Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

По сигналу Воздушная тревога

По сигналу Воздушная тревога

Опитування
Я
Всього проголосувало: 113
Спускаюсь в убежище  3 
 
 3% 
Занимаюсь своими делами как и до сигнала  88 
 
 77% 
Ложусь спать  10 
 
 9% 
Свой вариант  13 
 
 11% 




Кто что делает?
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Залежить від нас. пункту. Дуже залежить - де застала. Наприклад, з супермаркета усіх виганяють. Може і з аптек. А сховищ просто немає. Або невідомо про такі.

Вдома можна відкрити або привідкрити вікна, закрити штори. Може вберегти самі вікна. Або вас від уламків скла.

Не рекомендується користуватись ліфтом. Були випадки пропадання світла. І можна сидіти в ліфті довго.

Останнє редагування: 20 травня 2022 19:16:02 від com1
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Сиджу в коридорі
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Або нічого, або виходжу на вулицю подивитись, чи щось летить
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Я в селі, на чималій відстанні від цікавої для ракет інфраструктури.
В додатку Тривога дані додаю при потребі, наприклад їду в місто.
Тобто, пункт свій варіант
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Або нічого, або виходжу на вулицю подивитись, чи щось летить

Як це допоможе?  :)
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Як це допоможе?  :)

Іноді літачки за ракетами ганяються, цікаво поспостерігати
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Дітей згрібаємо в жменю і в коридор між глухими стінами на завчасно розселені ковдри і подушки. Включаємо мультфільм на весь час сирени на планшет і сидимо чекаємо відбою...
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Коли вдома, то сиджу в коридорі. А на роботі працюю собі та й усе. Чогось та тривога вдома мене лякає, а на роботі ні.
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

У 30+ новий випуск ППО. Рекомендую, талановиті хлопці.

   
Re: По сигналу Воздушная тревога

в селе, если ночь сплю, если день занимаюсь своими делами
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Говорю вот суки, шоб они все повыздыхали твари гребаные и продолжаю заниматься своими делами. Только подальше от окон. Бомбоубежищ не знаю чтоб были реальные, метро тут нет, все остальные т.н бомбоубежища типа подвал это потенциальные братские могилы. Епнет так епнет, кому суждено быть повешенным, тот не утонет.
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Раніше никався в коридорі. В мене великий, без вікон. А потім подумав який сенс? В Франіку ймовірність, що тебе переїде тролейбус в сотні разів вища, ніж що поцілить ракета. В інших населених пунктах звичайно ж поводився би інакше мабуть
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Сиджу в коридорі

Отличный выбор. Конечно, все зависит от населенного пункта.
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Не боялась сирены соседка. И привыкла к ней мать понемногу. (ц)
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Коридор хорошо конечно, но лестничная площадка лучше, не? Там все несущие стены а не в один кирпич между комнатами. И нет окон практически.
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

По разному.Раньше в коридор шел,а последнее время забил.
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

я на своїй шкірі відчув приліт  перших 3 крилатих ракет у Львів. 24 березня.
ощущєнія - нєпєрєдаваєміє. якшо ви в радіусі кількох кілометрів від точки бомбордування.
мій висновок для себе особисто : від цієї зброї сатанинської врятує тільки справжнє бомбосховище побудоване в часи холодної війни. ніякі підвали в багатоповерхівках ніц не допоможе.
оскільки хуйло розкидалося по Львову крилатими ракетами -то  виходжу на вулицю дивлюся на небо палю цигарку і пю каву.
останні прильоти в понеділок ввечері бачив з балкону - наше ППО - красунчики збили на льоту усю  тую гидоту. але трусило будинками сильно навіть тоді.
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Коридор хорошо конечно, но лестничная площадка лучше, не? Там все несущие стены а не в один кирпич между комнатами. И нет окон практически.
ни в коем случае!
лестничные пролеты  рушатся первыми
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Бігаєм що дурні..., тут ракет уже прилетіло багато...
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Коридор хорошо конечно, но лестничная площадка лучше, не? Там все несущие стены а не в один кирпич между комнатами. И нет окон практически.
Подивіться фото з Бородянки - там якраз частина одного будинку лягла чітко по сходах. Щоправда, будинок панельний, але все ж таки.
І щодо теми - забили всі болт, тому що системи оповіщення нема, а зв'язок так собі, тому часто про тривогу дізнаємось або пост-фактум, або якщо дружина чи сестра в цей час на телефоні.
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Знайома запитала: "Куди ховаєшся, коли тривога?", говорю, що на диван. Питаю її:"А ти?" Відповідає, що в коридорі, там менше чутно. "Логічно", відповідаю я.

P.S.  Якщо, не дай  бог, влучить ракета, то  мабуть, нічого не допоможе.
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Знайома запитала: "Куди ховаєшся, коли тривога?", говорю, що на диван. Питаю її:"А ти?" Відповідає, що в коридорі, там менше чутно. "Логічно", відповідаю я.

P.S.  Якщо, не дай  бог, влучить ракета, то  мабуть, нічого не допоможе.
Саме так. Всі ці погреби, підвали та наявні сховища - це захист від уламків та осколків. А пряме попадання зробить вирву глибше, ніж той погреб чи підвал викопаний.
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Я в селі, на чималій відстанні від цікавої для ракет інфраструктури.
В додатку Тривога дані додаю при потребі, наприклад їду в місто.
Тобто, пункт свій варіант
те саме
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Не зрозуміло чому не починають збивати ці ракети з початку входу на територію України, а оголошують тривогу і чекають приліт в кінцевий пункт і там стараються встигнути збити до ураження нею цілі.
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Вже не реагую.
   
Re: По сигналу Воздушная тревога
Agh

Не зрозуміло чому не починають збивати ці ракети з початку входу на територію України, а оголошують тривогу і чекають приліт в кінцевий пункт і там стараються встигнути збити до ураження нею цілі.
ви думаєте у нас по всьому кордону через кожні 20 км зенітні комплекси стоять? :facepalm1:
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Не зрозуміло чому не починають збивати ці ракети з початку входу на територію України, а оголошують тривогу і чекають приліт в кінцевий пункт і там стараються встигнути збити до ураження нею цілі.

Десь в Одеській області ППО спостерігають за ракетою, помічають надпис "на Львов" і зітхають з полегшенням. Нехай собі летить далі.
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

В підвалі можна вижити: "У Попасній обвалився будинок, три людини загинули, одна жінка вижила. Вони ховалися в підвалі від російських снарядів."

https://parlament.ua/news/pislya-obstrilu-u-popasnij-zavalivsya-budinok-e-zhertvi/
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

під час тривоги як раз можна не нервувати у нас в громаді, так як всі випадки прильотів і всі випадки коли збивали ракети над громадою - були без тривоги. Коли по місту прилетіла ракета (800м-1км від будинку де я мешкаю) тривогу увімкнули лише хвилин через 7-10 після удару, а в додатку взагалі так і не вмикали. Деякий час всі спокійно реагували на літаки над містом (все ж таки Полтавська область, долетіти сюди не повинні, а пролітають над містом частенько), поки нещодавно один хвилин 10-15  не кружляв над містом і навіть умудрився скинути бомбу (чи ракету повітря-земля) по фермерському ангарчику в одном з сіл нашої громади. І як уже не дивно, тривоги не було... 
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

під час тривоги як раз можна не нервувати у нас в громаді, так як всі випадки прильотів і всі випадки коли збивали ракети над громадою - були без тривоги. Коли по місту прилетіла ракета (800м-1км від будинку де я мешкаю) тривогу увімкнули лише хвилин через 7-10 після удару, а в додатку взагалі так і не вмикали. Деякий час всі спокійно реагували на літаки над містом (все ж таки Полтавська область, долетіти сюди не повинні, а пролітають над містом частенько), поки нещодавно один хвилин 10-15  не кружляв над містом і навіть умудрився скинути бомбу (чи ракету повітря-земля) по фермерському ангарчику в одном з сіл нашої громади. І як уже не дивно, тривоги не було...

Допис по темі, все вірно.
Тіки прохання в тексті окрім розділових знаків користуватись також і абзацем.
Для прикладу фотоілюстрація шестой кнопки :)

   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Допис по темі, все вірно.
Тіки прохання в тексті окрім розділових знаків користуватись також і абзацем.
Для прикладу фотоілюстрація шестой кнопки :)


Вибачаюсь, це перше, що я зауважив.

Зауважу й друге: у викладеному тексті повно срання на наші війська і особливо на повітряні.
Роблю доповідь на бан з пропозицією та в ніколи
 :dopovid:
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Дякую за пояснення з абзацами.
Але де Ви побачили "срання" на повітрянні сили ЗСУ?
Оповіщенням цивільного населення, що до повітряної/ракетної небезпеки в тому чи іншому населеному пункті займається ДСНС.
А про недосконалість роботи цієї системи в моїй громаді (на що я робив уточнення в своєму поперідньому дописі), вибачте я маю право казати/писати.
Бо альтернативниви не існує, а по факту, від якості її роботи, хоч і опосередковано, залежить життя моїх дітей і дружини.
І ще раз просто наведу факти, жодного разу коли в місто прилітала ракета/бомба, або збивалася, або пролітала над ним не було сповіщення системи тривоги. 
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Дякую за пояснення з абзацами.
Але де Ви побачили "срання" на повітрянні сили ЗСУ?
Оповіщенням цивільного населення, що до повітряної/ракетної небезпеки в тому чи іншому населеному пункті займається ДСНС.
А про недосконалість роботи цієї системи в моїй громаді (на що я робив уточнення в своєму поперідньому дописі), вибачте я маю право казати/писати.
Бо альтернативниви не існує, а по факту, від якості її роботи, хоч і опосередковано, залежить життя моїх дітей і дружини.
І ще раз просто наведу факти, жодного разу коли в місто прилітала ракета/бомба, або збивалася, або пролітала над ним не було сповіщення системи тривоги.

Ага, пояснюю вашу необхідність бутм забаненим.
Ось ваша цитата, і виділене срання:
Деякий час всі спокійно реагували на літаки над містом (все ж таки Полтавська область, долетіти сюди не повинні, а пролітають над містом частенько), поки нещодавно один хвилин 10-15  не кружляв над містом і навіть умудрився скинути бомбу не
Додам, що цей ваш допис зі сранням був всього лиш другим у вашому фупівському житті.
Прощавайте, мадамчимосьє

Останнє редагування: 21 травня 2022 02:53:14 від steol
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Ага, пояснюю вашу необхідність бутм забаненим.
Ось ваша цитата, і виділене срання:
Деякий час всі спокійно реагували на літаки над містом (все ж таки Полтавська область, долетіти сюди не повинні, а пролітають над містом частенько), поки нещодавно один хвилин 10-15  не кружляв над містом і навіть умудрився скинути бомбу не
Додам, що цей ваш допис зі сранням був всього лиш другим у вашому фупівському житті.
Прощавайте, мадамчимосьє
не зовсім зрозуміло в чому там "срання" на ЗСУ, якщо система оповіщення не працює коректно.
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Ага, пояснюю вашу необхідність бутм забаненим.
Ось ваша цитата, і виділене срання:
Деякий час всі спокійно реагували на літаки над містом (все ж таки Полтавська область, долетіти сюди не повинні, а пролітають над містом частенько), поки нещодавно один хвилин 10-15  не кружляв над містом і навіть умудрився скинути бомбу не
Додам, що цей ваш допис зі сранням був всього лиш другим у вашому фупівському житті.
Прощавайте, мадамчимосьє
Можливо Ви мене не правильно зрозуміли, а можливо і я не досить точно висловився.
Всі вважали, що літаки, які пролітають над містом - наші (літак летить, тривоги не має - значить свої, все добре).
Потім, коли кацапський літак відбомбився по громаді (тривоги не було) і тепер коли пролітають літаки (а тривоги не має), всі стали нервувати на порядок сильніше.
Претензія тут виключно до системи оповіщення і цілком доречна, голова обласної ОДА теж в своїх дописах зазначав про цю некоректність системи.
До чого чого тут знову якесь "срання" і ЗСУ?
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

не зовсім зрозуміло в чому там "срання" на ЗСУ, якщо система оповіщення не працює коректно.

Тому що фупівському нквд нудно, хочеться кнопочку доповідь понатискати...
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Тому що фупівському нквд нудно, хочеться кнопочку доповідь понатискати...
Ага, вже зовсім кукуха підтікає у парочки представників.

ЗІ по можливості намагаюсь знаходитись в приміщенні подалі від вікон. Вдома вікна зашторюю.
   
Re: По сигналу Воздушная тревога

Якщо на роботі - то ходжу в підвал (там щось типу сховища облаштували), якщо на вулиці - то в принципі як і йшов так і йду. А вдома нічого не роблю, програму з сиреною зніс нафіг, вікна закриті, щоб не чути було.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія