Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Михо рвет и мечет!!!

Михо рвет и мечет!!!

Не хоче Авакяна
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

Не хоче Авакяна
Аваков будет щемить в Украине грузинскую мафию. Армяне младшие братья евреев.
   
Re: Михо рвет и мечет!!!
den

"х..й в ж..пу"
Хай звикає
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

Так і авакян його не хоче.
Але Арсен відработав, а Міхо - то бімба
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

Тут стільки національних інтересів різних... тільки українці з попкорном.
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

боротьба арменина з грузином?
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

«Если мы, армяне, обьеденимся, нас будут уважать все, даже грузины».
Довлатов.
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

- армяне лучше, чем грузины
- чем лучше?
- чем грузины
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

"х..й в ж..пу"
Хай звикає

 :lol:
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

Армяни і грузини терпіть не можуть один одного, на те є багато причин історичних....    при цьому  грузини в цілому ( в переважній більшості добре відносяться до українців,  співчувають нам, бо  ми маємо схожі історичні стосунки з кацапами)...   армяни в своїй більшості українців терпіти не  можуть,  все з тієї ж причини, чому грузини нам симпатизують...
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

Аваков будет щемить в Украине грузинскую мафию. Армяне младшие братья евреев.

А ниче что армяне Крым признали Парашинским, так да? Вот и смокчи сейчас, уебок
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

ЗПСанек, ярый противник ментовской системы и тот поддержал Рюкзаки в раде....
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

А ниче что армяне Крым признали Парашинским, так да? Вот и смокчи сейчас, уебок
какой гарячий грузин. Тебе евреи мандат на торговлю солью уже дали или попросили в предбаннике подождать?
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

- армяне лучше, чем грузины
- чем лучше?
- чем грузины
інородці шо ті шо другі
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

А ниче что армяне Крым признали Парашинским, так да? Вот и смокчи сейчас, уебок
чим те відрізняється до твого ставлення до України?
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

Тут стільки національних інтересів різних... тільки українці з попкорном.
(tu) Так
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

інородці шо ті шо другі
типа Беня свой :gigi:
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

типа Беня свой :gigi:

 (tu)
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

Тут стільки національних інтересів різних... тільки українці з попкорном.
+1
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

какой гарячий грузин. Тебе евреи мандат на торговлю солью уже дали или попросили в предбаннике подождать?

Иди смокчи, чмырдяй
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

Цікаво,  що це вони роблять на теренах України,  а не у себе
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

Цікаво,  що це вони роблять на теренах України,  а не у
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

Иди смокчи, чмырдяй
генацвале шото ты злой как собака. вроде и пороха нет а ты как доедал без соли так и доедаешь
   
Re: Михо рвет и мечет!!!
LSD

генацвале шото ты злой как собака. вроде и пороха нет а ты как доедал без соли так и доедаешь
(tu)  :D
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

А шо тут? я все пропустила, Сарквелидзе  генпрокурор? Міхо - прем'єр?  :weep:  :lol:
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

Набридли різні йосифи і Міхо.  Хочеться просто петра,юлю, навіть вітю. Тільки  леонідів поза скобки. Вони з іншої п'єси

Останнє редагування: 30 серпня 2019 00:48:05 від western man
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

Михо полез играцца с наперсточниками и получил, что всегда получают лохи на вокзале. Так что - все закономерно.
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

Армяни і грузини терпіть не можуть один одного, на те є багато причин історичних....    при цьому  грузини в цілому ( в переважній більшості добре відносяться до українців,  співчувають нам, бо  ми маємо схожі історичні стосунки з кацапами)...   армяни в своїй більшості українців терпіти не  можуть,  все з тієї ж причини, чому грузини нам симпатизують...

вірмен ніхто майже не любить, окрім кацапні та жабоїдів.
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

Михо полез играцца с наперсточниками и получил, что всегда получают лохи на вокзале. Так что - все закономерно.
Він наїзджав на Беню в Грузії, відбирав майно, потім в Україні виступав проти нього
З чого він вирішив, що йому щось обломиться?
Беня злопам'ятний
Використали і викинули
А жаль, в порівнянні з цими багдюками і ляльками Міхо - менше зло
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

Кого цікавить думка та емоції використанного гумового виробу зе-законтаченого збитого льотчика?

Все, що торкається зе, стає брудним, радіоактивним, нерукопожатним. Ось з люктенебрісом навіть його родичі гидують спілкуватися. І саака нафік нікому не потрібний. Читайте мою тему про долю зрадників.

   
Re: Михо рвет и мечет!!!

А шо тут? я все пропустила, Сарквелидзе  генпрокурор? Міхо - прем'єр?  :weep:  :lol:

 (tu)  (tu)  (tu)

 :laugh:  :weep:  :lol:
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

генацвале шото ты злой как собака. вроде и пороха нет а ты как доедал без соли так и доедаешь

Тому що неадекватне нікому не потрібне одоробло.  В Грузію на батьківщину зась, в Україні нікому не потрібен і бабло не дають. Скоро саме посунеться назад в толерантну Європушку - їсти ж хочеться.
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

А шо тут? я все пропустила, Сарквелидзе  генпрокурор? Міхо - прем'єр?  :weep:  :lol:

 :pooh_lol:

З цитат великих зебуінів

   
Re: Михо рвет и мечет!!!

:pooh_lol:

З цитат великих зебуінів

Показати зображення...

Я навіть не можу словами описати, як я насолоджуюсь розчаруванням прихильники певної політсили ... а це ж тільки цвіточки, яблачкі будут патом! (С)
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

Я навіть не можу словами описати, як я насолоджуюсь розчаруванням прихильники певної політсили ... а це ж тільки цвіточки, яблачкі будут патом! (С)

Ну щось їм кинуть, якусь незначну кістку.
Наприклад пролонгували вже період розмитнення блях.

Але в подальшому буде як в бразиліі - де послаблення регуляціі бізнесу чомусь вилилося в потроєння кількості хіміі якою труять країну (пенстіциди що давно заборонені в ЄС), і шаленою вирубкою Амазоніі - знов таки на догоду мясним баронам
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

Ну щось їм кинуть, якусь незначну кістку.
Наприклад пролонгували вже період розмитнення блях.

Але в подальшому буде як в бразиліі - де послаблення регуляціі бізнесу чомусь вилилося в потроєння кількості хіміі якою труять країну (пенстіциди що давно заборонені в ЄС), і шаленою вирубкою Амазоніі - знов таки на догоду мясним баронам

Я думаю, піде по африканському варіанту - китайці за намисто скуплять землю і більш-менш технологічні виробництва, випотрошать все, що можна, а далі зайде кацапстан та й по всьому. Ну а прихильники певної політсили звалять в ізраїловку та Сан-Тропе.

Лохам - лохове.
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

 :girl_were:
   
Re: Михо рвет и мечет!!!
fam

Цікаво,  що це вони роблять на теренах України Италии,  а не у себе

а тебе подобный вопрос  часто задают?
   
Re: Михо рвет и мечет!!!
fam

Я навіть не можу словами описати, як я насолоджуюсь розчаруванням прихильники певної політсили ... а це ж тільки цвіточки, яблачкі будут патом! (С)

да, слов, которые еще точнее и убедительней показали бы то, что совсем не Украина тебя интересует, не существует, наверное.
   
Re: Михо рвет и мечет!!!

(tu)  (tu)  (tu)

 :laugh:  :weep:  :lol:
Міхо шкода - він такий, по-дитячому непосрєдствєнний.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія