Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: генератор інверторний чи звичайний?

Re: ФЗВ: генератор інверторний чи звичайний?

Друзі підкажіть чи потягне газовий котел інвертор на 150 ват ( короткочасного на 300) автомобільний. Синусоїда чиста не модифікована.

Скоріш за все не потягне.
Бо пусковий ток насосів у 3-5-7 разів більше за робочий.
Але саме питання не має сенсу, якщо ви кажете потужність інвертора і не кажете споживання котла...

Друзі підкажіть чи потягне газовий котел інвертор на 150 ват ( короткочасного на 300) автомобільний. Синусоїда чиста не модифікована.

Звідки знаєш, що там чиста синусоїда, а не меандр на виході?  Дивився його осцилографом?

Звідки знаєш, що там чиста синусоїда, а не меандр на виході?  Дивився його осцилографом?

Продавець показував пише в інструкції. І я в неті цю модель по фото знайшов характеристики. Та толку з тої чисої синусоїди якщо котел не потягне по ватах.

Насоcна станція насос 1100Вт
Генератор на 3 кВт потягне?

П чого б ні?

А 3 квт номінальні чи пікові?
Може і не потягнути, залежить від пускового току насосу

льохко! ще й на холодильник лишиться.

Продавець показував пише в інструкції. І я в неті цю модель по фото знайшов характеристики. Та толку з тої чисої синусоїди якщо котел не потягне по ватах.

Ти спробуй. Не турбові котли десь 70вт тягнуть

П чого б ні?

Може пусковий ток великий, не знаю який - насос JY1000

китайський інвертор з алі за 40 баксів (1000W peak на шильдику, 500 rated, в реалі певно менше) тягне димохідний вайлант (70Вт) взагалі без проблем. Навіть вентилятор не включається.
А от пару ноутів (200+ вт) тягне теж без проблем але вже з гудящим вентилятором.

В мене э знайомий. У нього будиночек є в селі. Власне дача. Гарна піч та навіть камін. Є свердловинка, є два генератори, тобто вода є. Є душ та унітаз у хаті. Досить велика зливна яма. Навіть Титан новий десь надибав. Дрова та вугілля є. Супутникова антена та якась антена для мобіли на даху на всякий випадок. Зараз хоче Старлінк купити. Вклався за 2 роки. Такий собі був трохи повернутий на апокаліпсісі...але виявився правий. Квартира в Запоріжжі є, але стирчить в 50 км. від міста у селі. На роботу їздить машиною. Село тихе, але зброю має. Запасів що гівна та кури з яйцями... Ось така людина. Зараз навіть заздрю.

Тому що так правильно читається назва бренда (P) 

Hyundai Motor Company, «Хёндэ мо́тор ко́мпани»,

Пропоную ретельно ознайомитись
перш ніж вдавати з себе такого безапеляційного розумника ;)

Ну в нас 160 не рідкість... і нічого не горить. Котел відключається тільки.
 200+ зараз за щастя, можна нормально варити зваркою  :)
Стабилизатор покупать не пробовали?

В мене э знайомий. У нього будиночек є в селі. Власне дача. Гарна піч та навіть камін. Є свердловинка, є два генератори, тобто вода є. Є душ та унітаз у хаті. Досить велика зливна яма. Навіть Титан новий десь надибав. Дрова та вугілля є. Супутникова антена та якась антена для мобіли на даху на всякий випадок. Зараз хоче Старлінк купити. Вклався за 2 роки. Такий собі був трохи повернутий на апокаліпсісі...але виявився правий. Квартира в Запоріжжі є, але стирчить в 50 км. від міста у селі. На роботу їздить машиною. Село тихе, але зброю має. Запасів що гівна та кури з яйцями... Ось така людина. Зараз навіть заздрю.

Пізно вже зараз собі Джокервілі пиляти, Вольт

Сегодня ставил солнечные панели бу.
900 ватт
Два акума 60ам в спарке инвертор 2000 ну и так контроллер триод релюха и трохи проводов
Работает
Две по 450

900 ватт
Два акума в. Паралельно инвертор 2000 ну и так контроллер триод релюха и трохи проводов
Работает

Ого.
Пенсію отримав?

Ого.
Пенсію отримав?
Не себе родственнику.

Всем кто скажет что это епаный звиздец.
Как разобрали так и собрали.
На улучшение качества не тратились.
Единственное что провода от панели были обгельзованы удленены и уложены в металл гофру

Останнє редагування: 22 жовтня 2022 23:32:06 від -Pivas-

трохи по темі для пряморуких

А ще справа в тому, що велика кількість так званих "звичайних" генераторів насправді інвертор вже в своєму складі мають.
Для повноцінності їм трохи не вистачає однієї маленької приблуди - шагового двигуна на дроселі і невеличкого контролеру
на якій-небудь 8й мєгє.

Я колись років надцять тому доробляв таким чином генератори FUBAG

900 ватт
Два акума 60ам в спарке инвертор 2000 ну и так контроллер триод релюха и трохи проводов
Работает
Две по 450

Круто. Як думаєш на акум 75-ку вистачить дві стоватних панелі щоб за день зарядити? Чи мало буде? Я вирішив для котла газового таки щось зібрати. Інвертор знайшов на 500 ват,від 150-и ватного відмовився,стрьомно експерементувати. Акум 75-ка гелева норм фірми є в знайомих які акуми продають. На разі виходить 4000 інвектор + 7000 акум. За панелі сонячні думаю чи варто вкладатися. Чи зарядять вони той акум коли не буде сонця велике питання.

Круто. Як думаєш на акум 75-ку вистачить дві стоватних панелі щоб за день зарядити? Чи мало буде? Я вирішив для котла газового таки щось зібрати. Інвертор знайшов на 500 ват,від 150-и ватного відмовився,стрьомно експерементувати. Акум 75-ка гелева норм фірми є в знайомих які акуми продають. На разі виходить 4000 інвектор + 7000 акум. За панелі сонячні думаю чи варто вкладатися. Чи зарядять вони той акум коли не буде сонця велике питання.
Звісно зарядить, не можна не вірувати в зелену енергію та теслу, бо одразу запишуть до москалів, воно вам треба?

Солярки 200 вт. Акум 12В * 75А/Г= 900 вт-годин. В ідеальних умовах вистачить 5 годин під прямими сонячними променями.
Якщо солярки стаціонарні то за зимовий похмурий день з нуля до повного заряду скоріш за все зарядити не встигне. Ще б одну 100 ваттну панель було б непогано, щоб не тільки в акум заливати, а ще й щось користати було як.

Солярки 200 вт. Акум 12В * 75А/Г= 900 вт-годин. В ідеальних умовах вистачить 5 годин під прямими сонячними променями.
Якщо солярки стаціонарні то за зимовий похмурий день з нуля до повного заряду скоріш за все зарядити не встигне. Ще б одну 100 ваттну панель було б непогано, щоб не тільки в акум заливати, а ще й щось користати було як.

У мене основна мета котел. Якби не  діти в квартирі я б навіть не дьоргався. Ще і двоє алергетики,На побутову пилюку.І коли хворіють все закінчується затяжними бронхітами. Тобто мені з головою вистачить щось що зможе протримати на плаву газовий електрозалежний котел,без *жиру* там тв подивитися чи щось таке.Якби знати що відключення можливі максимум на день-два то б і акума хватило з головою,докупив би + зарядку і коли є світло б заряджав. Але тут не спрогнозуєш,якщо не буде тиждень світла ніякого акума не вистачить.

В мене на дачі скважина 30 м, насос Водолій 750 Вт. Генератор Hemak HK-SG 3000, номінал 2.6, пік 3.1 кВт. В момент пуску чутно, як обороти трохи просідають, а потім працює рівно.

просідають, а потім працює рівно.
А в інверторного спрацював би захист :( .

Стабилизатор покупать не пробовали?

Вирубується стабілізатор нижче 160. Котел на стабілізаторі власне.
Комп'ютери, освітлення та інше імпульсне навантаження нормально себе почувають.

900 ватт
Работает
Две по 450

Акумулятори встигає повністю зарядити за день? Вони кислотні стартерні чи які? До якого рівня розряджаєте їх?

А в інверторного спрацював би захист :( .
Це ж добре неякісна напруга не зашкодить споживачу 8-)

Очвітленість в похмурий день може бути в 20 разів менша ніж на прямому сонці.
Номінальна потужність батарей визначається на прямому сонці перпендикулярно до променів і ще й можливо в літній день коли сонце найвище.
От і прикиньте собі скільки в реалі отримаєте з них в хмарний зимовий  день.
Щоб про щось реальне балакати треба поставити батарей хоча б як Півас, а краще в рази більше...

Вирубується стабілізатор нижче 160. Котел на стабілізаторі власне.
Комп'ютери, освітлення та інше імпульсне навантаження нормально себе почувають.
ИБП, который онлайн, нужно ставить...
Там входное напряжение, инвертором, перегоняется в постоянное, а потом опять в переменное, с правильным синусом...
Если есть излишек, то идет на заряд батарей...
Если недостаток, добавляет с аккума...
Там не может быть просадок, или задержек как при переключении стаба...
Пока батареи не пустые...
Недешевое удовольствие, но техника может выйти дороже...

Очвітленість в похмурий день може бути в 20 разів менша ніж на прямому сонці.
Номінальна потужність батарей визначається на прямому сонці перпендикулярно до променів і ще й можливо в літній день коли сонце найвище.
От і прикиньте собі скільки в реалі отримаєте з них в хмарний зимовий  день.
Щоб про щось реальне балакати треба поставити батарей хоча б як Півас, а краще в рази більше...
Ще один  прибічник нафтової мафії, супротивник нашого спільного зеленого майбутнього у печерах [A]

Пробував ще такий пристрій

але мій насос з ним працювати не схотів - не стартує.

Ще один  прибічник нафтової мафії, супротивник нашого спільного зеленого майбутнього у печерах [A]

Просто реаліст  :)
Автономія - це або великі вкладення, або скромне енергоспоживання...
Насправді сучасні електроприлади відносно економні, за виключенням всеможливих нагрівачів - мікрохвильовок, чайників, пралок і тп. Там споживання вже ніяк не знизиш...
Он в мене комп'ютер настольний з монітором 19 дюймів - 80 Вт на ватметрі зараз показує.

Просто реаліст  :)
Автономія - це або великі вкладення, або скромне енергоспоживання...
Насправді сучасні електроприлади відносно економні, за виключенням всеможливих нагрівачів - мікрохвильовок, чайників, пралок і тп. Там споживання вже ніяк не знизиш...
Он в мене комп'ютер настольний з монітором 19 дюймів - 80 Вт на ватметрі зараз показує.
Нєеєнє, ми знаємо що панелі добро, генератори та нафта зло, не треба нас плутати  :zrada:

ИБП, который онлайн, нужно ставить...
Там входное напряжение, инвертором, перегоняется в постоянное, а потом опять в переменное, с правильным синусом...
Если есть излишек, то идет на заряд батарей...
Если недостаток, добавляет с аккума...
Там не может быть просадок, или задержек как при переключении стаба...
Пока батареи не пустые...
Недешевое удовольствие, но техника может выйти дороже...

Ага, в мене там зварка регулярно працює і мотори асинхронні 3-4 кВт включаються інколи. Я ж не в квартирі живу...
Тут же експерти вище писали що інвертори не люблять реактивних навантажень.

Я людина далека від всіляких генераторів та іншого сучасного та несучасного гаджета. В нас маленька дитина, якщо готуватися до відключень, то підкажіть, будь ласка, чи купувати оце чудо сучасного життя? Чи можна його використовувати в багатоповерхівці? Чи не варто витрачати гроші? Дякую якщо дасте поради, а не критику мого питання.
https://rozetka.com.ua/356887068/p356887068/

Теж трохи наліпив...

Я людина далека від всіляких генераторів та іншого сучасного та несучасного гаджета. В нас маленька дитина, якщо готуватися до відключень, то підкажіть, будь ласка, чи купувати оце чудо сучасного життя? Чи можна його використовувати в багатоповерхівці? Чи не варто витрачати гроші? Дякую якщо дасте поради, а не критику мого питання.
https://rozetka.com.ua/356887068/p356887068/
мона. але надовго його не вистачить.

Показати зображення...
Теж трохи наліпив...
той логік бажано пересунути від щита подалі.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей

Повна версія