Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

розмовляла зі знайомою з села Миколаївська область :(

найбільше ватанів на найбільш урбанізованому та індустріалізованому донбасі та на туристичному (де компенсаторів дофуя) криму
ТС шукає причину а ти  констатуєш відомий всім факт.
Сенс?
Пробуйте вилазити за межі стереотипів.
Якби вклади ссср втратили тисячі людей мого посту не було б.
12 млн в 2008р 17 років після того як ссср здох
Розумієш масштаб?

Навіть якщо 1/3 в злопамять пішла- того досить

Подивись хто тут петра хуєсосив.
Думаєш лише боти
Думаєш тільки тому що петро торгаш а реформи в гаслах?
Ніт

"олдбоі" втратити десятки тисяч баксів з 8 до 28.
І злість має  конкретний адресат
І державі розсіяти ту злість досить важко.

Люди попростіше вважать таку владу злодійською
Буквально
І не бачити зв'язку то глупство

Единственное, что влияет наличие или отсутствие логики у личности, ее уровень развития. Мне так кажется.
Логіка, інтелект - завжди на службі ідеології.
І чим більший інтелект тим краще він служитиме тій ідеології якою людина ангажована.
А те, яка в людини ідеологія залежить статистично від оточення, від виховання.
І ніяк не від інтелекту.
Може бути дуже розумна, освітчена людина фанатиком будь якої дикої ідеології.
Особисто зустрічав розумних освітчених  людей, які щиро вірили в те, що Ісус з Назарету був (чи навіть є) богом.

А в кацапстані хіба не були втрачені заощадження в сбєрбанку ссср ?
"востановят историческую справедливость" і все "сразу вернут и компенсируют, даже наследникам"  :D

"востановят историческую справедливость" і все "сразу вернут и компенсируют, даже наследникам"  :D

Насчет исторической справедливости мне попалось какое-то видео на тему Крым всегда был российским.Ну и там чел говорит ОК.Если мы берем за точку отсчета год,в котором Крым стал российским,то нужно будет много чего вернуть китайцам и остальным по мелочи.Вот элементарный прием как вату можно накормить говном на ровном месте парой предложений

ТС шукає причину а ти  констатуєш відомий всім факт.
Сенс?
Пробуйте вилазити за межі стереотипів.
Якби вклади ссср втратили тисячі людей мого посту не було б.
12 млн в 2008р 17 років після того як ссср здох
Розумієш масштаб?

Навіть якщо 1/3 в злопамять пішла- того досить

Подивись хто тут петра хуєсосив.
Думаєш лише боти
Думаєш тільки тому що петро торгаш а реформи в гаслах?
Ніт

"олдбоі" втратити десятки тисяч баксів з 8 до 28.
І злість має  конкретний адресат
І державі розсіяти ту злість досить важко.

Люди попростіше вважать таку владу злодійською
Буквально
І не бачити зв'язку то глупство
Причому тут влада?
Вони проти України і не вважають себе українцями.
Українець, може ненавидіти владу. Але не Україну.

А в кацапстані хіба не були втрачені заощадження в сбєрбанку ссср ?
Халепа з вами)
Так хуйло гімн ссср повернув - ватани бачать "перспективу"
Украіна що логічно і не збирається в усср повертатися- для ватана з книжкою сбербанка ссср жодних шансів))

Щось в словах Лемберга є. Ті кого наглухо обскубла скажена інфляція 90-х абсолютно байдужі до любих патріотичних прокачувань. Мої батьки заспокоїлися лише коли в родині  з`явилися перші десятки тисяч доларів. А на сотнях тисяч стали реально патріотами і клянуть совок з кацапами абсолютно нещадно.

от так само... азовци то нацисти, ховалися за спинами людей, переодягалися у сукні жіночі , щоб втекти.... таке лайно у голові.

Причому тут влада?
Знову халепа))
Простий тест
Як протиукраінці з украінцями проголосували  в 91му  90% за незалежність?
Навіть крим може навіть севас влом гуглити.

Коли вони стали проти?
....
Накуя ТСу відомі факти
Мова навіть не про іі знайому
Може іі знайома чикатило в спідниці
Пофіг

Тут шукають відповідь чи десятий раз повторюють  всім відомі факти.

Люди роками не могли потратити гроші в ссср (особливо в селі де в жнива по адлєрам не іздять) 
Вклади ті обнулили з 92-до 96го
Але це не означає що мозолі своі люди забули

Що у вас в голові не складається?

Re: розмовляла зі знайомою з села Миколаївська область :(
U2

Причому тут влада?

Толик, зачем было ламать АТУ - какой смысл в ОТГ и что выиграли, введя ОТГ? А это сотни тысяч судеб.

Щось в словах Лемберга є. Ті кого наглухо обскубла скажена інфляція 90-х абсолютно байдужі до любих патріотичних прокачувань. Мої батьки заспокоїлися лише коли в родині  з`явилися перші десятки тисяч доларів. А на сотнях тисяч стали реально патріотами і клянуть совок з кацапами абсолютно нещадно.

Такое...обсуждаемо. Совок кинул на все деньги ,но он хороший.А клятая Украина со своим гипером во многом связанным с этим это плохо.Но главная идея в том,что патриотизм появляется когда тебе есть что защищать.Как бы это цинично и меркантильно не звучало.Посмотрите на вату.Я вчера запостил видео про беженцев ,которое никто не посмотрел.Там прямо видно что проукраинские сидя в Польше или Германии сходят с ума от желания вернуться домой и это у них даже не обсуждается.А вата сидит в каком то обоссаном Таганроге и оформляет гражданство в ожидании подачек от того,кто сделал их бомжами

от так само... азовци то нацисти, ховалися за спинами людей, переодягалися у сукні жіночі , щоб втекти.... таке лайно у голові.

Так и в Одессе назначили Марченко вместо Гриневецкого.Мама с таким ужасом мне это говорила.Назначили этого нациста!Какой он нацист?Ну как,он же из Айдара.И что?Ну это же нацбаты там все фашисты  :facepalm1: А чел реально достойный и я бы хотел чтобы он у нас остался и после войны вместо всей этой продажной вороватой шоблы,которая грабит город десятки лет

Чому не відімкнули рашаканали?
Бо самі дивились
Як ти їх на супутнику вимкнеш, от коли в Європі взялися за раша пропаганду, тоді і на супутнику пропали.
Тепер у ватанів ломка.

Так вот с чего начинается Родина... С десятка тысяч долларов... А я думал мова, вира... И майна.

Ну это же нацбаты там все фашисты
нацбати - це явно термін з кацапо-змі
вони досі його вживають

почитала
а ведь зельц мог сьебаться и не было бы войны
но нет

Так вот с чего начинается Родина... С десятка тысяч долларов... А я думал мова, вира... И майна.
та ні, это лишь его версия, совершенно неправильная
самые бедные надели берцы и пошли воевать за родину

а ведь зельц мог сьебаться и не было бы войны
Чому?

Чому?
ну я просто почитала, что вата говорит. в этой теме почитала
и выяснилось что зельц нихуя не ватный и не друг хуйла

Таких треба травити дустом.Вороги відкриті і ще пенсію отримують...

Дуст шкодить природі. Стару суку просто треба зарізати, як свиню.

Re: розмовляла зі знайомою з села Миколаївська область :(

Так по всьому світу люди проектують свої сподівання на хуйла та рашку. Навіть люди з освітою, навіть з яким не яким сумлінням що до раші ні раком ні боком, і раша пропаганду навіть не дивляться. Праві, ліві, 3-й світ, конспірологи, трампісти, альтернативщики взагалі. Імперія, Совок з Рашкою, а саме головне західні інтелектуалами створили образ загадкової раші, альтернативи всьому поганому на Заході та інш.. А поганого і зараз вистачає, ось і проектують все добре на хуйла і його ракети. Ну і нажаль совок створив негативний імідж Україні та Українцям, живучий негативний імідж. Додай до того зростаючу зневіру та зневагу на Заході  і по світу в глобальну систему капіталізму під Американською парасолькою, і вийде що всі конфлікти в світі це справа ЦРУ що використовує Українців в боротьбі з останньою надією людства - хуйлом.

Давно вже не слідкую, немає нервів, але ще з років 6 тому ліваки з освітою пісяли на себе від радості коли хуйло бомбив Сирію в пух, тому що антифашист, і протистоїть змові ЦРУ усунути законного демократично обраного президента. А зараз він фашистську хунту кривавих націоналістів змушує до миру. Знову ж ці люди раша пропаганда не дивляться і совок не пам'ятають, раша це аватар всього доброго і альтернативного, це прошито в мізках. Все інше вони домальовують самі.

Культура річ надзвичйно важлива, зразу після економіки. Бо добрим словом і М777 можна зробити набагато більше ніж просто добрим словом.

та ні, это лишь его версия, совершенно неправильная
самые бедные надели берцы и пошли воевать за родину

Абсолютно не вірно. Воює перш за все середній клас. Ті кому є що губити. Самі бідні поїхали шаройопитися по Європах, так - на шару.

підкацапники це в основному і є отакий старий непотріб

ну, Z по ночам не старичье малюет баллончиками

Самое прекрасное что я услышал не буду говорить от кого,но тоже знакомый,точнее его сын.Украина виновата что не сдалась хуйло.Надо было сдаться в первые дни и тогда бы войны не было  :facepalm1:
Не уявляєш, наскільки поширене це лайно.
Особливо лунало якраз в перші дні війни. Потім стихли, скуштувавши прутнів з усіх боків.

Дуст шкодить природі. Стару суку просто треба зарізати, як свиню.
+1  (tu)

Не уявляєш, наскільки поширене це лайно.
Особливо лунало якраз в перші дні війни. Потім стихли, скуштувавши прутнів з усіх боків.

Мне то «повезло» это все дерьмо прослушать и в очередной раз охуеть что даже война,сделавшая их нищими,ничего в голове не поменяла

Моя тітка, до речі доктор наук, свято вірить в те, що Білл Гейтс проводить «чипізацію населення» а вишки 5 джі спеціально створені для того, аби розповсюджувати хвороби і таким чином скоротити населення планети  :(

На аргументи у неї одна пряма відповідь - «ти нічого не розумієш».  :(

Моя тітка, до речі доктор наук, свято вірить в те, що Білл Гейтс проводить «чипізацію населення» а вишки 5 джі створені для того, аби розповсюджувати хвороби і таким чином скоротити населення планети  :(

На аргументи у неї одна пряма відповідь - «ти нічого не розумієш».  :(

А я как-то кайфанул от названия вайфая в одном кафе.Точно не помню как оно называлось,но что то типа 5g Covid retranslator.Мы поржали,а шизики бы сказали:Какие вам еще нужны доказательства?

та що там є? в Донецьку до 2014 люди в рази краще Черкас як приклад жили. І що? Зараз ватний наглухо пенс у Луганську отримує дві пенсії,  і живе більш ніж удвічі багатше від пенса у  з Луцька, і що? і що жене на Україну перший і як домомагає ЗСУ  з своїх копійок, другий.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія