Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чи є загроза галицького сепаратизму

Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Поясни мені, для чого ти живеш серед
дикунів-вуйків, у самому лігві фашизму?
Що це за мазохізм такий?
На родінє так харашо-бля, а ти тут страждаєш і скавчиш...
З якої це радості я маю покидати місто,в якому мій рід прослідковується як мінімум від часів глибокої Австро-Угорщини? Ви вуйно забагато на себе берете )
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

в цій гілці помиляються всі
реальність буде інакша
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

в цій гілці помиляються всі
реальність буде інакша

Авжеж, свободівці знають усе  :gigi: Петро банально з’їв ваш електорат і нічого не отримав усе одно.
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Авжеж, свободівці знають усе  :gigi: Петро банально з’їв ваш електорат і нічого не отримав усе одно.

ну і хто буде пєтро через неповних пів години?
а ми нікуди не дінемось...
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

З якої це радості я маю покидати місто,в якому мій рід прослідковується як мінімум від часів глибокої Австро-Угорщини? Ви вуйно забагато на себе берете )

Дарагой таваріщь!
Вас продала ваша лексика.
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

і раніше не було
галицький сепаратизм - кацапська маячня
так, хіба що попиздіти, як за світлішого цісаря розквітала батьківщина наша, австро-угорська
))
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Дугін - ворог розумний.
він дурень
це для інфи
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

від часів глибокої Австро-Угорщини?
Хотів би уточнити якого це часу стосується, бо терміну "глибока Австро-Угорщина" ще не чув. Оскільки виникнення самого політичного визначення "Австро-Угорщина" - це 2-га половина 19 ст.
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

в цій гілці помиляються всі
реальність буде інакша
яка?
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Одним словом час покаже.
Мій прогноз, що ідея галицького сепаратизму/автономізму потроху виходитиме з повного маргінесу уже справдився.

Далі все залежатиме від поточних подій. Прийняття/неприйняття закону про мову цього тижня буде колосальним індикатором куди все піде.
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Мій прогноз, що ідея галицького сепаратизму/автономізму потроху виходитиме з повного маргінесу уже справдився.
Ху..изму галицькому. 57% по ЗУ проголосовало за Зелень. Сепаратисты-вазелины...  :facepalm1:

Прийняття/неприйняття закону про мову цього тижня буде колосальним індикатором куди все піде.
Это типо как "последний рывок" от Порошенко ждете-с? Как от Ющенко Героя Украины Бандере в конце каденции?
Ну тогда похеряли, и сейчас точно так же похерять могут. Так что ЯСНО все будет не на этой неделе, а в течение 2-3 месяцев.

Останнє редагування: 21 квітня 2019 20:07:40 від Aleksandr_1
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Далі все залежатиме від поточних подій.


Як сильні мужі сего світу вирішуть так і буде.
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

ну і хто буде пєтро через неповних пів години?
а ми нікуди не дінемось...
ви вже поділися. Набагато раніше.
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Зеленський переміг на Заході теж, так що кульпарківи за проксями йдуть на (x)...
   
Уже и канал прямой разгоняет эту тему.
У них оказывается 57% Зели на западе и 88% на востоке это оказывается опять раскол Украины )))
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Зеленський переміг на Заході теж, так що кульпарківи за проксями йдуть на (x)...
Ага. Берут Фариошу и Тягникокса с их вонючими 1.6% за руки и дружно идут на йух под барабанный бой.
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Ага. Берут Фариошу и Тягникокса с их вонючими 1.6% за руки и дружно идут на йух под барабанный бой.

Склалася парадоксальна ситуація: Львів живе непогано завдяки туристам і айтішнікам, а решта містечок і сіл у глибоченній дупі... Тому такі заяви від галичан за проксями.
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Ага. Берут Фариошу и Тягникокса с их вонючими 1.6% за руки и дружно идут на йух под барабанный бой.


  (tu)
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

будет новый майдан, приедут снова в Киев , никуда не денутся.

пошёл искать бойлер литров на 150 , надежды шо будет горячая вода на момент майдана мало
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

будет новый майдан, приедут снова в Киев , никуда не денутся.

пошёл искать бойлер литров на 150 , надежды шо будет горячая вода на момент майдана мало
у Ню Джерсі? :lol:
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

   
я вважаю, що ні. Окремих упоротих спакують, деякі подадуться ув екзиль, і все заспокоїться
Немає, вони теж при совку 40 років прожили, є досвід....Та й нікуди...
   
Re: чи є загроза галицького сепаратизму

Думаю, питання з галицьким сепаратизмом можна вважати закритим.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія