Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Імпічмент Трампа

Re: Імпічмент Трампа

бо звичайно ж санкції має вводити лише США і потім уомвляти, УМОВЛЯТИ, КАРЛ, країни ЄС до них приєднатися!

клоуни гівно-мізкові - ви кого надурити хочете?

Обама умовив а Додик никак не может...
Все что нужно знать про кацапского троля и фирташевскую шестерку :)
   
Re: Імпічмент Трампа

Мамчуровец, не позорься
Ни 10 ни 100 ни 1000 маринс ничего бы не изменили.
Могла бы изменить только украинская армия.
Если бы она тогда была :(

мля, от і вскрилися справжні агенти ФСБ

після

"Как будто у Обамы была опция забрать Крым обратно"

пішло це

Ни 10 ни 100 ни 1000 маринс ничего бы не изменили.
Могла бы изменить только украинская армия.
Если бы она тогда была :(

відповідно логіка агентів така - оскільки типу в Україні армії не було то і США не повинні були вмішуватися через Крим - класна логіка - спочатку Будапештський меморандум з гарантією недоторканості кордонів а потім під час кризи - тіпа, оп-па, а у вас же армії немає! ну і що що меморандум, от дурні! не будуть гаранти з іншого боку посилати навіть 10 своїх солдат з кожної країни -
США, Великобританія , і Франція, котра приєдналася до меморандуму потім

от вам і логіка справжніх рос лібералів , бо рос ліберал, себто г....но воно і в Канаді і в Арканзо рос ліберал, тобто гі...но рідке відбірне
   
Re: Імпічмент Трампа

рідке г....но пише прямим текстом

b]Три основных европейских клиентов Фашераши, Англия, Германия и Франция вообще не хотели вводить санкции, так как они кормились с рук Хуйла.[/b]
Как будто у Обамы была опция забрать Крым обратно
але агєнт йухло хто?
ні, не Меркель, не Саркозі,  не Олланд і прочая - агент йухла той хто хоче справедливо розподілити тягар санкцій між типу "союзниками"

Агент Хуйла тот кто в Белом Доме ржал вместе с Лавровым и Кисляком над директором ФБР Комми
Агент Хуйла тот кто верит Хуйлу больше чем своим спецслужбам.
Агент Хуйла тот кто заморозил Украине выделенную Конгрессом помощь.

Но для Масковского Ваньки это все нормально. ;o
   
Re: Імпічмент Трампа

мля, от і вскрилися справжні агенти ФСБ

після

"Как будто у Обамы была опция забрать Крым обратно"
пішло це

Ни 10 ни 100 ни 1000 маринс ничего бы не изменили.
Могла бы изменить только украинская армия.
Если бы она тогда была :(

відповідно логіка агентів така - оскільки типу в Україні армії не було то і США не повинні були вмішуватися через Крим - класна логіка - спочатку Будапештський меморандум з гарантією недоторканості кордонів а потім під час кризи - тіпа, оп-па, а у вас же армії немає! ну і що що меморандум, от дурні! не будуть гаранти з іншого боку посилати навіть 10 своїх солдат з кожної країни -
США, Великобританія , і Франція, котра приєдналася до меморандуму потім

от вам і логіка справжніх рос лібералів , бо рос ліберал, себто г....но воно і в Канаді і в Арканзо рос ліберал, тобто гі...но рідке відбірне

Тот кто считает что 10 маринс могли остановить Хуйла в Крыму либо дебил либо обыкновенный кацапский троль. Хотя скорее всего и то и другое.

В Сирийском Курдистане было 500 маринс.
Но когда Эндорган позвонил и сказал Додику забирай их нах я ввожу армию, тот их послушно забрал.
И это против турков. А тут ядерная страна и 10 маринс :facepalm:
   
Re: Імпічмент Трампа

А шо ж Джон Соломон, який опублікував свою думку  в theHill, так сором'язливо не згадав що оприлюдненні Україною факти про Манафорта знайшли своє підтвердження в розслідуванні Мюлера, і Манафорт за це був засуджений.
Україна розслідувала дані з амбарної книги, виліз Манафорт, який продвигав і допомагав Януковичу, потім Трампу, при тому порушивши кучу законів. Ти і John Solomon  хтіли шоб Україна приховала ці факти...
Ну шо ж , це в дусі Додіка, так що краще помовчи з своїми вибірками, бо оправдовуюячи ніби-то "свою позицію" занурюєшся в гівно ще більше...

Невже вони по канадах і австріях так відірвані від українських реалій. Відкрито підтримують Манафорта, відкритого українського ворога та піарника двічі несудимого зека. На кого зробив ставку пу'йло і його ОПГ. Бо кров українців не лише на руках Бандюковича а і його сподвижників і просуванців. Не кажучи вже про здачу американських інтересів. Та я б тому Лещенку героя присвоїв за те що поміг посадити гниду.
   
Re: Імпічмент Трампа

канєшно, якшо про Чалупу та Лєщєнка не написали рос ліберали
  Кремлівський Ваня, як завжди просуваєш плітки вигідні кремлю? Про втручання РФ написано у Мюллера, а оце що ти тягаєш, може хтось ті плітки розслідував і перевірив? :beach:
   
Re: Імпічмент Трампа

Невже вони по канадах і австріях так відірвані від українських реалій. Відкрито підтримують Манафорта, відкритого українського ворога та піарника двічі несудимого зека. На кого зробив ставку пу'йло і його ОПГ. Бо кров українців не лише на руках Бандюковича а і його сподвижників і просуванців. Не кажучи вже про здачу американських інтересів. Та я б тому Лещенку героя присвоїв за те що поміг посадити гниду.

мля, на кого розрахована ця писанина? на ідіотів?

не тупи

якщо так хотілося вивести Манафорта (шістьорку) на чисту воду то це можна було зробити ще в 2014 чи 2015 роках або вже після виборів 2016
бо тоді - літом 2016 це було пряме втручання в амер вибори -
чекали мля 2 роки шоб Манафорта прижучити і вирішили це зробити акуратно перед виборам та ще й так щоб на користь Гілларі котрій Пінчук сотні міліони у фонд перераховував



Останнє редагування: 2 лютого 2020 21:27:06 від ivan ukrainets1
   
Re: Імпічмент Трампа

  Кремлівський Ваня, як завжди просуваєш плітки вигідні кремлю? Про втручання РФ написано у Мюллера, а оце що ти тягаєш, може хтось ті плітки розслідував і перевірив? :beach:

я тобі дав лише одну , одну, ссилку на статтю в американських мас мідія про то що Укр посольство офіційно втручалося в вибори
а таких статей там вийшло вагон
але ідіотам не доходить
ідіоти читають лише рос лібералів
   
Re: Імпічмент Трампа

Тот кто считает что 10 маринс могли остановить Хуйла в Крыму либо дебил либо обыкновенный кацапский троль. Хотя скорее всего и то и другое.

В Сирийском Курдистане было 500 маринс.
Но когда Эндорган позвонил и сказал Додику забирай их нах я ввожу армию, тот их послушно забрал.
И это против турков. А тут ядерная страна и 10 маринс :facepalm:

опа-па

тобто по легенді ФСБ в Криму весною 2014 ситуація була як в " Сирийском Курдистане"  :facepalm1: 
і потрібна була повноціна армія бо йухло почав бойові дії як в  "Сирийском Курдистане"
і воно ще щось пердить про "агєнта"

ото спалився так спалився  ;o
   
Re: Імпічмент Трампа

я думаю
   Это дарагой ты про себя очень громко сказал, на твоей работе думать не положено. А ну быстро меняй "я думаю" на "мне сказали". :lol:
   
Re: Імпічмент Трампа

  Кремлівський Ваня, як завжди просуваєш плітки вигідні кремлю? Про втручання РФ написано у Мюллера, а оце що ти тягаєш, може хтось ті плітки розслідував і перевірив? :beach:

я розумію що англ ти не володієш але тут написали буквально таке
Українське посольство підтвердило що контрактор ДНС (Чалупа) контактувала з посольством з метою пошуку бруду на Трампа в 2016

https://thehill.com/opinion/white-house/441892-ukrainian-embassy-confirms-dnc-contractor-solicited-trump-dirt-in-2016


а тут пишуть що розслідування Укр судд з протидії корупції встановило незаконні дії укр посадовців котрі полягали у втручанні у вибори в США

https://www.kyivpost.com/ukraine-politics/publication-of-manafort-payments-violated-law-interfered-in-us-election-kyiv-court-rules.html


In reviewing an administrative case filed by lawmaker Boryslav Rozenblat, the court concluded that Artem Sytnyk, director of the National Anti-Corruption Bureau of Ukraine, and parliamentarian Serhiy Leshchenko acted illegally when they revealed that Manafort’s surname and signature were found in the so-called “black ledger” of ousted President Viktor Yanukovych’s Party of Regions.

   
Re: Імпічмент Трампа

   Это дарагой ты про себя очень громко сказал, на твоей работе думать не положено. А ну быстро меняй "я думаю" на "мне сказали". :lol:

на йух сходи, расійскій лібєрал  :lol:
   
Re: Імпічмент Трампа

опа-па

тобто по легенді ФСБ в Криму весною 2014 ситуація була як в " Сирийском Курдистане"  :facepalm1: 
і потрібна була повноціна армія бо йухло почав бойові дії як в  "Сирийском Курдистане"
і воно ще щось пердить про "агєнта"

ото спалився так спалився  ;o

Тупой Масковский Ванька включает дурака и не понимает печатного текста. :facepalm:
   
Re: Імпічмент Трампа

я тобі дав лише одну , одну, ссилку на статтю в американських мас мідія про то що Укр посольство офіційно втручалося в вибори
а таких статей там вийшло вагон
але ідіотам не доходить
ідіоти читають лише рос лібералів

Давай Ванья, зливай кацапоагентів, бо з авторами опусів твоїх посилань дуже цікава ситуація виходить... ;)  :D
   
Re: Імпічмент Трампа

мля, на кого розрахована ця писанина? на ідіотів?

не тупи

якщо так хотілося вивести Манафорта (шістьорку) на чисту воду то це можна було зробити ще в 2014 чи 2015 роках або вже після виборів 2016
бо тоді - літом 2016 це було пряме втручання в амер вибори -
чекали мля 2 роки шоб Манафорта прижучити і вирішили це зробити акуратно перед виборам та ще й так щоб на користь Гілларі котрій Пінчук сотні міліони у фонд перераховував

Я знаю що для тебе відплата аферисту який помагав війну в Україну принести пустий звук. І Україна виходить також. Якщо на Трампа поміняв. Незалежно від того хто він насправді та якого масштабу. А то й у Австрії він для ваших як Путлєр в раші чи Лука в білорусів. Незамінимий.
А по суті сказаного. То може ми ще мали вибирати, коли банду янека скидати? І коли його піарника на чисту воду виводити. Ніби в нас були варіанти? У вас Фірташа скільки років справу розглядали? А після 2016 року то ти лукавиш. Нас би хіба нагинали, щоб йому героя України дати. А за репліку спасибі. Для мене це маркер.

Останнє редагування: 2 лютого 2020 23:30:07 від Cталкер
   
Re: Імпічмент Трампа

на статтю в американських мас мідія
  А от на заборі пишуть ще веселіше ніж у твоїх "мас мідія", мабуть то фокс-ньюс було? Я про розслідування спитав, а ти смикаєшся як справжній кацап. :beach:
   
Re: Імпічмент Трампа

на йух сходи, расійскій лібєрал
  Що, не подобаєтся? Це твій паспорт дурню. :lol:  :lol:  :lol:
   
Re: Імпічмент Трампа

а тут пишуть що розслідування Укр судд з протидії корупції встановило незаконні дії укр посадовців котрі полягали у втручанні у вибори в США
  Це брехня, ніяких рішень наших судів про це нема. Але в тебе є шанс щось довести, як що даш посилання на реєстр судівських рішень  України. Я чекаю, брехло кацапське. :beach:
   
Re: Імпічмент Трампа

Я знаю що для тебе відплата аферисту який помагав війну в Україну принести пустий звук. І Україна виходить також. Якщо на Трампа поміняв. Незалежно від того хто він насправді та якого масштабу. А то й у Австрії він для ваших як Путлєр в раші чи Лука в білорусів. Незамінимий.
А по суті сказаного. То може ми ще мали вибирати, коли банду янека скидати? І коли його піарника на чисту воду виводити. Ніби в нас були варіанти? У вас Фірташа скільки років справу розглядали? А після 2016 року то ти лукавиш. Нас би хіба нагинали, щоб йому героя України дати. А за репліку спасибі. Для мене це маркер.

Вот тут (выделенное) Масковского Ванью Крым ни разу не печет.
Как и то что под давлением Манафорта респы убрали из своей программы пункт о предоставлении Украины оружия.
Как и то что Манафорт сидел на подсосе у кацапского Дерипаски.
Хотя для кацапского троля Ваньи это плюс а не минус :D
   
Re: Імпічмент Трампа

Ая-яй Игорь врёте как кацапский "либерал", всё же легко находится


https://court.gov.ua/press/news/718219/



Водночас під час обговорення було констатовано, що нерідко в медіа особи називаються злочинцями задовго до того, як справу буде передано до суду.
«Підвищений інтерес суспільства і ЗМІ до тих чи інших кримінальних проваджень, особливо коли мова йде про топ-корупцію, нерідко змушує прокурорів, детективів і суд виходити в публічну сферу», – визнає Назар Холодницький, заступник Генерального прокурора – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Він наголосив, що з огляду на резонанс, який викликають такі справи, на практиці дуже складно дотримуватися принципу презумпції невинуватості особи до оголошення вироку суду: у громадян, які дізнаються про факти викриття представників вищих ешелонів влади в корупції, свідомо формується думка про їхню винуватість. Нерідко цьому сприяють і самі представники органів досудового розслідування. Останніми, за словами пана Холодницького, до цих пір ведуться дискусії щодо можливості розголошення тієї чи іншої інформації в рамках кримінального провадження. «Є спільна позиція про те, що на стадії оголошення підозри або обрання запобіжного заходу не можна оприлюднювати всю інформацію щодо кримінального провадження. На жаль, мої колеги дуже часто цього не дотримуються. Ми знаємо випадки, коли на численні запити ЗМІ на сайтах Національного антикорупційного бюро України або Національної поліції України з’являлася інформація, яка фактично є матеріалами справ. Це може привести до міжнародного скандалу, як було у випадку з опублікуванням частини «чорної бухгалтерії», що стосується Пола Манафорта», – розповів Назар Холодницький, зауваживши, що у цій справі публічно було повідомлено про докази, яких у матеріалах справи не існує, що в результаті ставить під сумнів можливість оголошення вироку як такого.



Судова влада Прес-центр Справи Реєстри та системи Громадянам Інше
v1.33.0

Останнє редагування: 3 лютого 2020 00:27:43 від Olga Taylor
   
Re: Імпічмент Трампа

Тоесть суд чётко подтверждает что деятельность украинского депутата и директора НАБУ привела к международному скандалу.
   
Re: Імпічмент Трампа

Вот тут (выделенное) Масковского Ванью Крым ни разу не печет.
Как и то что под давлением Манафорта респы убрали из своей программы пункт о предоставлении Украины оружия.
Как и то что Манафорт сидел на подсосе у кацапского Дерипаски.
Хотя для кацапского троля Ваньи это плюс а не минус :D

Редька пошёл в разнос. Таскает много раз перемешаное гавно с радикальных левых помоек. Авось чё прилипнет.
   
Re: Імпічмент Трампа

Добавлю для "хрюкова". Пишет украинское издание

Kyiv Court: Lawmaker's Release Of Manafort Documents Interfered In U.S. Election


https://www.rferl.org/a/ukraine-court-ruling-election-interference/29652728.html
   
Re: Імпічмент Трампа

На самом деле именно так оно и было, Обама уступил Крым хуйлу в обмен на "помощь" России в переговорах с Ираном.
:facepalm1:
кацапская методичка "мы сотрудничаем с Америкой"
   
Re: Імпічмент Трампа

Тоесть суд чётко подтверждает что деятельность украинского депутата и директора НАБУ привела к международному скандалу.
   Знову вигадала? В тексті цього нема- там є " може привести...". І головне це зовсім ніяк не пов'язано з кацапським мемом про те що Україна а не РФ втрутилася у вибори USA, це взагалі зовсім про інше, і взагалі це форум. Не гарно таке притягувати за вуха.
  Реєстр судових рішень у загальному доступі і там ніяких рішень про це нема. Тому не варто тут посилатися на форуми, з метою пропаганди, є реєстр судових рішень. :beach:
   
Re: Імпічмент Трампа

Могла бы изменить только украинская армия.
Если бы она тогда была

А як так сталося, що 22 тисячне угрупування ЗСУ розташоване в Криму майже повністю перейшло на бік Росії? А разом з ним усі кримські підрозділи СБУ, МВС та Внутрішніх військ? Чому армія та інші силові органи України розташовані в Криму відмовилися визнавати легітимною владу Майдану та виконувати її накази? Той хто влаштував Майдан, а Байден приймав в цьому безпосередню участь, думав що це може закінчитися втратою територіальної цілісності України?  Байден взагалі про це думав чи ні? Ні, не думав. Тому твердження, що Обама просрав Крим та Східний Донбас цілком відповідає дійсності — Обама просрав Крим та частину Донбасу. Тому що саме адміністрація Барака Обами заварила в Україні кашу, так звану революцію гідності, яка призвела до дестабілізації внутрішньополітично ї ситуації в Україні, деморалізувала армію та силові органи, розколола населення.
   
Re: Імпічмент Трампа

Разосрался с союзниками Штатов в Европе, устроив с ними войнушку по тарифам.

Старий пердун не може не пересмикувати.

Нічого, що там утворився дуже великій торговельний дисбаланс не на користь США? Трамп запропонував європейцям вирішити це питання таким чином, щоб Європа купувала газ в США, а не в Росії. Європейці ж у відповідь заскавчали, ні, ми будемо купувати у Росії, бо в Росії газ дешевше. Тобто непогано влаштувались — купувати дешевий російський газ, після чого безмитно продавати свої товари в США. Та ще і внески в бюджет НАТО не платити. А оплачувати весь цей європейський бенкет мусили американські платники податків.
   
Re: Імпічмент Трампа

А як так сталося, що 22 тисячне угрупування ЗСУ розташоване в Криму майже повністю перейшло на бік Росії? А разом з ним усі кримські підрозділи СБУ, МВС та Внутрішніх військ? Чому армія та інші силові органи України розташовані в Криму відмовилися визнавати легітимною владу Майдану та виконувати її накази? Той хто влаштував Майдан, а Байден приймав в цьому безпосередню участь, думав що це може закінчитися втратою територіальної цілісності України?  Байден взагалі про це думав чи ні? Ні, не думав. Тому твердження, що Обама просрав Крим та Східний Донбас цілком відповідає дійсності — Обама просрав Крим та частину Донбасу. Тому що саме адміністрація Барака Обами заварила в Україні кашу, так звану революцію гідності, яка призвела до дестабілізації внутрішньополітично ї ситуації в Україні, деморалізувала армію та силові органи, розколола населення.
населення було розколоте весь час. Я не хочу жити в одній державі з хуйловцями.
   
Re: Імпічмент Трампа

населення було розколоте весь час. Я не хочу жити в одній державі з хуйловцями.

"Байден устроил Майдан..."
 :facepalm1:

Это новая методичка кацапских троллей?
   
Re: Імпічмент Трампа

Trump-ище-Імпічище: The Radical Left, Do Nothing Democrats, don’t want justice when pushing the Impeachment Hoax:

Гарний та грубий гоукс-hoax -
І горе-парадокс:
Кожний сенатор і сам Сенат -
Зрадили Рим встократ!
   
Re: Імпічмент Трампа

   Знову вигадала? В тексті цього нема- там є " може привести...". І головне це зовсім ніяк не пов'язано з кацапським мемом про те що Україна а не РФ втрутилася у вибори USA, це взагалі зовсім про інше, і взагалі це форум. Не гарно таке притягувати за вуха.
  Реєстр судових рішень у загальному доступі і там ніяких рішень про це нема. Тому не варто тут посилатися на форуми, з метою пропаганди, є реєстр судових рішень. :beach:

Вы утомили своими кацапами. Я понимаю что так очень удобно прикрывать свою задницу. Но именно украинское вмешательство чуть не стоило Трампу кампании. Стоило оно того? Врядли. Спросить кучерявого болвана.
   
Re: Імпічмент Трампа

Но именно украинское вмешательство чуть не стоило Трампу кампании.
Украинского вмешательства не было, это штамп кремлевской пропаганды, который вы разгоняете для отвлечения внимания от РФ и Трампа, которому РФ помогла. Эта помощь задокументирована и доказана Мюллером.
Повторяю, в реестре судебных решений Украины ничего нет на эту тему, следовательно с вашей стороны это ложь, кроме ссылок на форумной треп вы ничего не привели, вместе с московским Ванькой из вашего хора. :dirol:
   
Re: Імпічмент Трампа

Украинского вмешательства не было, это штамп кремлевской пропаганды, который вы разгоняете для отвлечения внимания от РФ и Трампа, которому РФ помогла. Эта помощь задокументирована и доказана Мюллером.
Повторяю, в реестре судебных решений Украины ничего нет на эту тему, следовательно с вашей стороны это ложь, кроме ссылок на форумной треп вы ничего не привели, вместе с московским Ванькой из вашего хора. :dirol:


Бгг… "не было". Слив по Манафорту был крайне удачен и своевременен. Разгром избирательного штаба Трампа за три месяца до выборов. Что подтверждают украинские суды что в основном это была ложь. Про что и сказал Холодницкий.
   
Re: Імпічмент Трампа

Что подтверждают украинские суды что в основном это была ложь.
  Лжете в решениях украинских судов ничего такого нет. Прекратите своей ложью выгораживать РФ и Трампа, который шантажировал Украину помощью. :dirol:
   
Re: Імпічмент Трампа

  Лжете в решениях украинских судов ничего такого нет. Прекратите своей ложью выгораживать РФ и Трампа, который шантажировал Украину помощью. :dirol:


Бгг… "не было". Слив по Манафорту был крайне удачен и своевременен. Разгром избирательного штаба Трампа за три месяца до выборов. Что подтверждают украинские суды что в основном это была ложь. Про что и сказал Холодницкий.
   
Re: Імпічмент Трампа

Бгг… "не было". Слив по Манафорту был крайне удачен и своевременен. Разгром избирательного штаба Трампа за три месяца до выборов. Что подтверждают украинские суды что в основном это была ложь. Про что и сказал Холодницкий.
   Постоянно лжете. :beach:
   
Re: Імпічмент Трампа

Вы смешны Игорь. Чесслово.
   
Re: Імпічмент Трампа

Слив по Манафорту безусловно был. Была даже победная статья что "Наши впливають на вибори"


Лизали задницу мадам упрямо и с упоением.
   
Re: Імпічмент Трампа

Вы смешны Игорь. Чесслово.
  Лгать перестаньте про судебные решения в Украине, и смешинка пройдет. :beach:
   
Re: Імпічмент Трампа

  Лгать перестаньте про судебные решения в Украине, и смешинка пройдет. :beach:

Вас невозможно победить  в дискуссии. Как любого кто просто не признаёт поражения.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія