Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Смартфон.

Re: Смартфон.

мабуть, в тебе ще й антивірус онлайн висить з оптимізатором пам"яті!  ;)
Видко мольфара відразу.
 Список встигнеш до завтра скласти на тому флаї з 4 відром?
Чи він в тебе так швидко не пише?
   
Re: Смартфон.

На підході бюджетні Самсунги M10-M20-M30 - намагаються конкурувати з китайцями. M20-M30 батарея 5000mAh, незнімна. Але діагональ, як на мене, завелика...
P.S. Рік чи два роботи? Старий LG L90 вже 4-5 років працює без жодних проблем. Так, застарів, 4G не підтримує, але... працює. Не лопата, батарею змінити - 10 секунд без всяких сервісів...
   
Re: Смартфон.

Есть айфоны с двумя физическими симками, официально продаются только в Китае и Гонконге, но в Украине наверняка можно купить у неоф дилеров.
В том то и проблема, что официально они только в Китае. И как они будут работать в Украине - особо наработанной статистики еще нет. В Китае часть каналов других, что на вай-фай, что на 1.8ГГц. Если там ВЧ часть заточена целенаправленно под Китай, в Украине оно работать как-то будет, но - возможны варианты.
   
Re: Смартфон.

Який рік юзайу китайців umi тепер umidigi. На мтк, насрати, в ігри не бавлюсь. Нормальні апарати.
Мабуть теж візьму собі останнього z2 pro, купа ніштяків, чистий вєдроєд. Тіки дзюрки для навушників немає.
   
Re: Смартфон.

P.S. Рік чи два роботи? Старий LG L90 вже 4-5 років працює без жодних проблем. Так, застарів, 4G не підтримує, але... працює. Не лопата, батарею змінити - 10 секунд без всяких сервісів...
у меня такий досі є робочий. навіть акумулятор рідний стоїть та тримає 80% від номіналу

але ж яке воно тормознуте стале просто жах, робив бенчмарк памяті рази в 2-3 повільніше працює    :(
   
Re: Смартфон.

я ретроград. для роботи використовую ноут, для фотографування дзеркалку, телефон для дзвінків))) щоправа специфіка роботи неможлива на андроїді і лінукчі взагалі. сапри
   
Re: Смартфон.

я ретроград. для роботи використовую ноут, для фотографування дзеркалку, телефон для дзвінків))) щоправа специфіка роботи неможлива на андроїді і лінукчі взагалі. сапри
ще й мабуть піпл тільки на фупи тролиш?    :)
   
Re: Смартфон.

ще й мабуть піпл тільки на фупи тролиш?    :)

ну н етільки на фупі. але на інших форумах мене уже побанили))))))а пейсбук не люблю
   
Re: Смартфон. Нове

Видко мольфара відразу.
 Список встигнеш до завтра скласти на тому флаї з 4 відром?
Чи він в тебе так швидко не пише?

Інструменти, довідники

Clinometer
Смарт інструменти(Swiss Army Knife)
FunctionGenerator
Gauss Meter
SmartRecord
Hybrid Stopwatch
Ліхтарик
Церковний календар
МК54/61
ElectroDroid
UnitConverter
FM Radio

Системні заморочки

Емулятор терміналу
WiFi аналізатор
SDMaid
Titanium Backup
ToolHero
Speedtest Analyzer
SuperSU
Telnet
SmartTimeSync
Framaroot
Bysubox
Call Recorder
Lucky Patcher
RAR

Геодезія і картографія

MapsMe
Maverick
MT GPS
Android TS GPS Test


читалки

Librera reader
Adobe Acrobat Reader
Cool Reader


Файлові менеджери

Terminal Commander
TotalCommander

Відео-фото

Camera HDR Studio
Flash player
MXPlayer
OpenCamera
VLC
YouTube

Тирнет(в.т.ч. месенджери, браузери)

Gmail
Hangouts 
Opera mini  -100ВКЛАДОК!!!! привіт тим, кому не  хватає 1Гектара :D
Yahoo Weather
SеcureYahooBrowser
SkypeLite
GoogleDisk

Іграшки

Chess
Preferans
Мар"яж

Справи, гроші..

Privat24
Нова Пошта
Скарбничка


«Охвіс»

Color Note - ви що, всерйоз вирішили, що я буду відкривати охвісний файл та правити його на девайсі з дисплеєм, меншим за 10 дюймів та відсутністю нормальної механічної клави? :lol:






Останнє редагування: 22 січня 2019 20:17:10 від magistr
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія