принизливо для українця під окупацією,
як назвати тих хто таки від окупації відбився шароватно-вышиватными типа димократами.

А.. ну так Янукович же ж земляк при ньому був порядок.
   
і ви тут вскинулися...
ой-ой., ай-ай..
бля, ліцеміри.
кловунада? та вищо?

кловунади треба було жахатися, коли Пєтрушка дозволив рашенському "гумконвою" пройти через кордон.
отам треба було за голову братись, а не зараз на куєту якусь рефлексувати..

йопані хомяки дурнувати!
   
Не один я так думаю  B-)
да так большинство думает
   
ой-ой-ой...
от не потрібно куєту молоти.
имідж-хуїмідж
НАШ ІМІДЖ жодна срака не змінить.
бо Майдан, який вистояв український народ не під силу НІКОМУ!!!
нікто не став би, як наші душі, витягувати з під куль і самим там полягати, по-сути чужих для себе людей, а загалом самих рідних і близьких.
Такий РІВЕНЬ в такі моменти, бля, жодна нація не показувала в сучасному світі.

....
яйця, та це така дрібниця, що не варта взагалі ніяких коментарів -РОБОЧИЙ ПРОЦЕСС!
накуа той Березовець повітря струшує? тьфу.

Натуа, ма шер ами, шо у американской элиты возникает вопрос - нахуя Байден ездил к этим долбоебам и не проще-ли спихнуть их нахуй, хоть кому-угодно и не тратить наши деньги на эту феерию?
   
Що може бути більш принизливо для українця під окупацією,
як назвати тих хто таки від окупації відбився шароватно-вышиватными типа димократами.

А.. ну так Янукович же ж земляк при ньому був порядок.
...і долар по 8.  :weep:
   
Що може бути більш принизливо для українця під окупацією,
як назвати тих хто таки від окупації відбився шароватно-вышиватными типа димократами.

А.. ну так Янукович же ж земляк при ньому був порядок.
ага, якісь такі тоненькі нотки жалю десь бринять.
Порядок і Стабільність - це дорогі речі для донецьких людей, навіть, загалом беручи, про-українських

що не заперечує наявності дикої клоунади в укр. політикумі. Але це вже давно. Клоунада і сюрреалізм. Кафка, Фрейд і Далі.

Останнє редагування: 11 грудня 2015 20:21:57 від T.Blair.
   
наши работники сегодня пытались выяснить, как это у Арсения Петровича красные трусы вылезли, пока одна дама не сказала, что это ПОДКЛАДКА ПИНЖАКА)) а люди реально ржали, что Яценюк носит революционные шаровары))


а вообще, конечно, клоунада шопипец.

было бы пофиг, если б сегодня шото реальное сделали - достигли поставленных целей. а так - конечный игог какой? я так и не поняла.

Останнє редагування: 11 грудня 2015 20:24:59 від nativi
   
наши работники сегодня пытались выяснить, как это у Арсения Петровича красные трусы вылезли, пока одна дама не сказала, что это ПОДКЛАДКА ПИНЖАКА)) а люди реально ржали, что Яценюк носит революционные шаровары))
(tu) Не треба було їх розчаровувати.  :D
   
наши работники сегодня пытались выяснить, как это у Арсения Петровича красные трусы вылезли, пока одна дама не сказала, что это ПОДКЛАДКА ПИНЖАКА)) а люди реально ржали, что Яценюк носит революционные шаровары))
ну от, хоч якийсь позитив від премїєр-міністра.))))))
я взагалі думала, що на фото фотожаба))))
   
Если б Барна Сеню докрутил было б приблизительно вот такое   :lol:  :weep:

       
   
да так большинство думает
ви рахували?
у вас є статистичні викладки?
ні? тоді не п***а і не узагальнюйте.
ведіть мову тільки ЗА СЕБЕ!
   
одна дама не сказала, что это ПОДКЛАДКА ПИНЖАКА))
Це що - найновіша мода в "нових київських" червіний піджак навиворіт носити?  :gigi:
   
..при тотолитарно-авторитарной ПР при высшей власти ( с 2010-по конец 2013) ПМ с трибуны ВР ПОД ЯЙЦА всё таки не выносили

Ещё раз извините,если кого обидел

там нікого не виносили, замочили, прикопали десь втихаря та й стабільність.

цирки бувають не тільки в нашому парламенті, подивися, що в японському робиться, то ці як діти )))
   
  То блін теми зливають , то блін не зливають . З провокативною  назвою  .

 Я розумію що  Дончанін  користується авторитетом  таке інше .  Але нафуя  таке в заголовку ? 

Сьогодні  завдяки Барні попали   в топньюз  . А завтра ? Що буде завтра ? Які в нас реальні успіхи і в чому ?
Вата шаровата вишивата  . А ви не пробували  бути українцями  а не кацапами  чи  хохлами  по шаблону ? 
Бля ,  один придурок підняв іншого  ....  ВаУ  нє культурно  .  Ви чули що Барна  коментував і як  ? Його питали є що на Яценюка , каже є  - укрспирт дворічної  давнини .
І цей  , який до речі ще пропіарив в раді  прізвище хуйла ( тут молодець )))) ,  замість матеріалів  кидаєцься  куй знає що робити  ...
Отож  . Там більша половина така , торгуютт б***ь  компроматом  аля наєм-лєщєнко  замість реально  розірвати систему  ... 
   
Таки окупація діє на ментальність людей... :shuffle:
Спочатку про вишиванки та шаровари зі зверхністю, далі буде  про фуфайки та лапті з захопленням.
   
та там все ок _+, парламент, пристрасті і всьо таке
мене особисто вразила двійка, яку нєкто іванчук закинув барні прямо сходу і додав ще
це явно неспроста і за цим імхо історія

от би хто розібрався шо вонине поділили...
   
 Та яке там  не спроста . Шоу сцуко  . Чи вже хочуть  похерити заяви Саакі  ... таке собі затемнення 
   
Та яке там  не спроста . Шоу сцуко  . Чи вже хочуть  похерити заяви Саакі  ... таке собі затемнення 
ну на мою думку так як дав іванчук барні на шоу не бьють! так бьют в дворовій драці, так на рингу іноді проходить якщо постаратись і супротивник слабший, ал це не шоу-удар
імхо там щось дуже особисте
можливо шестизначне і в ує)
   
Натуа, ма шер ами, шо у американской элиты возникает вопрос - нахуя Байден ездил к этим долбоебам и не проще-ли спихнуть их нахуй, хоть кому-угодно и не тратить наши деньги на эту феерию?
Для того й їздив, що ці настрої, які продемонстрував цей Барні, дуже сильні і можуть привести до дестабілізації країни. Кролик і його прихильники не повелися на провокацію. Отже Байден приїжджав недаремно.
   
з трибуни у верховній раді
прем'єр-міністр давав отчот
бо розказать конєшно надо
шо він зробив за цілий год
у нього купа достіженій
а промахів почті нема
він голова, оцей арсєній,
палата, полная ума
і навіть оплески лунали
а часом було чути сміх
но вопшем слухала вся зала
арсєній зацікавив всіх
но ззаду підкрадався барна
з усмішкой хижой на устах
він сєню підло і вульгарно
схопив ручиськами за пах
нє, ну канєшно джентельменом
тепер вже барну не назвеш
та показалось шо арсєній
не дуже опирався теж
його букєт збив з пантелику
нє, ну хароший же букєт
а потім було б мабуть дико
кричати на весь голос: нєт!
висить арсєній манєкєном
у мощних збоченця руках
у стройних фракції рядах
і барні врєзали по пиці
за то, шо мацав поміж ніг
спочатку надо б***ь женицця
без шлюбу - то великий гріх
(с) Mykola Voskalo
   
По-моему, Дончанин хотел интеллигентно намекнуть, что уровень клоунады слегка зашкаливает.

і шо?
нєхуй голосувати за не русофобські сили
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія