Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
81
18 березня 2024 14:41:15
Якби це було так, то антивакцинатори вже б давно всі вимерли, бо ковід нікуди не дівся. Але все навпаки, серед "вакцинаторів" залишилися лише ви з Татусем.  :laugh:
сміх-сміхом, але в Португалії, де начебто 90% вакцинованих згідно брехливої офіційної статистики, вакцинованих пенсів поменшало. І стали вмирати коли пандемія вже пройшла від кардіо...
Вище викладав статтю у якій вивчалась причина надлишкової  смертності в Німеччині пвсля маслвої вакцинації.
https://www.cureus.com/articles/149410-estimation-of-excess-mortality-in-germany-during-2020-2022%23!/#!/

Вот що у вас антиваксів нема, так це розуму. Ніколи не читають те, на що сподіваються як на доказ
 
А тепер читаємо уважно що пише цей професор (автор статті) по можливим причинам надлишкової смертності після публікації і обговорення:

We do not try to discuss the reasons for the excess mortality looking for some causality, we just show the increase in time in 2021 and 2022. There might be several reasons for an increase in mortality, including the incidence of the Corona virus and the social behavior. Yet we are not aware of a reliable official data base measuring this.

Занавес…
82
17 березня 2024 14:45:54
4. Окрім законів ще є таке поняття як здоровий глузд. Ти можеш їхати по трасі зі швидкістю 30км/год, ПДР це дозволяють, або навіть випереджати трактор, який їде в правій смузі з такою швидкістю, їдучи при цьому сам 35км/год, от просто бо тобі так захотілось.
Збереш за собою кілометровий затор, хоча ти ж нічого не порушуєш, все в рамках закону. Але їбало тобі наб'ють в цьому випадку не тому, що ти порушив закон, а тому що гандон по життю і срав на всіх. От точно так і тут.
Ти можеш не повірити, але на заході, наприклад в АУ, ніхто тебе їбало не набʼє за це (якщо їхав по закону), тому що закон є закон. А як раз за сигнали фарами, чи словесний абʼюз чи набивання їбала накажуть.
тобто ти хочеш сказати, що в "цивілізованих країнах" уїбанська поведінка, якщо вона не суперечить закону, не має ніяких наслідків для уїбана. І на твою думку це абсолютно нормально, правильно я розумію?

Ну якщо поведінка не суперечить закону, то її уїбанність субʼєктивна, тобто вважається неприємною лише частиною суспільства, інакше б змінили закон, логічно? Уїбанність це не те, що коїться без порушення законів та не подобається комусь, а саме коли закони порушують і це комусь подобується. Задача здорового суспільства створити закони, які будуть виконуватися і поважатися.

В нас це з твоїм прикладом для доріг з однією смугою вирішується просто - кожні X км будується коротка друга для обгону і правилом, що авто зі швидкістю менш ліміта повинна бути зліва (тобто справа для України). Ну і ще є в законі штрафи за unreasonable slow speed з прикладами та також прикладами коли це reasonable їхати повільно
83
17 березня 2024 07:29:53
Знаєте коли приймуть допомогу? Десь за місяць до наступу рашистів. Так щоб реальну допомогу надати вже не встигли, але щоб звинуватити в наслідках можна було Байдена. Думаю десь такий план трампістів.

Ні. У вас помилкова позиція - вам здається, що трампісти так роблять щоб насрати в борщ Байдену, ніби то якби не байден і конкуренція з ним, то допомога б йшла… а насправді вони проти саме допомоги, так само як і їх вибірці-респи
84
17 березня 2024 03:37:45
знову якоїсь херні нагородив в стилі толямби. яким хером до даної теми відношення до мансійців, удмуртів і інших зкацаплених народностей? ти шо удмурт? чи мєря? чи може мордвин?
К тому, что на мою страну напало соседнее террористическое государство. А на вашу кто? "Неправильные" украинцы? Просто показываю лицемерие некоторых присутствующих тут.

ну так тоді було б зрозуміло якого хера ти чіпляєшся за кацапську наче тобі її разом з язиком хтось хоче відітнути.
скажи просто яким треба бути імбецилом, щоб цілком здраву вимогу спілкуватись замість мови окупанта державною мовою з громадянами, які спілкуються державною мовою, назвати шовінізмом?
Тут я буду на "ты". Временно.
Это ТЫ сам себе придумал, что язык миллиона украинцев - это язык оккупанта. Ну так захотелось тебе с какого-то будуна назвать язык миллиона украинцев языком врага, чем ты называешь миллионы украинцев врагами. Это ТЫ вдруг придумал, что я называю украинцев за государственный язык шовинистами. Шовинисты - это те, кто сидит, и решает, кто украинец, а кто нет. И это не я "цепляюсь за язык", а ты цепляешься ко мне, ВЫДУМАВ, что я что-то тебе должен и обязан. Дружище, твои личные выдумки перестанут быть выдумками, как только я их увижу в Конституции Украины и законах. А до этого, будь добр - уважай Конституцию моей страны. Ты ОБЯЗАН это делать, как это требует от тебя Конституция.  Режим "ты" отключен.

Цитувати
те, що ти плетеш до купи всілякі хворі мантри таких як толямба про неправильних українців, то це виглядає як недолугі спроби "зафлудити" головне до тебе питання: якого хера громадянин України принципово не хоче спілкуватись державною мовою, а вперто спілкується мовою окупантів навіть з тими, хто дописує виключно українською? ти не знаєш української? для тебе огидно навіть на клавіатурі набірати українські слова, вже не кажучи про живу розмову? Чи ти як кондовий кацап розумієш тільки себе і свою власну правду?
тоді не дивуйся чому тебе і таких як ти всі нормальні люди хуїсосять.
Ну как бы ответил. Такого хера, что гражданин Украины является - не поверишь - гражданином Украины, а не какой-то кацапии, северной кореи или еще какого диктаторского говна. И тут пока действую законы, а не "понятия", которые кому-то как-то кажутся и думаются.

4. Окрім законів ще є таке поняття як здоровий глузд. Ти можеш їхати по трасі зі швидкістю 30км/год, ПДР це дозволяють, або навіть випереджати трактор, який їде в правій смузі з такою швидкістю, їдучи при цьому сам 35км/год, от просто бо тобі так захотілось.
Збереш за собою кілометровий затор, хоча ти ж нічого не порушуєш, все в рамках закону. Але їбало тобі наб'ють в цьому випадку не тому, що ти порушив закон, а тому що гандон по життю і срав на всіх. От точно так і тут.

Ти можеш не повірити, але на заході, наприклад в АУ, ніхто тебе їбало не набʼє за це (якщо їхав по закону), тому що закон є закон. А як раз за сигнали фарами, чи словесний абʼюз чи набивання їбала накажуть.
85
17 березня 2024 03:18:26
Цікаво бачити реакцію дописувачів Форуму Української Правди на пропозицію банити за вживання російської мови, коли редакція Української Правди підтримує російськомовний варіант Української Правди.
Чому? Бо це інформаційна зброя проти рашистів. Бо багато росіян заходить на сайт УП дізнатися правду. І отримують правлу, котру неможливо отримати у рашці-какашці.
А ось мудрі дописувачі форуму Української Правди вимагають банити за вживання російської мови.
Але чому вони не волають  щодо вживання російської мови на сайті Української Правди?
тому що в українців є вибір не заходити на язику версію, на фупі такого вибору немає, тому для тих хто відстоює язикість фупу нехай модер зробить окремий підрозділ, якщо в нього буде така воля і бажаннЯ, спілкуйтеся на язику там, решта дописів поза цим підрозділом виключно українською

Я бачив деякі рішення на інших ресурсах - якщо інформаційний сайт підтримує наприклад дві мови, то існує два форума на двох мовах, з форсуванням використання однієї на кожному. От і все - права усіх в почьоте, кожен використовує те що хоче. Чому ФУП цього не робить - не зрозуміло.
86
17 березня 2024 01:02:03
Що в 2021, що в 2023 в Німеччині помирало більше мільйона.
Ось тільки, до вакцинації надлишкову смертість списували на ковід, то яка причина надлишкової смертності після вакцинації?

A total of 1,023,687 people died in Germany in 2021

In 2023, 1.02 million people died in Germany
Дивись попередні сторінки, там все зʼясували як мруть вакциновані і як невакциновані, і скільки смертей вдалося уникнути. Кожному дурню повторювати одне і теж? Ти що думаєш що якщо ти будеш перебирати країни то раптом станеться чудо і спростують ефективність вакцин?  :pofig:

На дивись за своїх німців, figure 5  https://healthfeedback.org/claimreview/unvaccinated-people-more-likely-develop-severe-covid-19-die-contrary-germany-data/
 Дохнуть в пропорції невакциновані набагато частіше ніж пропорція статусу вакцинації серед населення
Просте ж ніби питання задав а ви одразу зливаєтесь.
До вакцинації і після вакцинації кількість смертей в в Німеччині однакова. Але, якщо в 2021 вмирали не вакциновані то в 2023 вмирають - вакциновані.

A total of 1,023,687 people died in Germany in 2021

In 2023, 1.02 million people died in Germany

 :facepalm1:

До чого тут кількість населення якщо
- на цю кількість впливає 100500 факторів
- якщо вже довели що антивакси вмирають в багато разів частіше - я тобі репорт дав де це видно.

Які ще нахєр «вмирають вакциновані»? Вмирають всі, але антивакци частіше - не у загальної кількості, а у % від своєї групи

Я тобі розкрию секрет бімбу - якщо вакцинується 100% населення, то вмирати від ковіду будуть лише вакциновані. Оформляй нобєлєвку  :weep:
87
17 березня 2024 00:49:12
Антивакси знову почали постити всякую хуєту о сферичних конях в вакуумі, коли всі країни вже статистично довели що серед невакцинованих смертність у рази вище

«Де море тато?»
 :lol:
88
17 березня 2024 00:43:02
На основній сторінці про перебіг війни зачепили тему лазерної зброї.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1129639.msg27799395#msg27799395
Явно у головах деяких людей каша. На тій сторінці я наводив грунтовну доповідь Солоніна. Не буду повторюватися, там все зрозуміло.
Ось ще натрапив на останні досягнення:
https://hromadske.ua/posts/london-pokazav-rezultati-roboti-svoyeyi-novitnoyi-lazernoyi-sistemi-ppo-dragonfire?fbclid=IwAR0BzFXXN9-vC3IEf3wWWfbTkgafMgQi2Zgm_cp4Y9YektBlhsTAQtFz9c4
https://twitter.com/view/status/1767517442408923416Слабкі на голову іксперди після прослуховування Солоніна запрошуються подивитися на розмір оптичної системи британців. Розміри генеруючих (польових, морських, космічних) агрегатів пропонується уявити самостійно.
А якщо зроблять дзеркальні поверхні які відбивають 100% світла?

Нема такої поверхні. У кожного метала (срібло, золото, алюміній,…) своя reflectance і вона залежить від довжини хвилі. Наприклад срібло дзеркалить 95% на 500nm, а вже на 300nm майже нічого не дзеркалить. Лазери є з різними довжинами хвилі.

Та частка енергії, що не відзеркалюється, швидко зруйнує цю дзеркальну поверхню і все.

До того ж для багатьох цілей ти не зможеш задзеркалить всю поверхню, так як багато цілей мають оптику, яку лазер зруйнує миттєво. Якщо є база цілей, лазер знає куди бити в саме вразливе місце, він здатен сфокусуватися у потрібному місці, це не ракета ппо, яка розривається десь недалеко.
89
16 березня 2024 14:57:10
DW: Исследователи из Федерального Института вакцин и биомедицинских препаратов им. Пауля Эрлиха приводят такие цифры:
с начала вакцинации и до 31 октября 2022 года в Германии были зарегистрированы
в общей сложности 333 492 предполагаемых случая побочных реакций
и 50 833 предполагаемых случая серьезных побочных реакций
после основной иммунизации и бустерных прививок.

Последствия после прививки: кто поможет жертвам вакцинации.

Жертвам вакцинації допоможуть вакцинатори.
Плюс 200 бустерів зробе імунну систему полностью функціональной, как у мужчіни із Гєрманії.
вакцини врятували 1M+ німців від смерті
Що в 2021, що в 2023 в Німеччині помирало більше мільйона.
Ось тільки, до вакцинації надлишкову смертість списували на ковід, то яка причина надлишкової смертності після вакцинації?

A total of 1,023,687 people died in Germany in 2021

In 2023, 1.02 million people died in Germany

Дивись попередні сторінки, там все зʼясували як мруть вакциновані і як невакциновані, і скільки смертей вдалося уникнути. Кожному дурню повторювати одне і теж? Ти що думаєш що якщо ти будеш перебирати країни то раптом станеться чудо і спростують ефективність вакцин?  :pofig:

На дивись за своїх німців, figure 5  https://healthfeedback.org/claimreview/unvaccinated-people-more-likely-develop-severe-covid-19-die-contrary-germany-data/
 Дохнуть в пропорції невакциновані набагато частіше ніж пропорція статусу вакцинації серед населення
90
15 березня 2024 23:44:41
Исследователи из Университета Фридриха-Александра Эрланген-Нюрнберг (FAU) и Университетской клиники Эрлангена в Германии обследовали мужчину, который получил более 200 прививок против COVID-19. ... у пациента, сделавшего 217 прививок, иммунная система осталась полностью функциональной.
DW: Исследователи из Федерального Института вакцин и биомедицинских препаратов им. Пауля Эрлиха приводят такие цифры:
с начала вакцинации и до 31 октября 2022 года в Германии были зарегистрированы
в общей сложности 333 492 предполагаемых случая побочных реакций
и 50 833 предполагаемых случая серьезных побочных реакций
после основной иммунизации и бустерных прививок.

Последствия после прививки: кто поможет жертвам вакцинации.

Жертвам вакцинації допоможуть вакцинатори.
Плюс 200 бустерів зробе імунну систему полностью функціональной, как у мужчіни із Гєрманії.

От же ж єбануте - а те що вакцини врятували 1M+ німців від смерті, і ще багато мільйонів від наслідків тяжкого ковіда - це не рахується?

Одне і теж по колу… їдіоти
91
14 березня 2024 00:25:29
https://t.me/ukrbavovna/13807
“ ЛСР в Тьоткино повідомляють про часткове звільнення.

Легіон веде подальші бої з просуванням.”

Це ж фейк. GeoConfirmed геолокував, що відео знято в Україні с. Рижівка
А де та Рижівка знаходиться? І чи можна довіряти цьому  ресурсу?

51.257647,34.251380 - місце зйомки
92
13 березня 2024 23:09:45
https://t.me/ukrbavovna/13807

“ ЛСР в Тьоткино повідомляють про часткове звільнення.

Легіон веде подальші бої з просуванням.”

Це ж фейк. GeoConfirmed геолокував, що відео знято в Україні с. Рижівка

93
13 березня 2024 01:39:26
не 15... від прифронтових аеродромів до місця скидання кабів 100-150 км, на швидкісті 650+ км/г  туди-сюди це 30 хвилин + ще маневрування

якщо такий літак працює 3-4 рази кожен день, то моторесурсу (у годинах) вистаче на 4 роки
але (!)
- двигунів у су-34 два... тому ймовірність втрати літака набагато нижче ніж коли двигун один
- ще є "максимальна кількість циклів запуску"... яка десь 300-600...
- після скидання кабів вони на форсажі тикають щоб вийти з зони ураження ппо, форсажний режим значно скорочує моторесурс
- на заводи, які виготовляють двигуні накладені санкції - хз як вони їх зараз виготовляють та ремонтують. Це імпортозамєщєніє може легко знизити ресурс з 3000 до 500-1000 год
94
12 березня 2024 13:19:41
Усі конструкції літаків для сертифікації обстрілють курками на тестуванні. Так що з птахою в один двигун навряд чи впав би.
95
10 березня 2024 15:07:37
і все ж , с300 чи петрійот ?
якщо петрійот , то навіщо дві поряд ?
як і с300
цікаве інше
на відео заявлено 4 (чотири) пускових
у пості - 2 (два) патріоти

Звідци виникає купа питань
- чому на відео промарковано 4 пускових?
- що мали робити в одній колоні С-300 та патріоти? вони ніяк не зав'язані між собою, абсолютно, нічого спільного немає

я не виключаю, що накрили колону ППО. Але я не бачу ніяких доказів про те, що там були патріоти, тим більш що кацапи плутаються у показах
Отой малюнок "трапеції" то взагалі підписздєсь - на С-300 дверки теж трапецієвидні
Більше того, то взагалі могло буть не ППО, а транспортна колона вантажівок, що перевозила боєзапас

Якщо відео достовірне і нове, то з того шо пишуть, крім кабіни там
- розташування осей таке ж як у патріотів
- є поворотний механізм ( круглий такий)
- детонація як у ракет ППО
- якщо подивитися на тінь, то за профілем це не звичайний авто-вантажник , там реальне щось типу установки було

Це навіть не кацапи пишуть, а на українських каналах

Те що там були не с300 а патріоти як раз логічно, так як в методі використання кабів у них розрахунки безпечного скидання зроблені за умов використання ЗСУ с300 чи буків. Тому збільшити ймовірність збиття можна було тільки патріотами.

Ну й те що нема спростування це теж аргумент … з київським то було. Мабуть кацапи мають більш детальне відео тому наші бояться вляпатися якщо будуть просувати версію «нас там нєт, то мирні комбайні»
96
10 березня 2024 10:03:32
Аналитики британского Королевского объединенного института оборонных исследований заявили, что потери российских летных экипажей в феврале составили почти 160 человек. Они назвали это «серьезной потерей боеспособности»

 :facepalm1:

А тепер читаємо оригінал

RUSI analysts said this month that Russian aircrew losses amounted to nearly 160 personnel, which they described as “a serious loss of capability.”

Вони «цього місяця заявили, що», а не «потери в феврале»

Це загальні втрати за весь час

Вот же ж журналісти довбойоби… майже в кожній західній новини якійсь пройоб з перекладом, причому чомусь в рожевому напрямку, а фупівськи ідиоти тащать все це не перевіряючи
97
9 березня 2024 08:08:55
На це питання я тобі вже відповів, а от фідбека на моє пояснення твого висєра не почув. В тебе проблема в зором? Не можеш відрізняти коляри або не вмієш користуватися лінійкою? Як можно з тобою обговорювати порівняння даних з різних країн, якщо ти даже базову математику п’ятого класу не знаєш?

Ви тут дебіли антивакси напостили хуєти на 700+ сторінок… а треба зробити просту річ - взяти країну де фіксують смертність та хворобу за статусом  вакцинації і порівняти. ВСЕ б***ь! Цього достатньо щоб знати приносить користь вакцина для того щоб не здохнути від ковіда чи ні. От і все. А ви як дебіли «а де море, а де море?»
Чого так нервуєш, друже? В тебе завжди таке коли "в інтернеті хтось неправий" чи це умовний рефлекс на "антивакцинаторів"?  ;)

Простий розразунок показує, що якщо смертність серед невакцинованих в 10 разів більше ніж серед вакцинованих як написано в тій твоїй статті, то в Україні мало б померти в 2-3 рази більше людей від ковіда ніж вказано в данних від John Hopkins University. Тобто або тверждення про "смертність в 10 разів вища серед невакцинованих" брехня, або дані по смертності брехня.

І на це просте протиріччя ти ніде не відповів.

А стосовно того шо там теоретично може бути 2 на 98, якщо припустити співвідношення 1 к 10, то так, це теоретично може бути при 15-20% вакцінованих, але це ніяк не пояснює основного протиріччя вище. Навпаки, твердження про 1 к 10 робить цю брехню ще очевиднішою.

Ти сам дав відповідь на своє питання - це банальний underreporting смертей в Україні. Це було і до початку війни і після.

От візьми час коли вакцин ваще не було ні в Польщі ні в Україні - 1/1/2021

Україна:  кейсів 1,069,517   Смертей 18,731  (1.75%)
Польща: кейсів 1,305,774   Смертей 28,956 (2.25%)

Чи то в Україні краще лікують або здоровʼя?
Тому я і кажу - ти не можеш порівнювати різні країни, з різними системами діагностики, репортингу та охорони здоровʼя

І що ти можеш чекати від країни де купуються ковідні сертифікати, довідки, можна отримати фейкову інвалідність та інше?

Дані по смертям за статусом вакцинації є по багатьох топовим країнам, та по ним вже давно довели що вакцини працюють

Ітого: ти сів в лужу по всім питанням, так що наїбав ти сам собі свій мозок
98
9 березня 2024 01:45:11
От вам смерті по статусу вакцинації в US, за більш ширший період та більший розмір популяції ніж в польському репорті  за 2021рЩо ви зараз вигадаєте чому «вакцина не працює»? «Ві всє врьотє, кляті піндоси!»
99
9 березня 2024 01:13:19
Угу, тільки стаття про Польшу де серед умовних 10000 людей, вакцинованих було 6000, а не 2000. Тобто мало б бути 6 и 20, а не 2 и 98.  Навіть тут ти налажав "сайентіст"-вакцинатор.
не бреши
на 3 ст. там є графік вакцинації і 60% було тількі на кінець 2021, у першій половині 2021 середній рівень вакцинації був як раз 20%, і найбільша кількість смертей була саме у першій половині
навіть група з віком 70-79 (де було багато смертей) вийшла на 20% вакцинації лише у березні, а <70 були десь на рівні 5%

60% рівень вакцинації для 60+ (основні обсяги смертей) був лише в червні, коли хвиля закінчилася

https://coronavirus.jhu.edu/region/poland

я ж кажу - антивакс це настільки тупе створіння, що ім навіть простої роботи не можна довірити, куди там статистика і висновки
----
А в першій половині 21-го який штам був??
А на початку 22-го?
 :S

Ми обговорюємо дані за 2021 рік з репорту. До чого тут 2022?  :fool:
100
9 березня 2024 00:15:28
Угу, тільки стаття про Польшу де серед умовних 10000 людей, вакцинованих було 6000, а не 2000. Тобто мало б бути 6 и 20, а не 2 и 98.  Навіть тут ти налажав "сайентіст"-вакцинатор.
не бреши
на 3 ст. там є графік вакцинації і 60% було тількі на кінець 2021, у першій половині 2021 середній рівень вакцинації був як раз 20%, і найбільша кількість смертей була саме у першій половині
навіть група з віком 70-79 (де було багато смертей) вийшла на 20% вакцинації лише у березні, а <70 були десь на рівні 5%

60% рівень вакцинації для 60+ (основні обсяги смертей) був лише в червні, коли хвиля закінчилася

https://coronavirus.jhu.edu/region/poland

я ж кажу - антивакс це настільки тупе створіння, що ім навіть простої роботи не можна довірити, куди там статистика і висновки
Важко тобі, розумію. Але все ж таки спитай себе чому в Україні с 36% вакінованих проти 60% в Польші, така сама смертність, якщо невакциновані мруть в в 10 разів частіше як нам кажуть.

На це питання я тобі вже відповів, а от фідбека на моє пояснення твого висєра не почув. В тебе проблема в зором? Не можеш відрізняти коляри або не вмієш користуватися лінійкою? Як можно з тобою обговорювати порівняння даних з різних країн, якщо ти даже базову математику п’ятого класу не знаєш?

Ви тут дебіли антивакси напостили хуєти на 700+ сторінок… а треба зробити просту річ - взяти країну де фіксують смертність та хворобу за статусом  вакцинації і порівняти. ВСЕ б***ь! Цього достатньо щоб знати приносить користь вакцина для того щоб не здохнути від ковіда чи ні. От і все. А ви як дебіли «а де море, а де море?»
101
8 березня 2024 14:43:16
Організм дорослої людини щодоби продукує для власних потреб приблизно 30 г етанолу,
3 грами, а не 30-ть.

Це у здорових.
У хворих (наприклад діабетом) може бути у рази більше. Тому (одна з причин) вони частіше хворіють цирозом
102
8 березня 2024 01:26:41
Тому що на відміну від тих, хто сліпо вірить усьому що написано, намагаються якось перевіряти інформацію.

Наприклад берем твою статтю і читаємо на сторінці сьомій таку цікаву інформацію:

Vaccine efficacy against COVID-19 death has remained high but it changed depending on the phase of the pandemic. In the summer, when risks of infection are lower, vaccine efficacy was higher and ranged from 90% to
nearly 100% depending on age group (Figure 4). In the autumn, when the virus spread more rapidly due to seasonality (Liu et al., 2021), efficacy declined slightly but still remained high at 85–90%. In other words, the risk of death of an unvaccinated person compared to a vaccinated person is 7 to 10 times greater.
А потім на сторінці 8:

Of the 44,000 people who died during the spring wave of the pandemic, 98% were unvaccinated.
Тобто виходить що для невакцинованого ризик померти в 50 разів вище. Хоча вище в тій ж статті написано що в 7-10 разів.

Вище я наводив розрахунки що б було якби цей ризик був усього в два рази більше, що вже цифри по загальній смертності не бьються. А якщо б він був у 10 разів вище, як написано в статті, то в Україні мало б померти не 120000, а майже 360000 людей.

Тому всю цю діч заказну можна намагатись продавати тільки лохам, які не вміють в калькулятор.
ніякого протиріччя там нема. це ваша базова проблема у моску - ви не розумієте статистику і як ії можна вирористовувати, а як ні.  тому що не вчились.  тому що антивакси.

якщо з 10000 хворих, 2000 вакцинованих і 8000 невакцинованих, і смертність у вакцинованого 0.1%, а у невакцинованого 1% (в 10 разів більше), то з вакцинованих помре 0.1% * 2000 = 2, а з невакцинованих 8000 * 1% = 80, тобто у 40 разів більше. Ніякого протиріччя між "в 10 разів" та "40 разів" тут нема,  тому що в одному випаду це відношення % померлих серед вакцинованих до % померлих серед невакцинованих, а у другому відношення померлих за статусом вакцинації серед загальної популяції (де мікс вакцинованих і невакцинованих).

лучє не ліз в обговорення сайнс... роби як дебіл-валік - можна тільки робити якісь ТГ репости інших дебілів, "якщо шо, це не я"

тому лохи тут лише одні - дебіли-недоучки антивакси, які не розуміють бази.... а потім роблять далекі висновки.
Угу, тільки стаття про Польшу де серед умовних 10000 людей, вакцинованих було 6000, а не 2000. Тобто мало б бути 6 и 20, а не 2 и 98.  Навіть тут ти налажав "сайентіст"-вакцинатор.

не бреши
на 3 ст. там є графік вакцинації і 60% було тількі на кінець 2021, у першій половині 2021 середній рівень вакцинації був як раз 20%, і найбільша кількість смертей була саме у першій половині
навіть група з віком 70-79 (де було багато смертей) вийшла на 20% вакцинації лише у березні, а <70 були десь на рівні 5%

60% рівень вакцинації для 60+ (основні обсяги смертей) був лише в червні, коли хвиля закінчилася

https://coronavirus.jhu.edu/region/poland

я ж кажу - антивакс це настільки тупе створіння, що ім навіть простої роботи не можна довірити, куди там статистика і висновки

103
8 березня 2024 00:56:47
конспірологічних шоколадних теоріях
В Лондоні вроді живе син Порошенка

"та развє єто жизнь? жалкое сущєствованіє!"
104
8 березня 2024 00:53:52
Саме головне у цій події це те, що Залужний погодився. Це в додадок до обнімашек з Зе, + нагородження.
Це остаточно ставить хрест на багатьох конспірологічних шоколадних теоріях
105
8 березня 2024 00:48:50
щось готується... не просто так цю "Формулу миру імені великого Володимира Олександровича Зеленського" так довго розкручували... невже хуйло здулося...

ти йобнувся?
а 07/7/23 з Ердоганом та 19/05/23 з саудітами для чого зустрічався?  шоб зіпсувати контрнаступ напевне?
а чого ти не запостив недавні візити Зе, які він зробив з членами "антиросійської коали" (Літва, Латвія, Естонія, Франція, Німеччина, Норвегія, США, ...)? Мабудь їхав їх повідомити, що посилає їх нахєр  :laugh:
106
7 березня 2024 10:22:55
Снарядный голод, менее чем на 50% укомплектованные бригады, отсутствие денег и военных поставок от "союзничков"... И при этом ГШ нам рисует потери рашки в сутки больше, чем было при акуенном контрнаступе, когда всего было вдосталь. Туман войны достиг своего апогея.

По-моему, уже запизделись...  :-)o
Якби контрнаступ був би окуенним, то його не зупинили б ні лінії оборони ні кацапи.
Значить, він таким не бул.
А якщо його зупинили, то рівень втрат був неприйнятним для України.
Да, согласен, что там все было плохо. Но тем не менее, оружия и боеприпасов тогда у нас было столько, что сейчас и не снилось (судя из новостей и рассказов из окопов). Я о том, как это при дефиците ресурсов сейчас потери Рашки больше, чем тогда, когда дефицита не было.

Щас дронів більше… не в рази, а в сотні-тисячі разів
107
7 березня 2024 06:30:21
:facepalm1:

https://ibs.org.pl/wp-content/uploads/2022/12/IBS_policy_paper_01_2022_EN.pdf

Береш Польшу, йдеш на ст. 4, і дивись на перший графік (хворі у розрізі статусу вакцинації / віку), а потім дивись те ж саме але для смерті.

Що ти бачиш і який ти можеш зробити висновок?  B-)

А бачить ти повинен як і будь яка людина яка здатна бачити, що на нижньому графіку відношення червоного до сірого значно більше ніж на верхньому

Тому логічний висновок - невакциновані мруть частіше. От чому у антиваксів інше мнєніє? Хворі на зір чи на моск у цілому?
Тому що на відміну від тих, хто сліпо вірить усьому що написано, намагаються якось перевіряти інформацію.

Наприклад берем твою статтю і читаємо на сторінці сьомій таку цікаву інформацію:

Vaccine efficacy against COVID-19 death has remained high but it changed depending on the phase of the pandemic. In the summer, when risks of infection are lower, vaccine efficacy was higher and ranged from 90% to
nearly 100% depending on age group (Figure 4). In the autumn, when the virus spread more rapidly due to seasonality (Liu et al., 2021), efficacy declined slightly but still remained high at 85–90%. In other words, the risk of death of an unvaccinated person compared to a vaccinated person is 7 to 10 times greater.
А потім на сторінці 8:

Of the 44,000 people who died during the spring wave of the pandemic, 98% were unvaccinated.
Тобто виходить що для невакцинованого ризик померти в 50 разів вище. Хоча вище в тій ж статті написано що в 7-10 разів.

Вище я наводив розрахунки що б було якби цей ризик був усього в два рази більше, що вже цифри по загальній смертності не бьються. А якщо б він був у 10 разів вище, як написано в статті, то в Україні мало б померти не 120000, а майже 360000 людей.

Тому всю цю діч заказну можна намагатись продавати тільки лохам, які не вміють в калькулятор.

ніякого протиріччя там нема. це ваша базова проблема у моску - ви не розумієте статистику і як ії можна вирористовувати, а як ні.  тому що не вчились.  тому що антивакси.

якщо з 10000 хворих, 2000 вакцинованих і 8000 невакцинованих, і смертність у вакцинованого 0.1%, а у невакцинованого 1% (в 10 разів більше), то з вакцинованих помре 0.1% * 2000 = 2, а з невакцинованих 8000 * 1% = 80, тобто у 40 разів більше. Ніякого протиріччя між "в 10 разів" та "40 разів" тут нема,  тому що в одному випаду це відношення % померлих серед вакцинованих до % померлих серед невакцинованих, а у другому відношення померлих за статусом вакцинації серед загальної популяції (де мікс вакцинованих і невакцинованих).

лучє не ліз в обговорення сайнс... роби як дебіл-валік - можна тільки робити якісь ТГ репости інших дебілів, "якщо шо, це не я"

тому лохи тут лише одні - дебіли-недоучки антивакси, які не розуміють бази.... а потім роблять далекі висновки.

108
6 березня 2024 12:06:02
 :facepalm1:

https://ibs.org.pl/wp-content/uploads/2022/12/IBS_policy_paper_01_2022_EN.pdf

Береш Польшу, йдеш на ст. 4, і дивись на перший графік (хворі у розрізі статусу вакцинації / віку), а потім дивись те ж саме але для смерті.

Що ти бачиш і який ти можеш зробити висновок?  B-)

А бачить ти повинен як і будь яка людина яка здатна бачити, що на нижньому графіку відношення червоного до сірого значно більше ніж на верхньому

Тому логічний висновок - невакциновані мруть частіше. От чому у антиваксів інше мнєніє? Хворі на зір чи на моск у цілому?
109
5 березня 2024 06:57:12
Рахувати по кейсам це треш з точку зору статистики, особливо для таких країн як Україна. В мене вся родина перехворіла декілька разів і ніхто того не зафіксував ніде.

Навіть по тим даним що ви навели, як пояснити різницю  в 5 разів між Японією та Бритами? Японці в 5 разів здоровіші, чи як? НМД все дуже просто, вони педантичніші і фіксували все, а брити ні.

Тому кількість смертей до кількості населення набагато обʼєктивніший показник.
Ні. Найобʼєктивніший показник це порівняння смертності у однієї країни на 100 тис вакцинованих з показниками смертності на 100 тис невакцінованих. Це і є сайнс.
А ти впертий.

Ну добре, in science we trust. Припустимо що вакцина на 100% ефективна і всі хто померли, це невакциновані, а вакциновані якщо і захворіли, то перенесли легко. Так нам говорять активні прихильники вакцинації.

Візьмемо Польщу та Україну, населення приблизно то саме, 40 млн., смертніть теж однакова, 119000. В Польщі вакциновано 60% , в Україні 36%. Якщо наше припущення що вакцинація на 100% ефективна, то смертніть в Польщі має бути в 1.5 рази меньше ніж в Україні, бо невакцинованих в Польщі 16 млн., а в Україні 26млн, але вона чомусь однакова. Щось не сходиться.

А якщо ще врахувати що невакциновані в Польщі це в основному діти, серед яких смертність від ковід майже нульова, то смертніть в Польщі мала б бути ще меньша.

Якщо порівняти з Британією то буде ще цікавіше.

Так, я розумію, важко визнати що тебе на.бали.  :kez_04:

в тебе проблеми в розумінні написаного? ти не можеш порівнювати різні країни, взявши удобні країни для свобо "брєдоаналіза", тому що у кожній країні різні системи репортингу та діагностики (у тому числі причин смерті), соціальних відносин, щільність населення, різна система локдаунів, різний рівень охорони здоров'я, клімат, та ще дохэра факторів. Тому об'єктивно  - це робити "порівняння смертності у однієї країни на 100 тис вакцинованих з показниками смертності на 100 тис невакцінованих". І це вже робили в багатьох країнах, у тут в цій цілці це було 100500 разів, і довели, що невакциновані дохнуть у рази частіше. Все, що ви антивакси видали на таку статистику - "вони все брешуть, ці цифри брехня". То чому тоді не вірите одним (сами головним) показникам, а потім натягуєте на глобус показники цих же джерел, але застосовуєте невірно?
110
5 березня 2024 06:24:59
Чим вище та швидше літак - тим далі летітиме КАБ. Чим нижче швидкість цілі - тим легше у неї влучити. І чому це після пуску КАБу не можна збивати літака?
Тому шо, ібанько, це нетривіальна задача - після скидування КАБу літак далеко від ЛБЗ і тому що він на великій швидкості повертається взад, максимально швидко повертаючись нижче лінії радіогоризонту. Це можна зробити тільки в деяких умовах, коли літає десь недалеко авакс і дає вказівку про наближення  літака до початку маневру. Тому ми збиваємо а50, щоб потім робити те ж саме

Або можна на дурочка зміймати, якщо пілот помилився або прогавив момент. Пару літаків так збити можна, але по 2-3 на день, і в тей же час кацапи продовжують робити теж саме кожен день - це тупий піз дьож. Тому і підтверджень нема.
Цікаво, цікаво.
З якою швидкість та на якій висоті летить той Су-34, до горки?
Яка висота та швідкість у верхній точці горки?
Але найбільш цікаво, на якій відстані від ЛБЗ усе відбувається?
А то якось він і далеко від ЛБЗ, і скид КАБу на телефон знято.
Цікаво...

до горки він летить на висоті 100м на 650kmh,  якщо буде загроза до маневру (до горки), він здатен горизонтально розвернуись за <10 сек (Ny < 5 од).
в горку він йде десь 70км від цілі на Ny=2 на швидкісті 0.8-0.95 M до 9-9.5К, зкидає каб десь 50 км від цілі, гасить швидкість полупереворотом з креном ~150гр, Ny 5-6  і потім пікірує у зворотньому напрямку під 45 гр, і на 2500м з Ny 4-5 виходе з пікірування на висоту 50-100 м - це з підручника скидання кабів на максимум км. Це щось запредельне або неможливе? Це база для військового пілота.

інверсивний слід літака бачуть за десятки а іноді більше 1 сотні км якщо не знав.

Сам розворот з горки десь так - це не хвантастика, його роблять його з 193х років. Схожий до Ранвєрсмана або Herbst maneuver / J turn. При ньому беспечно гаситься швидкість у верхній точці і є можливість зробити швидкий поворот


 Я могу дати відео де на англ. мові демонструються багато маневрів з параметрами (швидкість, радіус повороту, час маневру) су-34, але ж ви знову почнете кричати своє "кацаподроч", "хуйловелік" та інше. А якщо покажеш вам західний літак, скажете "так це захід, а кацапи так не зможуть".  Ми вже це проходили тут багато разів. Легше казати "кацапи нічого не вміють крім дохнути"  :laugh:
111
4 березня 2024 23:47:53
Обсуждался не пуск КАБа а уход самолета от ПВО-ракеты. Оно потом оно перешло на пуск КАБа. Понятно что после пуска КАБа уже поздно запускать ракету. Естественно запуск ракеты делается на встречном курсе когда самолет набрал максимальную скорость  и летчику  нужно именно на этой скорости экстренно разворачиватся.
Сцуко, ну ты и дятел. :D  Пуск КАБа и уход от ракеты - это и есть почти одновременные события, так как до пуска (до горки) самолет летит ниже радиогоризонта. Никакая ракета с расстояния пуска (за ЛБС) его не увидит (цель на 50м с наземного ПВО видна только с примерно 25 км (зависит от рельефа)) и ей нужна подстветка от внешнего радара, который естественно его не увидит, а собственного авакса внутри страны нет. И только при непосредственном подлете включается собственный радар. Соответственно выпустить ракету можно только уже после начала маневра горки и с этого маневра разворачиваются (либо после фиксации пуска ракеты ПВО, либо после выполнения сброса каба) за секунды, а не минуты.. 1-2 минуты - это ВЕСЬ маневр на подъем, пуск, разворот, пикирование вниз с переходом на 50м. Естественно если пуск ракеты ПВО осуществился в момент выпуска КАБа или уже после, никакая ракета ПВО на таком расстоянии уже самолет не догонит.

Бля… ну если не умеешь читать, ну есть же пословица «луче раз увидеть»… дали ж ссылку на видео для дебилов с реальным маневром скидывания каба
А тепер на секундочку уявіть, що у вас є можливість відслідкувати тепловий слід літака з космосу. З динамічним потоком його реальних координат. І ракета з активною гсн...
До дупи ті горки і радіогоризонти.
Ви мислите стандартами і категоріями минулого століття.

Активна ГСН не працює на великій відстані, вона повинна спочатку довгий час наводитися радаром ППО або аваксу або іншим літаком з крутим радаром, якщо він сам поза зоною ппо. Ти мабуть мультиків голлівудських передивився
112
4 березня 2024 23:22:29
Я уже зарікся на цьому імбецильнику для пенсіонерів писати, і розумію що пожалкую що порушую це правило, але все ж змушений задати питання.
А нафіга йому розвертатись на 1М? Якщо перед пуском КАБів він зробив гірку, набрав висоту, здійснив пуск і матиме при цьому в найвищій точці траекторії швидкість на порядок меншу 1М, якщо взагалі не нульову? Після чого почне різке зниження нижче радіогоризонту.
Обсуждался не пуск КАБа а уход самолета от ПВО-ракеты. Оно потом оно перешло на пуск КАБа. Понятно что после пуска КАБа уже поздно запускать ракету. Естественно запуск ракеты делается на встречном курсе когда самолет набрал максимальную скорость  и летчику  нужно именно на этой скорости экстренно разворачиватся.
Чим вище та швидше літак - тим далі летітиме КАБ. Чим нижче швидкість цілі - тим легше у неї влучити. І чому це після пуску КАБу не можна збивати літака?

Тому шо, ібанько, це нетривіальна задача - після скидування КАБу літак далеко від ЛБЗ і тому що він на великій швидкості повертається взад, максимально швидко повертаючись нижче лінії радіогоризонту. Це можна зробити тільки в деяких умовах, коли літає десь недалеко авакс і дає вказівку про наближення  літака до початку маневру. Тому ми збиваємо а50, щоб потім робити те ж саме

Або можна на дурочка зміймати, якщо пілот помилився або прогавив момент. Пару літаків так збити можна, але по 2-3 на день, і в тей же час кацапи продовжують робити теж саме кожен день - це тупий піз дьож. Тому і підтверджень нема.
113
4 березня 2024 22:56:55
Тежело быть таким дебилом как ты?  Считаем разворот на скорости 1мах за 6 секунд  340м/с*6=2040м это пол дуги окружности радиус поучается 649м.
Считаем ускорение 340^2/649=178 или 18g. Как летчик перенесет такие перегрузки?
Я уже зарікся на цьому імбецильнику для пенсіонерів писати, і розумію що пожалкую що порушую це правило, але все ж змушений задати питання.
А нафіга йому розвертатись на 1М? Якщо перед пуском КАБів він зробив гірку, набрав висоту, здійснив пуск і матиме при цьому в найвищій точці траекторії швидкість на порядок меншу 1М, якщо взагалі не нульову? Після чого почне різке зниження нижче радіогоризонту.
Обсуждался не пуск КАБа а уход самолета от ПВО-ракеты. Оно потом оно перешло на пуск КАБа. Понятно что после пуска КАБа уже поздно запускать ракету. Естественно запуск ракеты делается на встречном курсе когда самолет набрал максимальную скорость  и летчику  нужно именно на этой скорости экстренно разворачиватся.

Сцуко, ну ты и дятел. :D  Пуск КАБа и уход от ракеты - это и есть почти одновременные события, так как до пуска (до горки) самолет летит ниже радиогоризонта. Никакая ракета с расстояния пуска (за ЛБС) его не увидит (цель на 50м с наземного ПВО видна только с примерно 25 км (зависит от рельефа)) и ей нужна подстветка от внешнего радара, который естественно его не увидит, а собственного авакса внутри страны нет. И только при непосредственном подлете включается собственный радар. Соответственно выпустить ракету можно только уже после начала маневра горки и с этого маневра разворачиваются (либо после фиксации пуска ракеты ПВО, либо после выполнения сброса каба) за секунды, а не минуты.. 1-2 минуты - это ВЕСЬ маневр на подъем, пуск, разворот, пикирование вниз с переходом на 50м. Естественно если пуск ракеты ПВО осуществился в момент выпуска КАБа или уже после, никакая ракета ПВО на таком расстоянии уже самолет не догонит.

Бля… ну если не умеешь читать, ну есть же пословица «луче раз увидеть»… дали ж ссылку на видео для дебилов с реальным маневром скидывания каба
114
4 березня 2024 14:53:10
Для того чтобы развернутся самолету на 180 и оказатся на том же удалении от линии фронта при скорости 1мах и перегрузке 5g нужно потратить около минуты за это время ракета ПВО пролетит 60-70км.
Не пиши дурню - тебе на 1058ст відео дали застосування кабів, де видно скільки часу треба для розвороту, це питання 5-7 секунд. Звичайні совкові літаки мають безпечний кут розвороту 15-25гр. 1-2 хв - це повний цикл підйому, скидання та повернення до висоти 50м. Це і в мануалі по скиданню кабів є (він є онлайн)
Тежело быть таким дебилом как ты?  Считаем разворот на скорости 1мах за 6 секунд  340м/с*6=2040м это пол дуги окружности радиус поучается 649м.
Считаем ускорение 340^2/649=178 или 18g. Как летчик перенесет такие перегрузки?

 :facepalm1:

Дятел-задрот прыщавый, посмотри уже наконец реальное видео маневра скидывания кабов и инструкцию, по которой они это делают. Там тебе дебилу подробно расписали куда и насколько крен, какое снижение скорости и время выполнения. Более того, этих маневров даже ТРИ вида, прикинь. Там же и инструкция противодействия ПВО. Изучи шо такое горка и методы выхода из нее (полупереворот и тд), и не позорься
115
4 березня 2024 09:54:32
В зв'язку з чим в мене питання.

Я от дивлюсь на цю мапу:

https://coronavirus.jhu.edu/vaccines/international

і бачу що Україна найменьш вакцинована країна в світі якщо не брату Африку, десь на одному рівні за Африканськими странами такими як Лівія. Всього 36% отримали першу дозу і далеко на завжди це були Pfizer або Moderna. Часто це був китайський Coronovac який вважається не дуже ефективним.

Це John Hopkins University, а не якісь там конспіролухи якщо що.

При цьому в Україні досить старе населення, майже як в Європі. А медицина не як в Європі, трохи гірша.

І якщо подивитись кількість смертей від ковід, то їх в Україні так само як в набагато біль вакцінованій Польщі (60% населення отримали першу дозу і це були виключно європейскі вакцини) при такій самій кількості населення. Та в два рази в меньше ніж в Британнії, в якій було вакциновано майже 80% відсотвків населення.  :S

Тому в мене питання до активних прихильників вакцинації. Вам не здається що вас трохи наї.али?  :laugh:
це тому що порівнювати треба не до кількості населення, а до кількості кейсів

Україна:  119,283 / 5,711,929 = 2%   (36% вакцинація)
Румунія: 67,736 / 3,346,046 = 2% (42.5 вакцинація)
Польша: 119,010 / 6,444,960 = 1.85% (60% вакцинація)
UK: 220,721 / 24,658,705 = 0.9% (79% вакцинація)
US: 1,123,836 / 103,802,702 = 1% (81.8% вакцинація)
Japan: 72,997 / 33,320,438 = 0.2% (82.7% вакцинація)
France: 166,176 / 39,866,718 = 0.4% (83.7% вакцинація)
Australia: 19,574 / 11,399,460 = 0.17% (87% вакцинація)
NZ: 2,550 / 2,236,114 = 0.1% (89.2% вакцинація)

бачиш тренд? Тобто якщо б українці викцинувалися як у провідних країнах, то з цих 5,711,929 хворих 60-110 тис померлих були б живими. Та можеш ще додати тяжко-хворих (яких теж у невакцинованих у рази більше), які зараз мають набагато гірше здоров'я після хвороби.  Це не найобка, а трагедія.

а ще краще - порівняти смертність на 100 тис вакцинованих і невакцинованих, що і було зроблено мільйон разів тут... але дебілам-антиваксам це не заходить.
Рахувати по кейсам це треш з точку зору статистики, особливо для таких країн як Україна. В мене вся родина перехворіла декілька разів і ніхто того не зафіксував ніде.

Навіть по тим даним що ви навели, як пояснити різницю  в 5 разів між Японією та Бритами? Японці в 5 разів здоровіші, чи як? НМД все дуже просто, вони педантичніші і фіксували все, а брити ні.

Тому кількість смертей до кількості населення набагато обʼєктивніший показник.

Ні. Найобʼєктивніший показник це порівняння смертності у однієї країни на 100 тис вакцинованих з показниками смертності на 100 тис невакцінованих. Це і є сайнс.
116
4 березня 2024 02:00:24
Причому тут Джонсон? Палату представників обрав народ. Палата представників не санкціонує виділення допомоги.
чому Джонсон не може просто поставити законопроект на голосування?
от і відразу б сказали депутати чи так чи ні, чи влаштовує їх цей закон.
Бо Трамп не хоче вирішення будь-яких питань в рік виборів.
І він наказав Джонсону робити все можливе, щоб зробити як найгірше для всіх.

Проблема не у Джонсону, а навіть не у Трампу.  2/3 респів (вибірці) не хочуть збільшення допомоги, і порівняй це з 10-15% демократів, хто проти збільшення допомоги.
Тому нинішні респи майже усі це зло для України.
117
4 березня 2024 01:43:29
В зв'язку з чим в мене питання.

Я от дивлюсь на цю мапу:

https://coronavirus.jhu.edu/vaccines/international

і бачу що Україна найменьш вакцинована країна в світі якщо не брату Африку, десь на одному рівні за Африканськими странами такими як Лівія. Всього 36% отримали першу дозу і далеко на завжди це були Pfizer або Moderna. Часто це був китайський Coronovac який вважається не дуже ефективним.

Це John Hopkins University, а не якісь там конспіролухи якщо що.

При цьому в Україні досить старе населення, майже як в Європі. А медицина не як в Європі, трохи гірша.

І якщо подивитись кількість смертей від ковід, то їх в Україні так само як в набагато біль вакцінованій Польщі (60% населення отримали першу дозу і це були виключно європейскі вакцини) при такій самій кількості населення. Та в два рази в меньше ніж в Британнії, в якій було вакциновано майже 80% відсотвків населення.  :S

Тому в мене питання до активних прихильників вакцинації. Вам не здається що вас трохи наї.али?  :laugh:

це тому що порівнювати треба не до кількості населення, а до кількості кейсів

Україна:  119,283 / 5,711,929 = 2%   (36% вакцинація)
Румунія: 67,736 / 3,346,046 = 2% (42.5 вакцинація)
Польша: 119,010 / 6,444,960 = 1.85% (60% вакцинація)
UK: 220,721 / 24,658,705 = 0.9% (79% вакцинація)
US: 1,123,836 / 103,802,702 = 1% (81.8% вакцинація)
Japan: 72,997 / 33,320,438 = 0.2% (82.7% вакцинація)
France: 166,176 / 39,866,718 = 0.4% (83.7% вакцинація)
Australia: 19,574 / 11,399,460 = 0.17% (87% вакцинація)
NZ: 2,550 / 2,236,114 = 0.1% (89.2% вакцинація)

бачиш тренд? Тобто якщо б українці викцинувалися як у провідних країнах, то з цих 5,711,929 хворих 60-110 тис померлих були б живими. Та можеш ще додати тяжко-хворих (яких теж у невакцинованих у рази більше), які зараз мають набагато гірше здоров'я після хвороби.  Це не найобка, а трагедія.

а ще краще - порівняти смертність на 100 тис вакцинованих і невакцинованих, що і було зроблено мільйон разів тут... але дебілам-антиваксам це не заходить.
118
3 березня 2024 23:59:14
200 000 дронів на місяць? А хочаб 10 000 з них у ціль влучає?
300 000 дронів на місяць у кацапів? А чому постійно про біди від КАБів пишуть, а не від дронів.
скільки треба снарядів, щоб влучити у ціль? А які снаряди треба, щоб розхерачити простенький бліндаж?
поцікався, охєрєєш

ціна найпростішого снаряду 155мм - від $3000. Одного.
Ціна найпростішого "весільного дрона" - $500. Одного.

А тепер дивись на кацапські підручники
http://www.fa.ru/org/chair/voen/Documents/ObrazDoc/%D0%A3%D1%87%D0%B5%D0%B1%D0%BD%D0%B8%D0%BA%20%D0%BF%D0%BE%20%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%B1%D0%B5%20%D0%B8%20%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8E%20%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC.pdf

Показати зображення...
100 (СТО, млять!!!!) снарядів 152мм на ураження відкритої неброньованої цілі!
300000 (триста тисяч!)  долярів, щоб знищити відкрито стоячу (а не в укритті) гаубицю!!!!

Кажешь, кожен 20й дрон влучає? Ок, трьох дронів на гаубицю вистачить? Це вийде 30000 долярів на все про все!!! Ну ок, будемо брати трошки кращі весільні дрони, не по 500, а по 1000 за штуку. Вийде 60000. Проти 300 тис.

ти все ще впевнений, що дрони то хєрня?

Це норми для «ненаблюдаемых целей», по площадям, без корректировки. З корекцією (а це вже стандарт) набагато менше.  До того ж якщо у цій зоні ураження декілька цілей, то кількість снарядів не збільшується, тому що накривається уся площина

Дрони для «для ненаблюдаемых целей» (реб, туман, сильний вітер, дощ,…) зовсім неможливо застосовувати

Не треба порівнювати снаряди з дронами, вони замінюють снаряди лише частково, якщо є умови.
119
3 березня 2024 23:21:58
нічого він не бачить.навіть винищувач Су-35 з потужнішим радаром збивають
Що вже говорити про бомбардувальник Су-34 та його маневреність,коли на нього повісили 4 фаби.
Ти вже обісрався зі снарядами і вирішив у авіації ще раз обосратися? Все літак бачить, і коли бачить, виконує протиракетний маневр, тому на далекому радарі ти ніяке збиття не побачиш, за деякими виключеннями - кривизна поверхні бля, вчи геометрію і фізику.
Для того чтобы развернутся самолету на 180 и оказатся на том же удалении от линии фронта при скорости 1мах и перегрузке 5g нужно потратить около минуты за это время ракета ПВО пролетит 60-70км.

Не пиши дурню - тебе на 1058ст відео дали застосування кабів, де видно скільки часу треба для розвороту, це питання 5-7 секунд. Звичайні совкові літаки мають безпечний кут розвороту 15-25гр. 1-2 хв - це повний цикл підйому, скидання та повернення до висоти 50м. Це і в мануалі по скиданню кабів є (він є онлайн)
120
3 березня 2024 12:35:25
хто не вірить своїй пропаганді, той вірить пропаганді ворога, той є колабораціоністом.
8-:

Це він пропонує читати «звіти-пруфи», де на старому ютуб-відео пожежа трави, вірити командуванню, що це су-34 і не «задавать лишних вапросів». Мати свою голову на плечах і застосовувати у житті критичний аналіз це хванстастика.

Повна версія