Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кредиты в СССР :S

Re: Кредиты в СССР  :S

Ой. не починай! Бухали по чорному. особливо по селах. Трактористи-механізатори. як на мене. взагалі з запою ніколи не виходили. До обіду ше сяк-так, далі халтурка і пляшка
.
Ви мабуть з окремих регіонів. Виріс в селі, центральна Україна, взагалі такого неспостерігав.
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Ви мабуть з окремих регіонів. Виріс в селі, центральна Україна, взагалі такого неспостерігав.

Погано дивився. значить. Казьонки не було. вірніше дорого. Дудлили всі самогон. У діда в шафі стояв 20 літровий ще польський бутиль, практично завжди повний самогонки. Самогон в селах заміняв рублі. За всяку фігню і допомогу розраховувалися саме пляшкою самогонки. Люба зустріч чи навіть обід з сусідом завжди була з чаркою
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Есть хороший анекдот, который заканчивается словами: "И ты говори".
Є хороший документальний фільм, самі кацапи зняли, про приморський край, де після зарплати ніхто невийшов на роботу, ні в школу ні в сільраду. Там дільничий ходить з головою сільради по хатах, а там жах всі скрізь п'яні. Діти по селу грязні бігають. Фільм документальний. Колись викладували його тут на ФУПі.
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Пили по селах в Україні. Не треба себе дурити. Рідко хто в селі сідав обідати без склянки самогону. Це я не про вечерю, а саме про обідню перерву.
Ви розумієте різницю, між випити чи навіть погуляти, між запойно запити всім селом?
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Діти по селу грязні бігають.

Діти всі в селах грязні бігали влітку. Титан для ванни топили раз в тиждень. В кого навіть такого не було - тільки ноги ввечері в мисці мили. Пралка якшо в когось і була, то тільки проста, для якої воду потрібно було гріти окремо
   
Re: Кредиты в СССР  :S

між запойно запити всім селом?

До чого тут все село?
Одні пили постійно, бо мали лівак на роботі (трактористи), інші в обід чи ввечері.
Що ви рахуєте запоєм? Для мене це вживання спиртного кожен день. А для вас як? Взагалі на роботу не виходити? Так не буває. Буває, шо прийшов на роботу - похмелився, і так далі...
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Є хороший документальний фільм,
, ага, производства Приморской студии ТВ, да.
Сами приморцы и сняли, да. Так в фильме показан день зарплаты в совхозе, значится.  Выдали людЯм з/пл в совхозной кассе и они все пошли в сберкассу, положили на сберкнижку, ага.
Потом камера заезжает в дома, там всё ок, по багатаму - машины стоЯт в гаражах, мотоциклы "Урал" с люлькой, стиралки-цветТв-холодильники  и все таке iнше. Обедают с березовым соком и настоем лимонника.
На ФУПе не выкладывали сей фильм, ага. 
 
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Середній дядько на селі випивав від 200 до 500 мл самогонки на день. Щодня. Менше 200 пили хіба що хворі. Баби теж могли стограмову чарку хряпнути.
Але оскільки закусювали нормально, то сильно п‘яних не було.
   
Re: Кредиты в СССР  :S

, ага, производства Приморской студии ТВ, да.
Сами приморцы и сняли, да. Так в фильме показан день зарплаты в совхозе, значится.  Выдали людЯм з/пл в совхозной кассе и они все пошли в сберкассу, положили на сберкнижку, ага.
Потом камера заезжает в дома, там всё ок, по багатаму - машины стоЯт в гаражах, мотоциклы "Урал" с люлькой, стиралки-цветТв-холодильники  и все таке iнше. Обедают с березовым соком и настоем лимонника.
На ФУПе не выкладывали сей фильм, ага. 
Домами то важко навати. Але нехай буде так.
   
Re: Кредиты в СССР  :S

:weep:

можу підтвердити, львів середина 80-их були у вільному продажі, спочатку електрони 714 - 716 деякі були з приставкою Д що означало в телевізор був встроєний дециметровий приймач, такі якраз найбільш цінились щоб польщу ловити, пізніше зявились транзисторні, вже не памятаю моделей, то ті якраз які ішли з імпортною трубкою мали приставку і

   
Re: Кредиты в СССР  :S

Тоді ще передач кольорових практично не було, тому їх і не купували

Запорожець коштував 3,5 тисячі. Грошей в людей не було.
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Середній дядько на селі випивав від 200 до 500 мл самогонки на день.

Здоровое поколение было, выросшее на чистом воздухе и экологически-полезных продуктах.
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Здоровое поколение было, выросшее на чистом воздухе и экологически-полезных продуктах.

Тому й живуть по 90 років, а не 60, як наступне за ними покоління
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Здоровое поколение было, выросшее на чистом воздухе и экологически-полезных продуктах.

В самогонці стільки сивушних олій, що капець.
Здоровішими були, бо хворобливі довго не жили.
У мене бабуся та дві її сестри прожили під 95, 96 і 98 років. Працювали до самої смерті.
   
Re: Кредиты в СССР  :S

можу підтвердити, львів середина 80-их були у вільному продажі, спочатку електрони 714 - 716 деякі були з приставкою Д що означало в телевізор був встроєний дециметровий приймач, такі якраз найбільш цінились щоб польщу ловити, пізніше зявились транзисторні, вже не памятаю моделей, то ті якраз які ішли з імпортною трубкою мали приставку і
Мої батьки у 84 му, через знайомих на базі телевізор діставали. А то потрібно було всього до Львова поїхати і бери у вільній продажі. :S
Мені на 16 років, а це 86 рік батьки купили, касетний маяк. Це така велика чорна бандура, та щей без акустики. Короче гівно за немаленькі гроші. То батько їздив його в Київі  десь з бази забирав, теж по знайомству. Мабуть ліньки було піти в магазин і придбати у вільній продажі.

Останнє редагування: 14 липня 2018 18:47:35 від Oleksandr
   
Re: Кредиты в СССР  :S

бабуся та дві її сестри прожили під 95, 96 і 98 років. Працювали до самої смерті.


Сильно!!! Эх, мне бы так... Не хочется быть обузой для близких. а тем более - "овощем"
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Мої батьки у 84 му, через знайомих на базі телевізор діставали. А то потрібно було всього до Львова поїхати і бери у вільній продажі. :S
Мені на 16 років, а це 86 рік батьки купили, калетний маяк. Це така велика чорна бандура, та щей без акустики. Короче гівно за немаленькі гроші. То батько їздив його в Київі  десь з бази забирав, теж по знайомству. Мабуть ліньки було піти в магазин і придбати у вільній продажі.

я незнаю те ди жив, але початок 80-их я добре памятаю, бо поряд був магазин культтоварів і ми малими бігали розглядати вітрини, і з магнітофонів юпітери стояли, маяки, але мало хто брав, бо дорогі були. конкретна проблема з телевізорами почалась коли народ масово в югославію ломанувся, везли хто скільки міг :) але це вже пізній совок, тоді все стало дефіцитом...
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Мої батьки у 84 десь через знайомих на базі телевізор діставали. А то потрібно було всього до Львова поїхати і бери у вільній продажі. 
Мені на 16 років, а це 86 рік батьки купили, калетний маяк. Це така велика чорна бандура, та щей без акустики. Короче гівно за немаленькі гроші. То батько їздив його в Київі  десь з бази забирав, теж по знайомству. Мабуть ліньки було піти в магазин і придбати у вільній продажі.

Ліньки було дійсно.
Я вчився у Львові 1984-88рр і телевізори і касетні деки і підсилювачі були у вільному продажу.
Завжди мріяв купити тоді Вегу-122, двохкасетну приставку. Але коштувала вона 800 рублів. Тому тільки облизувався в культтоварах :)
Маяків першого класу взагалі не було, а люди їх брали бо дешеві порівняно були, десь 300-400 руб, якшо не помиляюся
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Да ладно - все прям, вот некоторые гонялись и в конце-концов купили минский "Горизонт" (не помню номер), там кинескоп был тошибовский, что-ли.
з імпортним кінескоп були і Електрон, і Фотон (у назву додавалась літера И) - це мій, сьогодні вкючав і фотканув
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Здоровое поколение было, выросшее на чистом воздухе и экологически-полезных продуктах.

 :lol:

1. Зза крутой промисловості вєздє був Чєлябінськ. В Донецьку при совкє все було в сажі.
2. Якшо ці савєцькі продухти були екологічьно чисті/палєзни, то чому в совку самиє распространьонниє хороби були виразка та гастріт?.. От зарз волають шо продухти гівно, а масовість цих хороб кудись зникла! Л - логіка.
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Мій перший магнітофон, куплений у Львові.
250 руб, як зараз памятаю :)

   
Re: Кредиты в СССР  :S

Мої батьки у 84 му, через знайомих на базі телевізор діставали.

Так может родители какой-то особый ТВ искали, с японской трубкой или, вон, с дц-приставкой.
Вам же пишут что были в свободной продаже цвет-телики, а в ответ - нет, я же помню шо их не было. 
   
Re: Кредиты в СССР  :S

з імпортним кінескоп були і Електрон, і Фотон (у назву додавалась літера И) - це мій, сьогодні вкючав і фотканув
Показати зображення...

Я уже не помню кто именно наговорил мне про отой "Горизонт",  шо он самый-самый, но зёрна посеял и дали они всходы мечты - только "Горизонт".
По-моему, где-то в 87-88 году мечта была осуществлена.  :dance3:

   
Re: Кредиты в СССР  :S

Так может родители какой-то особый ТВ искали, с японской трубкой или, вон, с дц-приставкой.
Вам же пишут что были в свободной продаже цвет-телики, а в ответ - нет, я же помню шо их не было. 
Нафіг мені, що там пишуть, я ті часи добре і так пам'ятаю і що було в магазинах теж пам'ятаю. Тим більше  мама все життя пропрацювала в торгівлі.
   
Re: Кредиты в СССР  :S

По-моему, где-то в 87-88 году мечта была осуществлена.

Уже с пультом или еще без?
Умельцы какую-то платку доставляли внутрь и последние модели телевизиров могли работать с пульта. Во тогда был шик :)
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Я уже не помню кто именно наговорил мне про отой "Горизонт",  шо он самый-самый, но зёрна посеял и дали они всходы мечты - только "Горизонт".
По-моему, где-то в 87-88 году мечта была осуществлена.  :dance3:
я тобі скажу, що практично ті телевізори мало чим відрізнялисяю Компоненти одинакові, схемотехніка практично один в один. Конструкція ящиків та матеріал, з якого виготовлений був, зовнішній  дизайн, колір - ось і вся різниця. І в залежності від регіону майстерні були завалені відповідними марками телевізорів.
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Я уже не помню кто именно наговорил мне про отой "Горизонт",  шо он самый-самый, но зёрна посеял и дали они всходы мечты - только "Горизонт".
По-моему, где-то в 87-88 году мечта была осуществлена.  :dance3:
Це вже роки перебудови, тоді вже продавались і снікерси і тампакси і телевізори з імпортною трубкою. ;)
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Уже с пультом или еще без?
Умельцы какую-то платку доставляли внутрь и последние модели телевизиров могли работать с пульта. Во тогда был шик :)

У меня был внешний пульт управления, ага. Бывалоча, лежишь на диване и командуешь: "Сына, а ну-ка, первый канал! Сына, тише". Исправно работал.  :blush2: 
   
Re: Кредиты в СССР  :S

В 1980 или 1981 году наша семья получила 4-х комнатную квартиру и отец покупал новую мебель, телевизор, магнитофон и т д, Все откладывалось в магазине, по справке с работы предоставлялась рассрочка. С зарплаты отчислялась определенная сумма, по-моему в течение 2 лет. 
   
Re: Кредиты в СССР  :S

:lol:

1. Зза крутой промисловості вєздє був Чєлябінськ. В Донецьку при совкє все було в сажі.
2. Якшо ці савєцькі продухти були екологічьно чисті/палєзни, то чому в совку самиє распространьонниє хороби були виразка та гастріт?.. От зарз волають шо продухти гівно, а масовість цих хороб кудись зникла! Л - логіка.

хвороби не зникли. Просто люди, які ними захворюють, завдяки хреновим лікам та медицині тупо вмирають, скорочуючи таким чином кілкість хворих.  Після завершення місії бляді супрунихи в Україні взагалі не залишиться хворих і вона, Україна, бути на самому верху по показнику самої здорової нації у світі. б***ь.
   
Re: Кредиты в СССР  :S

У меня был внешний пульт управления, ага. Бывалоча, лежишь на диване и командуешь: "Сына, а ну-ка, первый канал! Сына, тише". Исправно работал.  :blush2: 
Садюга  :gigi: 
А на кухні в цей час працював універсальний комбайн, що міг прати, прибирати, готувати їжу а вночі ще й секспослуги надавати.  :K
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Садюга  :gigi: 
А на кухні в цей час працював універсальний комбайн, що міг прати, прибирати, готувати їжу а вночі ще й секспослуги надавати.  :K

 :lol:   :lol:   :lol:
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Ліньки було дійсно.
Я вчився у Львові 1984-88рр і телевізори і касетні деки і підсилювачі були у вільному продажу.
Завжди мріяв купити тоді Вегу-122, двохкасетну приставку. Але коштувала вона 800 рублів. Тому тільки облизувався в культтоварах :)
Маяків першого класу взагалі не було, а люди їх брали бо дешеві порівняно були, десь 300-400 руб, якшо не помиляюся
Вега-122, двхкасетний тільки з 87 році почав випускатись. А Ви вже в 84 му мріяли?
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Конструкція ящиків та матеріал, з якого виготовлений був, зовнішній  дизайн, колір - ось і вся різниця.

Телевізори дійсно були уніфікованими. в залежності від покоління.
Але ось кінескопи...
   
Re: Кредиты в СССР  :S

А Ви вже в 84 му мріяли?

В 1987 і мріяв. Коли влітку трохи заробив студентом грошей на помідорах під Херсоном
   
Re: Кредиты в СССР  :S

В 1987 і мріяв. Коли влітку трохи заробив студентом грошей на помідорах під Херсоном
       
если вы в 87 были студентом-откуда у вас  знания о 70-х? вас в детском саду интересовали цветные телевизоры?
   
Re: Кредиты в СССР  :S

хвороби не зникли. Просто люди, які ними захворюють, завдяки хреновим лікам та медицині тупо вмирають, скорочуючи таким чином кілкість хворих.  Після завершення місії бляді супрунихи в Україні взагалі не залишиться хворих і вона, Україна, бути на самому верху по показнику самої здорової нації у світі. б***ь.

єбанько :D
   
Re: Кредиты в СССР  :S

если вы в 87 были студентом-откуда у вас  знания о 70-х? вас в детском саду интересовали цветные телевизоры?

Память 10-12 летнего мальчика.. она такая... иногда такое всплівает в памяти...
Меня вообще интересовала техника вообще-то... Начиная от Смені 8М за 15 рублей и пленкой Свема ФОТО 64 на котушке и без  и армейского большого 6-кратного бинокля :)
   
Re: Кредиты в СССР  :S

Можно было. Если у тебя в друзьях завмаг.

Товар нужно было отложить и оформить кредит. На дефицитный товар это было нереально
меблі можна було купити в розстрочку на рік чи два під 1,5 чи 2 відсотки.
сам купував. але вітчизняні, проте по черзі
   
Re: Кредиты в СССР  :S

меблі можна було купити в розстрочку на рік чи два під 1,5 чи 2 відсотки.

Коври так само. Тоді на них саме мода була. Але було якесь обмеження по сумі кредиту.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія