Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Траснаціональний єуросісілізм...

 Траснаціональний єуросісілізм...

 Скільки не мандрував по Європам-завжди дивувався убогості їх продовольчих супермаркетів. У нас будь яке Сільпо- це якісь Клондайк продуктів-величезний вибір. Мені завжди було смішно заходити з близькими мені європейцями до "Сільпа"- в них щелепи випадали... Заходимо ось недавно,а їм зразу ж дві дівки свіжих устріц в рота пхають на пробу... :D

 Ну є,певні країни,на півдні,де ще якось фрукти,огірки та помідори ще їстівні,ну там Італія,Іспанія (хочь риба є),Австрія...а навіть Франція,Німеччина, Бельгія та Нідерланди,Данія... там же якась ніщебродина у магазинах! А смак такий,що істи не можливо! Це жах! Усі голанські овочи вирощують у яких ось повністтю замкнутих теплицях,навіть в які заходять в скафандрах! Бо там змінен склад повітря! Воно для колонізації Марса,звичайно,саме те,але їсти у літку ще й геномодифіковану гідропоніку?!!!! ;o  Помідори без смаку та трава,огірки взагалі паперові... Яйця!!! Люди,як можна так спаскудити звичайні яйця!!!  Та що не візми!  А чому нема,скажимо,помідорів з Іспанії? (Трохи заскакують до Австрії з Італії і тільки,бо поряд). А все вже відрегульовано у Брюселі! В Португалії сардини не лови,у Франції безліч агрокультур не вирощуй,та те ж риби не лови. Це для Норвежців. Болгарам взагалі все перекрили. Про поляків всі знають, але вони викручуються мережою польских магазинів в Європі. Так люди добрі! Ви б чули який гамір стоїть серед місцевих бюргерів та взагалі населення,що ті поляки мають нахабство відкривати свої кляті магазини!!! Муслімські там відкривати можна,а полякам чи болгарам дуже  не хочуть.  Я кажу про Євросоюз,про Україну це особлива тема. Корочше...у Брюселі поделили усе. Тим можна,тим заборонено, там тільки двічі на тиждень на місцевому ринку, там тільки у місцевих крамничках... Іспанська сантехника в Німеччині?!!! А хто її туди пускає? А як же вільний ринок?!!! А як же конкуренція?! Іспанцям ще дозволяють трохи порибалити у Середземному морі,а делікатесні португальські сардини- ви що? Заборонено! Штрафи страшні! Це вам не США де є все. Вільно торгувати заборонено!

 Моя знайома в Роттере каже, що,ну чого там... у нас все є. Каже,ми раз на тиждень сідаємо у машину та їдемо на ринок,купувати м'яса такого як хотілося б, на плов я беру баранину у турків в їх лавці,потім їдемо в інший кінець міста за гарним рисом, є магазинчик де різні чаї, а всього десь за 10 кілометрів можна на рибальському риночку купити лобстерів!!! Що до овочів, то за пупирчатими огірками на засол їдемо до Німеччини і веземо у багажнику. Хоча формально це заборонено.. Але що там дві години до знайомого фермера...  Мерія їй виділила десь п'ять соток землі під копійчану аренду,тимчасово вільної, людям дали на городи,це в консервативному пригороді Роттера. Вона з Харькова навезла насіння баклажанів, кабачков, помідорів,огірков, кріпу та петрушки,ще чогось нашого смачного... сусіди-голандці, всі солідні люди, протестанти- сп..здили практичо усе ї з'їли. :D

 Це все реальні факти. Ми,звичайно,ідемо до Європи, але тре це робити обережно,особливо в плані економіки. Бо якщо ми візмемо їх сісілізм,то це буде не дуже. Може все зміниться?-Маємо надію.

 

Останнє редагування: 26 червня 2018 10:07:15 від Wolter
   
Re:  Траснаціональний єуросісілізм...

А де наші болукаши? Чому не суперечать? ;)
   
Re:  Траснаціональний єуросісілізм...

где то согласен Волька
Порошенко рулит (tu)
   
Re:  Траснаціональний єуросісілізм...

где то согласен Волька
Порошенко рулит (tu)
=======================
Прошла зима,настало лето-спасибо ПАРТЕЯ за енто! B-)
   
Re:  Траснаціональний єуросісілізм...

=======================
Прошла зима,настало лето-спасибо ПАРТЕЯ за енто! B-)

волька ну откуда у нас столько зрадайпов
люди даже не понимают насколько пока у нас неплохо
   
Re:  Траснаціональний єуросісілізм...

волька ну откуда у нас столько зрадайпов
люди даже не понимают насколько пока у нас неплохо
========================
Я понимаю! Да,неплохо! Но надо бдить,а то гавкнуть не успеешь.как тебя поимеют!
   
Re:  Траснаціональний єуросісілізм...

========================
Я понимаю! Да,неплохо! Но надо бдить,а то гавкнуть не успеешь.как тебя поимеют!

я против коррупции
но посмотри лица этих антикоррупционеров
им в принципе покуй как манюпас живет - главное гейпарад провести
   
Re:  Траснаціональний єуросісілізм...

Жахіття ти описуєш... А, як же наше сакральне ? А - це на огірочки!!!

Давайте Берлін на огірочки?

Взагалі ми навіть воюємо за свободу, а там сплошний терор і неволя, наче РФ.

Виходить Україна єдина вільна держава... ;)  Так нікому не признаватись, Раша видно дізналась от і напала на нас.
   
Re:  Траснаціональний єуросісілізм...

я против коррупции
но посмотри лица этих антикоррупционеров
им в принципе покуй как манюпас живет - главное гейпарад провести
-------------------------------
Вот именно! При таком кошмарном сисилизме еще и гейпарады! :facepalm:  Что до у нас... то какие бы рожи не были у некоторых антикоррупционеров, это никак не оправдает коррупцию,которая уже зашкалила и стала национальным бедствием.
   
Re:  Траснаціональний єуросісілізм...

Жахіття ти описуєш... А, як же наше сакральне ? А - це на огірочки!!!

Давайте Берлін на огірочки?

Взагалі ми навіть воюємо за свободу, а там сплошний терор і неволя, наче РФ.

Виходить Україна єдина вільна держава... ;)  Так нікому не признаватись, Раша видно дізналась от і напала на нас.
--------------------------------------
А що? В певному сенсі так воно й є!
   
Re:  Траснаціональний єуросісілізм...

я против коррупции
но посмотри лица этих антикоррупционеров
им в принципе покуй как манюпас живет - главное гейпарад провести
Е, за гей парад, заплачені бабосі. А з манюпаса ситий не будеш.
   
Re:  Траснаціональний єуросісілізм...

-------------------------------
Вот именно! При таком кошмарном сисилизме еще и гейпарады! :facepalm:  Что до у нас... то какие бы рожи не были у некоторых антикоррупционеров, это никак не оправдает коррупцию,которая уже зашкалила и стала национальным бедствием.
Я можу навести приклад , корупції, в себе в місті, Порошенко туди хіба, що тим боком, що партія дружить з Косюком. Але ініціатива цілком їх...

А от ти можеш навести приклади корупції?

   
Re:  Траснаціональний єуросісілізм...

-------------------------------
Вот именно! При таком кошмарном сисилизме еще и гейпарады! :facepalm:  Что до у нас... то какие бы рожи не были у некоторых антикоррупционеров, это никак не оправдает коррупцию,которая уже зашкалила и стала национальным бедствием.

я думаю если влада поставит условие мы воруем но разрешаем гейбраки нам кредиты рекой польются :D
   
Re:  Траснаціональний єуросісілізм...

Ой! TimmiApostolMS , я ще хочу до ранку лягти,бо якщо стану наводити приклади маштабної корупції (не місцевої навіть),та з фактами,то мені тре для цього багато днів.... B-)
   
Re:  Траснаціональний єуросісілізм...

Ой! TimmiApostolMS , я ще хочу до ранку лягти,бо якщо стану наводити приклади маштабної корупції (не місцевої навіть),та з фактами,то мені тре для цього багато днів.... B-)
Всі так кажуть, а ти мені купи слона))))

я можу почитати і в інший день... багато нового надіюсь дізнаюсь.  [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія