Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не щастить? Вихід є - продати душу дияволу. :facepalm1:

Не щастить? Вихід є - продати душу дияволу.  :facepalm1:

    "Ви нікудишній художник, Адольф. Займіться іншим".
     Адольф розумів: для зміни світового порядку потрібно очолити Німеччину. А для того потрібна неабияка прихильність долі, фарт. А фапрацював чорноробом, потрапив за грати. Вихід знайшовся оригінальний: Адольф наважився продати душу дияволові.
  У Берліні в підвалі призначеного до зносу будинку був знайдений частково пошкоджений вогнем документ, котрий дійсно є угодою, яку Адольф Гітлер уклав з дияволом на 13 років з умовою отриману владу використовувати лише на зло. Як повідомляли німецькі засоби масової інформації, контракт датований 30 квітня 1932 року і підписаний кров'ю обома сторонами. Графологи засвідчили, що почерк та підписи справжні.
  Якщо знайшли то де текст тієї угоди? А ось він: «…Господин и Владыко, призываю вас за своего Бога и обещаю служить вам, покуда живу, и от сей поры отрекаюсь от всех других, и от Иисуса Христа, и Марии, и от всех святых небесных, и от церкви, и от всех деяний и молитв ее, и обещаю поклоняться вам и служить вам и причинять сколь возможно более зла, и привлекать к совершению зла всех, кого мне будет возможно, и от чистого сердца отрекаюсь от миропомазания и крещения, и от всей благодати Иисуса Христа, и в случае, если захочу обратиться, даю вам власть над моим телом и душой, и жизнью, как будто я получил ее от вас, и навек вам ее уступаю, не имея намерения в том раскаиваться…»
  І договір став діяти: якщо до 1932 року Адольф був просто невдахою - його вигнали з вищої школи, він двічі провалювався на іспитах у Віденську художню академію, навіть сидів у в'язниці то з моменту укладення угоди його доля круто змінилася - він буквально "катапультувався" в крісло влади й у січні 1933 року вже правив Німеччиною!
   Цей договір – класика жанру. При продажі душі Ви обов’язкво мусите написати, що отриману владу будете використовувати на зло людям.
   Дослідіть сходження до вершин влади Леніна, Сталіна, Гітлера і К…
   І наших: Кравчука, Кучми, Ющенка, Януковича, Порошенка і К…
   Розуму ж там та порядності нуль. Але як перло, як перло…
   Яка корись людині якщо вона увесь світ здобуде але душу свою занапастить? (С)
   
    "Ви нікудишній художник, Адольф. Займіться іншим".
     Адольф розумів: для зміни світового порядку потрібно очолити Німеччину. А для того потрібна неабияка прихильність долі, фарт. А фапрацював чорноробом, потрапив за грати. Вихід знайшовся оригінальний: Адольф наважився продати душу дияволові.
  У Берліні в підвалі призначеного до зносу будинку був знайдений частково пошкоджений вогнем документ, котрий дійсно є угодою, яку Адольф Гітлер уклав з дияволом на 13 років з умовою отриману владу використовувати лише на зло. Як повідомляли німецькі засоби масової інформації, контракт датований 30 квітня 1932 року і підписаний кров'ю обома сторонами. Графологи засвідчили, що почерк та підписи справжні.
  Якщо знайшли то де текст тієї угоди? А ось він: «…Господин и Владыко, призываю вас за своего Бога и обещаю служить вам, покуда живу, и от сей поры отрекаюсь от всех других, и от Иисуса Христа, и Марии, и от всех святых небесных, и от церкви, и от всех деяний и молитв ее, и обещаю поклоняться вам и служить вам и причинять сколь возможно более зла, и привлекать к совершению зла всех, кого мне будет возможно, и от чистого сердца отрекаюсь от миропомазания и крещения, и от всей благодати Иисуса Христа, и в случае, если захочу обратиться, даю вам власть над моим телом и душой, и жизнью, как будто я получил ее от вас, и навек вам ее уступаю, не имея намерения в том раскаиваться…»
  І договір став діяти: якщо до 1932 року Адольф був просто невдахою - його вигнали з вищої школи, він двічі провалювався на іспитах у Віденську художню академію, навіть сидів у в'язниці то з моменту укладення угоди його доля круто змінилася - він буквально "катапультувався" в крісло влади й у січні 1933 року вже правив Німеччиною!
   Цей договір – класика жанру. При продажі душі Ви обов’язкво мусите написати, що отриману владу будете використовувати на зло людям.
   Дослідіть сходження до вершин влади Леніна, Сталіна, Гітлера і К…
   І наших: Кравчука, Кучми, Ющенка, Януковича, Порошенка і К…
   Розуму ж там та порядності нуль. Але як перло, як перло…
   Яка корись людині якщо вона увесь світ здобуде але душу свою занапастить? (С)
Який сенс тоді було укладати строкову угоду?

Останнє редагування: 19 травня 2019 13:52:26 від Cталкер
   
Графологи засвідчили, що почерк та підписи справжні
О,яебундестаг!!!! Можно мне образец почерка и подписи сатаны! Нет дайте два!!!! :lol:
   
О,яебундестаг!!!! Можно мне образец почерка и подписи сатаны! Нет дайте два!!!! :lol:
https://www.оборзеватель/ukr/curious/58162-znajdenij-dogovir-gitlera-z-diyavolom--tekst.htm
Десь в Інтернеті я бачив той підпис. Зараз влом ритися.
   
О,яебундестаг!!!! Можно мне образец почерка и подписи сатаны! Нет дайте два!!!! :lol:

 а мну трави такої забористої... ех відірвусь.... :laugh:
   
Re: Не щастить? Вихід є - продати душу дияволу.  :facepalm1:

Це швидко закінчується. Є таке явище-ентропія зла. І доведеться платити-я бачив.
   
Re: Не щастить? Вихід є - продати душу дияволу.  :facepalm1:

Це швидко закінчується. Є таке явище-ентропія зла. І доведеться платити-я бачив.
Було б справді бачив - не бризкав би слинами за Пєцю. ;)
   
   Із книги спогадів про життя на цій грішній землі.
   "Допоможу налагодити долю".
   Познайомився із молодим чорнокнижником. Розговорились. Почув таку повчальну розповідь:
   - Жив так собі, без радості, без печалі. Виникло бажання набути якісь надзвичайні здібності, досягти багатства, успіху, слави. Звернувся до знайомого чорнокнижника й попросив допомогти набути магічної сили. Той до мене серйозно: "Ти добре подумав!?" Я відповів, що ради сили та влади згоден на все. Тоді він опівночі повів мене до воріт кладовища й змусив повторювати слова присяги дияволові. Після виконання того ритуалу я спав три доби. Проснувся іншою людиною: я вже любив тільки себе, на інших же людей дивився як на лохів, як на матеріал для досягнення власних цілей. Водночас став якимсь дивним чином відчувати присутність духів. І вони мені підкорялись! Такі слова як совість, сором, мораль стали мені смішними. Мені стало абсолютно байдуже, що про мою поведінку будуть говорити люди. Дав об'яву в газету: "Допоможу налагодити долю". З'явились клієнти - кожний же хоче містичним шляхом досягнути бажаної цілі. Разом із клієнтами з'явився достаток - чаклую ж не задарма. Про мої діяння говорять різне, але ніхто втручатись не хоче - розуміють же, що я можу не тільки налагоджувати долю...
   Я поцікавився:
   - Що ти знаєш про ритуал зривання цвіту папороті?
  Молодий чорнокнижник до мене радісно:
  - Так мій друг ту квітку бачив і зірвав!
   - І що, став читати думки людей, бачити крізь землю де який скарб знаходиться і, завдяки цьому став багатим та щасливим? А я можу з ним зустрітись? - запитав я.
  - Ні, - він зараз живе в Іспанії. Історія його життя така. Одружився й пізніше змушений був із молодою жінкою та дитиною винаймати квартиру. Безгрошів'я породжувало докори, сварки, скандали. Зацікавився магічними знаннями, й, набувши достатньо досвіду, ризикнув відправитись тієї магічної ночі у ліс за квіткою папороті. Одним словом, ту квітку він таки зірвав. Ні, дощ золотих монет на нього не посипався, але щастя, справді, з'явилося. Можна сказати так: його подальший життєвий шлях стало супроводжувати слово "пощастило".
Для покращення житлових умов вирішив поїхати на заробітки у Іспанію. Візу пощастило відкрити без проблем. На місці пощастило швидко знайти дуже багатого роботодавця. Господар мав дочку й тут знову пощастило: та безтямно в нього закохалася. Одружився й став дуже поважною щасливою людиною: гроші, апартаменти, машини, світське життя. Жінці написав таке: "Я тут одружився, отож ти вільна. В труні у білих тапочках бачив я злиденну Україну та ваше довбане життя". 
 B-)
   
https://www.youtube.com/watch?v=7dgC6oAk28Y
І ви чомусь дивуєтеся? Чорнокнижників тьма. Як свідчив Микола Васильщвич Гоголь: На київському базарі всі жінки відьми.
Та йоли-пали, подивіться хто в чергах до екстрасенсів з проханнями налагодити долю.  ;)
   

Для покращення житлових умов вирішив поїхати на заробітки у Іспанію. Візу пощастило відкрити без проблем. На місці пощастило швидко знайти дуже багатого роботодавця. Господар мав дочку й тут знову пощастило: та безтямно в нього закохалася. Одружився й став дуже поважною щасливою людиною: гроші, апартаменти, машини, світське життя. Жінці написав таке: "Я тут одружився, отож ти вільна. В труні у білих тапочках бачив я злиденну Україну та ваше довбане життя". 
Для любої іспанки навіть самої страшної, список потенційних чоловіків буде виглядали так:
Іспанець
Іноземець з Европи
Іспанець з бідної сім'ї без грошей
Іспанець без роботи
Іспанець без роботи та житла
Іспанець Інвалід без ніг
Іспанець Інвалід без рук
Іспанець інвалід без рук і ніг
Кінь
Собака
Іще багато всього і тільки в кінці цього списку буде наречений із східної Європи. це якщо дівчина із звичайної сім'ї, про дівчат із заможних сімей навіть не обговорюється.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія