Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Подвійне громадянсво: чи потрібне воно українцям і чи можуть за це покарати

Міг показати, що в Україні працює на канадську фірму після того, як получив ПР. Але всерівно він 2.5 року в сізо просидів. Це напевно не може рахуватись як праця.
   
Міг показати, що в Україні працює на канадську фірму після того, як получив ПР. Але всерівно він 2.5 року в сізо просидів. Це напевно не може рахуватись як праця.

А що так можна? Ніби то потрібно ФІЗИЧНО перебувати на території Канади визначений термін в кілька років. Навіть не знаю скільки зараз. Раніше було мінімум три роки.
   
Я вважаю, що Україна повинна офіційно визнати подвійне громадянство для країн-партнерів типу США і Канади. І заборонити подвійне з країнами-ворогами типу рашки.

Угу...

І після кожних виборів міняти закони. Міняючи місцями газви «країни-партнери» і «країни-вороги».

А ще відновлючи громадянство українців, які мають паспорти КОЛИШНІХ країн-ворогв і скасовуючи громадянства КОЛИШНІХ країн-партнерів.

І так кожного разу після чергових чи позачергових виборів.

 :D
   
А що так можна? Ніби то потрібно ФІЗИЧНО перебувати на території Канади визначений термін в кілька років. Навіть не знаю скільки зараз. Раніше було мінімум три роки.
Якщо працюєш на канадську корпорацію, відповідно получаєш канадську зарплату і платиш канадські податки, то рахується, що проживаєш на території Канади. А закордоном типу в відряджені.
   
he needed to work for Canadian Crown corporation!!! or Canadian government in order to have the time of work and live abroad counted toward the residency criteria.
   
Я вважаю, що Україна повинна офіційно визнати подвійне громадянство для країн-партнерів типу США і Канади. І заборонити подвійне з країнами-ворогами типу рашки.

Угорщина - країна-партнер чи країна-ворог?
   
Чи є людина яка  поіхала на ПМЖ в Канаду і здала внутрішній паспорт в ОВІР для отримання дозвілу на виізд украінским громадянином? Людина не ставала на облік в украінскому консульстві, має канадійське громадянство.??
   
Ви знову теоретизуєте не маючи жодноі уяви про те подвійне громадянство .( маю на увазі в реалі —на практиці).
А могли б спитати в Люксембургера.Він знає що і як насправді—— тобто в реалі.
Ну і я можу дещо розповісти про румунське громадянство—— я допомагав таке отримати хорошим людям))
Все простіше насправді.Без теоретизування. Людям потрібно——люди роблять.( якщо мають на те причини і можливості).
Що там про це думають "діаспоряни", або уряд Украіни——як говорило болукашко——"до сраки"(с)
   
Ви знову теоретизуєте не маючи жодноі уяви про те подвійне громадянство .( маю на увазі в реалі —на практиці).
А могли б спитати в Люксембургера.Він знає що і як насправді—— тобто в реалі.
Ну і я можу дещо розповісти про румунське громадянство—— я допомагав таке отримати хорошим людям))
Все простіше насправді.Без теоретизування. Людям потрібно——люди роблять.( якщо мають на те причини і можливості).
Що там про це думають "діаспоряни", або уряд Украіни——як говорило болукашко——"до сраки"(с)

У разі війни України з Угорщиною чи Румунією за кого ті подвійні громадяни воюватимуть?
   
У разі війни України з Угорщиною чи Румунією за кого ті подвійні громадяни воюватимуть?

Чесно вам скажу))——
Не для того вони витрачали час та грощі щоб надалі воювати за інтереси політиків однієі або іншоі сторони.
Зазвичай набуття( а точніше повернення) такого громадянства—— це можливість для дітей насамперед проживати безпроблемно в ситій Европі і не займатися політиканством))
   
У разі війни України з Угорщиною чи Румунією за кого ті подвійні громадяни воюватимуть?
За того кого вважатимуть правим. На Донбасі за москалів воювало/воює купа людей з одним українським громадянством і навпаки. Так що громадянство тут не показник.

Причому багатьом білорусам і росіянам, які воювали за Україну за весь цей час українське громадянство так і не дали.

Останнє редагування: 12 січня 2019 00:34:56 від Etobicoke Resident
   
У разі війни України з Угорщиною чи Румунією за кого ті подвійні громадяни воюватимуть?

За особистими переконаннями, 100%
   
Навіщо стільки слов? Українське законодавство дійсно не передбачає подвійного громадянства, але тільки через те, що хто б ні  був, із яким паспортом, є громадянином України з усіма правами і обов'язками. Для неньки, ви, з паспортами різних країн, залишитесь завжди громадянами України. З усіма наслідками
   
Навіщо стільки слов? Українське законодавство дійсно не передбачає подвійного громадянства, але тільки через те, що хто б ні  був, із яким паспортом, є громадянином України з усіма правами і обов'язками. Для неньки, ви, з паспортами різних країн, залишитесь завжди громадянами України. З усіма наслідками

Так.
Є ще фішка така—— в Украіні чи то за громадянство ,чи то за "незаконний перехід кордону"( за румунським пашапортом) передбачено адмінвирок—— щось біля 500 грн. Деякі новоявлені румуни спеціально світили свій пашпорт , і платили той штраф—— один раз заплатив і ідь скільки тобі потрібно( тіпа не мають права за одне й те ж порушення карати ще раз). Якось так там було.( особисто з цим не стикався—— можу в деталях помилитися).
   
Так.
Є ще фішка така—— в Украіні чи то за громадянство ,чи то за "незаконний перехід кордону"( за румунським пашапортом) передбачено адмінвирок—— щось біля 500 грн. Деякі новоявлені румуни спеціально світили свій пашпорт , і платили той штраф—— один раз заплатив і ідь скільки тобі потрібно( тіпа не мають права за одне й те ж порушення карати ще раз). Якось так там було.( особисто з цим не стикався—— можу в деталях помилитися).
[/quot
Так за незаконний перетин кордону
   
Розповідаю конкретні людськи історії  :-B

Ну, колись я був молодий і дурний, одружився на кацапці з Волгограду. Ну, в неї батьки були з Кропивницького і вона вдавала українку з себе...
Після одруження відразу вирішила (1992) отримати громадянство України - то було просто - сходила в консульство РФ, відмовилась від громадянства РФ (ні, не так, написала заяву, що не хоче його здобувати) - з тою заявою отримала за рік громадянство України.

Так ось, позбутись його практично неможливо. Колишня хоче вже 23 роки поновити громадянство РФ, а хєр там. З неї вимагають єдиний папірець - що вона не є громадянкою України. Більш нічого, але отримати те нереально. уряд (Я ще потрохи знущаюсь і кожні пару років надсилаю до "Волгограду" нотаріальну копію її відмови від набуття громадянства РФ :) Щоб не знайшла, сучка, обхідного маневру :)

Друга, уявіть собі, людина отримала по життю ще два громадянства - Таіланду та Н. Зеландії. При тому відмовилась від українського офіційно і здала паспорт до посольства, де була офіційно на консульському обліку.

А через кілька років стала працювати на  уряд Таїланду офіційно - причому в Києві (відрядження на 5 років) то Таіланд запрсив відновити людині паспорт та ІПН України і Україна це зробила за місяць.

Тобто тепер в людини три паспорти :)

При цьому жодних проблем немає :) І біометрику видали без питань :) 

Останнє редагування: 12 січня 2019 01:19:07 від Сергій SV
   
Щоб припинили українське громадянство без твоєї згоди, треба стати особистим ворогом Порошенка.
+
або як мінімум серйозним політ. конкурентом.
о, тоді шобла гандонів у владі швидко ворушиться і згадує про потрібний закон який можна використати проти ворогів.
   
По першому, отримання громадянства РФ - не проблеми України. По -другому, рад за неї
   
По першому, отримання громадянства РФ - не проблеми України. По -другому, рад за неї

100% так і є
   
Угорщина - країна-партнер чи країна-ворог?
Потрібна чітка заборона громадянства країн, що мають спільний кордон з Україною. Що не було потім небажаного впливу і маніпуляцій. Правда, вже пізно, це потрібно було робити ще в 90х роках.
   
+
або як мінімум серйозним політ. конкурентом.
о, тоді шобла гандонів у владі швидко ворушиться і згадує про потрібний закон який можна використати проти ворогів.

Блін...  Ну немає закону, який би дозволяв позбавляти українського громадянства громадянина України (з народження), який отримав інше громадянство.

Скільки про це можна говорити?
   
Але ковбасники з двома паспортами жопами крутять...
   
Потрібна чітка заборона громадянства країн, що мають спільний кордон з Україною. Що не було потім небажаного впливу і маніпуляцій. Правда, вже пізно, це потрібно було робити ще в 90х роках.

Народні обранці самі собі заборонять?
   
Але ковбасники з двома паспортами жопами крутять...

свята правда, у нас, ковбасників, як мінімум два паспорти. Український і американський чи канадський. Для подорожей по світу використовуємо американський. Для голосування за Президента України - наш український паспорт.
   
Блін...  Ну немає закону, який би дозволяв позбавляти українського громадянства громадянина України (з народження), який отримав інше громадянство.

Скільки про це можна говорити?
є закон. але використовують його (чи можуть використати) "як дишло", точково, тобто в корисливо-політичних цілях.
"отримання іншого громадянства є підставою для позбавлення громаднства України". Тобто не обовязково, але при бажанні Президента, можливо позбавити.

Доки громадянин України не стане конкурентом владним паразитам і погрожуватиме перевернути звичні корита і потоки, всім пох-- на його N інших громадянств.
   
Сам би був не против подвійного громадянства, але повинен визнати, що зараз Україна цього зробити не може. І, думаю, самі розумієте чому. 
   
Однако попробуйте восстановить утерянное укр гражданство.Знаю кучу историй-требуют сдачу оригинального (или взятку).А кто ж отдаст американское,канадское или европейское?

Таким образом Украина теряет несколько миллионов граждан единоразово.

бачила своїми очима в посольстві, як молодик з ізраїльським паспортом отримав на додачу ще й український. запитала його українською - з якої причини йому надала україна громадянство - він ні слова не зрозумів, сказав, шо розсійську розуміє. пояснив, шо його вивезли в ізраїль з україни малою дитиною, а у відні він шось штудіює.
   
там же ж бачила, як одна українська пара нарешті вже відмовилася від українського громадянства, це доволі довга процедура виходить. виглядали вже дуже втомленими від процесу.
   
готовий цьому ублюдку свій український паспорт в глотку засунути ...

А мадярський кому?
   
От я хоч і маю знайомих які цим займаються безпосередньо——але все ж таки не прояснив поки що——
Чи є те що людина подала на відмову від укр.громадянства підставою вважати іі угорцем чи румуном( за новим паспортом)?
Чи все таки має бути остаточно завершена процедура?
пс. Ті кого я знаю ——не знаю щоб хтось відмовлявся.
Але розумію що є й такі .
   
А шо делать бедному евгею когда жлобкувата Канада не дает визы? Или жлобкувата Брытания требует нагло 100 евро за полугодовую визу. А губа не трэснет?  :snooks: Дешевле будет сделать себе зеут таудат. Чи таудат зеут? Ну вы поняли. И поехали к мистеру Макоуэю в гости. Да, мистер Макоуэй?
   
От я хоч і маю знайомих які цим займаються безпосередньо——але все ж таки не прояснив поки що——
Чи є те що людина подала на відмову від укр.громадянства підставою вважати іі угорцем чи румуном( за новим паспортом)?
Чи все таки має бути остаточно завершена процедура?
пс. Ті кого я знаю ——не знаю щоб хтось відмовлявся.
Але розумію що є й такі .

як я побачила ту українську пару, то ясно, шо в них вже з австрійським паспортом і громадянством була дуже довга і виморочна процедура відмови від українського громадянства. і нібито вони її пройшли і здолали, і їм було сказано, шо все. чесно-чесно вони вже більше не є громадянами україни.
   
як я побачила ту українську пару, то ясно, шо в них вже з австрійським паспортом і громадянством була дуже довга і виморочна процедура відмови від українського громадянства. і нібито вони її пройшли і здолали, і їм було сказано, шо все. чесно-чесно вони вже більше не є громадянами україни.

Та ото ж...

Спробуй ще анулювати українське громадянство. Для цього треба мати ну дуже сильну мотивацію, міцні нерви, час, натхнення і гроші.

А тут боти весь час репетують про якусь автоматичну втрату громадянства. Навіть не глянувши в той закон про громадянство. І ще й Конституцію до чогось приплітають.
   
Та ото ж...

Спробуй ще анулювати українське громадянство. Для цього треба мати ну дуже сильну мотивацію, міцні нерви, час, натхнення і гроші.

А тут боти весь час репетують про якусь автоматичну втрату громадянства. Навіть не глянувши в той закон про громадянство. І ще й Конституцію до чогось приплітають.

 время и деньги нужно. все можно сделать через консульство. сперва оформить выезд на ПМЖ, потом отказ от гражданства.
цена вопрса от $500 с носа. по времени, наверное, года два
   
а хто зможе відповісти на таке питання: подружжя яке є громадянами України, отримало американське громадянство і проживає постійно в США, тобто вони мають подвійне громадянство. В них є дитина, яка народилася в Україні, але виїхала з ними до США у підлітковому віці по приписному свідостві і також отримала громадянство США. Питання: діти цієї дитини (тобто онуки для подружжя) які народяться в США, вони будуть вважатися також громадянами України?  А наступні діти цих дітей? Коли ця черга українського громадянства закінчується?
   
время и деньги нужно. все можно сделать через консульство. сперва оформить выезд на ПМЖ, потом отказ от гражданства.
цена вопрса от $500 с носа. по времени, наверное, года два

Одну гору документів зібрати це щось із чимось. Включно із документами із України. А якщо загубив паспорт, військовий квиток (посвідчення офіцера) чи трудову книжку, то навіть не знаю що треба робити - відновлювати? Щоб потім відразу здати.

При чому, треба викласти абсолютно всю сучасну інформацію про себе. Підтвердивши все офіційними документами. Щоб ті документи осіли невідомо де. Або гуляли в базах даних які продаються на кожному розі.

Це дійсно муторна, важка і нервова справа на роки. На таке можуть підти лише ті, кому вкрай НЕОБХІДНО позбутись українського громадянства. Наприклад, щоб отримати нове в країні, яка вимагає такого позбавлення попереднього громадянства.

Щоб отримати велику честь - персональний указ президента України з власним іменем.

   
а хто зможе відповісти на таке питання: подружжя яке є громадянами України, отримало американське громадянство і проживає постійно в США, тобто вони мають подвійне громадянство. В них є дитина, яка народилася в Україні, але виїхала з ними до США у підлітковому віці по приписному свідостві і також отримала громадянство США. Питання: діти цієї дитини (тобто онуки для подружжя) які народяться в США, вони будуть вважатися також громадянами України?  А наступні діти цих дітей? Коли ця черга українського громадянства закінчується?

Подружжя однозначно вважається громадянами України. Їхня народжена в Україні дитина МАБУТЬ також.

Всі решта народжені за межами України в той час, коли їх батьки вже мали громадянство США, вже не є громадянами України. На них принцип «автоматичного громадянства» закінчується.

Останнє редагування: 12 січня 2019 20:59:30 від Маковій
   
а хто зможе відповісти на таке питання: подружжя яке є громадянами України, отримало американське громадянство і проживає постійно в США, тобто вони мають подвійне громадянство. В них є дитина, яка народилася в Україні, але виїхала з ними до США у підлітковому віці по приписному свідостві і також отримала громадянство США. Питання: діти цієї дитини (тобто онуки для подружжя) які народяться в США, вони будуть вважатися також громадянами України?  А наступні діти цих дітей? Коли ця черга українського громадянства закінчується?

с точки зрения закона - не знаю. на практике что бы получить украинский паспорт для ребенка рожденного запределами украины, его нужно признать гражданином украины через консульство.
я практически не сомневаюсь в том, что первый ребенок который не пройдет это процедуру и не получит украинский паспорт попросту не будет известен Украине как ее гражданин.
   
Угу...

І після кожних виборів міняти закони. Міняючи місцями газви «країни-партнери» і «країни-вороги».

А ще відновлючи громадянство українців, які мають паспорти КОЛИШНІХ країн-ворогв і скасовуючи громадянства КОЛИШНІХ країн-партнерів.

І так кожного разу після чергових чи позачергових виборів.

 :D

Я все-таки сподіваюсь, що у мудрого українського народу рашка назавжди залишиться ворогом номер один, а США та Канада - вірними друзями :).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія