Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

зешобла повісила це на Залужного

Це його відповідальність. Як мінімум він не проти. Бо може розуміти що інакше не факт що люди взагалі будуть.

У жены ДР в октябре.
Мы его до войны несколько лет во Львове отмечали.
С отеля пишут....вы типа будете в этом году чи ні....
Думаю, что вряд ли...поедем... :gigi:

Їдь, не сци. Потім напишеш з полігону у Рівненській області  :gigi:

Це його відповідальність. Як мінімум він не проти. Бо може розуміти що інакше не факт що люди взагалі будуть.

це зона відповідальності командуючого Сухопутними військами
Сирський відповідальний
А у Залужного може немає вибору, щоб не починати конфлікт, бо Зе публічно назначив його відповідальним
у нас ж все тепер не по закону, а як скаже найвеличніший

Звільнилися за станом здоров'я? ( не докопування, справді цікаво, купа людей не можуть звільнитися)
по сімейних обставинах

так і треба писати - наваювався, знайшов спосіб з війноньки піти. Таких багато, ось один наприклад поїхав у відпустку з дружини зробив інваліда і вже давно дома в калуші чілит
Та хай кожен рік повоює і звільниться.

от людина зранку на полігоні
а у неї кредити, бізнес працюючий, податки і т.д. і т.п.
і що з тим буде, якщо він директор? все, всі по домам, бо й документів нікому підписати
він має прийти з війни і ще буде в боргах по вуха?
може б давали якийсь час на владнання справ з податковою, банками, комусь справи передати офіційно юридично?
піздєц якийсь
Не треба було ховатися від військомату, тоді дають час владнати всі справи і нормально пройти ВЛК.

https://t.me/truexanewsua/81242
а поліція не має права передавати інфу третім особам.

Питання, нахкя тоді вони ходять

логічно що кандидат в нові святі залужний не буде бруднитись жодними згадками щодо такої компрометуючої теми як методи мобілізації. він по кравчуковськи між капельок цю тему обходив обходить обходитиме - щоб мати чисту , без плям, вишиванку для майбутньої політичної кур.єри

не чіпляйтесь до людини

впевнений. на залужного ставить політичну ставку на найвищу табуретку табір найкращих 25%. нарешті зрозуміли. що хоч як вони не твердо за петра - петро вже не пройде. тому піде залужний. твердіють за залужного.

бідний. нещасний зеленський. лиш він думає про неньку

логічно що кандидат в нові святі залужний не буде бруднитись жодними згадками щодо такої компрометуючої теми як методи мобілізації. він по кравчуковськи між капельок цю тему обходив обходить обходитиме - щоб мати чисту , без плям, вишиванку для майбутньої політичної кур.єри

не чіпляйтесь до людини

правильно. хунта якась треба буде, щоби контролювати тих, хто виживе.

правильно. хунта якась треба буде, щоби контролювати тих, хто виживе.

:facepalm:  і це - найкращі перспективи. не про те мріялось 1991го.

тобто в найкращому випадку. хунта. щоб тримати в покорі  виживших.

надіюсь Віра пожартувала

а еще военкомы не имеют права за освобождение от мобилизации "нанимать" "мобильные группы бусик шоу" из числа титуханов и членов ОПГ  а мусора не имеют права их покрывать.

и шо с этого все прекрасно знают шо и как происходит и негласно дают добро на этот беспредел, речь и о зеленском и о залужном и о клименко.
и по концове будут друг друга покрывать или протянут через раду "амнистию".
Это даже не один нарот это днище.

:facepalm:  і це - найкращі перспективи. не про те мріялось 1991го.

https://youtu.be/1z0i2MljuUo

ми мріяли, а вони - діяли.

а еще военкомы не имеют права за освобождение от мобилизации "нанимать" "мобильные группы бусик шоу" из числа титуханов и членов ОПГ  а мусора не имеют права их покрывать.

и шо с этого все прекрасно знают шо и как происходит и негласно дают добро на этот беспредел, речь и о зеленском и о залужном и о клименко.
и по концове будут друг друга покрывать или протянут через раду "амнистию".
Это даже не один нарот это днище.

крамольні речі кажеш. думай патріотично. по перше. патріотизм має анестезуючу дію.

тобто в найкращому випадку. хунта. щоб тримати в покорі  виживших.

надіюсь Віра пожартувала

ну надійся. надія, як то кажуть, вмирає останньою.

ми мріяли, а вони - діяли.

вони  - ті - кого ви обирали і визнавали владою. вони ваша відповідальність. ваш вибір

я ваш вирок (с) тм

ну надійся. надія, як то кажуть, вмирає останньою.

так. Віра, Надія вже тут є. має бути і любов

а. знайшов!

"Повинні ми любити всіх редиска, злодіїв, убивць. Бо кожний з них — народ, всі — богоносці." (С) класик сучасної української літератури. Лесь Подерев'янський

(голосом юлії владіміровни) Здрастуйте мої любі !
А я з бану вийшов і шось інтересне напишу, шо я знайшов поки мене банили.

Та хай кожен рік повоює і звільниться.
це не так просто, нажаль

Agh

(голосом юлії владіміровни) Здрастуйте мої любі !
А я з бану вийшов і шось інтересне напишу, шо я знайшов поки мене банили.
і фото ...

вони  - ті - кого ви обирали і визнавали владою. вони ваша відповідальність. ваш вибір

я ваш вирок (с) тм

ну все правильно. люди обирають собі на голову ніяк не відповідальну перед ними владу.
я вам нічєво нє должен.
а ви должні тепер йти на бойню. і да - ще папє платити стіпендію, бо йому ще мало від вас дісталося.

юлі вже 60 . кулівлоб 49.

А чого аж зараз ? Чого раптом ?
Бо побачили що жопа ?

Мені розповіла одна сорока на хвості, що, виявляється з нашого колишнього ОМВК ДВІЧІ звільнявся майже весь персонал.
Був повний пісєц, бо люди не хотіли приймати участі в цьому "шоу".
Шоу в нас роблять по суботам-неділям іногородні, зараз подекуди бігають.

Ну в принципі це гарне пояснення од мінюсту, проте в тій самій 1456 є норма, що перевіряти документи мають право уповноважені особи ..і в перерахунку є ВСУ. А роти охорони ТЦК відносяться до ВСУ, себто якщо в них є витяги з наказу коменданта - то вони вповноважені...прот е є п.8 в якому чітко зазначено причини зупинки для перевірки документів. І якщо ти поліз не по тим пунктам - то вже перевищення службових повноважень.
А до того - жоден закон не містить до громадян вимоги носити з собою документи що підтверджують особу. Для водіїв - окрема справа.

і фото ...
Показати зображення...

Еххх, оказалась наша мама нє мамой а сукою  :lol:  :lol:  :lol:
Ну таке.

ну все правильно. люди обирають собі на голову ніяк не відповідальну перед ними владу.
я вам нічєго нє должен.
а ви должні тепер йти на бойню. і да - ще папє платити стіпендію, бо йому ще мало від вас дісталося.

так. це і є держава. вони - держави  - весь час такі були. всі тисячоліття. просто зараз вони сказали своїй власності - підданим рабам - що вони вільні громадяни.  маси повірили. маси взагалі люблять вірити - цим і характеризуються.
 тому патріотизм і має анестезуючу дію. але . на жаль. я бачу. що рівень патріотизму серед населення падає. буде боляче . як мінімум депресія
тому я й закликаю вас тверднути зазе . хоч не так боляче буде коли з вас лій топлять

так. Віра, Надія вже тут є. має бути і любов

а. знайшов!

"Повинні ми любити всіх редиска, злодіїв, убивць. Бо кожний з них — народ, всі — богоносці." (С) класик сучасної української літератури. Лесь Подерев'янський

в принципі, правильно. любов'ю можна все сцілити.
тільки знову ж таки своїм поняттям любові і насильники, і педофіли свої дії виправдовують. вони кажуть, що люблять своїх жертв.

раніше - за часів клятого совіцького рабства - Тараса Шевченка друкували мільйонними тиражами і кожен міг мати у себе українського пророка.
а тепер. в часи омріяної виплеканої суверенної соборної держави - Шевченка друкують тисячними тиражами і коштує він чверть пенсії манюпаса
куме дно

Чого ж ви чванитеся, ви!
 Сини сердешної Украйни!
Що добре ходите в ярмі,
 Ще лучче, як батьки ходили?!
 Не чваньтесь, з вас деруть ремінь,
 А з їх, бувало, й лій топили.

в принципі, правильно. любов'ю можна все сцілити.
тільки знову ж таки своїм поняттям любові і насильники, і педофіли свої дії виправдовують. вони кажуть, що люблять своїх жертв.

от ти й розкрила суть релігій. зокрема християнства) кесарю кесареве. богу боже. любіть і терпіть до скону - а там вам буде царство боже)  в асортименті

щось сталось . за час моєї відсутності - дякуючи кацапу славу - фуп а-елітнувся

нізи нє могут

Карочє. Номер перший.
Оце ви всі пишете про Ізраітєль. Які вони йоптвоюмать, яка там армія ніібаця
Все так.
Тіки в мене, є родичі там і багато чого розповідают інтєрєсного

От напрімєр

Є в мене родич молодший од мене. Десь 57 йому, як нашому Кабсу.
Живе у Іспанії, проте паспорт з зіркою Давида має.

Поїхав оце воювати добровольцем. А потім приїхав домів. Лається.
Його забракували по спеціальності . Лікарі. Заставили пройти  тести якісь , потім щось на фізо і поставили червону печатку - негодний. Мало того, його направили у військовий госпіталь, аби він вилікував якісь свої хвороби і не єбав мозги армії.

Або таке. Що міністри й депутати кнесету од 40 до 50 років мобілізуються на посади спеціалістів армії

Або таке. Що воююча армія має солдатів од 20 до 40 років, офіцерів - од 25 до 45 , генералітет - до 55.

Ну ето же как-то нє по нашому !

так. це і є держава. вони - держави  - весь час такі були. всі тисячоліття. просто зараз вони сказали своїй власності - підданим рабам - що вони вільні громадяни.  маси повірили. маси взагалі люблять вірити - цим і характеризуються.
 тому патріотизм і має анестезуючу дію. але . на жаль. я бачу. що рівень патріотизму серед населення падає. буде боляче . як мінімум депресія
тому я й закликаю вас тверднути зазе . хоч не так боляче буде коли з вас лій топлять

ну тут вже все одно. ми ж не знаємо, з якою швидкостю буде йти все до топлення лія. можливо, бубачка на цей період пастухів-кукловодів цілком влаштовує. а там вже в них кандидатур повна картотека.

от ти й розкрила суть релігій. зокрема християнства) кесарю кесареве. богу боже. любіть і терпіть до скону - а там вам буде царство боже)  в асортименті

щось сталось . за час моєї відсутності - дякуючи кацапу славу - фуп а-елітнувся

нізи нє могут

нє могут, це да.
можемо тільки те, шо в нашій волі. так шо, аеліте, насолоджуйся життям, поки воно в тебе є.

Номер другий.
Натрапив я на інтєрєсний докумєнт внєзапно.
Він у відкритому доступі, просто добратися до нього - квест .
Ті хто в тємі можуть.
Так от. Був такий собі законопроект з авторством червонопикого Юрчишина з Голосу та Мар'янки Бєзумної сім-три пятірки, де пропонувалося спочатку підняти вік для виходу у відставку до 70 років для рядових, потім трошки знизили - до 65, потім написали "за бажанням", потім - ще раз переробили і кинули у кабмін, завірте пліз !
А от що відповів їм колишній МО Льоша Резніков

https://www.kmu.gov.ua/storage/app/bills_documents/document-2876043.pdf

УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ !

І по 402 наказу по ВЛК де хвороби чинять

Є в мене далека родичка.Вона працювала у ВЛК - ще з СРСР до Яника.
То вона каже, а я їй вірю - що ота хєрня "на власний розсуд" у 402 наказі МОЗ й у новому - то все узято зі старих совєцьких наказів, де індивідуально оцінювалися лише чини вищого офіцерського складу !!!!
Вони й мали оті вікові хвороби що описані там, й лікар на свій розсуд мав визнати, чи може генерал з серцевою хворобою служити чи ні .
Відносно призовників та молодих мобілізованих такого й не було - ті пункти "на розсуд" вони й не знали.
А у 2014 році оцей 402 тупо підставили під всіх. Бо Кузьмук заніс Петру Олексійовичу. Од воєнкомів. Ну й почалося.

І по 402 наказу по ВЛК де хвороби чинять

Є в мене далека родичка.Вона працювала у ВЛК - ще з СРСР до Яника.
То вона каже, а я їй вірю - що ота хєрня "на власний розсуд" у 402 наказі МОЗ й у новому - то все узято зі старих совєцьких наказів, де індивідуально оцінювалися лише чини вищого офіцерського складу !!!!
Вони й мали оті вікові хвороби що описані там, й лікар на свій розсуд мав визнати, чи може генерал з серцевою хворобою служити чи ні .
Відносно призовників та молодих мобілізованих такого й не було - ті пункти "на розсуд" вони й не знали.
А у 2014 році оцей 402 тупо підставили під всіх. Бо Кузьмук заніс Петру Олексійовичу. Од воєнкомів. Ну й почалося.

Таки да, есть такое.

Ну іще одне.

Виявляється, у 2020-2021 році, аби не було хуйні з судами по незаконному відновленню на обліку тих хто пішов  у відставку до 2014 року - було розпорядження МО ,щоб не чіпати тих людей і робити отак -
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

пришедшими в военкомат, скажем, в процессе смены прописки, поступают следующим образом. Дают на подпись бумагу следующего смысла: мол хочу воспользоваться правами, даваемыми мне Конституцией и не желаю дальше иметь хоть какое-нибудь отношение к воинской службе. Потом ставят задним числом печать "невоеннообязанный" и отпускают на все четыре стороны. Юридически, это не "задним числом", а "исправление нарушения закона - приведение учётных документов в надлежащий вид"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Таки да, есть такое.

Є ще й як. Ти оно документ по ссилочці почитай.
Там бл.... показана вся суть.
Все вони суки знають.

зайшла до родичів, в поштових скринях всім посували повістки з'явитися 13 числа у воєнкомат. хто буде туди йти, коли майже всі повтікали по закордонах.

зайшла до родичів, в поштових скринях всім посували повістки з'явитися 13 числа у воєнкомат. хто буде туди йти, коли майже всі повтікали по закордонах.

Та хай сують.
Це неналежне оповіщення.
Повістку мають особисто вручити в руки.

Цю тему переглядають:

Повна версія