Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Графиня,заламывая руки,бежала к пруду.... Або хуйло не вєдаєть! :weep:

  Дебільність прихильники певної політсили вже зашкалює! Якийсь дитячий наїв! Мислення на рівні зобмованих головастиків.

 Тут на ФУПи один пише:" Треба написати Зеленському щоб заморозив та знизив тарифи на ЖКХ!", другий йому відповідає (люди,це на повному серьозі!!! ;o  ) "Ні-каже-краще писати на сайт Розмукова,скоріше дойде!" І такі енергійні,такі впевнені, такі,млять, піднесені!"

 І я уявляю, як Розумков може навіть прочитає це звернення і.... в нього полізуть очі,на обличчі проступить відчай і він,як ота графіня,що " заламывая руки бежала к пруду" кинеться до ЗЕленського і з криком:" Вова,тю,пане обраний Президенте! МИ ж забули про тарифи! Це катастрофа,відставка близька!!! Що скаже народ?!!!" А ЗЕленьський в перше у житті скорчить сурову,навіть мужню та строгу пику і громихне:" А ти,падло ,де був?!!! Чому не нагадав?!!! Для чого я тебе тут тримаю?!!! Ти плюєш на МІЙ народ?!!!" -і миттєво Розумков побіжіть на пресуху та дріжачим голосом прокукарекає,що вже з другого кварталу,після інагурації всі тарифи буде знижено вдічі!!!"
 
  Та довбні, вам вже він вже ж сказав,що ніяких тарифів знижено не буде, ніяких посадок,бо це справа судів, нічого він вам не винен. А буде все те ж лайно.але з поверненням синяків,мудачуків,рюзки мира та капітуляції.

Ідиоти! И ніякої Європи. Он Голобородько в кіно послав Європу в жопу.
 
   
  Дебільність прихильники певної політсили вже зашкалює! Якийсь дитячий наїв! Мислення на рівні зобмованих головастиків.

 Тут на ФУПи один пише:" Треба написати Зеленському щоб заморозив та знизив тарифи на ЖКХ!", другий йому відповідає (люди,це на повному серьозі!!! ;o  ) "Ні-каже-краще писати на сайт Розмукова,скоріше дойде!" І такі енергійні,такі впевнені, такі,млять, піднесені!"

 І я уявляю, як Розумков може навіть прочитає це звернення і.... в нього полізуть очі,на обличчі проступить відчай і він,як ота графіня,що " заламывая руки бежала к пруду" кинеться до ЗЕленського і з криком:" Вова,тю,пане обраний Президенте! МИ ж забули про тарифи! Це катастрофа,відставка близька!!! Що скаже народ?!!!" А ЗЕленьський в перше у житті скорчить сурову,навіть мужню та строгу пику і громихне:" А ти,падло ,де був?!!! Чому не нагадав?!!! Для чого я тебе тут тримаю?!!! Ти плюєш на МІЙ народ?!!!" -і миттєво Розумков побіжіть на пресуху та дріжачим голосом прокукарекає,що вже з другого кварталу,після інагурації всі тарифи буде знижено вдічі!!!"
 
  Та довбні, вам вже він вже ж сказав,що ніяких тарифів знижено не буде, ніяких посадок,бо це справа судів, нічого він вам не винен. А буде все те ж лайно.але з поверненням синяків,мудачуків,рюзки мира та капітуляції.

Ідиоти! И ніякої Європи. Он Голобородько в кіно послав Європу в жопу.

Нагадує, як кримчани писали листи хуйло  :weep:

Довго писали, на щось сподівалися ... нарешті перестали  :(
   
А может царь не знает, что холопы много за коммунальные платят?
   
А может царь не знает, что холопы много за коммунальные платят?
а гр. ето грівни ілі грамми? :beach:

   
А может царь не знает, что холопы много за коммунальные платят?
=================================
Точно! Мля! Не ведает АТЕЦ РАДНОЙ! :D   Удивляюсь єтим идиотам. А ведко про енто  висит. Пишуть,мля! :facepalm:  А их уже нах послали. Сколько ж в стране дебилов!
   
Алкогігант мислі остаточно йобнувся  :facepalm1:
   
Субсидии будут ликвидированы. Наступит эпоха дикого капитализма.. Не спроможным оплатить коммуналку будут предоставлены дома для нищебродов
   
=================================
Точно! Мля! Не ведает АТЕЦ РАДНОЙ! :D   Удивляюсь єтим идиотам. А ведко про енто  висит. Пишуть,мля! :facepalm:  А их уже нах послали. Сколько ж в стране дебилов!

стараются, как в фэйсбук-группе ЗеКоманда  :weep:
   
Волька, у зв"язку з природньою тягою до акуратності у всьому, дозволю собі виправити твою цитату "Графиня,заламывая руки,бежала к пруду...."
В оригіналі ця фраза звучить так "Графина изменившимся лицом бежит пруду". До речі, це про дружину Льва Толстого.
   
Не спроможным оплатить коммуналку будут предоставлены дома для нищебродов

кстати, старая идея одного из "молодых лиц"
сами догадайтесь, какого
   
Волька, у зв"язку з природньою тягою до акуратності у всьому, дозволю собі виправити твою цитату "Графиня,заламывая руки,бежала к пруду...."
В оригіналі ця фраза звучить так "Графина изменившимся лицом бежит пруду". До речі, це про дружину Льва Толстого.
-----------------------------------------------
 Розумков  " с изменившимся лицом бежит к пруду"-тоже подходит. Просто есть какая-то фраза откуда то "она бежит,заламывая руки..." Я так і уявив! :D  Доречі,дуже зная цю кляту літературу ворога,я терпіти не можу Толстого. Ну може трохи А.К.Толстого що про вампірів писав. Вампіри-це особливість мокшанського національного характеру. :D
   
У них еще период розовых очков, всхлипываний от умиления и соплей. Каждый придумал своего Вовочку и наделил его возможностями решить свои личные проблемы... А инстайты у них впереди.
   
  Дебільність прихильники певної політсили вже зашкалює! Якийсь дитячий наїв! Мислення на рівні зобмованих головастиків.

 Тут на ФУПи один пише:" Треба написати Зеленському щоб заморозив та знизив тарифи на ЖКХ!", другий йому відповідає (люди,це на повному серьозі!!! ;o  ) "Ні-каже-краще писати на сайт Розмукова,скоріше дойде!" І такі енергійні,такі впевнені, такі,млять, піднесені!"

 І я уявляю, як Розумков може навіть прочитає це звернення і.... в нього полізуть очі,на обличчі проступить відчай і він,як ота графіня,що " заламывая руки бежала к пруду" кинеться до ЗЕленського і з криком:" Вова,тю,пане обраний Президенте! МИ ж забули про тарифи! Це катастрофа,відставка близька!!! Що скаже народ?!!!" А ЗЕленьський в перше у житті скорчить сурову,навіть мужню та строгу пику і громихне:" А ти,падло ,де був?!!! Чому не нагадав?!!! Для чого я тебе тут тримаю?!!! Ти плюєш на МІЙ народ?!!!" -і миттєво Розумков побіжіть на пресуху та дріжачим голосом прокукарекає,що вже з другого кварталу,після інагурації всі тарифи буде знижено вдічі!!!"
 
  Та довбні, вам вже він вже ж сказав,що ніяких тарифів знижено не буде, ніяких посадок,бо це справа судів, нічого він вам не винен. А буде все те ж лайно.але з поверненням синяків,мудачуків,рюзки мира та капітуляції.

Ідиоти! И ніякої Європи. Он Голобородько в кіно послав Європу в жопу.

Грішно сміятись над людьми, що вимагають спеціальну допомогу у житі. Їхня невина наївність та ті висновки які вони роблять оцінюючи ситуацію навколо себе, викликають тільки глибоке співчуття. Жалко, що таких в Україні більше половини.
   
Субсидии будут ликвидированы. Наступит эпоха дикого капитализма.. Не спроможным оплатить коммуналку будут предоставлены дома для нищебродов

Квартирні будинки переважної більшості громадян мають вік щонайменше в 30 років
І багато вже старіші ніж 40 чи 50 років

Це і є ті самі будинки для «нищебродов»
   
А может царь не знает, что холопы много за коммунальные платят?

такая отмазка не проканает уже  :gigi:



будут крутить на прямом 24\7  :D
   
вот глас электората Зеленского

   
для безфейсбучных, "веселые" картинки






   
  Дебільність прихильники певної політсили вже зашкалює! Якийсь дитячий наїв! Мислення на рівні зобмованих головастиків.

 Тут на ФУПи один пише:" Треба написати Зеленському щоб заморозив та знизив тарифи на ЖКХ!", другий йому відповідає (люди,це на повному серьозі!!! ;o  ) "Ні-каже-краще писати на сайт Розмукова,скоріше дойде!" І такі енергійні,такі впевнені, такі,млять, піднесені!"

 І я уявляю, як Розумков може навіть прочитає це звернення і.... в нього полізуть очі,на обличчі проступить відчай і він,як ота графіня,що " заламывая руки бежала к пруду" кинеться до ЗЕленського і з криком:" Вова,тю,пане обраний Президенте! МИ ж забули про тарифи! Це катастрофа,відставка близька!!! Що скаже народ?!!!" А ЗЕленьський в перше у житті скорчить сурову,навіть мужню та строгу пику і громихне:" А ти,падло ,де був?!!! Чому не нагадав?!!! Для чого я тебе тут тримаю?!!! Ти плюєш на МІЙ народ?!!!" -і миттєво Розумков побіжіть на пресуху та дріжачим голосом прокукарекає,що вже з другого кварталу,після інагурації всі тарифи буде знижено вдічі!!!"
 
  Та довбні, вам вже він вже ж сказав,що ніяких тарифів знижено не буде, ніяких посадок,бо це справа судів, нічого він вам не винен. А буде все те ж лайно.але з поверненням синяків,мудачуків,рюзки мира та капітуляції.

Ідиоти! И ніякої Європи. Он Голобородько в кіно послав Європу в жопу.


о, мудрейший, отец всех мудрых, славлю мудрость твою, не знающую равных от Сяна до Дона, но сердце мое печально, ибо выделенное сказал твой покорный слуга, почитатель твоего таланта. Извини, что ирония, заложенная мной была слишком мала, чтобы ее оценил твой гений, но с другой стороны доволен, что реприза эта сподвигла тебя на новый зов души.
Да не оставит тебя вдохновение! ))))
   
кто неудобно дрочится с впн, ставим лайк! :super:
   
Квартирні будинки переважної більшості громадян мають вік щонайменше в 30 років
І багато вже старіші ніж 40 чи 50 років

Це і є ті самі будинки для «нищебродов»

   
Я нє пойняв, а тут шо не так???



Якраз сьогодні об'явили, що Пеця та Гройсманв ВЖЕ це зробили!  :lol:
Так шо викреслюйте!
   
Хто б мав сумніви, що комунальні телепні, мишебратья, вата і уставшіє от войни та блакіровкі вкантактєгов - електороат "зе"...
   
Хто б мав сумніви, що комунальні телепні, мишебратья, вата і уставшіє от войни та блакіровкі вкантактєгов - електороат "зе"...
ага, практично весь зріз електорату Зе :rotate:
   
Субсидии будут ликвидированы. Наступит эпоха дикого капитализма.. Не спроможным оплатить коммуналку будут предоставлены дома для нищебродов
+================================================================+
А що дал? 65% громадян - в притулки! Хто оплачуватиме цей дебілізм? І хто
підтримуватиме таку владу?
   
+================================================================+
А що дал? 65% громадян - в притулки! Хто оплачуватиме цей дебілізм? І хто
підтримуватиме таку владу?
За всьо нада платить
   
За всьо нада платить

+=========================================================+
Ось народ і заплатив потроху недовірою. Підвищили тарифи в 5 разів -
підвищуйте зарплати та пенсії теж у 5 разів!
   
+=========================================================+
Ось народ і заплатив потроху недовірою. Підвищили тарифи в 5 разів -
підвищуйте зарплати та пенсії теж у 5 разів!
Плановая экономика давно умерла.
   
 :facepalm1:
млять почитав...

i  цi люди розповiдали анекдоти про молдован i лямпочку?   :gigi:
   
"Ідиоти! И ніякої Європи. Он Голобородько в кіно послав Європу в жопу." (с)
Європа вже під хуйло, очі протрить. СП-2 шурують повним ходом, Кримський міст строять, Сіменс...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія