Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

Тренер нужен, тренер это как дополнительный пинок))). Ёж птица гордая, без пинка под зад не летает.

їй мусить сподобатися пінок под зад. правда, таша? ти любиш, коли тобі мужчіна дає пінка под зад? розкажи нам про свої переживання в цей момент, будь ласка.  :) 
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

товарищи все идет к тому что через пару часов мне дадут семимесячного лабрадора суку дикую почти дворовую 
и так может случиться.... что она у меня и останется...
или же я перееду жить к ней в будку
короче не поминайте лихом если че....
у меня никогда не было собаки


зато похудею на прогулках ))
Вітаю! Нова подружка, це здорово! А якої масті?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Роки якраз підходять під назву гілки  :laugh: , насчот бумажки з вправами сумніваюсь, бо зал з тренажерами при роботі, ну щось типу додаткового бонусу до зарплатні   :laugh:  , але, якщо завтра доберусь, то більше іформації матиму.ю
я тебе напишу план.он для начинающих.стандарт ныйдля любого возраста
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Вітаю! Нова подружка, це здорово! А якої масті?
я не знаю как это называется. сфоткаю
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

до речі, про собачок. є такі небезпечні породи, які шматують хазяїв, просто пересічних людей і інших собачок, які їм попадаються по дорозі.  :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Тренер нужен, тренер это как дополнительный пинок))). Ёж птица гордая, без пинка под зад не летает.

 (tu)
я теж тренуюсь під наглядом тренера. не постійно але періодично.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я маю собачку...
собачки то любов і радість.
найкращі друзі.   (tu)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Роки якраз підходять під назву гілки  :laugh: , насчот бумажки з вправами сумніваюсь, бо зал з тренажерами при роботі, ну щось типу додаткового бонусу до зарплатні   :laugh:  , але, якщо завтра доберусь, то більше іформації матиму.ю
я за таку бумажку кілька років тому окремо платила.
Якщо її знайду сфотаю.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

тссс... не розчаровуй.
усі ж вірять шо можна от так раз і все:  красива і струнка.
Одразу тссс..., таємниці  :S , я не спец, не можу на вигляд відрізнити то жир чи вода зійшла, на вигляд так красива і струнка.
Поясніть дилетанту чим це загрожує надалі, припиняти крутити обруч вона не збирається, їсть мало.
Асті дякую!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

у відні минулого року одна нетвереза жіночка вигулювала свого ротвейлера, той вирвався і пошматував годовалу дитину. дитина померла, собачку - приспали смертельною ін'єкцією, а хазяйці присудили тюремний термін.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Одразу тссс..., таємниці  :S , я не спец, не можу на вигляд відрізнити то жир чи вода зійшла, на вигляд так красива і струнка.
Поясніть дилетанту чим це загрожує надалі, припиняти крутити обруч вона не збирається, їсть мало.
Асті дякую!
та нічим не загрожує, просто вода швидко відновлюється
Жиру позбутися можна тільки дифіцитом калорій, досягти рельєфу та підтягнутого тіла тільки спортом, наростити м‘язи тільки вправами з вагами.

Останнє редагування: 18 серпня 2019 17:40:40 від Asti
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ДМХЗ, была и у меня мысля тут типа стимилирующей фотоветки группового похудения и приведения своей физ.формы в порядок замутить. Не знаю пока, насколько это уместно, прилично и возможно.
ділимось на 2 групи. перша худне за Петра, друга - за Володимира Олександровича.  :pooh_lol:
відвідуваність форуму зросте, отже така гілка буде доречна .
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Дівчата, була сьогодні на Голівуді, що я вам скажу, Бред Піт з роками не втратив своєї привабливості, ще ого-го який))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Дівчата, була сьогодні на Голівуді, що я вам скажу, Бред Піт з роками не втратив своєї привабливості, ще ого-го який))
завжди було загадкою, що в нього привабливого?
звичайний, симпатичний. симпатичних багато.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Найтли. Лови пособие для собаковода чайника.
На его канале масса действенных советов

https://youtu.be/bMkJpDZKHxk
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

товарищи все идет к тому что через пару часов мне дадут семимесячного лабрадора суку дикую почти дворовую 
и так может случиться.... что она у меня и останется...
или же я перееду жить к ней в будку
короче не поминайте лихом если че....
у меня никогда не было собаки


зато похудею на прогулках ))
вау! Це супер, мої вітання. Якщо про собу нічого невідомо, то спочатку придивися до неї, познайомся. Може буде достатньо спілкування з нею, як з людиною, якщо вона не тупа. От як ти з синами спілкуєшся,  так і з нею. З моїми собаки всіма так було, крім цуценяті-німця.
Лабріки по моєму можуть бути чорними, шоколад, чи світло бежевими.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

завжди було загадкою, що в нього привабливого?
звичайний, симпатичний. симпатичних багато.
+++ так само не розумію слюнів по Джолі.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

завжди було загадкою, що в нього привабливого?
звичайний, симпатичний. симпатичних багато.
не знаю, але ж гарний))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

і ще до мамусів і татусів зауваження: ті, в кого ростуть синочки, теж мусять пильнувати. крокодилам все одно, в яке ачько вони будуть бхати свого прутня. аби жертва була застигнута і не мала можливостей пручатися вторгненню у вачько.
це не стосується хлопчиків, подібних на нумерного сірожі - вони залюбки самі знаходять собі крокодилів на свої дупи. для цього вони всіляко себе наряжають і прикрашають, як це передбачає суспільство для жіночої ролі.  :)


Останнє редагування: 18 серпня 2019 18:30:23 від Vera
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

не знаю, але ж гарний))
гарні очі чи риси обличчя, чи статура?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

а как же! вам подобається? і це буде наростати, я вас запевняю.
і навіть якщо тут "люди" і їхні недолюдяні подружки мене забанять, це не припиниться.
знаєте, чому?
тому шо вам так подобається.
а значить, ваші жінки перебувають у великій небезпеці: старі, малі - неважливо.
ви толеруєте покидьків і таким чином програмуєте "нормальну" їхню присутність в житті _ваших_ жінок. і тих, хто вже виріс і на пензії, і тих, хто підростає і неодмінно нарветься на крокодила. їх буде все більше і більше становитися. це я вам _гарантую_ з огляду на поточну ситуацію.  :)
Вера, спробуй ігнорувати це брудне створіння. Полазить слідом якийсь час, а там може його й попустить. Затятий педрюк, остаточно злетілий з рейок людяності і пристойності, що іншого від нього очікувати?...
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

гарні очі чи риси обличчя, чи статура?
усе)))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Вера, спробуй ігнорувати це брудне створіння. Полазить слідом якийсь час, а там може його й попустить. Затятий педрюк, остаточно злетілий з рейок людяності і пристойності, що іншого від нього очікувати?...

вважаю неправильним ігнорувати його дописи, а також йому подібних персонажів, тому шо вони становлять небезпеку як для жінок, так і для більш слабких індівідуумів, якими є, як відомо, діти і старики.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

вважаю неправильним ігнорувати його дописи, а також йому подібних персонажів, тому шо вони становлять небезпеку як для жінок, так і для більш слабких індівідуумів, якими є, як відомо, діти і старики.
крім того, на форум крім сторонніх дорослих читачів, можуть зайти і діти теж
яке інше враження може скластися, крім вигрібної ями?...
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

крім того, на форум крім сторонніх дорослих читачів, можуть зайти і діти теж
яке інше враження може скластися, крім вигрібної ями?...

Детям неитересна старперская туса.
Они грязь более лёгким способом добудут.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

222
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

квадратною лопатою теж? десять проворотів в ачьку крокодила, і він надовго заспокоюється.  :laugh:

Віру, схоже, трахнули телеграфним слупом. Не знявши з нього силовий трансформатор.  B-)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


   
Re: Как выглядеть в 45 лет

усе)))
звичайне смазлива мордашка. Але до того ж Павла Прилучного не дотягує.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


ой яка красунечка! Вона 2 кольорова?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет
mar




Хто ж з порожніми руками знайомиться??
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я только что проехалась на 29 дюйм ведосипеде сына с этой собакой вдоль трассы . Два раза упала). Во первых велик большой во вторых она тянет как лошадь.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Хто ж з порожніми руками знайомиться??
это руки хозяйки
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ой яка красунечка! Вона 2 кольорова?
щас попремся еще куда нибудь. Сфо ткаю на фоне АЭС. Она такая как на фотке
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

щас попремся еще куда нибудь. Сфо ткаю на фоне АЭС. Она такая как на фотке
давай! Я вже в гугелі глянула - класичний палевий окрас. А чому віддають.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Це фантастично просто. Особливо Богемська рапсодія з дитячим хором. Попадання в 10-ку. :-B



   
Re: Как выглядеть в 45 лет

звичайне смазлива мордашка. Але до того ж Павла Прилучного не дотягує.
бач, у нас різні смаки, бо прилучного я терпіти не можу))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

крім того, на форум крім сторонніх дорослих читачів, можуть зайти і діти теж
яке інше враження може скластися, крім вигрібної ями?...

в покидька дітей точно нема, для інших "людей" і недолюдей також це не є проблемою, як ми бачимо. сенсибілізують своїх діток обох і більш статей на насильство, в тому числі - сексуальне. це вже _нормально_ для них.
інакше б вони того крокодила і інших покидьків вже забанили б.
а так - сама бачиш, яка тут ситуація.  ;)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Для девчонок. Про правильную диету

В 2007 году трое ученых Корнуэльского университета провели научный эксперимент с любителями томатного супа.
Для начала они сконструировали дьявольскую машину, которая соединялась с тарелками на столе и тихо-тихо-незаметно закачивала в эти тарелки добавку.
Затем пригласили добровольцев на скромный обед без всяких там разносолов и перемен блюд.
Только суп. Одна тарелка. Емкостью пол литра.
Из более ранних исследований диетологов (2003 год) было известно, что в окружении близких за дружеской беседой человек съедает больше, чем в молчаливой компании незнакомцев. Поэтому корнуэльские ученые постарались создать за столом комфортную дружескую обстановку. Им было интересно, разгадают ли участники эксперимента их фокус с супом и остановятся или будут есть до победного конца.
Как выяснилось впоследствии, никто из едоков не заметил, что суп в тарелках не убывает, и по итогам съели примерно на треть больше.
(с)

Вот, девки. Хотите, чтобы пузики ваши не росли и бока не наливались, лопайте молча. И в одиночку. )
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Віру, схоже, трахнули телеграфним слупом. Не знявши з нього силовий трансформатор.  B-)

а "принцу" просто порвали ачько прямо в його підвалі на засратому столі його балонами. на німецький хрест. він квохтів від задоволення.  :) 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія