Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Абсолютно здоров" :D

Re: "Абсолютно здоров"  :D

а як Ви ставитеся до добровільної(!) евтаназії?

Нормально  (tu)  Я б особисто погодився на завтра  (tu)

200/110 тиск зранку + 7 уроків у середній школі =  краще здохнути... :(

Слава Україні. Тим більш, що я бажав зробии у житті - я зробив  :-B Я тут вже не потрібен...

Гадаю, за 8 років я так само Австралїї не потрібен як пенсіонер. Намагатимусь до того віку здохнути :(     [ua]   
   
Re: "Абсолютно здоров"  :D

Нормально  (tu)  Я б особисто погодився на завтра  (tu)

200/110 тиск зранку + 7 уроків у середній школі =  краще здохнути... :(

Слава Україні. Тим більш, що я бажав зробии у житті - я зробив  :-B Я тут вже не потрібен...

Гадаю, за 8 років я так само Австралїї не потрібен як пенсіонер. Намагатимусь до того віку здохнути :(     [ua] 


даремно
даремно два рази
   
Re: "Абсолютно здоров"  :D

даремно
даремно два рази

Добре слово і коту приємно..
. Так. Але то не той випадок :(
   
Re: "Абсолютно здоров"  :D

Хочете - грайтеся в свірепих антіхуйловцив, діткі. Хочь моторолі, хочь тому садюгі льоши з пітеру, як кішкі наружу, допомога за можливістю була би надана.  Так є. Як ви того не розуміете - ви не людина.
---------------

беггі, я відчуваю, ви непогана людина по життю, але ж занадто нарцисична та "епатажна",

полюбляєте попиздіти ніпрощо але з космічною серйозністю, й вам те сходить, бо ви добрий. :)

але те, що ти нещодавно спиздів про якусь мораль та надання допомоги хуйлу, мільчакову та моторолі,

або ви, беггі, "переграли", або йдіть подалі....  :bueee:

   
Re: "Абсолютно здоров"  :D

---------------

беггі, я відчуваю, ви непогана людина по життю, але ж занадто нарцисична та "епатажна",

полюбляєте попиздіти ніпрощо але з космічною серйозністю, й вам те сходить, бо ви добрий. :)

але те, що ти нещодавно спиздів про якусь мораль та надання допомоги хуйлу, мільчакову та моторолі,

або ви, беггі, "переграли", або йдіть подалі....  :bueee:
я жодного разу не надавав первинноі допомогі ворогу. Я її взагалі лише раз надавав. Однак, це правда, а не піздьож, за можливістю вона була би надана і хуйлу. Думайте що хочете, то ваше право.
   
Re: "Абсолютно здоров"  :D

я жодного разу не надавав первинноі допомогі ворогу. Я її взагалі лише раз надавав. Однак, це правда, а не піздьож, за можливістю вона була би надана і хуйлу. Думайте що хочете, то ваше право.
----------------

Дякую. То під цією призмою я сприйматиму всю вашу подальшу "творчість" -  правдивий лікар хуйло В.В.

та трошки брехунець. )))



   
Re: "Абсолютно здоров"  :D

----------------

Дякую. То під цією призмою я сприйматиму всю вашу подальшу "творчість" -  правдивий лікар хуйло В.В.

та трошки брехунець. )))
один приклад моеі брехні, як буде ваша ласка.
   
Re: "Абсолютно здоров"  :D

Джоні, тут ельфи з лінзами бігали. Беггі не бреше.
   
Re: "Абсолютно здоров"  :D


Добре слово і коту приємно..
. Так. Але то не той випадок :(

Міркую що вам потрібно змінити професію ...
Наприклад кочегаром.. роки два три . (На повному сурьозі)   
Впевнений що це вам допоможе..
   
Re: "Абсолютно здоров"  :D

один приклад моеі брехні, як буде ваша ласка.
----------
я не сказав, шо ви брешете, я сказав, шо ви трохи підбрехуєте.

і от що, з-за вашої дурної впертості щодо лікувати хуйло В.В. не маю бажання із вами спілкуватися.(((

маю надію, шо колись ви матиме нагоду пригостити хуйло В.В. пєрсіками в вашому затишому садочку.
   
Re: "Абсолютно здоров"  :D

----------
я не сказав, шо ви брешете, я сказав, шо ви трохи підбрехуєте.

і от що, з-за вашої дурної впертості щодо лікувати хуйло В.В. не маю бажання із вами спілкуватися.(((

маю надію, шо колись ви матиме нагоду пригостити хуйло В.В. пєрсіками в вашому затишому садочку.
як вам пояснити, що є етіка в відношенні навіть до конченого ворога, як він істікає кровью? Ну не розуміете, що ж я можу зробити. Ясно,що про персікі мови не йде. Я розчарований, що ви таке про мене могли подумати. Ми з вами не ворогі, мене це влаштовує. Не хочете спілкуватися - ігнор, зробить це. Не хворійте, Джоні, в мене лишаться не погані спогади, хочь і спілкувалися ми не багато. На все добре.
   
Re: "Абсолютно здоров"  :D

абсолютно здоров
людина не може бути абсолютно здоровою. Завжди шось болить або ниє, або тошнить або ще якась фуєта.
Так шо гаспадін хуйло уже подох, значить. Раз у нього вже нічо не болить.
Імхо - давно подох
   
Re: "Абсолютно здоров"  :D

Схоже що із "карантином" хуйла, там дійсно якийсь форс-мажор.
Будем чекати цікавих новин.  :D

По сообщениям российских СМИ, хуйло "сегодня проголосовал на выборах" с помощью компьютера. Все сразу же заметили, что он "голосовал" двумя нажатиями на клавиатуру, хотя вообще-то это довольно мозгоебическая процедура с использованием мобильного телефона, которого у него нет. То есть показали херню, не голосовал он.
Но самое интересное даже не это. Глазастые наблюдатели рассмотрели, что "утром 17 сентября" на часах "голосующего" хуйло было 15:24  10 сентября! То есть зрителям показали "консервы" недельной давности.
Проще говоря, хуйло, похоже, и правда очень сильно заболел. Настолько сильно, что нынешнего даже не показывают, подменяя неряшливо склеенными "консервами".


   
Re: "Абсолютно здоров"  :D

Схоже що із "карантином" хуйла, там дійсно якийсь форс-мажор.
там все одно запасні єсть.
так шо їм пох, маю на увазі кооператив.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія