Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дисертація Киви: підробки, брехня і найкращі цитати

хтось може пояснити, нахіба було гвалтувати академічні установи України? більшого злочину про них в історії ще не було  :facepalm: це якійсь п***а, дно

   
   
Re: Дисертація Киви: підробки, брехня і найкращі цитати

Кандидатом яких наук?
   
Кандидатом яких наук?

цікаве запитання. на яке нема відповіді. бо ківа та наука речі несумісні. сподіваюсь гвалтівники академічної системи отримають бан у світових академічних інституціях.
   
   
хтось може пояснити, нахіба було гвалтувати академічні установи України? більшого злочину про них в історії ще не було  :facepalm: це якійсь п***а, дно

https://youtu.be/UIW_sX8zgoo
Це пиз дець...
   
Кандидатом яких наук?
Какая разніца.
   
Какая разніца.

якщо тобі пох-то не всі такі. до речі-пан міг накласти купу десь у іншій гілці. бо подібний до киви розумовими здібностями
   
https://www.facebook.com/sergei.sharapov.77/posts/2836556286618968?__cft__[0]=AZWr6ICgdwNKQtDRhT9kggVHrP5FN_9fShU8_nbaCqvG7ev4wMnejwlLpYmKrSLiANYSb2CMPCq8CzOCfhQxTnYvEXotZ6Wd-Nne5utVRzsjheaEo11vrZod2oXPUeoJKeg&__tn__=%2CO%2CP-R

Цей довбойоб, як й багато інших, не розуміють, що проблема не в персоні Президента чи міністра освіти, а в самій науковій системі, яка тягнеться з СРСР.
Приберіть нах ту радянську доплату за звання й кількість бажаючих різко впаде. Але за 30 років це смердюче болото, центом якого є Національна академія наук, ніхто так й не наважився хоча б почати осушувати.

ЗІ. Це я як кандидат наук і працівник академічного інституту кажу.
   
Тобто Ківа - науковець, це ганьба, а Ківа - мєнт - це добре, а Ківа - нардеп - ще краще?
Альо...
   
Re: Дисертація Киви: підробки, брехня і найкращі цитати

хтось може пояснити, нахіба було гвалтувати академічні установи України? більшого злочину про них в історії ще не було  :facepalm: це якійсь п***а, дно

https://youtu.be/UIW_sX8zgoo

Кива перебував в полтавській психлікарні. І Олдбой перебуває в полтавській психлікарні, але в іншій якості. Олдбоє, агов! Ти поцієнта Киву пам'ятаєш?
   
Тобто Ківа - науковець, це ганьба, а Ківа - мєнт - це добре, а Ківа - нардеп - ще краще?
Альо...

 (tu)
   
Місце проффессора було вакантне, а відомо, що свято мєсто пусто нє биваєт... :shuffle:
   
кличте аелітів та шкарлєтів  :bueee:
   
Re: Дисертація Киви: підробки, брехня і найкращі цитати

а Петро не так само захищав кандидатську?  :facepalm:
   
Re: Дисертація Киви: підробки, брехня і найкращі цитати

   
а Петро не так само захищав кандидатську?  :facepalm:
О, я бачу, ти в темі? Ну розкажи, як захистив дисертацію Петро.
   
а Петро не так само захищав кандидатську?


Петро, попри окремі людські недоліки, таки має інтелект.
І, звісно захищався не так.
   
   Них...я вы не тянете в высоком научном вкусе! Тут чем ебанутее, тем круче! :lol:  :lol:  :weep:
Хочу Киву!
   
О, я бачу, ти в темі? Ну розкажи, як захистив дисертацію Петро.

Олдбой і Кива - одного поля ягоди.
Обидва з Полтави, обидва ненавидять Україну і Захід,
обидва не є спеціалістами будь в чому.
Різниця між ними в тому, що Кива чухає своє его в сесійній залі ВР,
а Олдбой - на ФУПі.
Обох варто ігнорити, щоб берегти своє психічне здоровля  :beach:
   
Олдбой і Кива - одного поля ягоди.
Обидва з Полтави, обидва ненавидять Україну і Захід,
обидва не є спеціалістами будь в чому.
Різниця між ними в тому, що Кива чухає своє его в сесійній залі ВР,
а Олдбой - на ФУПі.
Обох варто ігнорити, щоб берегти своє психічне здоровля  :beach:

То слід розуміти,  що Олдбой у вас в ігнорі?
   
Re: Дисертація Киви: підробки, брехня і найкращі цитати

То слід розуміти,  що Олдбой у вас в ігнорі?



це занадто складно для нього
адже він спеціаліст значно вищого рівня ніж якийсь ОлдБой  :laugh:
   
Re: Дисертація Киви: підробки, брехня і найкращі цитати

О, я бачу, ти в темі? Ну розкажи, як захистив дисертацію Петро.

У Кивалова были проблемы из-за Порошенко
ЧЕТВЕРГ, 10 НОЯБРЯ 2005, 17:50


Кивалов не захотел отвечать на вопрос о появлении у него фотографии президента, на которой есть надпись: "Сергею Васильевичу искренне!" - и подпись президента с датой 2 июля 2005 года.

"Об этой фотографии уже писали. Сколько можно? В самом деле встречались. Говорили о состоянии юридической науки в Украине. Говорили об избрание нового члена Совета юстиции", - сказал он.

Кивалов также рассказал, что в его академии защищал свою диссертацию экс-секретарь СНБО Петр Порошенко.

"Кстати, именно из-за диссертации Порошенко я имел первый выговор. Точно ситуацию не помню, но что-то там было связано с оформлением документов. Я, наверное, что-то проглядел и получил выговор. После защиты документы было приведены в соответствие", - сказал Кивалов.


 8-)
   
Re: Дисертація Киви: підробки, брехня і найкращі цитати

   
це занадто складно для нього
адже він спеціаліст значно вищого рівня ніж якийсь ОлдБой  :laugh:

Але все одно я сподіваюсь на відповідь  :)
Тут така справа: або Олдбой в ігнорі у дописувача гДе я? і це на фупі легко встановлюється,  або дописувач гДе я? дає не щирі поради,  яким сам не слідує  :(
   
Показати зображення...
Економіст-міжнародник-електротехнік, ще й наукові комплекси для виготовлення акумуляторів для бронетехніки.
Я аж завис на кілька секунд від таких вивертів. :gigi:
Цікаво,  де б дізнатись про створений науково-промисловий комплекс?

Голова комітету з питань фондового ринку вечорами у вільний час захоплювався свинцово-кислотними батареями [ua]

Останнє редагування: 26 квітня 2021 22:27:20 від птах Сорока
   
То слід розуміти,  що Олдбой у вас в ігнорі?

Вас навчити, де шоста кнопка ігнору?
Так ви ж з ним обидва мімікруєте під юльків,
ідейно-близькі партайгеноси?
Де ж, як не в нього вам брати натхнення?   


   
а Петро не так само захищав кандидатську?
Петро, попри окремі людські недоліки, таки має інтелект.
І, звісно захищався не так.
Добре, а за що його папашка-крадій отримав "Героя України"?
Точно без Аеліта не впораємося, той зможе пояснити....
   
Економіст-міжнародник-електротехнік, ще й наукові комплекси для виготовлення акумуляторів для бронетехніки.
Я аж завис на кілька секунд від таких вивертів. :gigi:
Цікаво,  де б дізнатись про створений науково-промисловий комплекс?

Голова комітету з питань фондового ринку вечорами у вільний час захоплювався свинцово-кислотними батареями [ua]
Навчився "пиляти гроші на оборонці" саме тоді. Ще Свинарчук-старшой якраз до нього у "обойму" застрибнув з "Укрпромінвесту".
   
Навчився "пиляти гроші на оборонці" саме тоді. Ще Свинарчук-старшой якраз до нього у "обойму" застрибнув з "Укрпромінвесту".
Ну це само собою.
Але це не пояснює, нафуя аж такий город городити з "науково-промисловими комплексами".
   
Re: Дисертація Киви: підробки, брехня і найкращі цитати

уже тоді Петро готувався протистояти російській агресії

за допомогою свинцево-кіслотних акумуляторів Рошен
   
Это наверное первый случай когда человек со справкой из дурдома получил ученую степень
   
Вас навчити, де шоста кнопка ігнору?
Так ви ж з ним обидва мімікруєте під юльків,
ідейно-близькі партайгеноси?
Де ж, як не в нього вам брати натхнення? 

Дякую за допомогу з пошуком кнопки ігнору,  але мене після Вашої пропозиції дописувачам фупу ігнорити Олдбоя зацікавило,  чи Ви самі його ігноруєте.
То яка буде Ваша відповідь на таке просте й зрозуміле питання: Олдбой у Вас в ігнорі?
   
Re: Дисертація Киви: підробки, брехня і найкращі цитати

Вас навчити, де шоста кнопка ігнору?
Так ви ж з ним обидва мімікруєте під юльків,
ідейно-близькі партайгеноси?
Де ж, як не в нього вам брати натхнення? 



і наче ж просте питання поставили
але ніколи не відповість, буде крутитись як гімно в ополонці:  гдє я, кто я, о чом ви спрашиваєтє, ой така затуркана....   :facepalm:
   
Это наверное первый случай когда человек со справкой из дурдома получил ученую степень

В Полтаве это норма.
Доказано Олдбоем 
Правда, он давно уже там не был :laugh:
   
Лидер оппозиционной партии Украины Юлия Тимошенко стала российским профессором.
5 декабря 2002 г.

Лидеру украинского оппозиционного "Блока Юлии Тимошенко" вручены дипломы действительного члена и профессора Российской академии безопасности и обороны. Об этом 5 декабря сообщила пресс-служба возглавляемого госпожой Тимошенко движения.


Тимошенко вручают диплом профессора российской Академии проблем безопасности, обороны и правопорядка.

Представитель Академии показывает Тимошенко фото на которой хуйло изображен с руководителем Академии проблем безопасности, обороны и правопорядка Виктором Шевченко.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія