Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Повна фігня . Основний аргумент : не суйте свої гнудя решті людей під ніс і буде вам, п ідорам ,чистий спокій . Бо ще з пару років вашої гомосячої пропаганди , так , власне пропаганди , і не робіть тут з куртом округлих очей , і вас почнуть іпошити так , що всі попередні " переслідування" покажуться прогулянкою .

 Вам в страну с запретом на "гомопропаганду", выбирайте любую из списка и вперед в сейф спейс.
   
Прикол в тому , що вони типо по -своєму , а ми по -своєму . Ніхто нікого не напягає . а виходить якраз не зовсім так . А от я пальцем у прапора тицьну , а " пацани нє поймут " . Чого вони так переймаються своїм власним " сейф спес" , а на мій хєра свого клали ?
Чувак, ты зашкварился, и давно, я гарантирую это. Тыцяй в прапор, не парься. Вон Зеленский Ляшка за руку держал, а теперь со всеми здоровается - однозначно через правило шести рукопожатий ты до такого же давно доторкнулся, мбугога.
   
це має велике значення для того, чим обумовлено гомосекство - біологією чи звичкою, тобто і гомопропагандою
Ты спец по голубизне у приматов ? И я не спец - я читаю книжки, там все написано. Чего у меня спрашивать ?  Я знаю одно - все гомики рождаются у гетеро, ибо гомики не размножаются. И я знаю второе - существовали общества, где их убивали, а они все равно появлялись, из ниоткуда, без пропаганды - "пропагандистов" убивали тоже, ты ж понимаешь, надеюсь.
   
Вам в страну с запретом на "гомопропаганду", выбирайте любую из списка и вперед в сейф спейс.

Коли я переїхав до Іспанії, мене це взагалі не хвилювало . Геї кчкувались собі де вони завжди кучкувались , нікого не чіпали і їх ніхто не чіпав .
І от 3-4 роки тому на центральній площі одного дня спустили " ікурінню  " ( прапор Країни Басків ) і підняли прапор п ідорасів . Я був щиро вражений . Від того дня ситуація почала погіршуватись кожним наступним роком . " День п ідораса " вже почав тривати ТИЖДНЯМИ . Мене як платнка податків починає цікавити за " чєй щот банкєт " : прапори як на " пєрве мая " і постійна підоська фієста з мужиками у колготках , забуханих лисих редиска смокчущих один одного на кожному розі .
Повір мені , ящо ти піднімиш наш форумний архив , то ти будеш шокований яким терпимим і толерантним я був ... Десь ви перегнули палку  :X
   
Нехватка детей решается рождением детей, а не приставаниям к лгбт с требованиями по нормам выробатки.

  Скільки відсотків 3.14расів прийнятні для суспільства?
  Не знаєте? :lol: 
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Коли я переїхав до Іспанії, мене це взагалі не хвилювало . Геї кчкувались собі де вони завжди кучкувались , нікого не чіпали і їх ніхто не чіпав .
І от 3-4 роки тому на центральній площі одного дня спустили " ікурінню  " ( прапор Країни Басків ) і підняли прапор п ідорасів . Я був щиро вражений . Від того дня ситуація почала погіршуватись кожним наступним роком . " День п ідораса " вже почав тривати ТИЖДНЯМИ . Мене як платнка податків починає цікавити за " чєй щот банкєт " : прапори як на " пєрве мая " і постійна підоська фієста з мужиками у колготках , забуханих лисих редиска смокчущих один одного на кожному розі .
Повір мені , ящо ти піднімиш наш форумний архив , то ти будеш шокований яким терпимим і толерантним я був ... Десь ви перегнули палку  :X

 А, так это в Испании Вам геи глаза натерли. Вы в курсе что они тоже налоги платят, не Вы один такой на всю Испанию ценный гражданин?
   
Чувак, ты зашкварился, и давно, я гарантирую это. Тыцяй в прапор, не парься. Вон Зеленский Ляшка за руку держал, а теперь со всеми здоровается - однозначно через правило шести рукопожатий ты до такого же давно доторкнулся, мбугога.

 :fuck: А вот хрєн там . правило " рукопожатій " є правилом обмеженої функціональності . Також не вважалось за зашквар коли я підступно спихнув приятеля на зебру пофарбовану сам знає в що .  Бо це було з його боку " несвідомо " і без " ужитку свобідної волі " . Так шо фіг ти вгадав .
   
 (td)
А, так это в Испании Вам геи глаза натерли. Вы в курсе что они тоже налоги платят, не Вы один такой на всю Испанию ценный гражданин?

Щось дохріна я бачу вони платять , все місто загадили.  (td)  (td)  (td)
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

  Скільки відсотків 3.14расів прийнятні для суспільства?
  Не знаєте? :lol: 

 Якщо суспільству треба більше дітей, то суспільство вводить пільги на народження дітей, квоти чи норми. Багато бажаючих (в тому числі лгбт), мати дітей. Проблема в тому що в сучасному світі це дуже дороге задоволення.
   
А, так это в Испании Вам геи глаза натерли. Вы в курсе что они тоже налоги платят, не Вы один такой на всю Испанию ценный гражданин?

Ватніки в Україні теж платять податки, це ще не означає, що вони можуть вивішувати російський прапор 
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

(td) Щось дохріна я бачу вони платять , все місто загадили.  (td)  (td)  (td)

 Вам треба по-перше розібратися чому Ви не можете квиток купити і пішака подорожуєте аби тільки до екрана з веселковим прапором не доторкатися. Я це без жартів, це не зовсім адекватна поведінка. І Ваші враження про збільшення геїв що Ви помічаєте навкруги можуть мати досить суб'єктивні і психологічні причини.
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Ватніки в Україні теж платять податки, це ще не означає, що вони можуть вивішувати російський прапор 

 Одна з основ рівності прав полягає в тому, що ідеології які цю рівність заперечують під забороною. Нацистський прапор в Німеччині теж не можна вивішувати, ніякої толерантності. Так і з прапором росіян, які пропагують і поширюють ідеологію ненависті.
   
Ще раз для дуже тупих.
Для чого суспільству змішувати норму (чоловік та жінка) з лайном "гомо-супруг"?
Є норма - чоловік та жінка й повноцінна сім'я.
Є збочення - "гомо-супругі".
Для збоченців - окреме законодавство.
Всі задоволені - ніхто не лізе зі своїми поняттями та цінностями до іншого.
Для нормальних людей - свої цінності та поняття, для збоченців - свої цінності та поняття.
Абсолютно неправильно - у нас Бандера - герой, а Сталин/Жуков/Ватутин - херои восточной Украины. У всех свои герои, у каждого свои памятники и снос вражеских. Свои ценности, свои понятия - приехал в Харьков - отпистили за пластунский галстук, приехал в Ужгород - за колорадку.
Нормы должны быть для всех.
Есть норма люди - негры/белые/азиаты/етц. Есть норма человек - мужик/женщина. Есть норма брак - союз N>1 дееспособных человеков.
   
Одна з основ рівності прав полягає в тому, що ідеології які цю рівність заперечують під забороною. Нацистський прапор в Німеччині теж не можна вивішувати, ніякої толерантності. Так і з прапором росіян, які пропагують і поширюють ідеологію ненависті.

Прапор Росії висить на Посольстві і його піднімають на змаганнях і під час офіційних візитів,
прапор нацистської ідеології(ТМ) не піднімають
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Прапор Росії висить на Посольстві і його піднімають на змаганнях і під час офіційних візитів,
прапор нацистської ідеології(ТМ) не піднімають

 Ок, і?
   
у мене таке враження, що так званий парад і  типу протест влаштувала одна і та ж фірма  :(
Це більше похоже на парад хворих, порвані колготи, накладні груди, а не геїв і лесбі
а 2 клуші типу під національним одягом, але гидким
це проба пера
гидко , але подивився фото, там є ті самі люди із раші
наступного року буде похльоще

Хто фінансує ? без фінансів цього шоу не було б

   
Ок, і?

Ватніки в Україні теж платять податки, це ще не означає, що вони можуть вивішувати російський прапор
   
Якщо суспільству треба більше дітей, то суспільство вводить пільги на народження дітей, квоти чи норми. Багато бажаючих (в тому числі лгбт), мати дітей. Проблема в тому що в сучасному світі це дуже дороге задоволення.

  А чому дороге?
  А пошитися у 3.14дори - дешеве? :D
   
Вам треба по-перше розібратися чому Ви не можете квиток купити і пішака подорожуєте аби тільки до екрана з веселковим прапором не доторкатися. Я це без жартів, це не зовсім адекватна поведінка. І Ваші враження про збільшення геїв що Ви помічаєте навкруги можуть мати досить суб'єктивні і психологічні причини.

Знаю , знаю . мені Вєрка казала : всі хто дивиться на жіночі дупи є латентними п ідорасами бо дупа якби натякає .
А квиток я не купив , бо мене вкурвило , що ваша свобода і рівність  в нахабнючий спосіб починає щємити мою , причому в публічних місцях де 95 %  населення є НОРМАЛЬНИМИ . Це так через пару років ви поставите на вході в метро чорного властеліна для " провєркі білєтов " . Ну а шо такого, толєрантність , райдуга , фієста колготки . Шо тут такого , правильно ?
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Знаю , знаю . мені Вєрка казала : всі хто дивиться на жіночі дупи є латентними п ідорасами бо дупа якби натякає .
А квиток я не купив , бо мене вкурвило , що ваша свобода і рівність  в нахабнючий спосіб починає щємити мою , причому в публічних місцях де 95 %  населення є НОРМАЛЬНИМИ . Це так через пару років ви поставите на вході в метро чорного властеліна для " провєркі білєтов " . Ну а шо такого, толєрантність , райдуга , фієста колготки . Шо тут такого , правильно ?

 Я зовсім не про латентність, просто Іспанія, яка легалізувала одностатеві шлюби 14 років тому, ніяк не стала більш толерантною чи публічною відносно лгбт прав за останні 3-4 роки. Я не знаю, що саме з Вами не так, але зазвичай людям не муляє так сильно тиснути на монітор.
   
зазвичай людям не муляє так сильно тиснути на монітор.
А якщо тиснути на власівський прапор? на купку лайна? :D
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

А якщо тиснути на власівський прапор? на купку лайна? :D

 Людина коли переїжджала в Іспанію, знала, що це країна де одностатеві шлюби, гей-паради, лгбт-сімї з дітьми і тд це норма.
   
Людина коли переїжджала в Іспанію, знала, що це країна де одностатеві шлюби, гей-паради, лгбт-сімї з дітьми і тд це норма.

  А я, коли народився в Україні, знав, що що гомство - непублічне збочення.
  Що змінилося?
  Чого мене у рідній домівці змушують приймати ЧУЖІ ПРАВИЛА?
   
Я зовсім не про латентність, просто Іспанія, яка легалізувала одностатеві шлюби 14 років тому, ніяк не стала більш толерантною чи публічною відносно лгбт прав за останні 3-4 роки. Я не знаю, що саме з Вами не так, але зазвичай людям не муляє так сильно тиснути на монітор.

Помиляєшся . Стала . І це світовий тренд . Це тобі підтвердить будь -який ковбасник . В останні роки ситуація зі " спокійної" змінилась на " біснування " .
Це навіть видно по ФУПу , бо декілька років тому , права геїв тут на форумі захищав ти і , як це не дивно , я . Зараз он подивись скілько вас понабігало , рота не даєте розкрити.
   
Конечно могут, и живут. Точно так же, как и множество гетеронароду в гражданском браке - слава Ису, законы трохи подкрутили и штамп стал не так нужен как раньше. Но, пилять, это же просто штамп в паспорте - мои жены оченно его хотели - и я его ставил. Ну хотят его люди (по разным причинам, пусть даже просто мама заругает, как у меня) - штампуйте, ни от кого не убудет. Больше ячеек общества - крепче государство !!!

Это многое говорит о тебе. Жены тоже предыдущие маме не нравились?
Извини что перехожу на твою личность, но ты сам даешь повод покопаться
в причине твоего неистового рвения в пользу якобы здравого смысла.
Что-то там у тебя личное таки есть.

Останнє редагування: 24 червня 2019 18:30:01 від б_а_р_с
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Помиляєшся . Стала . І це світовий тренд . Це тобі підтвердить будь -який ковбасник . В останні роки ситуація зі " спокійної" змінилась на " біснування " .
Це навіть видно по ФУПу , бо декілька років тому , права геїв тут на форумі захищав ти і , як це не дивно , я . Зараз он подивись скілько вас понабігало , рота не даєте розкрити.

 Не помиляюсь. Те що в Україні змінюється публічна оцінка це добре. В Іспанії ще в 2013му 88 відсотків населення була за толерантність до лгбт. В червні традиційно проходять акції на підтримку ЛГБТ в США і Європі. Те що Ви їх не помічали рік чи 5 тому, це Ваша проблема.
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

  А я, коли народився в Україні, знав, що що гомство - непублічне збочення.
  Що змінилося?
  Чого мене у рідній домівці змушують приймати ЧУЖІ ПРАВИЛА?

 Хто змушує?
   
Те що в Україні змінюється публічна оцінка це добре.
Чим саме? ;o
   
Хто змушує?

  Ті, хто проводить гей-паради.
  У НАС так не прийнято. ;)
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

  Ті, хто проводить гей-паради.
  У НАС так не прийнято. ;)

 Що не прийнято, публічні акції політичні і соціальні? Усі парадять, від православних до комуністів регулярно.
   
  А я, коли народився в Україні, знав, що що гомство - непублічне збочення.
  Що змінилося?
  Чого мене у рідній домівці змушують приймати ЧУЖІ ПРАВИЛА?
А ещё ты знал, что Ленин и Сталин - вожди мирового пролетариата, а наша цель - коммунизм. На красную пленку можно девок без одежды снимать, и в Америке негров линчуют. И газетой нужно жопу подтирать. И чё ?
   
Это многое говорит о тебе. Жены тоже предыдущие маме не нравились?
Извини что перехожу на твою личность, но ты сам даешь повод покопаться
в причине твоего неистового рвения в пользу якобы здравого смысла.
Что-то там у тебя личное таки есть.
Жены мама, моей-то зачем, я ж в подоле не принесу.
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Чим саме? ;o

 Подивіться навколо - весь світ прийняв лгбт. Це єдина причина чому Росія пішла по "антипропагандистськ им" законам. Бо російська влада розуміє, що це один з світоглядних конфліктів який унеможливлять в майбутньому зближення з заходом. Як лгбт сімї, які вже норма на Заході, а через 25-50 років будуть так само звичним явищем, як інтернаціональні шлюби, будуть подорожувати в Україну ту ж саму? Де на них будуть тикати пальцями місцеві? Лгбт це вже вирішене питання, навіть радикальні консерватори в США чи Європі не виступають проти лгбт.

Останнє редагування: 24 червня 2019 18:39:40 від Ukrainian
   
Не помиляюсь. Те що в Україні змінюється публічна оцінка це добре. В Іспанії ще в 2013му 88 відсотків населення була за толерантність до лгбт. В червні традиційно проходять акції на підтримку ЛГБТ в США і Європі. Те що Ви їх не помічали рік чи 5 тому, це Ваша проблема.

Ну так , це тепер " моя прблема " , я вже в цьому ні на йоту не сумніваюсь , треба було помічати .
   
А ещё ты знал, что Ленин и Сталин - вожди мирового пролетариата, а наша цель - коммунизм. На красную пленку можно девок без одежды снимать, и в Америке негров линчуют. И газетой нужно жопу подтирать. И чё ?

Не линчуют, а отстреливают беспричинно и безнаказанно.
А ты тут решил променять духовность на туалетную бумагу ?
   
Подивіться навколо - весь світ прийняв лгбт. Це єдина причина чому Росія пішла по "антипропагандистськ им" законам. Бо російська влада розуміє, що це один з світоглядних конфліктів який унеможливлять в майбутньому зближення з заходом. Як лгбт сімї, які вже норма на Заході, а через 25-50 років будуть так само звичним явищем, як інтернаціональні шлюби, будуть подорожувати в Україну ту ж саму? Де на них будуть тикати пальцями місцеві?
Абсолютно верно ! Чтобы иметь вечную страшилку про Гейропу, можно и нужно оставить сей "ужасный скрепный конфликт" с Западом. Православие, суверенная демократия, традиционные семейные ценности  - вечная война с загнивающим Западом - национальная идея москальни.
   
Що не прийнято, публічні акції політичні і соціальні? Усі парадять, від православних до комуністів регулярно.
  Не пердіть ротом.
  Фашисти, що змушували жидів нашивати жовті зірки - вчиняли ідентично організаторам гей-парадів.
  Бо живуть собі люде, їхнім статевим життям ніхто не цікавиться.
  Тобто вони РІВНІ члени соціуму.
  Коли вони вживають спеціальні ознаки, то вони протиставляють себе соціуму.
  Соціум при відборі повинен вибирати за ознаками професійної компетентності.
  Голубки наполягають на якихось додаткових правах.
  З якого дива?
 
 На моє глибоке переконання, киздить тре не геїв, а їхніх захисників, організаторів пропаганди, спічрайтерів винятковості виключно за ознакою пхання в дупу.

 
 
   
Не линчуют, а отстреливают беспричинно и безнаказанно.
А ты тут решил променять духовность на туалетную бумагу ?
Сменил духовность на туалетную бумагу, грешен. На духовности у нас хай москали дрочат, я на развратном Западе предпочитаю тусоваться
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

  Не пердіть ротом.
  Фашисти, що змушували жидів нашивати жовті зірки - вчиняли ідентично організаторам гей-парадів.
  Бо живуть собі люде, їхнім статевим життям ніхто не цікавиться.
  Тобто вони РІВНІ члени соціуму.
  Коли вони вживають спеціальні ознаки, то вони протиставляють себе соціуму.
  Соціум при відборі повинен вибирати за ознаками професійної компетентності.
  Голубки наполягають на якихось додаткових правах.
  З якого дива?
 
 На моє глибоке переконання, киздить тре не геїв, а їхніх захисників, організаторів пропаганди, спічрайтерів винятковості виключно за ознакою пхання в дупу.
 
 

  :shuffle: я правильно розумію, що аргументів нема?
   
Подивіться навколо - весь світ прийняв лгбт. Це єдина причина чому Росія пішла по "антипропагандистськ им" законам. Бо російська влада розуміє, що це один з світоглядних конфліктів який унеможливлять в майбутньому зближення з заходом. Як лгбт сімї, які вже норма на Заході, а через 25-50 років будуть так само звичним явищем, як інтернаціональні шлюби, будуть подорожувати в Україну ту ж саму? Де на них будуть тикати пальцями місцеві? Лгбт це вже вирішене питання, навіть радикальні консерватори в США чи Європі не виступають проти лгбт.
  Не весь.
  Це виключно роздмухувана ЗМІ антиприродна маячня.

  От я Вам заткну рота, і розказуватиму, що Ви згодні лайно жерти.
  Ось так і вчиняє гейська пропаганда. :X
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія