Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Діти за кордоном. Що робимо?

Re: Діти за кордоном. Що робимо?

Хай сидять в Польщі -там безпечніше. наша форумчанка Ночне Коте* звідти писала, що в Польщі все достойно і на рівні заходи карантину.

І вона свого батька, який приїхав до них у гості, не відпускає тепер в Україну.
Блін, ви різниці між влаштованою дорослою людиною яка не випускає батька" і двома дітьми яким немає за що жити не відчуваєте?
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

ти як батько маєш дбати виключно за інтереси своїх дітей. ти і сам це розумієш. ніхто крім тебе про них не подбає. роби все що можеш

вплоть до продажі нирки. своєї
переглянь "війна світів" з томом крузом - як батько рятував свого сина - і вперед.

інтереси суспільства і навіть людства порівняно з батьківською відповідальнітсю за своїх дітей - фон
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

Блаблакар, сьогодні з Кракова до Львова можна виїхати за 400-500 грн

Останнє редагування: 18 березня 2020 09:13:21 від Fisher
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

яке благородство?

данібожежмой! я такоє же бидло как і ви (с).

ті, хто відправляв дітей навчатися, робив це не за безплатно, бо немає у Польщі безплатних програм навчання для іноземців. У цих людей є гроші на утримання дітей. за гуртожиток вже заплачено до кінця навчального року, продукти у Польщі не на багато дорожчі ніж в Україні. Так що, нехай сидять і мовчки пересилають дітям гроші, а не жмотнічяють тут. Вони знали шо роблять і знали на шо йшли. Для них цей вірус - лише привід зайвий раз за державний кошт свою дитину побачити. Бо всі оті забирання українців із розголосом на увесь світ відбуваються державним коштом принаймні літака в один бік, а то й в обидва. Якщо немаж грошей на утримування дітей, то нафіга ви їх туди посилали? А як закінчиться карантин, то у вас вже одразу ж появляться гроші на утримання ваших дітей в Польщі? Тобто, у аас немає грошей лише на їхнє утримання в Польші під час карантину? якісь вибіркові у вас статки..

все це так. але й ти для свого сина небо прихилиш як зможеш
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

яке благородство?

данібожежмой! я такоє же бидло как і ви (с).

ті, хто відправляв дітей навчатися, робив це не за безплатно, бо немає у Польщі безплатних програм навчання для іноземців. У цих людей є гроші на утримання дітей. за гуртожиток вже заплачено до кінця навчального року, продукти у Польщі не на багато дорожчі ніж в Україні. Так що, нехай сидять і мовчки пересилають дітям гроші, а не жмотнічяють тут. Вони знали шо роблять і знали на шо йшли. Для них цей вірус - лише привід зайвий раз за державний кошт свою дитину побачити. Бо всі оті забирання українців із розголосом на увесь світ відбуваються державним коштом принаймні літака в один бік, а то й в обидва. Якщо немаж грошей на утримування дітей, то нафіга ви їх туди посилали? А як закінчиться карантин, то у вас вже одразу ж появляться гроші на утримання ваших дітей в Польщі? Тобто, у аас немає грошей лише на їхнє утримання в Польші під час карантину? якісь вибіркові у вас статки..
З першого речення у вас помилка. В Польщі практично у всіх державних університетах є бесплатні програми для українських громадян польського походження. Крім того вони приймають на навчання за робочими спеціальностями (слюсар, механік сільгосптехніки, зварник...) українських громадян за системою вчись і працюй.
Все інше від вашого невіглавства, бо це дуже серйозна проблема для батьків у кого діти далеко.
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

все це так. але й ти для свого сина небо прихилиш як зможеш
Ну то ж її син, а інші діти...
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

все це так. але й ти для свого сина небо прихилиш як зможеш
коли треба було, то прихиляла, і не нила тут.
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

ті, хто відправляв дітей навчатися, робив це не за безплатно, бо немає у Польщі безплатних програм навчання для іноземців.
Це помилка.
Пасинок поступив на бюджет у Вроцлав і у КНУ одночасно. Вибрав КНУ.

Про інше ви майже праві. Але тут нема теми для діскусії. Як є так і є.
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

Я в туризмі  :cray:

Сумно :-(
Туризм зараз просто Жоооопаааа
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

З першого речення у вас помилка. В Польщі практично у всіх державних університетах є бесплатні програми для українських громадян польського походження. Крім того вони приймають на навчання за робочими спеціальностями (слюсар, механік сільгосптехніки, зварник...) українських громадян за системою вчись і працюй.
Все інше від вашого невіглавства, бо це дуже серйозна проблема для батьків у кого діти далеко.
шановні, не блюзнірствуйте. вас ніхто не примушував відправляти дітей в польщу - це виключно ваше особисте бажання і рішення, і всі ризики ви за його реалізацію повинні компенсувати самі. І не треба своїми хатєлками ставити під удар інших осіб, що перебувають у зоні ризику, з ким ваша дитина, їдучи сюди і приїхавши сюди, моде контактувати. Ще раз повторюю: не розносьте цю заразу по світу, подумайте про стареньких і хворих, що перебувають у групі ризику.

І особо сердобольним: коли моя дитина опинилася була у аналогічній ситуації - я тут еа ФУПі не скавуліла, а шукала самотужки вихід. Перечисляйте дітям гроші і нехай там сидять.

Чи це вже новий спосіб випрошування грошей для діточок у Польщі?
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

Ну то ж її син, а інші діти...
не блюзнірствуйте. Я з усіх своїх складних фінансових ситуацій шукала вихід сама.

   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

З першого речення у вас помилка. В Польщі практично у всіх державних університетах є бесплатні програми для українських громадян польського походження. Крім того вони приймають на навчання за робочими спеціальностями (слюсар, механік сільгосптехніки, зварник...) українських громадян за системою вчись і працюй.
Все інше від вашого невіглавства, бо це дуже серйозна проблема для батьків у кого діти далеко.
безплатно? тим більше не повинно бути проблем.
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

В мене двійко.
Одна вчіться (призупинене), інша працювала (зараз отримує якусь підтримку - але...).
Польща.
Всьо, додому?
Бо грошей на наступний місяць йок.

вже нічого
пересилати гроші і спілкуватись онлайн
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

шановні, не блюзнірствуйте. вас ніхто не примушував відправляти дітей в польщу - це виключно ваше особисте бажання і рішення, і всі ризики ви за його реалізацію повинні компенсувати самі. І не треба своїми хатєлками ставити під удар інших осіб, що перебувають у зоні ризику, з ким ваша дитина, їдучи сюди і приїхавши сюди, моде контактувати. Ще раз повторюю: не розносьте цю заразу по світу, подумайте про стареньких і хворих, що перебувають у групі ризику.

І особо сердобольним: коли моя дитина опинилася була у аналогічній ситуації - я тут еа ФУПі не скавуліла, а шукала самотужки вихід. Перечисляйте дітям гроші і нехай там сидять.

Чи це вже новий спосіб випрошування грошей для діточок у Польщі?
А хто просить грошей?
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

А хто просить грошей?
а де я стверджую? я запитую.
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

безкоштовно або за пільговими цінами.

Це такі міста: Стамбул,


Это шутка такая была?
ПОЛНЕЙШЕЕ ВРАНЬЕ!!!

Убрали всех, летаит стала только МАУ по 530 евро за билет 
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

Краще залищатись в Польщі,
попри все вона ближче до цивілізації - і криза і вихід з кризи там буде легший в порівнянні з Україною ..

хіба є зовсім критична ситуація з оплатою помешкання..


В мене двійко.
Одна вчіться (призупинене), інша працювала (зараз отримує якусь підтримку - але...).
Польща.
Всьо, додому?
Бо грошей на наступний місяць йок.
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

все це так. але й ти для свого сина небо прихилиш як зможеш
Саме так! Але наразі моя дитина з Польщі "нахиляє небо" для своїх батьків та бабусь.... Може ми її не правильно виховували? Х\з....
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

Дивно, у мене теж студент в Польщі, прийшла вказівка не залишати Польщу, бо потім невідомо чи буде змога вернутись, навчання організовано дистанційно. А за що раніше ваша студентка жила, якщо зараз грошей не стало?

І для попередньої дописувачки - у Польщі більш ніж багато безплатних програм навчання, у мого сина дуже багато знайомих, ніхто за навчання не платить
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?


І для попередньої дописувачки - у Польщі більш ніж багато безплатних програм навчання, у мого сина дуже багато знайомих, ніхто за навчання не платить
Тим більше не бачу проблем для дітей.
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

Тим більше не бачу проблем для дітей.

У мене така ж думка. Польща офіційно заявила, що у випадку чого лікуватиме всіх, незалежно від громадянства, всі студенти застраховані, карантин там - куди нашому. Мій студент тільки заїкнувся, сказала, щоб не рипався, ще й в університеті пригрозили нікуди не їхати. Тому позиція автора теми дуже дивна.
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

У мене така ж думка. Польща офіційно заявила, що у випадку чого лікуватиме всіх, незалежно від громадянства, всі студенти застраховані, карантин там - куди нашому. Мій студент тільки заїкнувся, сказала, щоб не рипався, ще й в університеті пригрозили нікуди не їхати. Тому позиція автора теми дуже дивна.
[/b]
 Зовсім не дивна. Звичайний наброс шоколадноколірної субстанції на пропєллєр... Дай! ДАЙ! ДАААЙ хоть шось на шару мені!!!! Кацапус вульгаріс елємєнтарний...
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

Автівкою по Польщі до кордону. Там пішки чи тією ж автівкою. Це (на виїзд) не заборонено. А наші, хто з карткою поляка, можуть у Польщу вїзжати.
хз як там  з картою, але і для поляків в"їзд до Польщі через 2-тижневий карантин.
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

[/b]
Зовсім не дивна. Звичайний наброс шоколадноколірної субстанції на пропєллєр... Дай! ДАЙ! ДАААЙ хоть шось на шару мені!!!! Кацапус вульгаріс елємєнтарний...
А хто що просив нашару?
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

В мене двійко.
Одна вчіться (призупинене), інша працювала (зараз отримує якусь підтримку - але...).
Польща.
Всьо, додому?
Бо грошей на наступний місяць йок.
+=========================================================================+
Мій молодший завтра вилітає з Германії через Софію та Бєлград. Щойно повідомив.
Квитки забронював через сайт допомоги нашого МІСу. Міністерство свої гроші відробляє! .
   
Re: Діти за кордоном. Що робимо?

Аеліт, а ти в гілку де люди безкоштовно маски шиють і пропонують возити дітей, кому терміново, не заходив ?  8-)
+=================================================================+
Та йому нецікаво. Там 3.14здунів не люблять! А воно тіко триндить та 3.14здить!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія