Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Виступає Грося

Виступає Грося

Хвастає який він крутий. заяву каже подасть, але як я зрозумів , планує працювати й далі
   
Re: Виступає Грося

Хвастає який він крутий. заяву каже подасть, але як я зрозумів , планує працювати й далі

есть такое. много он для украины сделал
   
Re: Виступає Грося

есть такое. много он для украины сделал

Ага. Стала Україна найбіднішою країною Європи
   
Re: Виступає Грося

Ага. Стала Україна найбіднішою країною Європи

 :lol:  А була найбагатшою ?
   
Re: Виступає Грося

:lol:  А була найбагатшою ?
тобто просто залишилась ьам дде була правда троха нижче  :laugh:
   
Re: Виступає Грося

Ага. Стала Україна найбіднішою країною Європи

а була наверное багатой?  ну до гроси

   
Re: Виступає Грося

тобто просто залишилась ьам дде була правда троха нижче  :laugh:

лично я выше. не повезло тебе
   
Re: Виступає Грося

а була наверное багатой?  ну до гроси

одно говно кгрица
   
Re: Виступає Грося

Ага. Стала Україна найбіднішою країною Європи

Жирна свиня предлагает себя всем, лишь бьі при корьіте остаться

   
Re: Виступає Грося

лично я выше. не повезло тебе
ну з таким фінансуванням від петра я не сумнівався шо всі боти піднялись. тому тепер скулять
   
Re: Виступає Грося
den

ВВП ппс на душу 9200 ( за 2018 рік)
Найвищий показник за всю незалежність
   
Re: Виступає Грося

ну з таким фінансуванням від петра я не сумнівався шо всі боти піднялись. тому тепер скулять

ну теперь зеботы поднимутся. так что не ной
   
Re: Виступає Грося

ВВП ппс на душу 9200 ( за 2018 рік)
Найвищий показник за всю незалежність

Найкраще , згідно статистики , люди жили в пізньому есесері. Досить мені казати, щоб я не вірив своїм очам. Я вірю. В пенсію 2500 грн ( і це ще там 900 грн атошних) та їзджу по тих дорогах, по яких я їзджу. І ще . Робочі місця. В мене зять з двома вишами, донька з червоним дипломом, і я ще доволі міцний не можу знайти достойну роботу.
   
Re: Виступає Грося

ну теперь зеботы поднимутся. так что не ной

Я не зебот і ніколи ним не був. Я юльок все своє політичне життя. Але реально дивлюсь на становище в країні і на прізвища в уряді.
   
Re: Виступає Грося
RSP

:lol:  А була найбагатшою ?

Як би там не було але до цих післямайданних гандонів в мене сукупно було в гривні десь біля 8, що становило біля (до) 1000 дол. Це вже якось більш менш не Габон.
Прискакала підарасня пєтіна і стало херня повна. Гіршегабона.
За ту саму роботу. Я ж бл...на Україну а не закордон працюю.
І ці підараси це щось кувікають,  віра в них митрополії турецької, армія обкрадена, гражданскіх атсєчь і свати в Росії. Підараси одним словом.
   
Re: Виступає Грося

а шо каже - показав як управляти державою?
   
Re: Виступає Грося

а шо каже - показав як управляти державою?
Видали в 2018 відсотками за облігаціями (це ті 160 млрд., що "врятували банк від краху") Приватбанку більше 9 ярдів.
На початку травня "здивували":
ПриватБанк направить 11,52 млрд грн (90% чистого прибутку за 2018 рік) на виплату дивідендів акціонеру банку – державі.
Економіка така економіка.
   
Re: Виступає Грося

Видали в 2018 відсотками за облігаціями (це ті 160 млрд., що "врятували банк від краху") Приватбанку більше 9 ярдів.
На початку травня "здивували":
ПриватБанк направить 11,52 млрд грн (90% чистого прибутку за 2018 рік) на виплату дивідендів акціонеру банку – державі.
Економіка така економіка.

Заібісь. Здерли з держави 20% за облігації, і направили назад в бюджет менше 10% "прибутку". Заіпісь, педроекономіка. Але уявіть коли ці віртуальні овдп наєпнуцця. Чи буде цряд їх приймати назад?
   
Re: Виступає Грося

Жирна свиня предлагает себя всем, лишь бьі при корьіте остаться
Он похудел 8-)
   
Re: Виступає Грося

Он похудел 8-)

Скільки це коштувало українському бюджету
   
Re: Виступає Грося

Скільки це коштувало українському бюджету

при гросе бюджет рос как валютные резервы
   
Re: Виступає Грося

Найкраще , згідно статистики , люди жили в пізньому есесері. Досить мені казати, щоб я не вірив своїм очам. Я вірю. В пенсію 2500 грн ( і це ще там 900 грн атошних) та їзджу по тих дорогах, по яких я їзджу. І ще . Робочі місця. В мене зять з двома вишами, донька з червоним дипломом, і я ще доволі міцний не можу знайти достойну роботу.
а вот у работодателей другая проблема, нет нормальных работников даже на высокую зарплату. Потому что зарплату сначала нужно заработать, а потом получить. И дипломы тут до одного места. Главное - умеешь ли ты принести прибыль собственнику бизнеса, чтобы было с чего тебе зарплату платить.
   
Re: Виступає Грося

а вот у работодателей другая проблема, нет нормальных работников даже на высокую зарплату. Потому что зарплату сначала нужно заработать, а потом получить. И дипломы тут до одного места. Главное - умеешь ли ты принести прибыль собственнику бизнеса, чтобы было с чего тебе зарплату платить.

Давай. Пропонуй мені роботу.
   
Re: Виступає Грося

лично я выше. не повезло тебе

(позіхаючи)Брешешь....

Покажи декларації за 16 та 18-й.
   
Re: Виступає Грося

(позіхаючи)Брешешь....

Покажи декларації за 16 та 18-й.

Ага. Нулів у нього більше...
   
Re: Виступає Грося

Давай. Пропонуй мені роботу.

и мне :-B
   
Re: Виступає Грося

Давай. Пропонуй мені роботу.
зачем? я разве тебе что-то должен, чтобы по твоему требованию придумывать вакансии?
   
Re: Виступає Грося

зачем? я разве тебе что-то должен, чтобы по твоему требованию придумывать вакансии?

Ти ні. Винен, а правильніше, повинен Грося. Ти ж розкажуєш як шикарно при ньому живеш, от і я так хочу.
   
Re: Виступає Грося

:lol:  А була найбагатшою ?
Якщо була бідною і залишилися бідною, відповідно Грося нічого корисного не зробив
   
Re: Виступає Грося

Ти ні. Винен, а правильніше, повинен Грося. Ти ж розкажуєш як шикарно при ньому живеш, от і я так хочу.
покажи цитату где я рассказываю про шикарную жизнь. Или не кизди. Да, я живу по меркам многих хорошо. Но никого не волнует какой ценой. 10 лет полного писеца по здоровью. Можно было сказать "я самый больной в мире человек, заботьтесь обо мне". И жить на шее у семьи. Но я боролся. Пробовал. Несколько раз начинал с нуля. Сменил с десяток професс ий. При том, что не могу работать полный рабочий день. Не полностью выздоровел, да и невозможно это, но научился успевать много в те несколько часов, когда могу нормально функционировать и перемещаться. Содержу семью, создаю рабочие места, участвую в помощи детским домам, помогаю волонтерам на фронте, помогаю молодым бизнесменам делать меньше ошибок. А в остальное время стону от боли и пытаюсь не сорваться в депрессуху ибо это очень выматывает. И мне пох на слабаков. Потому что я знаю, что все зависит только от меня. Кем я выберу быть и приложу для этого все силы.

п.с. мне по большому счету насрать на то, кто во власти. Но не насрать, к чему эта власть приводит мою страну.

Останнє редагування: 22 травня 2019 12:53:25 від Kren
   
Re: Виступає Грося

покажи цитату где я рассказываю про шикарную жизнь. Или не кизди. Да, я живу по меркам многих хорошо. Но никого не волнует какой ценой. 10 лет полного писеца по здоровью. Можно было сказать "я самый больной в мире человек, заботьтесь обо мне". И жить на шее у семьи. Но я боролся. Пробовал. Несколько раз начинал с нуля. Сменил с десяток професс ий. При том, что не могу работать полный рабочий день. Не полностью выздоровел, да и невозможно это, но научился успевать много в те несколько часов, когда могу нормально функционировать и перемещаться. Содержу семью, создаю рабочие места, участвую в помощи детским домам, помогаю волонтерам на фронте, помогаю молодым бизнесменам делать меньше ошибок. А в остальное время стону от боли и пытаюсь не сорваться в депрессуху ибо это очень выматывает. И мне пох на слабаков. Потому что я знаю, что все зависит только от меня. Кем я выберу быть и приложу для этого все силы.

п.с. мне по большому счету насрать на то, кто во власти. Но не насрать, к чему эта власть приводит мою страну.

Я вам співчуваю. Ви молодець. А яі багото ще хто , нажаль, залежу від того як працює уряд
   
Re: Виступає Грося

Я вам співчуваю. Ви молодець. А яі багото ще хто , нажаль, залежу від того як працює уряд
на самом деле нет. все зависят только от себя. мало кто это просто понимает. попробуйте хоть ненадолго это представить и принять.
и на этой нашей внушенной зависимости от людей и обстоятельств и играют манипуляторы и политики.

Останнє редагування: 22 травня 2019 13:00:46 від Kren
   
Re: Виступає Грося

В сравнении с Президентом,Гройсман практически академиком выглядит...как не прискорбно...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія