Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Моряків допитують :X

Re: Моряків допитують  :X

Бігай на стройці без каски, тобі все одно нема що втрачати.

бггг
ты же и до стройки неспособен дойти , ибо работать это преступный приказ для тебя
   
Re: Моряків допитують  :X

бггг
ты же и до стройки неспособен дойти , ибо работать это преступный приказ для тебя

Бігай, бігай.
   
Re: Моряків допитують  :X

Ти реально тупий? Де написано що їх допитують як підозрюваних?

як свiдкiв
соплю втягни, кацапе
 B-)

   
Re: Моряків допитують  :X

як свiдкiв
соплю втягни, кацапе
 B-)

Йопнувся бідака...
   
Re: Моряків допитують  :X

Бігай, бігай.

просто интересен рецепт изготовления таких чмырей как ты
 может им женится тоже опасно и преступно - а вдруг жена сковородкой по голове огреет  ?
   
Re: Моряків допитують  :X

просто интересен рецепт изготовления таких чмырей как ты
 может им женится тоже опасно и преступно - а вдруг жена сковородкой по голове огреет  ?

Бігай швидше кацап...
   
Re: Моряків допитують  :X

Бігай швидше кацап...

бггг
все ...
клиент слился
   
Re: Моряків допитують  :X

бггг
все ...
клиент слился

Якесь дурне кацапеня. Хтось йому злився. Я з тобою взагалі не дискутував. Ти ж реально тупий кацап.
   
Re: Моряків допитують  :X

ну щож
кацап всрався, а як дихав ..
моряки йшли з Украiни в Украiну
нiяких законiв не порушили
тут з'являеться кацап дрим i каже
не-не-не
крим то московiя
тому вам украiньцям там  не можна
отакападла
 ;o


   
Re: Моряків допитують  :X

Якесь дурне кацапеня. Хтось йому злився. Я з тобою взагалі не дискутував. Ти ж реально тупий кацап.

ога
а наш рагуль еще не дискутировал ...
на фиг ты мне вперся, баран
чтобы еще с тобой дискутировать


   
Re: Моряків допитують  :X

ну щож
кацап всрався, а як дихав ..
моряки йшли з Украiни в Украiну
нiяких законiв не порушили
тут з'являеться кацап дрим i каже
не-не-не
крим то московiя
тому вам украiньцям там  не можна
отакападла
 ;o

Цитату балабол. Твої домисли мене не цікавлять. Давай цитату де я написав що Крим - московія.
   
Re: Моряків допитують  :X

ога
а наш рагуль еще не дискутировал ...
на фиг ты мне вперся, баран
чтобы еще с тобой дискутировать

Езай нахер кацап. Так зрозуміло?
   
Re: Моряків допитують  :X

моряки йшли з Украiни в Украiну
Пересекая при этом оккупированную акваторию.
Для пересечения которой существует определенный протокол, который был введен еще в начале 2000х.
В частности, он предполагает заблаговременное получение разрешения на проход от Керченского порта.
И в те времена, когда Керчь принадлежала де факто Украине, все корабли получали это разрешение. В том числе российские, которые шли из России в Россию. Поэтому мантры "из Украины в Украину" абсолютно мимо кассы, сколько их не повторяй.
   
Re: Моряків допитують  :X

Езай нахер кацап. Так зрозуміло?


рагульчик, ты сперва сам слезь с него ))
   
Re: Моряків допитують  :X

Цитату балабол. Твої домисли мене не цікавлять. Давай цитату де я написав що Крим - московія.

ти гандон
i звати тебе гандон
тому що ти гандон
цiтата на 3-й сторiнцi
яка свiдчить що ти гандон
 :shuffle:

   
Re: Моряків допитують  :X

рагульчик, ты сперва сам слезь с него ))

Ехай, ехай. І вчи мову виблядок, станеш схожим на людину.
   
Re: Моряків допитують  :X

ти гандон
i звати тебе гандон
тому що ти гандон
цiтата на 3-й сторiнцi
яка свiдчить що ти гандон
 :shuffle:

Тебе від нині називатиму піздоболом.
   
Re: Моряків допитують  :X

Ехай, ехай. І вчи мову виблядок, станеш схожим на людину.

если ты себя считаешь человеком благодаря мове

то лучше как можно меньше иметь общего с такими экспонатами
   
Re: Моряків допитують  :X

если ты себя считаешь человеком благодаря мове

то лучше как можно меньше иметь общего с такими экспонатами

Мову вчи, виблядок. Вивчиш мову приходь. А поки що ти кацапський випердиш, твоє діло чавкати і смоктати кацапський хрен.
   
Re: Моряків допитують  :X

Тебе від нині називатиму піздоболом.

ну то що ти гандон
згодився?
фуйло кацапськЕ?
 :)

   
Re: Моряків допитують  :X

Мову вчи, виблядок. Вивчиш мову приходь. А поки що ти кацапський випердиш, твоє діло чавкати і смоктати кацапський хрен.

вы прослушали рекламу
украинского языка ))




   
Re: Моряків допитують  :X

ну то що ти гандон
згодився?
фуйло кацапськЕ?
 :)

Нарікаю тебе піздоболом! Від нині і до кінця ФУПу.
   
Re: Моряків допитують  :X

вы прослушали рекламу
украинского языка ))

 :facepalm:  :weep:  :lol:

   
Re: Моряків допитують  :X

Нарікаю тебе піздоболом! Від нині і до кінця ФУПу.

гандон не взмозi нарИкати
тому що вiн гандон
 :shuffle:

   
Re: Моряків допитують  :X

Ну правильно. Як свідків. Не даром вчора Кн*ур суєтився. Фоткався з ними. В ФБ гуляло, що тіпа і бабло морячккам засилав. Не знаю, всім чи нє, правда чи брешуть...

   
Re: Моряків допитують  :X

итого - ничто из перечисленного не относиться к
1. Агрессия кацапстана против украинских судов.
2. Соответсвтие их действий приказам и Уставам.

как и остальные статьи КК не имеют отношения к вашим п 1) 2)

по 403й статье, без рапорта вышестоящих командиров о невыполнении приказа, само ДБР не может ничего проверять. Таких заявлений о не выполнении приказа не звучало ранее, насколько известно.
413я статься касается военного имущество находящегося на хранении, т.е. в местах постоянной дислокации или складах.
425я статья как 403я также подразумевает наличие соответствующего задокументированног о факта небрежного несения службы, и само ДБР без предварительного наличия таких фактов тоже не может открыть провадження.
427я статья 
Здача ворогові начальником ввірених йому військових сил, а також не зумовлене бойовою обстановкою залишення ворогові укріплень, бойової та спеціальної техніки чи інших засобів ведення війни, якщо зазначені дії вчинені не з метою сприяння ворогові,
чего в данном случае не было, т.к. экипажи судов не покидали свои корабли, и были захвачены вместе с судами расянами.
429я статья "Самовільне залишення поля бою під час бою або відмова під час бою діяти зброєю", опять же все действия моряков не были самовольными, и для ее применения также нужны документально зафиксированные факты наличия "боя", получение приказа вступить в бой, и см ст403я - рапорта вышестоящих командиров о невыполнении приказа.

остается наиболее явное 430я "Добровільна здача в полон", которая казалось бы очевидна, но по букве закона неприменима, т.к. у нас нет военных действий в районе Керченского пролива, и тем более с расией. Пленение было совершено в следствии силового захвата судов, и на "добровольное" тоже не тянет. 

потому остается сцикливое провадження "провокация в отношении расии" за поданням портнова-правозащитника, в рамках которых и проходили допросы свидетелей этой "чудовищной провокации".


   
Re: Моряків допитують  :X

остается наиболее явное 430я "Добровільна здача в полон", которая казалось бы очевидна, но по букве закона неприменима, т.к. у нас нет военных действий в районе Керченского пролива, и тем более с расией. Пленение было совершено в следствии силового захвата судов, и на "добровольное" тоже не тянет.  - шикарно. Вайнинєту...
   
Re: Моряків допитують  :X

Пересекая при этом оккупированную акваторию.
Для пересечения которой существует определенный протокол, который был введен еще в начале 2000х.
В частности, он предполагает заблаговременное получение разрешения на проход от Керченского порта.
И в те времена, когда Керчь принадлежала де факто Украине, все корабли получали это разрешение. В том числе российские, которые шли из России в Россию. Поэтому мантры "из Украины в Украину" абсолютно мимо кассы, сколько их не повторяй.
Для тих, хто в танку хуйло-расєйському.
Вибачаюсь, але "мантри" хуйло - це у Вас.
Українські катери та буксир підійшли і дали запит на прохід через Керченську протоку, у якої статус вільного проходу для будь-яких кораблів України.
Хоч по міжнародним законам, хоч по договору між Україною та Росією, навіть якщо хуйло окупував Крим вони мали повне право там проходити. І до цих пір проходили.
І так, з України в Україну плили. Навіть зважаючи на "окуповану акваторію".
Їх протримали без відповіді декілька годин, вони розвернулися і вже у нейтральних водах були атаковані та затримані авіацією та флотом пРФ.
При чому мав місце маневр навмисного перекриття взагалі Керченської протоки.
Звідси цілий ряд порушень з боку пРФ, у тому числі і піратський напад у нейтральних водах, порушення протоколу як такого, про який Ви кажете, з боку України також не було, бо українські катери та буксир і не пройшли і не проходили через протоку. Це знову ж таки, пРФ порушила й тут цей протокол, не надавши відповіді з Керчі на запити на прохід.
Тобто, пРФ порушила все, що можна було порушити, з боку України порушень ніяких взагалі нема, як виявилось. Тому не "лахматьтє бабушку".

Щодо того, що то, мовляв, окупована акваторія. Ризик, звичайно, вибрику з боку хуйло є. І він є і зараз. І не тільки у Керченській протоці, але й у всьому Азову та Чорному морі. І для будь-якого корабля, чи судна будь-якої країни. Тому пропозиція не плавати через окуповану акваторію безглузда, потенційно вона майже уся "окупована". Тоді взагалі не плавати - а це не варіант для України.
   
Re: Моряків допитують  :X

Для тих, хто в танку хуйло-расєйському.
Вибачаюсь, але "мантри" хуйло - це у Вас.
Українські катери та буксир підійшли і дали запит на прохід через Керченську протоку, у якої статус вільного проходу для будь-яких кораблів України.
Хоч по міжнародним законам, хоч по договору між Україною та Росією, навіть якщо хуйло окупував Крим вони мали повне право там проходити. І до цих пір проходили.
І так, з України в Україну плили. Навіть зважаючи на "окуповану акваторію".
Їх протримали без відповіді декілька годин, вони розвернулися і вже у нейтральних водах були атаковані та затримані авіацією та флотом пРФ.
При чому мав місце маневр навмисного перекриття взагалі Керченської протоки.
Звідси цілий ряд порушень з боку пРФ, у тому числі і піратський напад у нейтральних водах, порушення протоколу як такого, про який Ви кажете, з боку України також не було, бо українські катери та буксир і не пройшли і не проходили через протоку. Це знову ж таки, пРФ порушила й тут цей протокол, не надавши відповіді з Керчі на запити на прохід.
Тобто, пРФ порушила все, що можна було порушити, з боку України порушень ніяких взагалі нема, як виявилось. Тому не "лахматьтє бабушку".

Щодо того, що то, мовляв, окупована акваторія. Ризик, звичайно, вибрику з боку хуйло є. І він є і зараз. І не тільки у Керченській протоці, але й у всьому Азову та Чорному морі. І для будь-якого корабля, чи судна будь-якої країни. Тому пропозиція не плавати через окуповану акваторію безглузда, потенційно вона майже уся "окупована". Тоді взагалі не плавати - а це не варіант для України.

Плавай. Але або оглядайся, або бери американців для супроводу.
   
Re: Моряків допитують  :X

Я понимаю что если человеку нужно  трижды объяснять что ДБР относится к исполнительной ветке власти то и все остальное он с первого раза не поймёт. :(

ДБР как раз было создано как независимое (в отличии от Генпрокуратуры ) агенство, для расследования действий власти.
Произошёл захват кацапами 3 (трёх) украинских военных кораблей и пленение моряков.
ДБР должно было начать рассмотрение этого дела сразу после этого события.
Ведь моряки не сами по себе поплыли куда то, а им был отдан приказ властью.

Но  при президенте Порошенко они даже не пошевелились. Можно предположить что пока моряки находились у кацапов в плену, то не хотели раскачивать лодку. Но теперь моряки на свободе и сейчас самое время для расследования Не Генпрокуратурой а именно ДБР.

А то что они занялись по заявлению частного гражданина Портнова а не по факту не имеет никакого значения. Они должны были этим заняться без заявления Портнова
Ваші побудови теорії "нє пашєвєлєнія прі Парашєнка" і т.д. мають одну таку "невеличку" проблему, із-за якого це все, що Ви "прєдпалажилі" і обміркували, втрачає практичний сенс.
Фактичну. У timeline.
ДБР запрацювало лишень 27 листопада 2018-го року і перше затримання у них сталося у грудні 2018-го. І на першому етапі ДБР не займається справами, які вже має Генпрокуратура.
   
Re: Моряків допитують  :X
TC

итого - ничто из перечисленного не относиться к
1. Агрессия кацапстана против украинских судов.
2. Соответсвтие их действий приказам и Уставам.

как и остальные статьи КК не имеют отношения к вашим п 1) 2)

по 403й статье, без рапорта вышестоящих командиров о невыполнении приказа, само ДБР не может ничего проверять. Таких заявлений о не выполнении приказа не звучало ранее, насколько известно.
413я статься касается военного имущество находящегося на хранении, т.е. в местах постоянной дислокации или складах.
425я статья как 403я также подразумевает наличие соответствующего задокументированног о факта небрежного несения службы, и само ДБР без предварительного наличия таких фактов тоже не может открыть провадження.
427я статья 
Здача ворогові начальником ввірених йому військових сил, а також не зумовлене бойовою обстановкою залишення ворогові укріплень, бойової та спеціальної техніки чи інших засобів ведення війни, якщо зазначені дії вчинені не з метою сприяння ворогові,
чего в данном случае не было, т.к. экипажи судов не покидали свои корабли, и были захвачены вместе с судами расянами.
429я статья "Самовільне залишення поля бою під час бою або відмова під час бою діяти зброєю", опять же все действия моряков не были самовольными, и для ее применения также нужны документально зафиксированные факты наличия "боя", получение приказа вступить в бой, и см ст403я - рапорта вышестоящих командиров о невыполнении приказа.

остается наиболее явное 430я "Добровільна здача в полон", которая казалось бы очевидна, но по букве закона неприменима, т.к. у нас нет военных действий в районе Керченского пролива, и тем более с расией. Пленение было совершено в следствии силового захвата судов, и на "добровольное" тоже не тянет. 

потому остается сцикливое провадження "провокация в отношении расии" за поданням портнова-правозащитника, в рамках которых и проходили допросы свидетелей этой "чудовищной провокации".

Пан в курсе дела? Знает содержимое всех приказов и рапортов?
   
Re: Моряків допитують  :X


Пан в курсе дела? Знает содержимое всех приказов и рапортов?
У вас есть другая информация?
 Все материалы перехода украинской стороной передавались в трибунал по морскому праву. Вердикт трибунал вынес.
   
Re: Моряків допитують  :X

Це все тому що ти даун, який не розуміє української мови. Вивчи мову і ще раз перечитай.
Бовдур, я хто тобі казав шо я не володію мовою? :smile3:
Та такі да, нема чим крити та на мовне питання перейшов?
   
Re: Моряків допитують  :X

Свідків виконання злочинного наказу.
Международный трибунал по морскому праву признал правоту Украины в керченском инциденте. Твои влажные мечты никому не интересны.
   
Re: Моряків допитують  :X

Порошки испугались,что ща выясняться весьма неприятные для Пидра подробности... :D  :beach:
   
Re: Моряків допитують  :X
TC

У вас есть другая информация?
 Все материалы перехода украинской стороной передавались в трибунал по морскому праву. Вердикт трибунал вынес.

Та ну? Приказы и рапорта переданы? Можно ссылки на них?
   
Re: Моряків допитують  :X

Порошки испугались,что ща выясняться весьма неприятные для Пидра подробности... :D  :beach:
Дурень, неприятности пока у тебя, а не у Пороха.
По вашей, зрадофильской, логике даже пролив Босфор теперь нельзя проходить?
Ну как же, а вдруг турки захватят наши корабли.
Приказ был перевести наши корабли с Черного в Азовское море.
Яка тут злочинність в наказі?
   
Re: Моряків допитують  :X

Та ну? Приказы и рапорта переданы? Можно ссылки на них?
Делай запрос в МО, может ответят  :pooh_lol:
И таки да, на основании каких документов трибунал должен был рассматривать дело по захвату наших кораблей?
Чисто из наших высказываний - поверить на слово, или из чего? :smile3:
   
Re: Моряків допитують  :X

Дурень, неприятности пока у тебя, а не у Пороха.
По вашей, зрадофильской, логике даже пролив Босфор теперь нельзя проходить?
Ну как же, а вдруг турки захватят наши корабли.
Приказ был перевести наши корабли с Черного в Азовское море.
Яка тут злочинність в наказі?

А ми ще й турками воюєм? Хавайся хто може...
   
Re: Моряків допитують  :X

Для порівняння. Чи ви вважаєте що моряки повинні були загинути?
====================

Ну,якщо українські ВІЙСЬКОВІ  моряки йдуть як ви пишете українською територією з України в Україну,
на них нападають  військові кораблі агресора, то,мабуть українські моряки повинні були дати відсіч агресору... :shuffle:
Чи ні? Вони ж у своєму праві,на своїй території...
"моряки повинні були загинути?" (ц) Відповідь- так!   [KA] -кі моряки повинні були загинути, а не брати в полон українських  ВІЙСЬКОВИХ без жодного пострілу.
Далі. Прочитайте, нафіга нам флот- там в його статусі прописано задачі,які він виконує,ой,вірніше,які він повинен виконувати.

І так,моряки МОЖУТЬ загинути при виконанні військових операцій,що тут для вас дивного??? 8-:
Бо нафуй такий флот,який здає свої кораблі без опору агресорам???
Ну,відмовтесь тоді від флоту і армії, бо там можуть загинути і гинуть військові...
Так як може бути інакше,раз у нас війна ??? 8-:

Останнє редагування: 14 вересня 2019 14:28:55 від Blokh
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія