Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

"До Українців

Я запитую в себе, питаю у вас, у людей,
Я питаю в книжок, роззираюсь на кожній сторінці:
Де той рік, де той місяць, той проклятий тиждень і день,
Коли ми, українці, забули, що ми — українці?

І що в нас є душа, повна власних чеснот і щедрот,
І що є у нас дума, яка ще од Байди нам в’ється,
І що ми на Вкраїні — таки український народ,
А не просто юрба, що у звітах населенням зветься.

І що хміль наш — у пісні, а не у барилах вина,
І що щедрість — в серцях, а не в магазинних вітринах.
І що є у нас мова, і що українська вона,
Без якої наш край — територія, а не Вкраїна.

Я до себе кажу і до кожного з вас: — Говори!
Говорімо усі, хоч ми й добре навчились мовчати!
Запитаймо у себе: відколи, з якої пори
Почали українці себе у собі забувати?

Запитаймо й про те, як ми дружно дійшли до буття,
У якому свідомості нашій збагнути незмога,
Чом солодшим од меду нам видався чад забуття
Рідних слів, і пісень, і джерел, і стежок від порога?

Українці мої! То вкраїнці ми з вами — чи як?
Чи в «моголах» і вмерти судила нам доля пихата?
Чи в могили й забрати судилось нам наш переляк,
Що розцвів нам у душах смиренністю «меншого брата»?

Українці мої! Як гірчать мені власні слова…
Знаю добре, що й вам вони теж — не солодкі гостинці.
Але мушу казати, бо серце, мов свічка, сплива,
Коли бачу, як люто себе зневажають вкраїнці.

Українці мої! Дай вам Боже і щастя, і сил.
Можна жити й хохлом, і не згіркне від того хлібина.
Тільки хто ж колись небо нахилить до ваших могил,
Як не зраджена вами, зневажена вами Вкраїна?..
   
А слова - наче вчора написав.


Помер в 2007 році. Слова про Ющенка були
   
Українському народу чхати.

Тільки що поговорила з деякими родичами та знайомими, деякими дуже близькими. Дуже важке враження від розмови. Голосуватимуть за Зе.  Як я їх не просила, не аргументувала, не залякувала - голосують за Зе.

Я вмиваю руки. Сподіваюсь лише на колективну мудрість українського народу, але по динаміці очікую найгіршого.

Oh well. Я зробила все, що могла.
:laugh:  Обтікай-те!
   
Помилка українського народу була п'ять років тому, коли вибрали засновника партії регіонів.
А бувших регіоналів, як правило, не буває.
І бувші регіонали, як правило, своїх однопартійців не забувають.

Тепер, щоб виправити цю помилку, українському народу приходиться вибирати коміка, так всіх дістав цей регіонал.

Але такий вибір - це крок вперед.
Шкода тільки 5 втрачених років.

Пані Іоанна, Вам цього не зрозуміти.
Якби Ви приїхали і пожили б в Україні цих 5 років, Ви би перша втікли з України, і Ви би перша закликала голосувати за ЗЕ.
   
Помилка українського народу була п'ять років тому, коли вибрали засновника партії регіонів.
А бувших регіоналів, як правило, не буває.
І бувші регіонали, як правило, своїх однопартійців не забувають.

Тепер, щоб виправити цю помилку, українському народу приходиться вибирати коміка, так всіх дістав цей регіонал.

Але такий вибір - це крок вперед.
Шкода тільки 5 втрачених років.

Пані Іоанна, Вам цього не зрозуміти.
Якби Ви приїхали і пожили б в Україні цих 5 років, Ви би перша втікли з України, і Ви би перша закликала голосувати за ЗЕ.
Найбільше мене пече,що прихильники певної політсили проникли і в Європу.Пропоную прихильники певної політсили вернутись в Україну і підтримати свого кандидата.Фінансово насамперед-понести грошики в ПРиват.прихильники певної політсили-це не громадяни,це ходячі шлунки
   
Re: Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

:laugh:  Обтікай-те!

Обтікаєте ви ... від золотого дощу!

   
Re: Не спи, моя рідна ЗЕМЛЕ, прокинься, моя Україно

Помилка українського народу була п'ять років тому, коли вибрали засновника партії регіонів.
А бувших регіоналів, як правило, не буває.
І бувші регіонали, як правило, своїх однопартійців не забувають.

Тепер, щоб виправити цю помилку, українському народу приходиться вибирати коміка, так всіх дістав цей регіонал.

Але такий вибір - це крок вперед.
Шкода тільки 5 втрачених років.

Пані Іоанна, Вам цього не зрозуміти.
Якби Ви приїхали і пожили б в Україні цих 5 років, Ви би перша втікли з України, і Ви би перша закликала голосувати за ЗЕ.

Попередження було - аж три роки тому: https://ua-mova.livejournal.com/1323744.html?thread=18517984#t18517984
   
Помилка українського народу була п'ять років тому, коли вибрали засновника партії регіонів.
А бувших регіоналів, як правило, не буває.
І бувші регіонали, як правило, своїх однопартійців не забувають.

Тепер, щоб виправити цю помилку, українському народу приходиться вибирати коміка, так всіх дістав цей регіонал.

Але такий вибір - це крок вперед.
Шкода тільки 5 втрачених років.

Пані Іоанна, Вам цього не зрозуміти.
Якби Ви приїхали і пожили б в Україні цих 5 років, Ви би перша втікли з України, і Ви би перша закликала голосувати за ЗЕ.

Пані Іоанна, не слухай Хорвата. Купа народу літає на курорти за кордон,  купує авто так що не проїхати, в хатах у більшості євроремонт. По вихідним місця в ресторанах забиті. Купа отримує субсидії а на зекономлені зекономлені гроші купує онукам ювеліоні прикраси на память. Купа солдат полягли за те, щоб країну зберегти. Тільки погано, що купа нитіків з'явилось,  які на зарплаті у штабів  політиків. Їм завжди чогось не вистачає
   
Re: Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

Помилка українського народу була п'ять років тому, коли вибрали засновника партії регіонів.
А бувших регіоналів, як правило, не буває.
І бувші регіонали, як правило, своїх однопартійців не забувають.

Тепер, щоб виправити цю помилку, українському народу приходиться вибирати коміка, так всіх дістав цей регіонал.

Але такий вибір - це крок вперед.
Шкода тільки 5 втрачених років.

Пані Іоанна, Вам цього не зрозуміти.
Якби Ви приїхали і пожили б в Україні цих 5 років, Ви би перша втікли з України, і Ви би перша закликала голосувати за ЗЕ.

А ти там живеш?

   
Я вже писала. Професія називається management consultant.  А що?
Это типа Клава с пивбара (клавбара), или просто продавец. Что продаете?
   
Купа отримує субсидії а на зекономлені зекономлені гроші купує онукам ювеліоні прикраси на память.

Я бы это сделал предвыборчей агитацией Петра Алексеевича, на всех бигбордах по стране. Это полная клиника прихильники певної політсили.
   
А ти там живеш?

Показати зображення...
Можна сказати, що так.
Я живу 500 км від цього.
Часто буваю вдома, на Батьківщині. І все бачу на власні очі. Часто доводиться стикатися з державними установами для вирішення того чи іншого питання. Тому маю можливість відчути це все на власній шкірі і побачити на власні очі.
А найважливіше, що я маю можливість порівняти це все, як воно все функціонує в нормальній європейській державі.

Тому впевнено говорю тобі.
Україна в сьогоднішньому вигляді такою, якою вона є - це бананова республіка. Це країна шапіто.
Ти би хотіла жити в банановій республіці?

З Порошенком Україна немає майбутнього.
   
Re: Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

Это типа Клава с пивбара (клавбара), или просто продавец. Что продаете?

Тупенький переплутав з sales consultant.

Management consultants - це різні професіонали, які працюють в консультативних компаніях типу Макінзі, Ернст і Янг, тощо.
   
Re: Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

Можна сказати, що так.
Я живу 500 км від цього.
Часто буваю вдома, на Батьківщині. І все бачу на власні очі. Часто доводиться стикатися з державними установами для вирішення того чи іншого питання. Тому маю можливість відчути це все на власній шкірі і побачити на власні очі.
А найважливіше, що я маю можливість порівняти це все, як воно все функціонує в нормальній європейській державі.

Тому впевнено говорю тобі.
Україна в сьогоднішньому вигляді такою, якою вона є - це бананова республіка. Це країна шапіто.
Ти би хотіла жити в банановій республіці?

З Порошенком Україна немає майбутнього.

Я теж побувала в Україні і можу заявити, що ти брешеш. Живуть по-різному. Хто на зарплатню, а хто живе краще, ніж я в Канаді. Жити всім одинаково не вийде, хіба що як в совку. Дехто відкрито це декларує, але цього ж не буде. Варіант Венесуели набагато реалістичніший.
   
Помер в 2007 році. Слова про Ющенка були

Я знаю.

Колись в мене була касета з його піснями.
   
Тупенький переплутав з sales consultant.

Management consultants - це різні професіонали, які працюють в консультативних компаніях типу Макінзі, Ернст і Янг, тощо.
Якщо ти ці компанії консультуєш так, як консультуєш за кого голосувати в Україні, то бідні ці компанії.  :D
   
Re: Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

Якщо ти ці компанії консультуєш так, як консультуєш за кого голосувати в Україні, то бідні ці компанії.  :D

Піди краще травою займися, а то розвів кульбабу як ніщеброд. У нас таке вважається моветоном і в пристойних районах не толерується.
   
Я бы это сделал предвыборчей агитацией Петра Алексеевича, на всех бигбордах по стране. Это полная клиника прихильники певної політсили.

Так ти є потік штабіст
   
Я теж побувала в Україні і можу заявити, що ти брешеш. Живуть по-різному. Хто на зарплатню, а хто живе краще, ніж я в Канаді. Жити всім одинаково не вийде, хіба що як в совку. Дехто відкрито це декларує, але цього ж не буде. Варіант Венесуели набагато реалістичніший.
:facepalm1:

Ти ніяк не можеш зрозуміти, що не в зарплатні справа і не в тому, хто як живе. Це все - це наслідки.

А причина - в рівних можливостях.

Немає рівних можливостей в Україні.
Добре живуть тільки ті, хто при кориті, хто дає хабарі, хто підмаже там, де треба, хто має кума, брата, свата або багатих впливових батьків.
Якщо ти з поза системи, ти зі своїм бізнесом не маєш жодних шанс на успіх.

В Польщі теж є бідні і багаті.
Але в Польщі всі мають рівні можливості і всі рівні перед законом.
В Польщі не відміняють статтю про незаконне збагачення.
Я, приїхавши в Польщу, не мав ні копійки. І без жодних хабарів, без багатих батьків, без впливових кумів, братів, сватів, сам за 20 років доробився до того, до чого люди, живучи в Україні, за все життя ніколи не доробляться.
   
Піди краще травою займися, а то розвів кульбабу як ніщеброд. У нас таке вважається моветоном і в пристойних районах не толерується.
:D
У вас вже появилася кульбаба?
У вас тільки недавно сніги зійшли і морозити перестало.  :D

Ось, вже!
Розпочав сезон косіння, після зимової сплячки.











Ну як?
   
Re: Не спи, моя рідна земля, прокинься, моя Україно

   
Re: Не спи, моя рідна ЗЕМЛЕ, прокинься, моя Україно

Що мене дивує - що навіть український музичний слух (консонансовість, співзвучність) є ізшизофренізований російською (дисонантизує, не корелює найочевидніше та найелементарніше): співає в кличному відмінку Україно - а кличного на рідну землю вже розуму не вистачило: https://ua-mova.livejournal.com/1328034.html?thread=18599586#t18599586

Music: Мандри - Не спи моя рідна земля ЗЕМЛЕ

Не спи моя рідна земле -
Бо тебе від рими й кличного відокремлять!
Не спи мій рідний народе:
Тебе приспали, мово - геть суржикошкоду!
Не спи мій рідний, мовний Ісусе:
Спаси нас і землю од суржикоспокуси!


Українці - які забули й свій рідний кличний відмінок: мають отепер нагоду навчити Зїлєнскава української мовоньки?

Не спи Зеленського земле:
Засни антиукраїнський Кремлю:
Не ступай вже Путьїне на нашу землю!
Засни Порошенка пуше-й-праше:
Бо нас приспало все чуже й не наше!
   
Українці - які забули й свій рідний кличний відмінок: мають отепер нагоду навчити Зїлєнскава української мовоньки?

Не спи Зеленського земле:
Засни антиукраїнський Кремлю:
Не ступай вже Путьїне на нашу землю!
Засни Порошенка пуше-й-праше:
Бо нас приспало все чуже й не наше!


Без емоцій.  Шкода людей. Але це їхній вибір
   
Re: Не спи, моя рідна ЗЕМЛЕ, прокинься, моя Україно

Без емоцій.  Шкода людей. Але це їхній вибір

Ото оксюморонна та недорікувата красномовність мудрагеля: верзе інфантильно про "емоції", аж трьома словами! Повчайте самого себе, пане риторе!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія