Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

В Турции заявили, что россия хочет сесть за стол переговоров не только с Украиной, но и с Западом и заключить новое крупное соглашение

Новый Будапештский меморандум?
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Турч! Какие в жопу переговоры?

С кем?
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Невозможно положить конец боевым действиям и, наконец, войне, не восстановив здесь правильный баланс


опять НАТО идет на 1997й год ?  :facepalm1:
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Хуйло сяде за стіл переговорів, коли будуть їбашити зі всіх стволів лендлізу. А в небі будуть безпілотники цілодобово, до цього ще далеко.
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Невже кацапня не розуміє, що від хуйла не залежить як закінчиться ця війна? У нього був лише вибір не розпочинати війну, він вибрав війну а разом з цим і знищення кацапстану. Чи ви сподіваєтесь, що коли ЗСУ вип@здячать рашистів з теріторії України, то зупиняться на кордоні? :K Обговорюватись можуть дише умови повної капітуляції рашки. При цьому нах@й кацапню з Криму та Донбасу - поза умовами, репарації та повне відшкодування Україні - поза умовами, демілітаризація та дефашізація кацапстану - поза умовами. Обговорювати можна умови зовнішнього керування та розподілу рашки, і не з самою рашкою, а з союзниками.
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Турки, глава Пентагона… шото реально происходит. Турч, у тебя там шо прямая связь с Байденом )))?
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Хуйло сяде за стіл переговорів, коли будуть їбашити зі всіх стволів лендлізу. А в небі будуть безпілотники цілодобово, до цього ще далеко.

По кремлю и его окресностям..Но тогда переговоры уже точно нужны не будут никому,кроме хуйла
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Ну графину нада шота похрюкать типа с умной рож, ой, фейсом :D
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Турч! Какие в жопу переговоры?

С кем?

Президент України Володимир Зеленський готовий до переговорів із президентом Росії Владіміром хуйло, але на умовах діалогу, а не ультиматумів.(С)

Зеленский

Какие ко мне вопросы?
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Міністр оборони США Ллойд Остін вперше від початку російського вторгення поговорив зі своїм російським колегою Сергеєм Шойгу.
Про це повідомив у своїй заяві речник Пентагону Джон Кірбі, пише "Європейська правда".
"13 травня міністр оборони Ллойд Дж. Остін вперше з 18 лютого провів розмову з міністром оборони Росії Сергеєм Шойгу", - йдеться у заяві Кірбі.
Остін закликав до негайного припинення вогню в Україні та наголосив на важливості підтримки ліній зв'язку, додав Кірбі.
Інших деталей про розмову речник Пентагону не розкрив.
В міністерстві оборони Росії повідомили, що Шойгу та Остін обговорили "актуальні питання міжнародної безпеки, включаючи ситуацію в Україні".
Там також заявили, що розмова відбулася з ініціативи США.
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Президент України Володимир Зеленський готовий до переговорів із президентом Росії Владіміром хуйло, але на умовах діалогу, а не ультиматумів.(С)

Зеленский

Какие ко мне вопросы?

Та он уже года 2 как..Но всё никак..Тут другая фиша сегодня пошла..Всем агентам влияния, невзирая на возможность их полного попала дано срочнейшее задание: Срочно спасти хуйлу морду литса...Отсюда наверное и пошло ваот это,про переговоры
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Та он уже года 2 как..Но всё никак..Тут другая фиша сегодня пошла..Всем агентам влияния, невзирая на возможность их полного попала дано срочнейшее задание: Срочно спасти хуйлу морду литса...Отсюда наверное и пошло ваот это,про переговоры

Я и пишу, что начался переговорный движ. Пока закулисный
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Andrei Piontkovsky
@apiontkovsky
·
5 ч
Вся кремлевская агентура на Западе - от Macron до Haass -получила отчаянный темничек : помогите хуйло спасти лицо.  Хорошо ответил президент вступающей в НАТО Финляндии - пусть он посмотрит в зеркало.
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Возможно. Сложно сказать насколько Штаты и бриты тогда готовы были зайти, и насколько мы были готовы на условия англосаксов.
Все сложнее чем кажется

Во всяком случае они в Женеве вели переговоры с кацапами. И Дещица там присутствовал.

Порошенко поменял Дещицу на Климкина, помчался в Мюнхен и выбрал новых посредников.
После чего Штаты умыли руки. Ну хоть успели уломать Бритов, Германию и Францию на санкции. На которые практически через год они плюнули.

В 2021м Бриты бы за Украину не вписались. Хуйло заслал бабки на финансирование консервативной партии в 2019 году, сейчас это выплыло.
Борюсик конечно чемпион но стал им когда скандал по поводу вечеринки на Даунинг 10 возник. Как раз в конце 2021 года
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Я и пишу, что начался переговорный движ. Пока закулисный

ну пусть пытаются..Хотеть не вредно
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

В міністерстві оборони Росії повідомили, що Шойгу та Остін обговорили "актуальні питання міжнародної безпеки, включаючи ситуацію в Україні".
Там також заявили, що розмова відбулася з ініціативи США

- Шойгу, здавайся. Українці перемогли твою армію. Скажи що винен хуйло і ти можеш зберегти свою старість з шаманами.

От і вся суть розмови.
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Я и пишу, что начался переговорный движ. Пока закулисный
Графин вещает, мля!
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Перемовини якщо не з Гітлером то з вищим керівництвом Німеччини йшли задовго до капітуляції) і навіть зараз перемовини з кацапами йдуть по окремих пунктах, наприклад по азовсталі
Не віляй, я мав на увазі прямі перемовини з військовим злочинцем і терористом путлером.
І гілка має відповідну назву.
Із його можливими наступниками можна говорити про будь що, але бажано с початку
з*ясувати їх позицію що до повернення вкрадених окупованих територій.
І якщо ні, то теж за кораблем.
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

- Шойгу, здавайся. Українці перемогли твою армію. Скажи що винен хуйло і ти можеш зберегти свою старість з шаманами.

От і вся суть розмови.

В данном случае чья инициатива звонка не важно. Понятно что такому созвону предшествовали целеуказания высшего начальства. Просто так Остин бы по своей инициативе не звонил. Звонок явно был согласован
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?


Тут видно по морді, що хуйло різко здав у 2019-му
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Графин вещает, мля!

Всё он правильно подметил, только причину не указал, почему он так резко начался
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Всё он правильно подметил, только причину не указал, почему он так резко начался
Да, оно мастер постфактум!Сопли растирать по лобовухе (tu)
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

а це що ще за  8-: другі мадяри?

Ердоган проти вступу Фінляндії та Швеції до НАТО

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив у п'ятницю, що його країна, яка є членом НАТО, не може позитивно оцінити плани Швеції та Фінляндії щодо приєднання до Альянсу.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє Daily Sabah.

"У нас немає позитивної думки з цього приводу. Скандинавські країни - це як гостьовий будинок для терористичних організацій", - сказав Ердоган, вказуючи на те, що Туреччина може використати свій статус члена Альянсу, щоб накласти вето на прийом двох країн.

При цьому турецький президент мав на увазі членів Робітничої партії Курдистану, які знайшли притулок у скандинавських країнах.

Ердоган сказав, що колишні правителі Туреччини "зробили помилку", давши зелене світло на членство Греції в НАТО в 1952 році.

"Ми, Туреччина, не хочемо зробити другу помилку в цьому питанні", - сказав він.
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

В данном случае чья инициатива звонка не важно. Понятно что такому созвону предшествовали целеуказания высшего начальства. Просто так Остин бы по своей инициативе не звонил. Звонок явно был согласован

Впусту розтринькувати гроші на війну ніхто не хоче, і Байден теж.

Думаю це було майже останнє попередження хуйлу.

Просто походу (не люблю це слово) з'ясувалось, що блєф хуйла насправді блєф. Карти він сам відкрив розпочавши війну.
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Просто походу (не люблю це слово) з'ясувалось, що блєф хуйла насправді блєф. Карти він сам відкрив розпочавши війну.
а само воно думало, що захід теж блефує. по собі судить. тому і дочекалося до підписання ленд лізу.
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Впусту розтринькувати гроші на війну ніхто не хоче, і Байден теж.

Думаю це було майже останнє попередження хуйлу.

Просто походу (не люблю це слово) з'ясувалось, що блєф хуйла насправді блєф. Карти він сам відкрив розпочавши війну.
предполагаю, что сначала инициатива была все же из Кремля, по типу

- погодите, какой лендлиз, зачем 40 млрд, не горячитесь… ну мы же  с вами взрослые, солидные люди! Давайте договоримся!  :laugh:
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

ЗЕ сказал стадион полная и безаговорчная капитуляция- знач стадион полная и безаговорочная капитуляция  :laugh:
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

предполагаю, что сначала инициатива была все же из Кремля, по типу

- погодите, какой лендлиз, зачем 40 млрд, не горячитесь… ну мы же  с вами взрослые, солидные люди! Давайте договоримся!  :laugh:

Заскулили
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Заскулили
л

Моя версия - пытаются наепать.
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Впусту розтринькувати гроші на війну ніхто не хоче, і Байден теж.

Думаю це було майже останнє попередження хуйлу.

Просто походу (не люблю це слово) з'ясувалось, що блєф хуйла насправді блєф. Карти він сам відкрив розпочавши війну.

Это именно тот случай,когда свиноСобак нужно добить,во что бы то ни стало
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

л

Моя версия - пытаются наепать.
Ну Штаты им точно не наипать, если учесть сколько наши настреляли генералов и в целом как работает ВСУ, то разведке штатов можно ставить пять
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

л

Моя версия - пытаются наепать.

Не,ну а как без этого?

Именно поэтому- никаких переговоров

Только добивать
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Ну Штаты им точно не наипать, если учесть сколько наши настреляли генералов и в целом как работает ВСУ, то разведке штатов можно ставить пять

Тут как я писал, минские только уже обратные… прекращение огня, а дальше пистеш, площадки, затягивание времени
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Не, ну та сатри

Министры обороны США и РФ впервые пообщались с начала войны в Украине


Министр обороны США Ллойд Дж. Остин III впервые с 18 февраля поговорил с министром обороны россии Сергеем Шойгом 13 мая. Как сообщает Reuters, об этом сообщил официальный представитель Пентагона Джон Кирби, - пишет "Суспільне".

"В пятницу (13 мая - прим.) министр обороны США Ллойд Остин провел телефонный разговор с министром обороны россии Сергеем Шойгу, во время которого призвал к немедленному прекращению огня в Украине", - говорится в сообщении.

Также Остин отметил важность сохранения линий связи, сообщил Пентагон.

Этот разговор между должностными лицами стал первым с начала российского военного вторжения в Украину, отмечает издание. В прошлый раз Остин и Шойгу общались 18 февраля.
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

предполагаю, что сначала инициатива была все же из Кремля, по типу

- погодите, какой лендлиз, зачем 40 млрд, не горячитесь… ну мы же  с вами взрослые, солидные люди! Давайте договоримся!  :laugh:

От тут я згоден - паніка.

Охуєть скільки сучасної зброї їбошить зараз на передку, а що буде через місяць. Джавеліни та Стінгери - то були тільки квіточки, а от коли дозріють яблучка та грушки...
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Тут как я писал, минские только уже обратные… прекращение огня, а дальше пистеш, площадки, затягивание времени

Угу...А отдайте нам Херсон и НовоАйдар со Старобельском...А может ещё Марик за собой оставим, он же всё равно разрушен
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Это именно тот случай,когда свиноСобак нужно добить,во что бы то ни стало

Саме так!
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

От тут я згоден - паніка.

Охуєть скільки сучасної зброї їбошить зараз на передку, а що буде через місяць. Джавеліни та Стінгери - то були тільки квіточки, а от коли дозріють яблучка та грушки...

Сегодня под Авдеевкой  [KA]  получили крепкую артилерийскую 3,14здюдину...Целый день слушаю
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Саме так!

Причё с "выносом" со всех оккупированных территорий
   
Re: Рисуются переговоры Зеленский - Хуйло?

Тут как я писал, минские только уже обратные… прекращение огня, а дальше пистеш, площадки, затягивание времени

Десь така буде з гумором відповідь з нашого боку:

ну мы же  с вами взрослые, солидные люди!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія