Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

розмовляла зі знайомою з села Миколаївська область :(

тітці 78 років, яра прихильниця рашки, як гарно було в саюзі, и так далі...все життя дивилася  рашаканали,  в голові вата та мозків немає. онук 19 років пішов морпехом, був в Маріуполі, потрапив у полон, зараз нібито чекає на обмін... вчора я їй зателефонувала справитися про стан здоров'я, та інші справи. каже, що всі канали рашискіе ввімкнули, а наші канали брешуть. жалілася що вже прилітало до їх села, в сусідів вікна, двері... ну таке. але вона все одно каже, що то наші пуляють по своїм. ну як можна витримати таке? слів немає... зомбі. чому всі ці роки не відключали рашаканали, людям мозкі промивали, а зараз вже ніяка українська правда не в змозі відкрити таким очі. це пенсіонерка, хрен з ней, але ж там молодь теж є, так само промита рашаканалами... невжеж так трудно було відімкнути хуйлопропаганду? не розумію. :(

Таких треба травити дустом.Вороги відкриті і ще пенсію отримують...

Арєстовича на вас немає. :gigi:

Рашка - не дорівнює саюз. Хай включить навальнят і подивтися як там пи3дять гроші. На бабу пох - скоро здохне.  (td)

Арєстовича на вас немає. :gigi:

Я як увімкнула Шихман з тим і холодильником і побачила це "нам па тєлєвізору сказалі" -  :facepalm: Невиліковні.

Чому не відімкнули рашаканали?
Бо самі дивились
Чому не заборонили УПЦ МП? Чи хоча б назву змінили
Бо самі туди ходять
Влада в нас постійно ватна, бо більшість у нас - теж вата
Хіба була у нас українська влада за 30 років?
Просто проукраїнська меншість не дає можливості стати малоросією

тітці 78 років, яра прихильниця рашки, як гарно було в саюзі, и так далі...все життя дивилася  рашаканали,  в голові вата та мозків немає. онук 19 років пішов морпехом, був в Маріуполі, потрапив у полон, зараз нібито чекає на обмін... вчора я їй зателефонувала справитися про стан здоров'я, та інші справи. каже, що всі канали рашискіе ввімкнули, а наші канали брешуть. жалілася що вже прилітало до їх села, в сусідів вікна, двері... ну таке. але вона все одно каже, що то наші пуляють по своїм. ну як можна витримати таке? слів немає... зомбі. чому всі ці роки не відключали рашаканали, людям мозкі промивали, а зараз вже ніяка українська правда не в змозі відкрити таким очі. це пенсіонерка, хрен з ней, але ж там молодь теж є, так само промита рашаканалами... невжеж так трудно було відімкнути хуйлопропаганду? не розумію. :(

Вона права. То ти неправильно розумієш слово "наші".

Далеко не всегда в таком отношении к происходящему виноват только возраст...

Вам краще не читати місцеві чати південних та східних міст.

Вік тут ні до чого, упоротій ваті та совкодрочерам може бути і 20. Людині, яка мені розповідала, що Азов кришував весь бізнес у Бердянську, все місто розмальовано свастикою нацистами і в нас будували базу НАТО, є 31 рік.

Останнє редагування: 18 липня 2022 14:15:05 від Drake

підкацапники це в основному і є отакий старий непотріб, саме на них хуйло і спирається в своїх "референдумах",

саме тому і поспішає так з окупацією, тому що це гівно просто скоро повиздихає

підкацапники це в основному і є отакий старий непотріб, саме на них хуйло і спирається в своїх "референдумах",

саме тому і поспішає так з окупацією, тому що це гівно просто скоро повиздихає
гіві, губарєв, пушілін були дітьми коли була проголошена українська незалежність

Возраст, обеспеченность или бедность, образование вообще ни причем. Уже всяких пришлось увидеть. Единственное, что влияет наличие или отсутствие логики у личности, ее уровень развития. Мне так кажется.  :shuffle:

Возраст, обеспеченность или бедность, образование вообще ни причем. Уже всяких пришлось увидеть. Единственное, что влияет наличие или отсутствие логики у личности, ее уровень развития. Мне так кажется.
основне тут - виховання
якщо людина вихована в такому напрямку, що кацапи - свої, а біндьори - вороги, то вона вболіватиме за кацапів, незважаючи ні на що

Вам краще не читати місцеві чати південних та східних міст.

Вік тут ні до чого, упоротій ваті та совкодрочерам може бути і 20. Людині, яка мені розповідала, що Азов кришував весь бізнес у Бердянську, все місто розмальовано свастикою нацистами і в нас будували базу НАТО, є 31 рік.

100%

Тут проблема не в віці, а в оточенні.
Там треба конкретно промивку мозгів і возити після війни дивитись і відбудовувати Харків і Маріуполь.

гіві, губарєв, пушілін були дітьми коли була проголошена українська незалежність

гіві це просто злодій, губарев відморозок який очолив сепарський майдан і швидко був усунутий, зараз він ніхто, пушилін взагалі кацапська маріонетка

я кажу що старі підкацапні пердуни це хуйловська база, ті хто кричать - путiн пріді

Возраст, обеспеченность или бедность, образование вообще ни причем. Уже всяких пришлось увидеть. Единственное, что влияет наличие или отсутствие логики у личности, ее уровень развития. Мне так кажется.  :shuffle:

Згідно опитувань виборець ОПЗЖ це російськомовний пенс без вищої освіти

це ті шо відверто топили за рашку

латентна вата це виборець шарія - молоді, російськомовні з вищою освітою

То треба спитати ким вона була в молодості. 100% комуняка або якась там на блатній посаді по общєпіту чи бухгалтерії або якась чиновниця. Їм тоді в СРСР добре жилось, поки прості роботяги і колгоспники чи там вчителі з інженерами кінці з кінцями ледве зводили. От вона й сумує за тим СРСР при цьому ототожнюючи його в рашкою, бо рашка то ментально той самий совок. А Україна то для них до сих пір "бєндєровци" і тому подібне.

основне тут - виховання
якщо людина вихована в такому напрямку, що кацапи - свої, а біндьори - вороги, то вона вболіватиме за кацапів, незважаючи ні на що

Я б сказав - у самоідентифікації. Якщо людині "душою вся в росіїї"  - вона буде повторювати вигідну їй брехню навіть розуміючи, що то - брехня.

Чому не відімкнули рашаканали?
Бо самі дивились
Чому не заборонили УПЦ МП? Чи хоча б назву змінили

Бо самі туди ходять
Влада в нас постійно ватна, бо більшість у нас - теж вата
Хіба була у нас українська влада за 30 років?
Просто проукраїнська меншість не дає можливості стати малоросією

Нащо далеко ходити, варто пригадати, який срач тут був коли ПЦУ отримала томос. Як місцеві фупівські кароффки, миросі та інші дідусі з олдбоясм вистрибували з трусів проти томосу і це вони ще видавали себе за "патріотів".

Re: розмовляла зі знайомою з села Миколаївська область :(

Лише 5 % здатні протистояти пропаганді, така сутність людей і нічого тут не вдієш . Через мізки літніх пройшло більш пропаганди, тому й такі пропорції вати. Це вина цілком вищих керівників держави, що мали б та не заподіяли ворожій пропаганді в країні. Впродовж зо років!

Ну не дивина. Таких сотні тисяч якщо не мільйони

Ну всё понятно. Эта баба этническая кацапка, которую привезли в село в Николаевской области в пломбированном вагоне. Прямо из Пемзы.

Ну не дивина. Таких сотні тисяч якщо не мільйони
Оті мільйони на виборах у 1991 "прокотили" політвязня Чорновола а Гетьманом обрали комуняку Кравчука.  8-)

Нагадаю
Юліна тисяча

По данным секретариата президента, в 2008 году в "Ощадбанк" за компенсацией обратилось 12,523 млн. граждан, а получили компенсацию в размере 1000 грн. 6,388 млн. человек.

І то лише тисяча і в грн а втрачали і 5 і 10кіло ссср рублів

Думати пані та панове що можна наіпати два десятки мільйонів людей гіперінфляцію початку 90х а потім вимагати повноі лояльності до держави  це несерйозно.

Пост не в захист ссср
Навпаки труп ще штиняє і потрібно хлору

Але знайдіть в собі елемент логіки і чесності перед співвічизниками.

Свати на екрані то лайно
Але зомбоящик не генерує а підтримує
Удари по кишеням людей ватних тим паче- туди рийте

Згідно опитувань виборець ОПЗЖ це російськомовний пенс без вищої освіти

це ті шо відверто топили за рашку

латентна вата це виборець шарія - молоді, російськомовні з вищою освітою

саме так і було в першому турі, і всі ми знаємо чиї це виборці у другому турі (коли нема ні ОПЗЖ ні шарія)

Рашка - не дорівнює саюз. Хай включить навальнят і подивтися як там пи3дять гроші. На бабу пох - скоро здохне.  (td)

так навальнята ж брешуть! У кацапів на все така відповідь. Українські канали - брешуть, навальнята - брешуть, всі хто не кремлівські - брешуть.

Це така категорія людей, з "кацапізмом головного мозку". "Нє чітал но асуждаю". З нашої сторони теж є такі. Опозиційних каналів взагалі не слухають, іншої думки не те що не сприймають, навіть не хочуть ознайомитись. Швец - ІПСО, Єрмак - маладєц. Ну чим не кацапи?

100%, кілька тижднів тому на станції метро в Монреалі бачив дві істоти в футболках кольору колорадки звєзда серп молот вєлікая пабєда, на вигляд десь років 30 гандонам

Не все так однозначно. (с) Моя мама тоже вроде прозрела,но похоже что только на словах.Тоесть она с одной стороны видит ракеты которые иногда прилетают по Одессе и от этого в панике.А с другой...ну вот Конашенков сказал что там был склад оружия.Я уже реально от нее отказывался раза 3 в первые месяцы.Просто не мог общаться.Сейчас чуть попустило.Все таки мама.Да и она старается со мной на такие темы не говорить.Но это прямо беда беда.Жена с дочкой и так были всю дорогу проукраинские,а после 24 вообще.Общение со всей ватой прекратилось за 1 день,хотя были и достаточно близкие знакомые.А вот с родственниками никуда не денешься.И самое интересное что все делают вид что ради общения готовы идти на кмпромиссы,но если довести до определенной точки,то готовы не общаться ради своих политических взглядов.Причем и хуйло тварь у нее за то что войну устроил,но и наши тоже плохие потому что в Азове нацисты.А почему нацисты?Ты что не видел какие у них наколки?  :facepalm1: Короче лучше в это не вникать.

Думати пані та панове що можна наіпати два десятки мільйонів людей гіперінфляцію початку 90х а потім вимагати повноі лояльності до держави  це несерйозно.
А на Галичині не було гіперінфляції?

так навальнята ж брешуть! У кацапів на все така відповідь. Українські канали - брешуть, навальнята - брешуть, всі хто не кремлівські - брешуть.

Це така категорія людей, з "кацапізмом головного мозку". "Нє чітал но асуждаю". З нашої сторони теж є такі. Опозиційних каналів взагалі не слухають, іншої думки не те що не сприймають, навіть не хочуть ознайомитись. Швец - ІПСО, Єрмак - маладєц. Ну чим не кацапи?
Не моє (дослідження трампізму і антитрампізму)
Для постсовка теж підходить 
:
....
Експертна думка мало важить для неосвічених людей. Люди, які мало знають, недооцінюють своє невігластво.

Додаткова інформація не завжди сприяє консенсусу та кращому розумінню – вона може поляризувати людей, загострюючи їхні упередження

Якщо переконання є основою самоідентифікації, від них дуже важко відмовитися. Якщо ж ні – легко!

Re: розмовляла зі знайомою з села Миколаївська область :(
U2

Нагадаю
Юліна тисяча

По данным секретариата президента, в 2008 году в "Ощадбанк" за компенсацией обратилось 12,523 млн. граждан, а получили компенсацию в размере 1000 грн. 6,388 млн. человек.

І то лише тисяча і в грн а втрачали і 5 і 10кіло ссср рублів

Пост не в захист ссср
Навпаки труп ще штиняє і потрібно хлору

Але знайдіть в собі елемент логіки і чесності перед співвічизниками.

Свати на екрані то лайно
Але зомбоящик не генерує а підтримує
Удари по кишеням людей ватних тим паче- туди рийте

Особенно - перед соотечественниками-селянами.

А на Галичині не було гіперінфляції?
І що Галичина?
По прикарпатських селах і досі сидять з вахт уренгоя і ниють про себе.
Але оточення тримає в тонусі.
Діти внуки
УГКЦ відродилася
Теж впливає

Знайшлися компенсатори.
На сході такого немає
Обл центри і Киів теж дозволили "забути"
Доходи 00х теж норм компенсатор
Але по селах сходу (вирощували бичків і відладали) комбайнери шахтарі хто втратив волгу чи хоча би жигулі ті злі ватани 

Единственное, что влияет наличие или отсутствие логики у личности, ее уровень развития. Мне так кажется
абсолютно верно

моя мама почему то не оболванилась раша пропагандой, в отличии от 99% ее соседей по дому и даче

І що Галичина?
По прикарпатських селах і досі сидять з вахт уренгоя і ниють про себе.
Але оточення тримає в тонусі.
Діти внуки
УГКЦ відродилася
Теж впливає

Знайшлися компенсатори.
На сході такого немає
Обл центри і Киів теж дозволили "забути"
Доходи 00х теж норм компенсатор
Але по селах сходу (вирощували бичків і відладали) комбайнери шахтарі хто втратив волгу чи хоча би жигулі ті злі ватани 
А в кацапстані хіба не були втрачені заощадження в сбєрбанку ссср ?

Не все так однозначно. (с) Моя мама тоже вроде прозрела,но похоже что только на словах.Тоесть она с одной стороны видит ракеты которые иногда прилетают по Одессе и от этого в панике.А с другой...ну вот Конашенков сказал что там был склад оружия.Я уже реально от нее отказывался раза 3 в первые месяцы.Просто не мог общаться.Сейчас чуть попустило.Все таки мама.Да и она старается со мной на такие темы не говорить.Но это прямо беда беда.Жена с дочкой и так были всю дорогу проукраинские,а после 24 вообще.Общение со всей ватой прекратилось за 1 день,хотя были и достаточно близкие знакомые.А вот с родственниками никуда не денешься.И самое интересное что все делают вид что ради общения готовы идти на кмпромиссы,но если довести до определенной точки,то готовы не общаться ради своих политических взглядов.Причем и хуйло тварь у нее за то что войну устроил,но и наши тоже плохие потому что в Азове нацисты.А почему нацисты?Ты что не видел какие у них наколки?  :facepalm1: Короче лучше в это не вникать.
да странно, что ЗСУ на своей земле где то делает склад оружия, логика у ваты просто железная, сори что я так про вашу маму

найбільше ватанів на найбільш урбанізованому та індустріалізованому донбасі та на туристичному (де компенсаторів дофуя) криму

Особенно - перед соотечественниками-селянами.
Село  втратило найбільше.
За часів ссср горбатилося- кравчукча лео і лео2 помножили на нуль.
Містянам хоча б дали приватизувати житло то +/- норм компенсатор
Пай в оренду вже не такий
І працює останні десять років.
Селяни кращу пам'ять мають
До злого теж

Есть у меня один родственничек.Его сестра замужем за очень серьезным фсбшником (уже бывшим).Как то синий его набрал и за секунду все переросло во взаимные оскорбления и предъявы начиная с детства.Ну это такое.Но...моя бабушка пошла к нему в гости (к его маме) и он говорит:Хотите я вам сейчас поставлю запись нашего разговора и вы услышите что он мне говорил.Ну не п***а?Записывать разговоры с родственниками и пытаться их потом кому-то дать послушать.Я еще тогда сказал чтобы он шел за военным кораблем,а когда об этом узнал,то лишний раз убедился что все правильно сделал.

+1
Черкасская обл, провинция.
Па руски ни говорит ни кто, вообще и даже я.
Ватных хватает.
Винницкая обл. Гайсин Немиров Ладыжин ( я в тех краях работаю) еще больше ватных и возраст от 50.
Их легко определить, моментально
Ох эта война, ну жили же нормально.
Ой, с ума посходили все.
Я лучше промолчу.
Все они брешут
..
Вот по этим фразочкам - сто пудовый ватан.

+1
Черкасская обл, провинция.
Па руски ни говорит ни кто, вообще и даже я.
Ватных хватает.
Винницкая обл. Гайсин Немиров Ладыжин ( я в тех краях работаю) еще больше ватных и возраст от 50.
Их легко определить, моментально
Ох эта война, ну жили же нормально.
Ой, с ума посходили все.
Я лучше промолчу.
Все они брешут
..
Вот по этим фразочкам - сто пудовый ватан.

Самое прекрасное что я услышал не буду говорить от кого,но тоже знакомый,точнее его сын.Украина виновата что не сдалась хуйло.Надо было сдаться в первые дни и тогда бы войны не было  :facepalm1:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія